Son dakika Hasan Garip haberleri, Hasan Garip son dakika, son dakika Hasan Garip

Son Dakika Hasan Garip Haberleri

Son dakika Hasan Garip haberlerini buradan takip edebilirsiniz. En son hasan garip haberleri anında burada.

 • 13.01.2019 14:17 Aksal: Aksal: "Bu Ülkenin Bekası Her Şeyin Üstündedir" - Kırklareli

  AK Parti Merkez Karar ve Yönetim Kurulu (MKYK) üyesi ve Edirne Milletvekili Fatma Aksal, Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) 15 Temmuz darbe girişiminden sonra Yenikapı ruhuyla yola çıktıklarını belirterek, "Bu Cumhur İttifakı'nı bugüne kadar çok güzel yürüttük.

 • 13.01.2019 11:10 Bu Ülkenin Bekası Her Şeyin Üstündedir"

  AK Parti Merkez Karar ve Yönetim Kurulu (MKYK) üyesi ve Edirne Milletvekili Fatma Aksal, Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) 15 Temmuz darbe girişiminden sonra Yenikapı ruhuyla yola çıktıklarını belirterek, "Bu Cumhur İttifakı'nı bugüne kadar çok güzel yürüttük.

 • 12.12.2018 17:59 Görme Engelli Memur, Ayın Örnek Okuru Seçildi

  Manavgat Mal Müdürlüğünde çalışan Turgay Zengin, İlçe Halk Kütüphanesi tarafından düzenlenen Örnek Okur Projesi kapsamında "ekim ayının örnek okuru" seçildi.

 • 12.12.2018 16:36 Antalya Görme Engelli Turgay Zengin, Kütüphanede Ayın Örnek Okuru Seçildi

  Görme engelli Turgay Zengin, kütüphanede ayın örnek okuru seçildiAntalya'nın Manavgat ilçesinde oturan görme engelli Turgay Zengin(36), Halk Kütüphanesi tarafından her ay düzenlenen örnek okur projesi kapsamında 'Ekim ayının örnek okuru' seçildi.

 • 12.12.2018 16:20 Görme Engelli Turgay Zengin, Kütüphanede Ayın Örnek Okuru Seçildi

  Antalya'nın Manavgat ilçesinde oturan görme engelli Turgay Zengin(36), Halk Kütüphanesi tarafından her ay düzenlenen örnek okur projesi kapsamında 'Ekim ayının örnek okuru' seçildi.

 • 12.12.2018 13:56 Görme Engelli Turgay, Ayın Örnek Okuru Seçildi Görme Engelli Turgay, Ayın Örnek Okuru Seçildi

  ANTALYA'nın Manavgat ilçesinde oturan görme engelli Turgay Zengin (36), Halk Kütüphanesi tarafından her ay düzenlenen örnek okur projesi kapsamında 'Ekim ayının örnek okuru' seçildi.

 • 12.12.2018 13:46 Dha Yurt Bülteni -9

  9Şehit Emniyet Müdürü Altuğ Verdi'ye hüzünlü uğurlama ADANA'YA GETİRİLDİMakamında uğradığı silahlı saldırı sonucu şehit olan Rize İl Emniyet Müdürü Altuğ Verdi'nin cenazesi Adana Havalimanı'na getirildi.

 • 24.06.2016 12:23 Mahallenin Gençleri Kadına Şiddeti Önlemek İçin Toplandı

  GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Tiyatrodan genel görüntü Merkez Akdeniz ilçesine bağlı Nusratiye Mahallesi'nin muhtarı Mehmet Dindar ile röportaj Tiyatro oyununda, eşinden şiddet gören genç bir anneyi canlandıran 14 yaşındaki Çağla Kayacık ile röportaj "Sabır Taşı"nda eşine şiddet uygulayan bir kocayı oynayan 20 yaşındaki Onur Aslan ile röportaj Mahallenin gençleri kadına şiddeti önlemek için toplandı Mersin'de mahalle muhtarı öncülüğünde bir araya gelen gençler, kurdukları tiyatro topluluğu aracılığıyla sahneleyecekleri "Sabır Taşı" adlı oyunla kadına yönelik şiddete dikkati çekmeyi amaçlıyor Mahalle muhtarı Mehmet Dindar: "Biz muhtarlar, toplumun sorunlarını en derinden hisseden bireyleriyiz.

 • 24.06.2016 11:57 Mahallenin Gençleri Kadına Şiddeti Önlemek İçin Toplandı

  Mersin'de aynı mahallede yaşayan gençler, muhtarın öncülüğünde bir araya gelerek kurdukları tiyatro topluluğuyla kadına yönelik şiddetin önlenmesi için farkındalık oluşturmaya çalışıyor.

 • 22.03.2015 13:44 Battaniye Silkelerken Balkondan Düşüp Öldü

  Gaziantep’te balkonda battaniye silkelerken 2. kattan düşen yaşlı adam hayatını kaybetti.

 • 20.12.2013 10:09 Belde ve Köylerin Mal Varlıkları Komisyona Devredildi Belde ve Köylerin Mal Varlıkları Komisyona Devredildi

  Antalya'nın Manavgat ilçesinde Ticaret ve Sanayi Odası (MATSO) Otogar Toplantı Salonu’nda yapılan toplantıda köy, belde ve ilçe belediyelerinin mal varlıkları, personel sayıları ve muhasebe kayıtları tutanak altına alınarak devir teslim işlemi gerçekleştirildi.

 • 12.11.2013 15:52 DP Karacabey'de Köfteci Güven Tazeledi DP Karacabey'de Köfteci Güven Tazeledi

  Demokrat Parti (DP) Karacabey 11.Olağan İlçe Kongresi'nde 111 delegeden oy kullanan 88'inin desteğini alan Mehmet Ali Köfteci, ikinci dönem için güven tazeledi.Kent Meydanı Nikah Salonu'nda gerçekleştirilen kongrenin divan başkanlığını...