Son dakika Hasan Tahsin Fendoğlu haberleri, Hasan Tahsin Fendoğlu son dakika, son dakika Hasan Tahsin Fendoğlu

Son Dakika Hasan Tahsin Fendoğlu Haberleri

Son dakika Hasan Tahsin Fendoğlu haberlerini buradan takip edebilirsiniz. En son hasan tahsin fendoğlu haberleri anında burada.

 • 12.12.2019 16:24 TBMM Dilekçe Komisyonuna başvuruların yüzde 75'i erkeklerden TBMM Dilekçe Komisyonuna başvuruların yüzde 75'i erkeklerden

  TBMM Dilekçe Komisyonu Başkanı ve AK Parti İstanbul Milletvekili Belma Satır, komisyona 27. Yasama Dönemi'nde yapılan 10 bin 166 başvurunun yüzde 75'inin erkeklerden, yüzde 23'ünün kadınlardan ve yüzde 2'sinin tüzel kişilerden geldiğini bildirdi.

 • 12.11.2019 13:16 Erdoğan'ın yeni danışmanı Şeyda Nur Karaoğlu kimdir? Erdoğan'ın yeni danışmanı Şeyda Nur Karaoğlu kimdir?

  Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın yeni danışmanı olan Şeyda Nur Karaoğlu'nun hayatı birçok kişi tarafından merak ediliyor. Karaoğlu'nun hayatı hakkında basında çok fazla bilgi bulunmuyor. Karaoğlu'nun biyografisi haberimizde.

 • 12.11.2019 08:51 Atama Kararları Resmi Gazete'de yayımlandı Atama Kararları Resmi Gazete'de yayımlandı

  Cumhurbaşkanlığı, Bilgi Edinme Değerlendirme Kurulu, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı, Dışişleri Bakanlığı, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı, Milli Eğitim Bakanlığı, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı, Tarım ve Orman Bakanlığı, Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı, Toprak Mahsulleri Ofisi...

 • 12.11.2019 07:31 Atama kararları Resmi Gazete'de: Cumhurbaşkanı Danışmanlığına Şeyda Nur Karaoğlu atandı Atama kararları Resmi Gazete'de: Cumhurbaşkanı Danışmanlığına Şeyda Nur Karaoğlu atandı

  Cumhurbaşkanlığı ve Bilgi Edinme Değerlendirme Kurulu ile bazı bakanlıklara ilişkin atama kararları Resmi Gazete'de yer aldı. Cumhurbaşkanı Danışmanlığına Şeyda Nur Karaoğlu atandı.

 • 12.11.2019 06:01 Bazı atama kararları Resmi Gazete'de yayımlandı Bazı atama kararları Resmi Gazete'de yayımlandı

  ATAMA Kararları, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan imzasıyla Resmi Gazete'de yayımlandı.

 • 12.11.2019 05:59 Bazı atama kararları Resmi Gazete'de yayımlandı Bazı atama kararları Resmi Gazete'de yayımlandı

  ATAMA Kararları, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan imzasıyla Resmi Gazete'de yayımlandı.

 • 12.11.2019 05:51 Atama Kararları Resmi Gazete'de yayımlandı Atama Kararları Resmi Gazete'de yayımlandı

  Cumhurbaşkanlığı, Bilgi Edinme Değerlendirme Kurulu, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı, Dışişleri Bakanlığı, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı, Milli Eğitim Bakanlığı, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı, Tarım ve Orman Bakanlığı, Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı, Toprak Mahsulleri Ofisi...

 • 12.11.2019 03:22 Atama kararları Resmi Gazete'de Atama kararları Resmi Gazete'de

  Cumhurbaşkanlığı, Bilgi Edinme Değerlendirme Kurulu, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı, Dışişleri Bakanlığı, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı, Milli Eğitim Bakanlığı, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı, Tarım ve Orman Bakanlığı ile Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığına ilişkin atama...

 • 20.06.2019 13:34 Genelkurmay çatı davasında karar açıklandı - Prof. Dr. Fendoğlu'nun açıklaması Genelkurmay çatı davasında karar açıklandı - Prof. Dr. Fendoğlu'nun açıklaması

  Hacettepe Üniversitesi Hukuk Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Hasan Tahsin Fendoğlu, Genelkurmay çatı davası kararına ilişkin, "Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın etrafına kadar sinmiş birtakım insanlar ortaya çıktı.

 • 20.06.2019 13:06 Genelkurmay çatı davasında karar açıklandı

  Hacettepe Üniversitesi Hukuk Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Hasan Tahsin Fendoğlu, Genelkurmay çatı davası kararına ilişkin, "Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın etrafına kadar sinmiş birtakım insanlar ortaya çıktı.

 • 17.11.2017 17:32 Türkiye'de Bilgi Üretimi ve Bilim Politikaları Uluslararası Sempozyumu Türkiye'de Bilgi Üretimi ve Bilim Politikaları Uluslararası Sempozyumu

  Atatürk Kültür, Dil ve Tarih Yüksek Kurumu Atatürk Araştırma Merkezi Başkanı Prof. Dr. Mehmet Ali Beyhan, Türkçenin bilim dili olmasına daha fazla özen göstereceklerini belirtti.

 • 15.11.2017 18:29 Türkiye'de Bilgi Üretimi ve Bilim Politikaları Uluslararası Sempozyumu Türkiye'de Bilgi Üretimi ve Bilim Politikaları Uluslararası Sempozyumu" Başladı

  Atatürk Araştırma Merkezi ve Ahi Evran Üniversitesi iş birliğiyle düzenlenen “Türkiye’de Bilgi Üretimi ve Bilim Politikaları Uluslararası Sempozyumu” başladı.

 • 15.11.2017 17:34 Türkiye'de Bilgi Üretimi ve Bilim Politikaları Uluslararası Sempozyumu

  Türkiye'de Bilgi Üretimi ve Bilim Politikaları Uluslararası Sempozyumu, Ahi Evran Üniversitesinin (AEÜ) ev sahipliğinde Kırşehir'de başladı.

 • 09.11.2017 13:34 Kırşehir'de "Türkiye'de Bilgi Üretimi ve Bilim Politikaları Uluslararası Sempozyumu" Düzenlenecek

  ANKARA (İHA) – Türkiye’de bilgi üretimini masaya yatırmak ve bir muhasebesini yapmak amacıyla Kırşehir’de “Türkiye’de Bilgi Üretimi ve Bilim Politikaları Uluslararası Sempozyumu” düzenlenecek.

 • 14.07.2017 23:15 Adalet Bakanı Bozdağ - "Bir Insan Hakları Ihlali Olarak 15 Temmuz" Paneli

  Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, "Savunmalar sırasında gördüğümüz bir şey var. Darbeciler ve tek bir terör örgütü üyeliğinden yargılananlar tamamıyla FETÖ elebaşı, terörist başı Gülen'in talimatları çerçevesinde bir savunma yapıyor.

 • 14.07.2017 21:57 Bir İnsan Hakları İhlali Olarak 15 Temmuz" Paneli

  Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, "Savunmalar sırasında gördüğümüz bir şey var. Darbeciler ve tek bir terör örgütü üyeliğinden yargılananlar tamamıyla FETÖ elebaşı, terörist başı Gülen'in talimatları çerçevesinde bir savunma yapıyor.

 • 24.05.2017 16:37 Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sisteminde Denetim Çalıştayı Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sisteminde Denetim Çalıştayı" Düzenleniyor

  Toplumu cumhurbaşkanlığı sistemi hakkında bilgilendirmek amacıyla bir çalıştay düzenleyeceklerini belirten Kamu Başdenetçisi Şeref Malkoç, “Türkiye’nin son 200 yılının belki de en önemli hadiselerinden biri 16 Nisan’da gerçekleşti.

 • 24.05.2017 16:36 Toplumun Değişikliğe Hazır Olması Gerekiyor Toplumun Değişikliğe Hazır Olması Gerekiyor"

  Toplumu cumhurbaşkanlığı sistemi hakkında bilgilendirmek amacıyla bir çalıştay düzenleyeceklerini belirten Kamu Başdenetçisi Şeref Malkoç, "Türkiye'nin son 200 yılının belki de en önemli hadiselerinden biri 16 Nisan'da gerçekleşti.

 • 16.02.2017 11:22 Demokrasi Yeni Sistemle Taçlanacak"

  Hacettepe Üniversitesi Hukuk Fakültesi Dekan Vekili ve Anayasa Hukuku Ana Bilim Dalı Başkanı Prof. Dr.

 • 10.12.2016 17:29 Başkanlık Sistemi ve Yeni Anayasa" Konferansı

  Hacettepe Üniversitesi Hukuk Fakültesi öğretim üyesi Prof. Dr. Hasan Tahsin Fendoğlu, "Dünyanın hiçbir tarihinde ve hiçbir ülkesinde teröre bu kadar mağdur kalmış bir ülke yoktur.

 • 03.11.2016 23:16 Başkanlık Sistemi ve Yeni Anayasa Başkanlık Sistemi ve Yeni Anayasa" Etkinliği

  Hacettepe Üniversitesi Hukuk Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Hasan Tahsin Fendoğlu, "Türkiye'nin gelişmesi ve sahip olduğumuz refah düzeyinin devam etmesi için başkanlık sisteminin gelmesi lazım." dedi.

 • 14.04.2016 22:54 Yeni Türkiye, Yeni Gelecek" Konferansı

  Hacettepe Üniversitesi Hukuk Fakültesi Anayasa Hukuku Ana Bilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Hasan Tahsin Fendoğlu, Türkiye'nin bölgesel ve küresel güç olabilmesi için yeni bir anayasa yapması gerektiğini belirtti.

 • 08.02.2016 16:54 20 Uydu ve Anadolu Kanalında 'Yeni Anayasa ve Başkanlık Sistemi' Konuşulacak

  Anadolu Yayıncılar Derneği, Yeni Anayasa ve Başkanlık Sistemi konulu televizyon programları başlatıyor.

 • 18.12.2015 20:30 Hacettepe'de Rektörlük Seçimleri

  Hacettepe Üniversitesinde rektörlük seçimleri gerçekleştirildi.

 • 01.08.2015 16:27 Arınç ve Akdoğan Nikah Şahidi Oldu Arınç ve Akdoğan Nikah Şahidi Oldu

  GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Bület Arınç, Yalçın Akdoğan, Mehmet Görmez ve Hasan Celal Güzel'in nikah saatini bekleyişi - Gelin ve Damat'ın hoşgeldiniz demesi - Nikah töreni - Arınç, Akdoğan, Görmez ve Güzel'in nikah şahitliği yapması - Görmez'in dua etmesi - Arınç'ın evlilik cüzdanını geline vermesi - Fotoğraf çekimi Arınç ve Akdoğan nikah şahidi- Başbakan Yardımcıları Arınç ve Akdoğan, Diyanet İşleri Başkanı Görmez'in de bulunduğu törende Mehmet Cem Fendoğlu ile Büşra Yıldız'ın nikah şahidi oldu Başbakan Yardımcıları Bülent Arınç ve Yalçın Akdoğan, nikah şahidi oldu.

 • 01.08.2015 15:43 Arınç ve Akdoğan Nikah Şahidi

  Başbakan Yardımcıları Bülent Arınç ve Yalçın Akdoğan, nikah şahidi oldu.

 • 08.05.2015 16:04 7. Gelecekle İletişim Çalıştayı"

  Radyo ve Televizyon Üst Kurulu (RTÜK) Başkanı Davut Dursun, ifade özgürlüğü konusunun, çağın en önemli temel konularından birisi olduğunu söyledi.

 • 03.04.2015 21:54 Uluslararası Altın Başkan Ödül Töreni

  Memur Dernekleri (Memur-Der) Federasyonu bünyesinde yayınlanan Başkan Dergisi tarafından bu yıl ilki gerçekleştirilen, "Uluslararası Altın Başkan Ödülleri ve Altın Basın Ödülleri" düzenlenen törenle sahiplerini buldu.

 • 17.03.2015 19:11 RTÜK'ten Seçimle İlgili Bilgilendirme Toplantısı RTÜK'ten Seçimle İlgili Bilgilendirme Toplantısı

  RTÜK'ten seçimle ilgili bilgilendirme toplantısı- RTÜK Başkanı Dursun: -"Önceki seçimlerden en çok seçim döneminde ihlal oluşturan temel konulardan biri tarafsızlık, fırsat eşitliği ve tek yanlı yayın meselesi. Adaylar ve partiler arasında belli bir fırsat eşitliğinin yaratılması, tarafsızlığın özellikle dikkate alınması, bilhassa programları sunanların, yani televizyon sunucusunun, siyasal partiler ve adaylar arasında taraf tutmaması gerekiyor" Radyo ve Televizyon Üst Kurulu (RTÜK) Başkanı Prof. Dr. Davut Dursun, önceki seçim dönemlerinde en çok ihlal oluşan durumlardan birisinin yayınlardaki "tarafsızlık, fırsat eşitliği ve tek yanlı yayın meselesi" olduğunu belirterek, "Adaylar ve partiler arasında belli bir fırsat eşitliğinin yaratılması, tarafsızlığın özellikle dikkate alınması, bilhassa programları sunanların, yani televizyon sunucusunun siyasal partiler ve adaylar arasında taraf tutmaması gerekiyor" dedi.

 • 17.03.2015 18:12 RTÜK'ten Seçimle İlgili Bilgilendirme Toplantısı

  Radyo ve Televizyon Üst Kurulu (RTÜK) Başkanı Prof. Dr. Davut Dursun, önceki seçim dönemlerinde en çok ihlal oluşan durumlardan birisinin yayınlardaki "tarafsızlık, fırsat eşitliği ve tek yanlı yayın meselesi" olduğunu belirterek, "Adaylar ve partiler arasında belli bir fırsat eşitliğinin yaratılması, tarafsızlığın özellikle dikkate alınması, bilhassa programları sunanların, yani televizyon sunucusunun siyasal partiler ve adaylar arasında taraf tutmaması gerekiyor" dedi.

 • 09.03.2015 12:39 Genel Seçime Doğru

  Radyo ve Televizyon Üst Kurulu (RTÜK), seçim döneminde uyulması gereken yayın usul ve esasları ile Yüksek Seçim Kurulu (YSK) kararları konusunda yayın kuruluşlarını bilgilendirmek üzere seminerler düzenleyecek.

 • 19.02.2015 17:14 Cumhurbaşkanı Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı Sofrası'nda Akademisyenlerle Bir Araya Geldi (2) Cumhurbaşkanı Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı Sofrası'nda Akademisyenlerle Bir Araya Geldi (2)

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, düşünce kuruluşları temsilcileri, hukukçular, akademisyenler, gazeteci ve siyasetçilerle Cumhurbaşkanlığı Sofrası'nda bir araya geldi.

 • 19.02.2015 16:32 Cumhurbaşkanlığı Sofrası

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı Sofrası'nda hukuk, siyaset bilimi, kamu yönetimi, sosyoloji ve iletişim alanlarında çalışan akademisyenlerle bir araya geldi.

 • 19.02.2015 16:11 Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı Sofrası'nda Fikir İnsanlarını Ağırladı Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı Sofrası'nda Fikir İnsanlarını Ağırladı

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, düşünce kuruluşları temsilcileri, hukukçular, akademisyenler, gazeteci ve siyasetçilerle Cumhurbaşkanlığı Sofrası’nda bir araya geldi.

 • 19.02.2015 14:27 Cumhurbaşkanlığı Sofrası'nda Gündem 'Başkanlık Sistemi' Cumhurbaşkanlığı Sofrası'nda Gündem 'Başkanlık Sistemi'

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı Sofrası’nda hukuk, siyaset bilimi, kamu yönetimi, sosyoloji ve iletişim alanlarında çalışan akademisyenlerle bir araya geldi.

 • 18.02.2015 20:46 Cumhurbaşkanlığı Sofrası

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, yarın Cumhurbaşkanlığı Sofrası'nda hukuk, siyaset bilimi, kamu yönetimi, sosyoloji ve iletişim alanlarında çalışan akademisyenlerle bir araya gelecek.

 • 09.02.2015 11:43 Bürokraside Vekillik İçin İstifa Üstüne İstifa Bürokraside Vekillik İçin İstifa Üstüne İstifa

  10 Şubat'a 1 gün kala gözlerin çevrildiği bürokraside istifalar sürüyor. Son olarak Maliye Bakanlığı Müsteşarı Naci Ağbal ve Harran Üniversitesi Rektörü istifa kararı aldı.

 • 09.12.2014 20:23 CHP'li RTÜK Üyelerine Kötü Haber CHP'li RTÜK Üyelerine Kötü Haber

  Kanal A'nın, CHP kontenjanından seçilen RTÜK üyeleri Öztunç ve Demirkan'ın üyeliklerinin düşürülmesi için yaptığı başvuru sonucunda üyeler hakkında komisyon kurulacak.

 • 03.11.2014 15:38 CHP'den Siyah Çelenkli Protesto CHP'den Siyah Çelenkli Protesto

  CHP Genel Başkan Yardımcısı Tezcan: "Bir televizyon kanalında bu memleketin en zor dönemlerinde namusunu, bayrağını kurtarmış kadrolarına kurumsal hakaret sistematik biçimde devam ediyor.

 • 03.11.2014 14:10 CHP'den Siyah Çelenkli Protesto CHP'den Siyah Çelenkli Protesto

  CHP'den siyah çelenkli protesto-CHP Genel Başkan Yardımcısı Tezcan: -"Bir televizyon kanalında bu memleketin en zor dönemlerinde namusunu, bayrağını kurtarmış kadrolarına kurumsal hakaret sistematik biçimde devam ediyor.

 • 30.10.2014 19:20 RTÜK'ün CHP'ye Hakaret Eden Programa Ceza Vermediği İddiası - RTÜK Üyesi Öztunç RTÜK'ün CHP'ye Hakaret Eden Programa Ceza Vermediği İddiası - RTÜK Üyesi Öztunç

  RTÜK'ün CHP'ye hakaret eden programa ceza vermediği iddiası-Radyo ve Televizyon Üst Kurulunun, Kanal A'da yayımlanan "Resmi Tarihten Gerçek Tarihe" adlı programda CHP'ye hakaret edildiği yönündeki şikayetin değerlendirildiği toplantısında, AK Parti ile CHP kontenjanından seçilen üyeler arasında ceza maddesi tartışması yaşandı.

 • 30.10.2014 18:15 RTÜK'ten Atatürk'ü Hedef Alan Yayına Ceza Verilmediği İddiasıyla İlgili Açıklama

  Radyo ve Televizyon Üst Kurulu (RTÜK) bir kanalda yer alan ve Atatürk’ü hedef alan yayına ceza verilmediği iddiaları üzerine açıklama yaptı.

 • 30.10.2014 18:13 RTÜK'ten "Atatürk'e Hakaret" Açıklaması

  RTÜK, Atatürk ve CHP yöneticilerini hedef alan bir yayına ceza verilmediği ve Atatürk düşmanlığı yapıldığı iddialarının gerçeği yansıtmadığını açıkladı.

 • 30.10.2014 17:49 RTÜK'ün CHP'ye Hakaret Eden Programa Ceza Vermediği İddiası

  Radyo ve Televizyon Üst Kurulunun, Kanal A'da yayımlanan "Resmi Tarihten Gerçek Tarihe" adlı programda CHP'ye hakaret edildiği yönündeki şikayetin değerlendirildiği toplantısında, AK Parti ile CHP kontenjanından seçilen üyeler arasında ceza maddesi tartışması yaşandı.

 • 20.07.2014 15:20 Bacanlı: Bacanlı: "O Ses Çocuk Yarışması Çocuk İstismarının Dik Alasıdır"

  Antalya Baro Başkanlığı, Acun Ilıcalı’nın hazırladığı O Ses Çocuk yarışmasının çocukların gelişimini bozduğu gerekçesiyle RTÜK’e rapor sundu.

 • 18.05.2014 10:44 Priştine'de, Kosova ile Türkiye Arasında Medya İşbirliği Anlaşması

  Priştine'de, Kosova Bağımsız Medya Komisyonu (KPM) ile Türkiye Radyo ve Televizyon Üst Kurulu (RTÜK) arasında işbirliği anlaşması imzalandı.

 • 18.05.2014 10:31 Priştine'de, Kosova Bağımsız Medya Komisyonu ile Türkiye Radyo ve Televizyon Üst Kurulu Arasında... Priştine'de, Kosova Bağımsız Medya Komisyonu ile Türkiye Radyo ve Televizyon Üst Kurulu Arasında...

  3 gün önce Makedonya'da başlayan ve Kosova'da devam eden 6. Gelecekte İletişim Çalıştayı kapsamında RTÜK Başkan Vekili Hasan Tahsin Fendoğlu ve beraberindeki heyet, Priştine'de Kosova Bağımsız Medya Komisyonu'nu ile bir araya geldi.

 • 18.05.2014 10:14 RTÜK Başkan Vekili Hasan Tahsin Fendoğlu, Kosova'da '6.gelecekle İletişim Çalıştayı'na Katıldı RTÜK Başkan Vekili Hasan Tahsin Fendoğlu, Kosova'da '6.gelecekle İletişim Çalıştayı'na Katıldı

  Görüntü DÖKÜMÜ ------------- Çalıştaya katılan gazetecilerle söyleşi Abdullah Uluyurt - RTÜK Yönetim Kurulu Üyesi RTÜK Başkan Vekili Hasan Tahsin Fendoğlu Detay Haber - Kamera Enis TABAK - KOSOVA DHA (Tür: Dış)

 • 16.05.2014 23:08 Türkiye ile Kosova Arasında Medya Alanında İşbirliği Anlaşması İmzalandı Türkiye ile Kosova Arasında Medya Alanında İşbirliği Anlaşması İmzalandı

  Radyo ve Televizyon Üst Kurulu (RTÜK) ile Kosova Bağımsız Medya Komisyonu (KPM) arasında Priştine’de işbirliği anlaşması imzalandı.

 • 15.05.2014 20:15 Üsküp'te Üsküp'te "6. Gelecekte İletişim Çalıştayı"

  RTÜK ile Makedonya Radyo ve Görsel İşitsel Medya Hizmetleri Ajansı arasında yeni işbirliği anlaşması imzalandı.