Son dakika İlhami Özcan Aygun haberleri, İlhami Özcan Aygun son dakika, son dakika İlhami Özcan Aygun
28 MAYISSEÇİM SONUÇLARI İÇİN TIKLAYIN

Son Dakika İlhami Özcan Aygun Haberleri

Son dakika İlhami Özcan Aygun haberlerini buradan takip edebilirsiniz. En son ilhami özcan aygun haberleri anında burada.


 • 09.03.2023 09 Mar 18:27 İlhami Özcan Aygun: 'Enkaz Altından Çıkarılan Kayısıları CHP'li Büyükşehir Belediyeleri Alacak' İlhami Özcan Aygun: "Enkaz Altından Çıkarılan Kayısıları CHP'li Büyükşehir Belediyeleri Alacak"

  CHP Tekirdağ Milletvekili İlhami Özcan, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun talimatıyla başlatılan kampanyayla enkaz altından çıkarılan kayısıların CHP’li büyükşehir belediyeleri tarafından satın alınacağını söyledi. CHP Edirne Milletvekili Okan Gaytancıoğlu da “Deprem çok vurmuş ama şimdi de ekonomik olarak sıkıntı içerisindeler. Çünkü enkazlar altında kalan kayısı var. Çok değerli bir ürün” dedi.

 • 13.12.2022 13 Ara 14:48 TBMM'de Pırlanta Kutusunu Gösteren İlhami Özcan Aygun: 'İçinde Pırlantadan Daha Değerli Bir Ürün Var. Sarayda Tüketilen Beyaz Çay. Çaykur'dan Aldım... TBMM'de Pırlanta Kutusunu Gösteren İlhami Özcan Aygun: "İçinde Pırlantadan Daha Değerli Bir Ürün Var. Sarayda Tüketilen Beyaz Çay. Çaykur'dan Aldım...

  TBMM Genel Kurulu’nda pırlanta kutusunu milletvekillerine gösterip içinde ne olduğunu soran CHP Tekirdağ Milletvekili İlhami Özcan Aygun, “İçinde pırlantadan daha değerli bir ürün var. Sarayda tüketilen beyaz çay. ÇAYKUR’dan aldım 20 gramı 226 lira. Yani kilosu 11 bin 300 lira. Bir asgari ücretli bunu almak için en az iki ay çalışacak. Buradaki beyefendiler ve sarayın başındaki zat tüketiyor. Vatandaş sabahları fırınların önünde bir gün önceden kalan bayat ekmeği alıp tüketmeye çalışırken birileri de refah, şatafat içinde her türlü israfın olduğu yerde yaşıyorlar. Vatandaş markete gittiğinde gıdada KDV yüzde 18 ama pırlantada 0 KDV” dedi.

 • 18.07.2022 18 Tem 18:20 İlhami Özcan Aygun'dan 'Tırtıl İstilası'yla İlgili Bakan Kirişci'ye: 'İlaçlama Yapan Çiftçilerin Masraflarını Devletin Sübvanse Etmesini Sağlayacak... İlhami Özcan Aygun'dan 'Tırtıl İstilası'yla İlgili Bakan Kirişci'ye: "İlaçlama Yapan Çiftçilerin Masraflarını Devletin Sübvanse Etmesini Sağlayacak...

  CHP Tekirdağ Milletvekili İlhami Özcan Aygun, Tekirdağ ve çevresindeki ayçiçek tarlalarında yaşanan tırtıl istilasını TBMM gündemine getirdi. Aygun, Tarım ve Orman Bakanı Vahit Kirişci’ye, “Tarımsal ilaçların fiyatlarındaki fahiş artış nedeniyle, Trakyalı çiftçiler, çayır tırtılı istilası ile baş etmekte zorluk çekmektedir. İlaçlama yapan çiftçilerin masraflarını, devletin sübvanse etmesini sağlayacak mısınız?” diye sordu. Aygun, çiftçilere de "Drone’u beklemeyelim, drone’u beklersek çok geç olur. Traktörünüze ilaçlamanızı takın, tarlaya gelin" çağrısı yaptı.

 • 12.07.2022 12 Tem 14:42 Tekirdağ'da, Hayvan Pazarındaki Besici: 'Batmaya Mahkumuz, Çalışırken Batıyoruz' Tekirdağ'da, Hayvan Pazarındaki Besici: "Batmaya Mahkumuz, Çalışırken Batıyoruz"

  CHP Tekirdağ Milletvekili İlhami Özcan Aygun, bayramın dördüncü günü Süleymanpaşa’daki Kurbanlık Hayvan Pazarı’nı ziyaret etti. 45 tane hayvan getirdiğini, 12 tane kaldığını belirten üretici, “Batmaya mahkumuz, çalışırken batıyoruz” dedi.

 • 10.06.2022 10 Haz 13:04 İlhami Özcan Aygun: 'Yerli Elektrikli Traktör Müjdesi Fiyasko. Cumhurbaşkanı'nı Gene Aldatmışlar' İlhami Özcan Aygun: "Yerli Elektrikli Traktör Müjdesi Fiyasko. Cumhurbaşkanı'nı Gene Aldatmışlar"

  CHP Tekirdağ Milletvekili İlhami Özcan Aygun, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın çizme üstüne galoşla binerek tanıtımını yaptığı yerli elektrikli traktör projesinin Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı’nca ‘yenilikçi olmadığı ve çığır açmayacağı” gerekçesiyle değerlendirme dışı bırakıldığını belirterek, “Demek ki Cumhurbaşkanı’nı gene aldatmışlar” dedi.

 • 27.05.2022 27 May 18:46 İlhami Özcan Aygun: Türkiye Şekerde de İthalat Lobisine Yenildi İlhami Özcan Aygun: Türkiye Şekerde de İthalat Lobisine Yenildi

  CHP Tekirdağ Milletvekili İlhami Özcan Aygun, 400 bin tona kadar şekerin sıfır gümrük vergisiyle ithal edilecek olmasına tepki göstererek, “Türkiye, her üründe olduğu gibi şekerde de yine ithalat lobisine yenildi… Bunu gören veya daha önceden bilgisi olan firmalar hem Mersin'de hem Tekirdağ’da ve diğer limanlarda zaten önlemini almışlardı. 10 günden beri antrepolara dışarıdan gelen şekerler boşaltılıyordu” dedi. Aygun, “Kimlerin bu sıfır gümrükten haberi vardı? Kimler daha önceden tedbir aldı” diye sordu.

 • 19.05.2022 19 May 17:00 Faik Öztrak ve İlhami Özcan Aygun'dan Meral Akşener'e Yöresel Yemek İkramı Faik Öztrak ve İlhami Özcan Aygun'dan Meral Akşener'e Yöresel Yemek İkramı

  CHP Sözcüsü Faik Öztrak ve Tekirdağ Milletvekili İlhami Özcan Aygun, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’i, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı kutlamaları için geldiği Samsun’da ziyaret etti. Öztrak ve Aygun, Akşener’e, Derecik köyünden getirdikleri yöresel yemekleri ikram etti.

 • 29.04.2022 29 Nis 12:41 Sütü Elinde Kalan Üretici: '60 Sene Sonunda Bunu da Gördük Sütlerimiz Kaldı' Sütü Elinde Kalan Üretici: "60 Sene Sonunda Bunu da Gördük Sütlerimiz Kaldı"

  Tekirdağ’da koyun ve keçi üreticilerinin sütleri, fabrikaların artan maliyetler nedeniyle satın almaması nedeniyle ellerinde kaldı. CHP Tekirdağ milletvekili İlhami Özcan Aygun’a dert yanan üreticiler, “Keçi sütü üretiyorum. 60 yaşındayım 60 sene sonunda bunu da gördük sütlerimiz kaldı. Sanayici gelip sütümüzü alamıyor” dedi.

 • 28.04.2022 28 Nis 11:11 Uçmakdere'ye Kurulmak İstenen Midye Çiftlikleri Tepki Çekti: Doğa Harikası Bölgeyi Talan Etmek İstiyorlar Uçmakdere'ye Kurulmak İstenen Midye Çiftlikleri Tepki Çekti: Doğa Harikası Bölgeyi Talan Etmek İstiyorlar

  Tekirdağ’ın içinde sit alanı ve tabiat parkının da bulunduğu yamaç paraşütüyle ünlü Uçmakdere’ye kurulmak istenen 2 adet midye çiftliği bölge halkının tepkisine neden oldu. CHP Tekirdağ Milletvekili İlhami Özcan Aygun, "Kültür var, doğa var, sit alanı ve böyle bir harika olan bölgeyi midye çiftliğiyle doldurmak istiyorlar. Yani talan etmek istiyorlar. Artık yeter diyoruz. Doğamıza sahip çıkalım ve sit alanlarımızı koruyalım" dedi.

 • 21.04.2022 21 Nis 17:27 Tekirdağ'da İlçeyi İkiye Bölen Tren Yolu Vatandaşı Mağdur Ediyor Tekirdağ'da İlçeyi İkiye Bölen Tren Yolu Vatandaşı Mağdur Ediyor

  Tekirdağ’ın Muratlı ilçesini ikiye bölen tren yolu nedeniyle karşıya geçmekte zorlanan ilçe halkı tren yolunun ilçe dışına çıkarılmasını istiyor. CHP Tekirdağ Milletvekili İlhami Özcan Aygun, “Muratlı’yı ortadan ikiye bölen tren yolu ilçemizin kanayan yarası” dedi.

 • 02.12.2020 02 Ara 09:07 Tekirdağ Milletvekili Aygun'un Kovid-19 testi pozitif çıktı Tekirdağ Milletvekili Aygun'un Kovid-19 testi pozitif çıktı

  CHP Tekirdağ Milletvekili İlhami Özcan Aygun, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) testinin pozitif çıktığını duyurdu.

 • 26.06.2019 26 Haz 14:18 Buğdaylı basın toplantısı Buğdaylı basın toplantısı

  CHP Tekirdağ Milletvekili İlhami Özcan Aygun, çayın memleketinde çaya yüzde 15, şeker pancarı ülkesinde şekere yüzde 16 zam yapıldığını belirterek, "Ürettiğimiz ürünleri bile tüketicimiz pahalı ve zamlı alıyorsa, bundan sonraki günlerimizin çok daha zorlu geçeceğini söylemeliyiz.

 • 14.11.2018 14 Kas 19:27 CHP Milletvekili Özcan Aygun, 'Pontus Rum' Sözleri Sonrası Trabzonlulardan Özür Diledi CHP Milletvekili Özcan Aygun, "Pontus Rum" Sözleri Sonrası Trabzonlulardan Özür Diledi

  CHP Milletvekili İlhami Özcan Aygun, Kadir Mısıroğlu'na yönelik eleştirilerinde Trabzon için söylediği "Pontus Rum" sözleri nedeniyle büyük tepki çekti. Aygun, yaptığı açıklamada, "Ben kastımı aşan sözlerimden dolayı özür diliyorum. Trabzon ilimiz ve Trabzonlu kardeşlerimiz bizler için çok değerlidir." dedi.

 • 01.11.2018 01 Kas 09:40 Milletvekili Aygun'dan, Aa Tekirdağ Bürosuna Ziyaret Milletvekili Aygun'dan, Aa Tekirdağ Bürosuna Ziyaret

  CHP Tekirdağ Milletvekili İlhami Özcan Aygun, Anadolu Ajansı (AA) Tekirdağ Bürosunu ziyaret etti.

 • 05.09.2018 05 Eyl 16:41 CHP'li Aygun: Hükümetin Çiftçiye 102 Milyar 461 Milyon Lira Borcu Var CHP'li Aygun: Hükümetin Çiftçiye 102 Milyar 461 Milyon Lira Borcu Var

  CHP Tekirdağ Milletvekili İlhami Özcan Aygun, hükümetin zor durumda olan çiftçilere olan borcunu ödemesini isteyerek, "2006 yılından bugüne kadar hükümetin benim çiftçime 102 milyar 461 milyon lira borcu vardır.

 • 03.09.2018 03 Eyl 15:48 4. Bisanthe Taş Heykel Sempozyumu Başladı 4. Bisanthe Taş Heykel Sempozyumu Başladı

  Tekirdağ Süleymanpaşa Belediyesi tarafından düzenlenen 4. Bisanthe Uluslararası Taş Heykel Sempozyumu, düzenlenen törenle başladı.

 • 31.08.2018 31 Ağu 18:31 CHP'li Aygun'dan Ergene Nehri'nde Oltalı Eylem CHP'li Aygun'dan Ergene Nehri'nde Oltalı Eylem

  CHP Tekirdağ Milletvekili İlhami Özcan Aygun, Trakya'nın en önemli çevre sorunlarından biri olarak gösterilen Ergene Nehri'ndeki kirlilik konusuna dikkat çekmek için simsiyah akan suya olta attı.

 • 31.08.2018 31 Ağu 18:25 CHP'li Aygun'dan Ergene Nehri'nde Oltalı Eylem CHP'li Aygun'dan Ergene Nehri'nde Oltalı Eylem

  CHP Tekirdağ Milletvekili İlhami Özcan Aygun, Trakya'nın en önemli çevre sorunlarından biri olarak gösterilen Ergene Nehri'ndeki kirlilik konusuna dikkat çekmek için simsiyah akan suya olta attı.

 • 29.08.2017 29 Ağu 16:22 Tekirdağspor'u Kurtaran Adama Plaket Tekirdağspor'u Kurtaran Adama Plaket

  Daha lig başlamadan küme düşme tehlikesi yaşayan Tekirdağspor’a destekte bulunarak, oyuncuların sahaya çıkmasını sağlayan Tekirdağ’ın adını Rumeli türü buğdayla duyuran iş adamına plaket takdim edildi.

 • 09.05.2017 09 May 16:38 Tekirdağ Vali Ceylan, Yerli Tohum Üreten Tesisleri Gezdi Tekirdağ Vali Ceylan, Yerli Tohum Üreten Tesisleri Gezdi

  Vali Ceylan, yerli tohum üreten tesisleri gezdiTEKİRDAĞ Valisi Mehmet Ceylan, yerli buğday tohumları üreten Trakya Tarım şirketinin tesislerini ve arazilerini gezdi.

 • 06.05.2017 06 May 08:57 Türkiye Yüzde 100 Yerli Tohum Üretiyor Türkiye Yüzde 100 Yerli Tohum Üretiyor

  Türkiye’nin yüzde 100 yerli buğday tohumları Tekirdağ’da üretiliyor.

 • 29.11.2016 29 Kas 10:06 Vali Ceylan Tekirdağ Tso'nun Çalışmaları Hakkında Bilgi Aldı Vali Ceylan Tekirdağ Tso'nun Çalışmaları Hakkında Bilgi Aldı

  Vali Mehmet Ceylan, Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası’nı ziyaret ederek, yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldı.

 • 20.11.2016 20 Kas 08:54 Vali Ceylan ve Sarıkoca'dan Trakya Tarım'a Ziyaret Vali Ceylan ve Sarıkoca'dan Trakya Tarım'a Ziyaret

  Tekirdağ Valisi Ceylan ve Gıda, Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Sarıkoca, Trakya Tarım Firmasının sahibine ziyarette bulunarak, firmanın başarılarının devamını dilediler.

 • 07.10.2016 07 Eki 22:10 Bakan Çelik'ten Yabancı Rakiplerini Sollayan Yerli Tohum Rumeli'nin Sahibine Tebrik Bakan Çelik'ten Yabancı Rakiplerini Sollayan Yerli Tohum Rumeli'nin Sahibine Tebrik

  Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik, Tekirdağ’da katıldığı Ortak Akıl Toplantısı’nda yabancı rakiplerinin tahtını yıkan yerli buğday tohumu Rumeli’nin üreticisi İlhami Özcan Aygun’u tebrik etti.

 • 25.06.2016 25 Haz 13:39 İtalyan Gıda Devi, Türkiye'nin Gururu Buğday Firmasıyla Ortak Çalışacak İtalyan Gıda Devi, Türkiye'nin Gururu Buğday Firmasıyla Ortak Çalışacak

  Gazetecilerle iftar yemeğinde bir araya gelen Trakya Tarım ve Veterinerlik Tic. Ltd. Şti.

 • 29.10.2014 29 Eki 14:31 Tohumda Rus Tekelini Kırmak İstiyorlar' Tohumda Rus Tekelini Kırmak İstiyorlar"

  Tekirdağ'da yetiştirilen ve ilk etapta Gürcistan'a gönderilen tohumların tüm Kafkas ülkelerine ihraç edilmesi, böylece bölgedeki Rus tekelinin kırılması planlanıyor Trakya Tarım Yönetim Kurulu Başkanı Aygun: "Gelecekte bütün çiftçiler Türk tohumu ekecek"

 • 24.09.2013 24 Eyl 22:34 Buğday tohumu ihracatı TEKİRDAĞ Buğday tohumu ihracatı TEKİRDAĞ

  Buğday tohumu ihracatı TEKİRDAĞ

 • 05.05.2012 05 May 15:28 Tohum Sanayicileri ve Üreticileri Alt Birliği Olağan Genel Kurulu Tohum Sanayicileri ve Üreticileri Alt Birliği Olağan Genel Kurulu

  Tohum Sanayicileri ve Üreticileri Alt Birliği (TSÜAB) Başkanı İlhami Özcan Aygun, hedeflerinin 2023 yılında sertifikalı tohum kullanımını 1 milyon tona çıkarmak ve en az 500 milyon dolarlık ihracat rakamına ulaşmak olduğunu söyledi.

 • 12.04.2012 12 Nis 18:02 Tsüab'ın 'Uluslararası Rekabetçiliğin Geliştirilmesinin Desteklenmesi' Programı Antalya'da... Tsüab'ın "Uluslararası Rekabetçiliğin Geliştirilmesinin Desteklenmesi" Programı Antalya'da...

  Tohum Sanayici ve Üreticileri Alt Birliği (TSÜAB) Yönetim Kurulu Başkanı İlhami Özcan Aygun, "Proje kapsamında tahmini olarak, 2 milyon ABD Doları civarında bir destek kullanılabilecek" dedi.

 • 29.03.2012 29 Mar 11:04 Greenpeace Raporuna Tepki Greenpeace Raporuna Tepki

  ""ilaç katkısı"" iddialarına tepki gösterdi.

Advertisement