Son dakika İsmail Korkmaz haberleri, İsmail Korkmaz son dakika, son dakika İsmail Korkmaz

Son Dakika İsmail Korkmaz Haberleri

 • Suyla dolu otoparkta otomobiller çamur boyasına büründü
  15 Şub Suyla dolu otoparkta otomobiller çamur boyasına büründü

  Antalya'nın Kepez ilçesinde yaşanan kuvvetli yağmur sonucu iki siteye ait kapalı otoparklar suyla doldu. Otoparka inen vatandaşlar, otomobillerinin çamur boyasına büründüğünü görünce şaşkınlık yaşadı. Su çekme işlemi devam ediyor.

 • Antalya'da Kuvvetli Yağmur Sonrası Otoparklar Sular Altında Kaldı
  15 Şub Antalya'da Kuvvetli Yağmur Sonrası Otoparklar Sular Altında Kaldı

  Antalya'da yaşanan kuvvetli yağmur sonucunda 5 ilçede su baskınları meydana geldi. Kepez ilçesinde bulunan otoparklara kadar su dolarken, birçok araç çamura büründü. Su çekme işlemleri devam ediyor.

 • Uğur Mumcu'nun Ölümünün 31. Yıl Dönümünde Anma Töreni Düzenlendi
  24 Oca Uğur Mumcu'nun Ölümünün 31. Yıl Dönümünde Anma Töreni Düzenlendi

  Ankara'da 24 Ocak 1993 tarihinde hayatını kaybeden gazeteci-yazar Uğur Mumcu için ölümünün 31. yıl dönümünde Balıkesir'in Ayvalık ilçesinde anma töreni düzenlendi. Törene çok sayıda Ayvalıklı, siyasi parti temsilcileri, STK'lar ve vatandaşlar katıldı. Törende Mumcu'nun şiirleri okundu ve konuşmalar yapıldı. Ayvalık Belediye Başkanı Mesut Ergin, Mumcu'nun cinayetinin hala aydınlatılmadığını belirterek adaletin sağlanmasını istedi.

 • Ampute Futbol Milli Takımı Yalova'da kampa giriyor
  12 Oca Ampute Futbol Milli Takımı Yalova'da kampa giriyor

  Ampute Futbol Milli Takımı, Avrupa Şampiyonası hazırlıkları kapsamında gelecek hafta başında Yalova'da kampa girecek. Milli takım, 15-23 Ocak tarihlerinde teknik direktör İsmail Temiz'in yönetiminde kamp yapacak. Şampiyonada mücadele edecek olan milli takımın kamp kadrosunda 29 sporcu yer alacak.

 • TBMM'de Bütçe Görüşmeleri... Deniz Yücel'den Bakan Tunç'a: 'Şurada Oturması Gereken Can Atalay Neden Cezaevinde?
  21 Ara TBMM'de Bütçe Görüşmeleri... Deniz Yücel'den Bakan Tunç'a: "Şurada Oturması Gereken Can Atalay Neden Cezaevinde?

  CHP Sözcüsü ve İzmir Milletvekili Deniz Yücel, TBMM Genel Kurulu’nda; “Adalet demişken, ‘Hep beni sıkıştırıyorsunuz’ diyen Adalet Bakanı’na soruyorum. Şurada oturması gereken Can Atalay, neden cezaevinde? Bugün, AYM Can Atalay ile ilgili bir kez daha ihlal kararı verdi. Yasaları, Anayasa’yı, yargı kararlarını tanımayan yargı mensupları, günü geldiğinde yargı önünde hesap verecek. Aynı FETÖ’cü yargı mensuplarının 15 Temmuz’dan sonra hesap verdikleri gibi. Bu ülkede ilk derece mahkemeleri ve Yargıtay, AYM’yi tanımıyorsa size değil de kime soralım? Sayın Bakan, Ali İsmail Korkmaz öldürülürken eziyet görmediğine hükmediliyorsa, katillerine sadece 7 ay 15 gün hapis cezası veriliyorsa bunun hesabını kime soralım? Siz Adalet Bakanısınız, hukukçusunuz. Soru sorulmasından neden rahatsız oluyorsunuz? 19 yaşındaki bir çocuğun sokak ortasında öldürüldüğü bir ülkede siz şikayet edemezsiniz, soru sorulmasından rahatsız olamazsınız. Somali Cumhurbaşkanı’nın oğlu bir vatandaşımızı öldürüyor. Ardında gözü yaşlı bir eş ve bakıma muhtaç iki çocuk bırakıyor. Elini kolunu sallayarak Türkiye’yi terk ediyor. Siz de bunu seyrediyorsunuz? Sonra da Adalet Bakanı sıfatıyla orada oturuyorsunuz? Yazıklar olsun. Eğer sorumluluk ağır geldiyse verin istifanızı. O görevi hakkıyla, layıkıyla yapacak biri gelsin ve o görevi yapsın” dedi.

 • İzmir Emek ve Demokrasi Güçleri, 'Demokrasi Yürüyüşü' Düzenledi: 'Yaşanan Süreç Tam Anlamıyla Bir Yargı Darbesidir'
  25 Kas İzmir Emek ve Demokrasi Güçleri, "Demokrasi Yürüyüşü" Düzenledi: "Yaşanan Süreç Tam Anlamıyla Bir Yargı Darbesidir"

  İzmir Emek ve Demokrasi Güçleri, yaşanan hak ihlallerine karşı bugün "Demokrasi Yürüyüşü" düzenledi. Yürüyüşe katılan İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, 25 Kasım Kadına Yönelik Şiddetle Mücadele Günü’ne dikkat çekerek “Kadınlarımızın bir omuz mesafesinde, yanında olmaya devam edeceğiz. İstanbul Sözleşmesi’nin arkasında durmaya devam edeceğiz” dedi. Basın açıklamasını okuyan İzmir Barosu Başkanı Sefa Yılmaz da “Anayasa Mahkemesi kararları yorumlanmaz, irdelenmez, asla ve asla tartışılmaz. Ancak Anayasa ve Anayasa’nın bu emredici hükümleri ve bağlayıcı nitelik taşıyan hukuksal düzenlemeler ve kesin nitelikteki kararlar istenildiğinde uygulanacak, istenilmediğinde uygulanmayacak kararlar değildir. Yaşanan süreç tam anlamıyla bir yargı darbesidir” diye konuştu.

 • Gebze Belediyesi Ampute Futbol Takımı, Süper Lig'de Başarı Hikayesini Sürdürmek İstiyor
  12 Kas Gebze Belediyesi Ampute Futbol Takımı, Süper Lig'de Başarı Hikayesini Sürdürmek İstiyor

  Ampute 1. Lig'de başarılı bir sezon geçiren Gebze Belediyesi Ampute Futbol Takımı, Bitexen Ampute Futbol Süper Ligi'ne yükseldi. Teknik direktör Deniz Kılıç, yeni sezona iyi bir başlangıç yapmak istediklerini ve Türkiye Kupası'na katılmayı hedeflediklerini belirtti. Gebze Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz'ün destekleriyle mutlu olduklarını dile getiren Kılıç, Türkiye'deki Süper Lig'in dünyadaki en iyi lig olduğunu söyledi. Milli sporcu İsmail Korkmaz da zor bir sezonun kendilerini beklediğini vurgulayarak, takımların Gebze Belediyesi Ampute Futbol Takımı'na çekinerek geldiğini ifade etti. Yeni transfer Emin Tiryaki ise takımın şampiyonluk adaylarından biri olduğunu belirterek, ilk maçta rakiplerini eli boş göndereceklerini söyledi.

 • Tepebaşı Belediyesi'nin ev sahipliğinde gerçekleşen Doğaçlama Tiyatro Gösterisi
  09 Kas Tepebaşı Belediyesi'nin ev sahipliğinde gerçekleşen Doğaçlama Tiyatro Gösterisi

  Tepebaşı Belediyesi'nin amatör tiyatro gruplarına sağladığı salon tahsisi ile gerçekleşen Doğaçlama Tiyatro Gösterisi, katılımcılara eğlenceli bir akşam yaşattı. Quart ekibi tarafından sahnelenen gösteri, Zübeyde Hanım Kültür Merkezi'nde yoğun ilgi gördü. Tepebaşı Belediyesi yetkilileri, gençlerin ve sanatseverlerin ihtiyaçlarına yönelik çalışmalara devam edeceklerini belirtti.

 • Özgür Çelik, CHP İstanbul İl Başkanlığı Adaylığını İlan Etti: 'Partimize ve Muhalefete Umut Bağlayan Milyonlarla Öz Eleştiri Vererek Yeniden...
  23 Eyl Özgür Çelik, CHP İstanbul İl Başkanlığı Adaylığını İlan Etti: "Partimize ve Muhalefete Umut Bağlayan Milyonlarla Öz Eleştiri Vererek Yeniden...

  CHP Bahçelievler İlçe Başkanı Özgür Çelik, partisinin İstanbul İl Başkanlığı için adaylığını açıkladı. Mayıs ayında yapılan genel seçimlerin kaybedilmesine dikkat çeken Çelik, “Bilinmelidir ki halkımızın bu sonucu kabullenemediğinin farkındayız. Partimize ve muhalefete umut bağlayan milyonlarla öz eleştiri vererek yeniden kucaklaşmamız gerektiğinin bilincindeyiz. Görevlerimizin ve sorumluluklarımızın farkındayız. Halkımızın hayal kırıklığını giderecek, yeniden iktidar yolculuğunu sil baştan başlatacak enerjimiz var. Bunu İstanbul’dan başlayarak Türkiye’ye yayacak gücümüz var” dedi.

 • Artvin 78'liler Derneği: '12 Eylül Darbesini Unutmadık ve 12 Eylül'ün Karanlık Zihniyetine Karşı Mücadelemiz Devam Ediyor'
  12 Eyl Artvin 78'liler Derneği: "12 Eylül Darbesini Unutmadık ve 12 Eylül'ün Karanlık Zihniyetine Karşı Mücadelemiz Devam Ediyor"

  Artvin 78’liler Derneği, “12 Eylül darbesini unutmadık ve 12 Eylül’ün karanlık zihniyetine karşı mücadelemiz devam ediyor” sloganıyla Ata Park’ta açıklama yaptı. Dernek Başkanı Seyfettin Altukulaç, "12 Eylül, IMF ile bağıtlanan 24 Ocak 1980 ekonomi kararlarının üzerine gerçekleşmiş emek ve demokrasi karşıtı, kapitalizmin neoliberal uygulamalarına geçişi sağlayan faşist bir darbedir. 12 Eylül'ün anti-demokratik anayasası ve kurumları, sermaye yanlısı-emekçi düşmanı düzenlemeleri, dinci gericiliğe açtığı kapılar, bugün AKP iktidarı aracılığıyla mantıksal ve fiili gelişmesinin doruğuna ulaşmıştır" dedi.

 • Maltepe Belediye Meclisi Temmuz Ayı Toplantısında Ali Kılıç, Sivas ve Başbağlar Katliamlarını Anarak İsveç'te Kur'an Yakılmasını Kınadı
  03 Tem Maltepe Belediye Meclisi Temmuz Ayı Toplantısında Ali Kılıç, Sivas ve Başbağlar Katliamlarını Anarak İsveç'te Kur'an Yakılmasını Kınadı

  Maltepe Belediye Meclisi, Maltepe Belediye Başkanı Ali Kılıç yönetiminde temmuz ayı olağan toplantılarının ilkini tamamladı. Toplantıda, Sivas ve Başbağlar katliamlarında ve 15 Temmuz'da hayatını kaybedenleri anan Başkan Kılıç, İsveç'te bir caminin önünde Kur'an-ı Kerim'in yakılmasını da kınadı. Ali İsmail Korkmaz'ı ve temmuz ayında hayatını kaybeden sanatçı ve yazarları da anan Başkan Kılıç, Kurban Bayramı'nda yapılan çalışmalarla ilgili de kamuoyuna bilgi verdi. Meclis üyeleriyle düzenlenen Orta Asya gezisi hakkında da açıklamalarda bulunan Kılıç, Orta Asya ile Anadolu arasında kök salacak yeni iş birliklerinin olacağını belirtti.

 • Gebze Belediyesi Ampute Futbol Takımı Süper Lig'e yükseldi
  22 Haz Gebze Belediyesi Ampute Futbol Takımı Süper Lig'e yükseldi

  Ampute Futbol 1. Lig'i namağlup şampiyon bitiren Gebze Belediyesi Ampute Futbol Takımı'nın Süper Lig'e yükselmesi coşkuyla kutlandı. Gelecek sezon Bitexen Ampute Futbol Süper Ligi'nde mücadele edecek takım için Metin Oktay Stadı'nda şampiyonluk organizasyonu düzenlendi. Kutlamalara Gebze Kaymakamı Mehmet Ali Özyiğit, Gebze Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz, Gebze Ticaret Odası Başkanı Abdurrahman Aslantaş, AK Parti Gebze İlçe Başkanı Recep Kaya, kulüp oyuncuları, çalışanlar ve vatandaşlar katıldı.

 • Döşemealtı Belediyesi Güreş Takımı 7 Madalya Kazandı
  19 Haz Döşemealtı Belediyesi Güreş Takımı 7 Madalya Kazandı

  Döşemealtı Belediyesi güreş takımı hafta boyunca düzenlenen turnuvalarda kendi kilolarında yaptıkları mücadelelerde 7 madalya kazanarak büyük bir başarıya imza attı. Başarılı sporcular arasında U-11 Antalya Serbest Güreş il birincisi Fahrettin Efe Taş ve Okullararası Küçükler Grekoromen Güreş İl Birinciliği ikincisi Halil Eren Çıra da yer aldı. Döşemealtı Belediyesi ve Kırkgöz Döşemealtı Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü Başkanı Turgay Genç, sporcuları tebrik ederek ata sporumuz güreşin ilçelerinde gençler sayesinde yaşamaya devam ettiğini belirtti.

 • Ampute Futbol Milli Takımı, Polonya maçları öncesi Yalova'da kampa girdi
  10 Haz Ampute Futbol Milli Takımı, Polonya maçları öncesi Yalova'da kampa girdi

  Polonya'da düzenlenecek Uluslar A Ligi'nde mücadele edecek Ampute Futbol Milli Takımı, Yalova'da kampa girdi. Teknik direktör İsmail Temiz, Polonya'daki organizasyonun önemine dikkat çekerek, takımın Türk bayrağını en iyi şekilde temsil etmek zorunda olduğunu belirtti. Milli takımın kamp kadrosu da açıklandı.

 • 2023 Ali İsmail Korkmaz Yaşam Ödülleri Sahiplerini Bulacak
  26 May 2023 Ali İsmail Korkmaz Yaşam Ödülleri Sahiplerini Bulacak

  DİSK, KESK, TMMOB, EBTO ve ALİKEV'in düzenlediği 2023 Ali İsmail Korkmaz Yaşam Ödülleri, 3 Haziran'da sahiplerini bulacak. TMMOB Eskişehir İl Koordinasyon Kurulu Sekreteri Yahya Kaya, ödüllerin en insani gündem üzerinden verileceğini açıkladı.

 • Ampute Milli Futbol Takımı'nın kamp kadrosu belli oldu
  20 May Ampute Milli Futbol Takımı'nın kamp kadrosu belli oldu

  Ampute Milli Futbol Takımı'nın Polonya'da 16-18 Haziran'da düzenlenecek Uluslar Ligi için yapacağı hazırlık kampının kadrosu açıklandı.

 • Tip Hatay Milletvekili Adayı Can Atalay'dan Eski Hatay Valisi ve İl Sağlık Müdürü Hakkında Suç Duyurusu... Ahmet Şık: 'Hatay'a Can Gerek. Hatay'a...
  18 Nis Tip Hatay Milletvekili Adayı Can Atalay'dan Eski Hatay Valisi ve İl Sağlık Müdürü Hakkında Suç Duyurusu... Ahmet Şık: "Hatay'a Can Gerek. Hatay'a...

  Türkiye İşçi Partisi’nin (TİP) Hatay’dan milletvekili adayı gösterdiği Can Atalay, AKP’den milletvekili aday adayı olan eski Hatay Valisi Rahmi Doğan ve Hatay İl Sağlık Müdürü Mustafa Hambolat hakkında, TİP İstanbul Milletvekili Ahmet Şık ve avukatı Bülent Akbay aracılığıyla suç duyurusunda bulundu. Ahmet Şık, “Devlet neden var? Bu sorunun yanıtını herkes sormak zorunda kendisine. İnsanları depremde enkaz altında ölüme terk edenler, ölümden kurtulanları çaresizliğe terk edenlerle hesaplaşması için Hatay’a Can gerek. Hatay’a can, Can’la gelecek” dedi.

 • Tepebaşı Belediyesi Ev Sahipliğinde Doğaçlama Tiyatro Gösterisi Düzenlendi
  13 Nis Tepebaşı Belediyesi Ev Sahipliğinde Doğaçlama Tiyatro Gösterisi Düzenlendi

  Tepebaşı Belediyesi’nin ev sahipliğinde Quart Tiyatro, Doğaçlama Tiyatro Gösterisi düzenledi.

 • Gökçe Gökçen: Gençlerin Hayal Kurabilecekleri Bir Türkiye'nin İnşasına Çok Az Kaldı
  23 Mar Gökçe Gökçen: Gençlerin Hayal Kurabilecekleri Bir Türkiye'nin İnşasına Çok Az Kaldı

  CHP Genel Başkan Yardımcısı Gökçe Gökçen, “Her bir mülakatta torpilsiz olduğu için elenen, gururu kırılan, kaygısından geceleri uyuyamayan, üniversite diploması değersizleştirilmiş, dünyadan uzaklaştırılmış, değersiz hissettirilmiş binlerce gencin gözyaşlarıyla Kemal Kılıçdaroğlu'na anlattığı hikayeleri ve talepleri, Türkiye’nin beklediği büyük değişime öncülük yapacaktır. Gençlerin hayal kurabilecekleri bir Türkiye’nin inşasına çok az kaldı” dedi.

 • Kayseri'de tırla çarpışan kamyonetin sürücüsü öldü
  19 Mar Kayseri'de tırla çarpışan kamyonetin sürücüsü öldü

  Kayseri'nin Bünyan ilçesinde tırla çarpışan kamyonetin sürücüsü hayatını kaybetti.

 • Kayseri'de tırla çarpışan kamyonetin sürücüsü öldü
  19 Mar Kayseri'de tırla çarpışan kamyonetin sürücüsü öldü

  Kayseri'nin Bünyan ilçesinde tırla çarpışan kamyonetin sürücüsü hayatını kaybetti.

 • Kılıçdaroğlu'nun ilk seçim posteri ortaya çıktı: Sinan Ateş de var depremde kızının elini bırakmayan baba da
  07 Mar Kılıçdaroğlu'nun ilk seçim posteri ortaya çıktı: Sinan Ateş de var depremde kızının elini bırakmayan baba da

  Millet İttifakı'nın cumhurbaşkanı adayı Kemal Kılıçdaroğlu için hazırlanan ilk seçim posteri sosyal medyada gündem oldu. CHP'li birçok ismin paylaşmaya başladığı posterde Gezi protestoları sırasında hayatını kaybeden Ali İsmail Korkmaz, kaldığı yurtta yaşadığı baskılardan ve gelecek kaygısından dolayı intihar eden Enes Kara, Ankara'da uğradığı suikast sonucu öldürülen Sinan Ateş ve depremde hayatını kaybeden kızının elini bırakmayan babanın görüntüleri gibi çok sayıda detay yer aldı.

 • Kılıçdaroğlu, CHP TBMM Grup Toplantısı'nda konuştu: (2)
  31 Oca Kılıçdaroğlu, CHP TBMM Grup Toplantısı'nda konuştu: (2)

  CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, altılı masanın Ortak Politikalar Mutabakat Metni'ni hayata geçirdikleri zaman Türkiye'de her şeyin çok kısa süre içerisinde düzeleceğini söyledi.

 • Kılıçdaroğlu: 'Arsız ve Hırsıza Muamelemiz Çok Açık ve Nettir.
  31 Oca Kılıçdaroğlu: "Arsız ve Hırsıza Muamelemiz Çok Açık ve Nettir.

  CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, “Beytülmale dokunan yanacaktır. Çeteleri temizleme; devlet hazinesinden sülükleri, parazitleri temizleme operasyonum başlamadan önce Ankara’ya dev bir dijital pano kurduracağım. Adı ‘çete metre’ olacak. Halktan çalınan ve geri aldığımız her doları bu panoda görecek, Ankaralılar da bütün Türkiye de. Vatandaştan çalınan 418 milyar doları burada görünceye kadar, o para devletin kasasına girinceye kadar asla ve asla durmayacağım… Bizim arsız ve hırsıza muamelemiz çok açık ve nettir. Vuracağız neşteri, alacağız devlet malını geriye. Seçimin ertesi gününde onların telefonu acı acı çalacak. Açtıkları telefonda bir ses duyacaklar, ben Kemal geliyorum” dedi.

 • Kılıçdaroğlu: Beytülmale dokunan yanacaktır
  31 Oca Kılıçdaroğlu: Beytülmale dokunan yanacaktır

  Kılıçdaroğlu: Beytülmale dokunan yanacaktırCHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, uzman ekiplerin yaptığı incelemeye göre hazineden çalınan paranın 418 milyar dolar olduğunu söyleyerek, Sayıştay'dan randevu talep edeceğini belirtti.

 • Acının ve İsyanın Sesi Selda Bağcan
  28 Oca Acının ve İsyanın Sesi Selda Bağcan

  Gazeteci Olcay Ünal Sert, Berfin Bahar dergisinin Ocak 2023 sayısında protest müziğin Divası Selda Bağcan'ı kaleme aldı. Müzikal kariyerinden hapishane günlerinde, bilinmeyen yönleriyle acının ve isyanın sesi Selda Bağcan'ı analiz etti. Yurt dışında çok sayıda konser vermeye hazırlanan Selda Bağcan yeni projesinde de 10 yabancı şarkıyı orijinal dilinde seslendirecek.

 • Türkiye'nin Rita Pavone'si Selda Bağcan
  26 Oca Türkiye'nin Rita Pavone'si Selda Bağcan

  Gazeteci yazar Veysel Boğatepe, aylık, kültür sanat ve edebiyat dergisi Berfin Bahar'ın Ocak 2023 sayısında Selda Bağcan'ı analiz etti. Selda'nın ilk yıllarından, siyasi ve müzikal duruşuna, tüm dünya da artan şöhretinden Aleyna Tilki'ye verdiği sonsuz desteğe, protest şarkılarla edindiği solcu kimliğinden yansıttığı paradokslara ilginç bir yazı kaleme aldı... İşte dünden bugüne Selda Bağcan...

 • Gezi Tutukluları İçin Başlatılan Adalet Nöbeti 9. Ayında.
  20 Oca Gezi Tutukluları İçin Başlatılan Adalet Nöbeti 9. Ayında.

  Türk Mühendis ve Mimar Odaları Birliği (TMMOB) ve bağlı meslek odalarının, Gezi davası tutukluları için başlattığı Adalet Nöbeti, 9 ayı geride bıraktı. Mimarlar Odası Ankara Şube Başkanı Tezcan Karakuş Candan, "Türkiye açısından seçimlerin mayısa gelmesi aslında böyle herkesin kanının kaynadığı, isyanının büyüdüğü o ortak, kolektif olarak yarattığımız değerlerin üst üste geldiği tarihler silsilesi aslında mayıs. Bir kez daha 29 Mayıs’ta arkadaşlarımızla birlikte Gezi’nin yıl dönümünü kutlayacağız. Mayıs toplumsal muhalefet ayıdır. Mayıs bizim ayımızdır. 1 Mayıs’ı, 19 Mayıs’ı, 29 Mayıs’ı olan bir ülkede mayıs ayında iktidarın kazanması zordur. Dolayısıyla mayıs ayında biz kazanacağız Gezi kazanacak, arkadaşlarımız serbest kalacak” dedi.

 • Seydişehir'de kamyoncu esnafının sorunları konuşuldu
  18 Oca Seydişehir'de kamyoncu esnafının sorunları konuşuldu

  Kaymakam Deniz Pişkin ve Belediye Başkanı Mehmet Tutal Seydişehir Taşıyıcılar Kooperatifini ziyaret etti.

 • Ali İsmail Korkmaz davasında, yeniden yargılanan sanığa yine aynı ceza (2)
  17 Oca Ali İsmail Korkmaz davasında, yeniden yargılanan sanığa yine aynı ceza (2)

  KARAR SONRASI BASIN AÇIKLAMASI YAPTILARMahkeme kararı sonrası Ali İsmail Korkmaz'ın annesi Emel, babası Şehap ve ağabeyi Gürkan Korkmaz ile aile avukatları adına Ayhan Erdoğan basın açıklaması yaptı.

 • Ampute futbolcular, başarılarıyla toplumun engelli bireylere önyargılarını yıkıyor
  30 Ara Ampute futbolcular, başarılarıyla toplumun engelli bireylere önyargılarını yıkıyor

  Bedensel engellerini sporla aşan Ampute futbolcular elde ettikleri başarılarla toplumun engellilere yaklaşımını değiştirmeyi hedefliyor.

 • Gebze Belediyesi Ampute Futbol Takımı, 3 yeni ismi renklerine bağladı
  16 Kas Gebze Belediyesi Ampute Futbol Takımı, 3 yeni ismi renklerine bağladı

  Gebze Belediyesi Ampute Futbol Takımı'na 3 yeni transfer gerçekleştirildi.

 • Alevi Stk'larının Torba Yasa Tepkisi Sürüyor: 'Torba Yasası Değil, Cumhurbaşkanı Kararnamesi Değil, Eşit Yurttaşlık İstiyoruz'
  13 Kas Alevi Stk'larının Torba Yasa Tepkisi Sürüyor: "Torba Yasası Değil, Cumhurbaşkanı Kararnamesi Değil, Eşit Yurttaşlık İstiyoruz"

  Alevilerin, Cumhurbaşkanlığı Kararı ile Kültür ve Turizm Bakanlığı bünyesinde Alevi-Bektaşi Kültür ve Cemevi Başkanlığı kurulması ve bu konunun TBMM’den torba yasa ile geçirilmesine olan tepkisi sürüyor. Ankara'da da ortak açıklama yapan 8 Alevi kurumu "Torba yasası değil, Cumhurbaşkanı Kararnamesi değil, eşit yurttaşlık istiyoruz" dedi. Alevi kadınlar ise, Pir Sultan Abdal’ın “Gelin canlar bir olalım” deyişini söyledi.

 • Balkan Rumeli Türkleri Konfederasyonundan Gagavuz Özerk Yeri'ne ziyaret
  28 Eki Balkan Rumeli Türkleri Konfederasyonundan Gagavuz Özerk Yeri'ne ziyaret

  Balkan Rumeli Türkleri Konfederasyonu (BRTK), Gagavuz Özerk Yeri'ne ziyaret gerçekleştirdi.

 • Ampute Futbol Milli Takımı oyuncuları, duygularını İHA'ya anlattı
  11 Eki Ampute Futbol Milli Takımı oyuncuları, duygularını İHA'ya anlattı

  - Ampute Futbol Milli Takımı oyuncuları, duygularını İHA'ya anlattı Millilerin yeni hedefi 2026 Dünya Kupası Ampute Dünya Kupası'nda şampiyonluğa ulaşan Ampute Futbol Milli Takımı'nın başarılı sporcuları, elde edilen bu başarıdan dolayı çok mutlu olduklarını ifade ettiler.

 • Ampute Futbol Milli Takımı oyuncuları, duygularını İHA'ya anlattı
  11 Eki Ampute Futbol Milli Takımı oyuncuları, duygularını İHA'ya anlattı

  Ampute Dünya Kupası'nda şampiyonluğa ulaşan Ampute Futbol Milli Takımı'nın başarılı sporcuları, elde edilen bu başarıdan dolayı çok mutlu olduklarını ifade ettiler.

 • Ampute Milli Takımı dünya şampiyonu oldu! Sosyal medya yıkıldı
  09 Eki Ampute Milli Takımı dünya şampiyonu oldu! Sosyal medya yıkıldı

  Türkiye Ampute Futbol Milli Takımı dünya şampiyonu oldu. İstanbul'da düzenlenen 2022 Dünya Kupası'nın final maçında Angola'yı 4-1 yendi.

 • 2022 Ampute Futbol Dünya Kupası
  09 Eki 2022 Ampute Futbol Dünya Kupası

  Ampute Futbol Milli Takımı, İstanbul'da düzenlenen 2022 Dünya Kupası'nın final maçında Angola'yı 4-1 yenerek dünya şampiyonu oldu.

 • '2022 Ampute Futbol Dünya Kupası' başlıklı haberimizin girişinde sehven yazılan 'yarı finale yükseldi' ifadesi 'finale yükseldi' olarak...
  07 Eki "2022 Ampute Futbol Dünya Kupası" başlıklı haberimizin girişinde sehven yazılan "yarı finale yükseldi" ifadesi "finale yükseldi" olarak...

  Ampute Futbol Milli Takımı, İstanbul'da düzenlenen 2022 Dünya Kupası'nın yarı finalinde Özbekistan'ı 1-0 yenerek finale yükseldi.

 • 2022 Ampute Futbol Dünya Kupası
  07 Eki 2022 Ampute Futbol Dünya Kupası

  Ampute Futbol Milli Takımı, İstanbul'da düzenlenen 2022 Dünya Kupası'nın yarı finalinde Özbekistan'ı 1-0 yenerek yarı finale yükseldi.

 • 2022 Ampute Futbol Dünya Kupası
  06 Eki 2022 Ampute Futbol Dünya Kupası

  Ampute Futbol Milli Takımı, İstanbul'da düzenlenen 2022 Dünya Kupası'nın çeyrek finalinde Fas'ı 4-1 yenerek yarı finale yükseldi.

 • Ampute Futbol Milli Takımı, son 16 turunda Meksika ile eşleşti
  03 Eki Ampute Futbol Milli Takımı, son 16 turunda Meksika ile eşleşti

  Ampute Futbol Milli Takımı, Dünya Kupası A Grubu'ndaki son maçında Haiti ile 1-1 berabere kaldı.

 • Ampute Futbol Dünya Kupası
  30 Eyl Ampute Futbol Dünya Kupası

  Ampute Futbol Dünya Kupası'nda Türkiye, A grubu ilk maçında Fransa'yı 3-0 yendi.

 • Ampute Milli Futbol Takımı'nda Barış Telli'ye kadro dışı şoku
  29 Eyl Ampute Milli Futbol Takımı'nda Barış Telli'ye kadro dışı şoku

  Ampute Futbol Milli Takımı'nın teknik direktörü Osman Çakmak, yarın başlayacak Dünya Kupası öncesinde takımın önemli isimlerinden Barış Telli'yi kadro dışı bıraktı.

 • Seydişehir'de haşhaş ekimi toplantısı yapıldı
  23 Eyl Seydişehir'de haşhaş ekimi toplantısı yapıldı

  Konya'nın Seydişehir ilçesinde haşhaş ekimi bilgilendirme toplantısı düzenlendi.

 • Eskişehir yerel haberi... Tepebaşı Belediyesi'nden Dünya Temizlik Günü İçin Anlamlı Kutlama
  17 Eyl Eskişehir yerel haberi... Tepebaşı Belediyesi'nden Dünya Temizlik Günü İçin Anlamlı Kutlama

  Eskişehir yerel haberi... Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç, Dünya Temizlik Günü etkinlikleri kapsamında Porsuk Bulvarı’nda düzenlenen farkındalık çalışmasında çevre temizliğine katıldı. Başkan Ataç, “Atık konusunda biz çok titiziz, Eskişehir halkı da çok hassas. Çok güzel bir şehirde yaşıyoruz” dedi.

 • Aym, Ali İsmail Korkmaz Afişi Asan Öğrenciye Verilen Disiplin Cezası İçin 'İfade Özgürlüğünün İhlali' Dedi: Üniversiteler, Cezaevi ya da Karakol...
  02 Eyl Aym, Ali İsmail Korkmaz Afişi Asan Öğrenciye Verilen Disiplin Cezası İçin 'İfade Özgürlüğünün İhlali' Dedi: Üniversiteler, Cezaevi ya da Karakol...

  Anayasa Mahkemesi (AYM), Eskişehir Anadolu Üniversitesi’nde Öğrenci Kolektifleri imzalı “İyi ki doğdun Ali İsmail Korkmaz, düşlerindeki özgür dünyayı biz kuracağız” yazılı afiş asan öğrenciye üniversite tarafından disiplin cezası verilmesini ifade özgürlüğünün ihlali olduğuna hükmetti. Kararın gerekçesinde, “Ceza infaz kurumu, karakol veya örgün eğitim yeri niteliğinde olmayan üniversitelerde ifade özgürlüğüne yönelik müdahalenin istisnai olması esastır” dendi.

 • Tan Taşçı'nın toplumsal olaylara yer verdiği yeni klibi sosyal medyayı salladı
  22 Ağu Tan Taşçı'nın toplumsal olaylara yer verdiği yeni klibi sosyal medyayı salladı

  Başarılı şarkıcı Tan Taşçı'nın yeni şarkısı 'Zor İşimiz Zor'un klibi yayınlandı. Taşçı'nın klipte Türkiye ve dünyada yaşanan toplumsal olayları ele alması gündem oldu.

 • Aym'nin Ali İsmail Korkmaz Kararını AİHM'e Taşıyacaklarını Açıklayan Avukat Başbakkal: 'Yaşam Hakkı Bir Kez Daha İhlal Edildi'
  09 Ağu Aym'nin Ali İsmail Korkmaz Kararını AİHM'e Taşıyacaklarını Açıklayan Avukat Başbakkal: "Yaşam Hakkı Bir Kez Daha İhlal Edildi"

  Anayasa Mahkemesi’nin (AYM) Ali İsmail Korkmaz davasında verdiği kararı Avrupa İnsan Hakları Mahkemesi’ne taşıyacaklarını açıklayan avukat Esra Başbakkal, “Verdiği gerekçelendirme hali, dosyanın ele alınış biçimi, ne yazık ki yaşam hakkının bir kez daha ihlal edilmiş olduğunu gösteriyor. AİHM’e giderken AYM’deki yargılamanın da yaşam hakkı ihlali, adil yargılanma, kötü muamele yasağının ihlal edilmesi ve etkili başvuru yolu bakımından yeterli olmadığı belirtilecek ve bunlar delilleriyle ortaya konulacak” dedi.

 • Aym'den 'Ali İsmail Korkmaz' Kararı: 'Yaşam Hakkının İhlaline Karşı Yeterli Miktarda Tazminat Ödendi'
  09 Ağu Aym'den 'Ali İsmail Korkmaz' Kararı: "Yaşam Hakkının İhlaline Karşı Yeterli Miktarda Tazminat Ödendi"

  Anayasa Mahkemesi (AYM), Gezi olayları sırasında Eskişehir’de öldürülen Ali İsmail Korkmaz’ın ailesinin yaptığı başvuruda, kötü muamele yasağının ihlal edildiğine hükmetti. AYM kararında, “Kanunların uygulamasından sorumlu kolluk görevlileri, kanunlara ve kurallara herkesten önce saygılı olmak zorundadır” denildi. AYM, Korkmaz’ın yaşam hakkının ihlal edildiğine ilişkin başvuruyu ise kabul edilemez buldu. Korkmaz’ın ölümüne neden olan sorumluların ortaya çıkarıldığı belirten AYM, ret kararının gerekçesini, “Başvuruculara, ölümle sonuçlanan olaydan kaynaklanan zararlarına karşılık olarak yeterli miktarda tazminatların ödendiği değerlendirilmiştir” diye açıkladı.

 • Ampute Milli Futbol Takımı'nın hazırlık kampına katılacak sporcular belirlendi
  30 Haz Ampute Milli Futbol Takımı'nın hazırlık kampına katılacak sporcular belirlendi

  Ampute Milli Futbol Takımı'nın Giresun'da yapacağı hazırlık kampına katılacak sporcular belli oldu.

 • Kum ocağındaki gölette boğulan 2 çocuk, toprağa verildi
  21 Haz Kum ocağındaki gölette boğulan 2 çocuk, toprağa verildi

  KONYA'nın Seydişehir ilçesinde, eski kum ocağı yakınında bulunan gölete giren 5 çocuktan, boğulan Talha Korkmaz (16) ve Ferhat Şık'ın (14) cenazeleri, mahalle mezarlığında toprağa verildi.

 • Kum ocağındaki gölete giren 5 çocuktan 2'si boğuldu
  20 Haz Kum ocağındaki gölete giren 5 çocuktan 2'si boğuldu

  KONYA'nın Seydişehir ilçesinde eski kum ocağı yakınında bulunan gölete giren 5 çocuktan Talha Korkmaz (16) ve Ferhat Şık (14) boğuldu.

 • Taş ocağındaki su birikintisine giren 5 çocuktan 2'si boğuldu
  20 Haz Taş ocağındaki su birikintisine giren 5 çocuktan 2'si boğuldu

  - Taş ocağındaki su birikintisine giren 5 çocuktan 2'si boğuldu Konya'nın Seydişehir ilçesinde serinlemek için taş ocağında bulunan su birikintisine giren 5 çocuktan 2'si boğularak hayatını kaybetti.

 • Ampute futbolda hazırlık kamplarına katılacak sporcular belli oldu
  15 Haz Ampute futbolda hazırlık kamplarına katılacak sporcular belli oldu

  Ampute Milli Futbol Takımı'nda hazırlık kamplarına katılacak sporcular belirlendi.

 • Ali İsmail Korkmaz Vakfı'ndan Gözaltına Alınan Öğrencilere Destek: 'Ali İsmail'in Adını Unutturmamak İçin Çaba Gösteren Herkesin Yanındayız'
  14 Haz Ali İsmail Korkmaz Vakfı'ndan Gözaltına Alınan Öğrencilere Destek: "Ali İsmail'in Adını Unutturmamak İçin Çaba Gösteren Herkesin Yanındayız"

  Ali İsmail Korkmaz Vakfı (ALİKEV), Anadolu Üniversitesi mezuniyet töreninde “Ali İsmail’i Unutmadık” yazılı pankartı açmak isteyen öğrencilerin gözaltına alınmasını eleştirdi. Vakıf açıklamasında, “Ali İsmail’in adını unutturmamak için çaba gösteren herkesin yanında olduğumuzu bir kez daha hatırlatıyoruz. Tüm gençlerin düşlerindeki özgür dünyayı destekliyoruz” denildi.

 • Meral Danış Beştaş: Gazeteciler Meslek Dolayısıyla Gözaltında
  13 Haz Meral Danış Beştaş: Gazeteciler Meslek Dolayısıyla Gözaltında

  HDP Grup Başkanvekili Meral Danış Beştaş, “Hukuku tamamen siyasetin intikam aracı haline getirdiler ve muhalif avına çıkmış durumdalar. Son bir haftada Diyarbakır’da 21 gazeteci gözaltına alındı ve gözaltı süreçleri hala devam ediyor. Gizlilik kararları ile birlikte ilk dönem avukatlarıyla görüştürülmediler şimdi de gözaltı süreleri 16 Haziran’a kadar uzatılmış durumda. Gazeteciler yaptıkları meslek dolayısıyla hakikatleri yazdıkları için özgür basın mensupları gözaltındalar” dedi.

 • Ali İsmail Korkmaz Davasında Bilirkişilik Yapan Serkan Uğurluoğlu 6 Ay Meslekten Men Edildi
  13 Haz Ali İsmail Korkmaz Davasında Bilirkişilik Yapan Serkan Uğurluoğlu 6 Ay Meslekten Men Edildi

  Elektrik Mühendisleri Odası (EMO) Onur Kurulu, Ali İsmail Korkmaz’ın faillerinin yargılandığı davada bilirkişi sıfatıyla gerçeğe aykırı rapor sunan elektrik- elektronik mühendisi Serkan Uğurluoğlu’nun altı ay meslekten menedildiğini duyurdu.

 • Mezuniyet törenine damga vuran görüntü! Ali İsmail Korkmaz pankartı açmak isteyince gözaltına alındılar
  12 Haz Mezuniyet törenine damga vuran görüntü! Ali İsmail Korkmaz pankartı açmak isteyince gözaltına alındılar

  Eskişehir Anadolu Üniversitesi'ndeki mezuniyet töreninde Gezi Parkı olayları sırasında hayatını kaybeden Ali İsmail Korkmaz için pankart açmak isteyen iki öğrenci gözaltına alındı.

 • İzmir'de Gezi Anması Gergin Başladı Konserle Bitti
  31 May İzmir'de Gezi Anması Gergin Başladı Konserle Bitti

  İzmir'deki Gezi eylemlerinin 9'uncu yıl dönümü anmasında, slogan atıp Kıbrıs Şehitleri Caddesi'nden yürümek isteyen gruba polis müdahale etti. Yaka paça gözaltına alınan 5 kişi, anmayı düzenleyen İzmir Emek ve Demokrasi Güçleri'nin araya girmesi ile serbest bırakıldı. Anma, Gündoğdu meydanında yapılan kitlesel basın açıklamasının ardından Praksis müzik grubunun konseri ile son buldu.

 • Ağbaba: 'Bu Yasa Açık Bir Dikta Teklifidir. Diktatörlüğün Basın Kanunu, Sansür Kanunudur'
  28 May Ağbaba: "Bu Yasa Açık Bir Dikta Teklifidir. Diktatörlüğün Basın Kanunu, Sansür Kanunudur"

  CHP Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba, Bartın’da; “Ekonomik krizi önlemek için milletin ne yaşadığını millet duymasın diye sosyal medyayla ilgili kanun teklifi verdiler. 40 maddelik bu düzenlemenin her bir maddesi ayrı bir sansürdür. Bu yasa açık bir dikta teklifidir. Diktatörlüğün basın kanunu, sansür kanunudur” açıklamasını yaptı.

 • Kaymakam Pişkin vatandaşların sorunlarını dinledi
  25 May Kaymakam Pişkin vatandaşların sorunlarını dinledi

  Seydişehir Kaymakamı Deniz Pişkin, Gevrekli ve Tol mahallelerinde bir araya geldiği vatandaşların taleplerini dinledi.

 • Mezitli Belediyesi'nden 19 Mayıs Kutlaması
  20 May Mezitli Belediyesi'nden 19 Mayıs Kutlaması

  Mezitli Belediyesi, 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı etkinlikleri kapsamında ünlü modacı Barbaros Şansal'ı gençlerle buluşturdu. Barbaros Şansal’ın kendi hazırladığı anlatımlı kartografiden oluşan ‘Barbaros Şansal ile Bir Küçük Türkiye Hikayesi’nin Türkiye’deki ilk gösterisi yapıldı.

 • Üniversite Öğrencisi Şerzan Kurt, Öldürülüşünün 12'nci Yılında Muğla'da Anıldı
  13 May Üniversite Öğrencisi Şerzan Kurt, Öldürülüşünün 12'nci Yılında Muğla'da Anıldı

  Muğla’da 12 yıl önce polis kurşunuyla yaşamını yitiren üniversite öğrencisi Şerzan Kurt, Muğla Emek ve Demokrasi Güçleri tarafından Sınırsızlık Meydanı’nda anıldı.

 • 'Genç Bilaller Ezan Okuma Yarışması Bölge Finali' düzenlendi
  25 Mar "Genç Bilaller Ezan Okuma Yarışması Bölge Finali" düzenlendi

  Milli Eğitim Bakanlığı Din Öğretimi Genel Müdürlüğünce, 8 ildeki Anadolu imam hatip liseleri ile imam hatip ortaokulları arasında düzenlenen "Genç Bilaller Ezan Okuma Yarışması"nın 4. bölge finali Şırnak'ta yapıldı.

 • Hatay'da 3. 'Barış Koşusu' yapıldı
  20 Mar Hatay'da 3. "Barış Koşusu" yapıldı

  Hatay Büyükşehir Belediyesi ve Ali İsmail Korkmaz Vakfı tarafından organize edilen, Defne Belediyesi ile Antakya Ticaret ve Sanayi Odası desteğiyle 3. "Hatay Barış Koşusu" düzenlendi.

 • Ampute Milli Futbol Takımı, Dünya Kupası hazırlıklarına Antalya'da başladı
  21 Şub Ampute Milli Futbol Takımı, Dünya Kupası hazırlıklarına Antalya'da başladı

  Ampute Milli Futbol Takımı, Türkiye'de düzenlenecek 2022 Dünya Kupası'nın hazırlıklarına Antalya'da başladı.

 • Seydişehir'de TKDK'nın hibe destekleme toplantısı
  10 Şub Seydişehir'de TKDK'nın hibe destekleme toplantısı

  Tarımsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu Konya İl Koordinatörlüğü, çiftçilere tarımsal ve hayvansal desteklemelerle ilgili hibe "Avrupa Birliği Hibe Programlarına Başvuru" konulu bilgilendirme toplantısı düzenlendi.

 • TİP Milletvekili Ahmet Şık: Soylu ile A Haber Bitti, şimdi hakikatleri konuşacağız
  09 Ara TİP Milletvekili Ahmet Şık: Soylu ile A Haber Bitti, şimdi hakikatleri konuşacağız

  TİP İstanbul Milletvekili Ahmet Şık, İşçileri Bakanı Süleyman Soylu'nun söylemlerine ilişkin yaptığı konuşmada sert açıklamalarda bulundu.

 • 21'İNCİ ULUSLARARASI ESKİŞEHİR FİLM FESTİVALİ BAŞLADI
  04 Ara 21'İNCİ ULUSLARARASI ESKİŞEHİR FİLM FESTİVALİ BAŞLADI

  ANADOLU Üniversitesi İletişim Bilimleri Fakültesi tarafından düzenlenen 21'inci Uluslararası Eskişehir Film Festivali başladı.

 • 21'İNCİ ULUSLARARASI ESKİŞEHİR FİLM FESTİVALİ BAŞLADI
  03 Ara 21'İNCİ ULUSLARARASI ESKİŞEHİR FİLM FESTİVALİ BAŞLADI

  ANADOLU Üniversitesi İletişim Bilimleri Fakültesi tarafından düzenlenen 21'inci Uluslararası Eskişehir Film Festivali başladı.

 • Son dakika! 6 kişinin öldüğü arazi davasında ceza yağdı
  03 Ara Son dakika! 6 kişinin öldüğü arazi davasında ceza yağdı

  Son dakika haberleri: 6 kişinin öldüğü arazi davasında ceza yağdı Kars'ta 6 kişinin öldüğü 10 kişinin yaraladığı arazi davasında 9 sanığa 6'şar kez ağırlaştırılmış müebbet hapis cezası verildi Kars'ta 6 kişinin öldüğü 10 kişinin yaraladığı arazi davası, Sivas 1.

 • Muharrem İnce'nin Abdullah Gül sözleri ses getirdi: Anlaştıklarını duyuyorum
  02 Ara Muharrem İnce'nin Abdullah Gül sözleri ses getirdi: Anlaştıklarını duyuyorum

  Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce, Millet İttifakı'nın Cumhurbaşkanı adayıyla ilgili çok konuşulacak sözlere yer verdi. Abdullah Gül'ün Millet İttifakını birleştireceğini dile getiren İnce, "Kılıçdaroğlu vaatlerde bulundu ama adayım demedi. Akşener, 'Ben başbakan adayıyım' dedi. Ben en çok oy alacak kişinin aday olmasını isterim. Adaylık için Abdullah Gül üzerinde anlaşacaklarını duyuyorum" dedi.

 • Kılıçdaroğlu helalleşme listesini paylaştı: İkna odalarına sokulan kızlarımızla helalleşeceğiz, Roboski ile helalleşeceğiz
  17 Kas Kılıçdaroğlu helalleşme listesini paylaştı: İkna odalarına sokulan kızlarımızla helalleşeceğiz, Roboski ile helalleşeceğiz

  CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, helalleşme yolculuğuna çıkacağını duyurmasının ardından başlayan tartışmalara grup toplantısındaki konuşmasında cevap verdi. Helalleşeceği kesimlerin listesinin açıklayan Kılıçdaroğlu, "Hangi strateji çocuklarımızın geleceğinden daha önemli? Helalleşeceğiz dostlarım. 28 Şubatçıların açtığı yaraları kapatıp helalleşeceğiz. İkna odalarına sokulan kızlarımızla helalleşeceğiz. Roboski ile helalleşeceğiz. Sivas, Kahramanmaraş mağdurları ile helalleşeceğiz" dedi.

 • Kılıçdaroğlu 'helalleşme' listesini açıkladı
  16 Kas Kılıçdaroğlu 'helalleşme' listesini açıkladı

  Kılıçdaroğlu 'helalleşme' listesini açıkladıCHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, 'helalleşme' listesini açıklayarak, "Hangi strateji çocuklarımızın geleceğinden daha önemli? Helalleşeceğiz dostlarım. 28 Şubatçıların açtığı yaraları kapatıp helalleşeceğiz.

 • Kılıçdaroğlu, CHP TBMM Grup Toplantısı'nda konuştu: (3)
  16 Kas Kılıçdaroğlu, CHP TBMM Grup Toplantısı'nda konuştu: (3)

  CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin emeklilikte yaşa takılanlar (EYT), 3600 ek gösterge ve asgari ücret konusundaki açıklamalarını sıralayarak, "Sen onu benim külahıma anlat. Saraya anlatabiliyor musun? Anlatamıyorsun.

 • Kemal Kılıçdaroğlu: Geliyor gelmekte olan
  16 Kas Kemal Kılıçdaroğlu: Geliyor gelmekte olan

  Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, partisinin TBMM Grup Toplantısı'nda konuştu. Kılıçdaroğlu, "Ne kadar yolsuzluk varsa ilk alkışlayan Sayın Devlet Bahçeli'dir" dedi.

 • Seydişehir'de haşhaş üreticileri bilgilendirildi
  22 Eyl Seydişehir'de haşhaş üreticileri bilgilendirildi

  Seydişehir Ziraat Odası Başkanlığı tarafından merkez ve kırsal mahallerinde bulunan haşhaş üreticileri bilgilendirildi.

 • Ampute Milli Futbol Takımı, Avrupa Şampiyonası'ndaki ilk maçına çıkıyor
  12 Eyl Ampute Milli Futbol Takımı, Avrupa Şampiyonası'ndaki ilk maçına çıkıyor

  Ampute Milli Futbol Takımı, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) nedeniyle bu yıla ertelenen Avrupa Şampiyonası'ndaki ilk maçında yarın Gürcistan ile karşı karşıya gelecek.

 • Açıköğretim fakültesi öğrencileri aylar sonra yüz yüze sınava girdi
  04 Eyl Açıköğretim fakültesi öğrencileri aylar sonra yüz yüze sınava girdi

  Açıköğretim fakültesi öğrencileri aylar sonra yüz yüze sınava girdi Öğrenciler yüz yüze sınavdan tedirgin Türkiye genelinde gerçekleşen açıköğretim bölüm sınavlarında öğrenciler uzun zaman sonra yüz yüze sınava girerekken, bazı öğrenciler ise salgın döneminde tedbirlere uymayan insanlardan...

Advertisement