Son dakika Kakany haberleri, Kakany son dakika, son dakika Kakany

Son Dakika Kakany Haberleri

Son dakika Kakany haberlerini buradan takip edebilirsiniz. En son kakany haberleri anında burada.

 • 10.12.2016 13:47 Bosnalı Belediyenin Yeni Yıl Bütçesi Kanser Hastası Çocuğa Bağışlandı

  Bosna - Hersek'in Kakany Belediyesi'nden dünyaya örnek teşkil edebilecek bir kampanyaya imza attı.

 • 23.10.2015 17:54 Türk Askerinden Bosna Hersek'e Eğitim Desteği

  Bosna Hersek Türk Temsil Heyet Başkanlığınca, ülkenin orta kesimlerindeki Kakany şehrinde bulunan "15 Nisan" İlköğretim Okulu'nda Türkçe eğitim verilecek derslik açıldı.

 • 15.10.2015 17:46 Bosnalı Maden İşçileri Toprağa Verildi Bosnalı Maden İşçileri Toprağa Verildi

  GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Cenazelerin getirilişi- Cenaze namazı- Cenazelerin götürülüşü Bosnalı maden işçileri toprağa verildi- Kakany şehri yakınlarındaki Begiçi-Biştrani madeninde önceki gün meydana gelen göçükte hayatını kaybeden işçiler için cenaze töreni düzenlendi Bosna Hersek'in Kakany şehri yakınlarındaki Begiçi-Biştrani kömür madeninde önceki gün meydana gelen göçükte hayatını kaybeden 4 maden işçisi için cenaze töreni düzenlendi.

 • 15.10.2015 15:19 Bosnalı Maden İşçileri Toprağa Verildi

  Bosna Hersek'in Kakany şehri yakınlarındaki Begiçi-Biştrani kömür madeninde önceki gün meydana gelen göçükte hayatını kaybeden 4 maden işçisi için cenaze töreni düzenlendi.

 • 13.10.2015 20:44 Bosna Hersek'te Kömür Madeninde Meydana Gelen Göçükten Yaralı Kurtulan İşçi Bosna Hersek'te Kömür Madeninde Meydana Gelen Göçükten Yaralı Kurtulan İşçi

  GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : - Bosna Hersek'in Kakany kentindeki Begiçi-Biştrani kömür madeni detay görüntüleri - Maden ocağı işçileri detay görüntüleri -Madenin girişi-Güvenlik görevlileri- Göçükten yaralı olarak kurtulan Cemal İbrahimspahiç'in açıklaması - İbrahimspahiç'in yaşadığı evin detay görüntüleri "Madene dönmek kolay olmayacak"- Bosna Hersek'te kömür madeninde meydanan gelen göçükten yaralı olarak kurtulan İbrahimspahiç: "O an, hayatım film şeridi gibi gözlerimin önünden geçti.

 • 13.10.2015 18:18 Madene Dönmek Kolay Olmayacak"

  Bosna Hersek'in Kakany şehri yakınlarındaki Begiçi-Biştrani kömür madeninde dün gece meydana gelen göçükten yaralı olarak kurtulan Cemal İbrahimspahiç, "Madene geri dönmek hiç kolay olmayacak" dedi.

 • 13.10.2015 10:43 Bosna'da Kömür Madeninde Göçük: 4 Ölü

  Bosna Hersek'in orta kesimlerindeki Kakany kenti yakınlarındaki Begiçi-Biştrani kömür madeninde meydana gelen göçükte 4 işçi hayatını kaybetti.

 • 17.08.2015 14:05 Evinin Temelinde Osmanlı Sikkesi Buldu Evinin Temelinde Osmanlı Sikkesi Buldu

  GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: -Evden detay-Osmanlı sikkesinden detay-Yavor köyünde yaşayan Samir Çosiç'in açıklaması. Evinin temelinde Osmanlı sikkesi buldu- Bosna Hersek'in bir köyünde yaşayan Samir Çosiç, evinin temelinde Fatih Sultan Mehmet dönemine ait olduğu tahmin edilen bir sikke ve birkaç çömlek buldu Bosna Hersek'in orta kesimlerindeki Kakany şehrine bağlı Yavor köyünde yaşayan Samir Çosiç adlı kişi, evinin temelinde Fatih Sultan Mehmet dönemine ait olduğu sanılan bir sikke ile birkaç çömlek buldu.

 • 17.08.2015 12:20 Evinin Temelinde Osmanlı Sikkesi Buldu

  Bosna Hersek'in orta kesimlerindeki Kakany şehrine bağlı Yavor köyünde yaşayan Samir Çosiç adlı kişi, evinin temelinde Fatih Sultan Mehmet dönemine ait olduğu sanılan bir sikke ile birkaç çömlek buldu.

 • 31.07.2015 22:52 Bosna'da Toplu Sünnet Şöleni Bosna'da Toplu Sünnet Şöleni

  Kütahya'nın Tavşanlı Belediyesinin destekleriyle maddi durumu iyi olmayan Bosnalı ailelerin 100 çocuğu sünnet edildi.

 • 31.07.2015 19:20 Bosna'da Toplu Sünnet Şöleni

  Kütahya'nın Tavşanlı Belediyesi'nin destekleriyle maddi durumu iyi olmayan Bosnalı ailelerin 100 çocuğu sünnet edildi.

 • 08.07.2015 13:44 Ölüm Yolunda Ölüm Yolunda "Barış Yürüyüşü" Başladı

  GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: -Yürüyüşün başlangıç noktasında toplanan Boşnaklar-Ölüm yürüyüşünden detaylar-Ormanın içinde yürüyen Boşnaklar-"Barış Yürüyüşü" Organizasyon Komitesi Başkanı Hamdiya Feyziç ile röportaj Ölüm yolunda "Barış Yürüyüşü" başladı- Srebrenitsa'daki soykırımdan kaçanların orman yolundan Tuzla şehrine ulaşmak için kullandığı ve halk arasında "ölüm yolu" olarak da bilinen güzergahta geleneksel olarak düzenlenen "Barış Yürüyüşü" binlerce kişinin katılımıyla Nezuk kasabasından başladı Avrupa'da, İkinci Dünya Savaşı'nın ardından yaşanan en büyük insanlık trajedisi olarak kabul edilen Srebrenitsa'daki soykırımdan kaçanların orman yolundan Tuzla şehrine ulaşmak için kullandığı ve halk arasında "ölüm yolu" olarak da bilinen güzergahta geleneksel olarak düzenlenen "Barış Yürüyüşü" (Marş Mira) binlerce kişinin katılımıyla Nezuk kasabasından başladı.

 • 08.07.2015 11:09 Ölüm Yolunda "Barış Yürüyüşü" Başladı

  Avrupa'da, İkinci Dünya Savaşı'nın ardından yaşanan en büyük insanlık trajedisi olarak kabul edilen Srebrenitsa'daki soykırımdan kaçanların orman yolundan Tuzla şehrine ulaşmak için kullandığı ve halk arasında "ölüm yolu" olarak da bilinen güzergahta geleneksel olarak düzenlenen "Barış Yürüyüşü" (Marş Mira) binlerce kişinin katılımıyla Nezuk kasabasından başladı.

 • 30.05.2015 17:47 Bosna Hersek'te Toplu Sünnet Düğünü

  Bursa Büyükşehir Belediyesi ile bazı sivil toplum kuruluşların Bosna Hersek'in Lukavac kentinde düzenledikleri sünnet şöleninde 57 çocuk sünnet edildi.

 • 23.04.2015 23:24 Balkanlar'da 23 Nisan Coşkusu - Zenitsa/ Balkanlar'da 23 Nisan Coşkusu - Zenitsa/

  GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: ZENİTSA- Spor salonundan genel görünütler- Bayrak sallayan çocuklar- Orkestra- Balonların uçması- Öğrencilerin gösterileriTİRAN- Mustafa Kemal Atatürk okulundan görüntüler- Gösteri yapan çocuklar Balkanlar'da 23 Nisan coşkusu- 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı, Bosna Hersek, Makedonya, Kosova ve Arnavutluk'ta büyük coşkuyla kutlandı- Yunus Emre Türk Kültür Merkezi ve Türk Temsil Heyeti Başkanlığı'nın organizasyonuyla, Bosna Hersek'teki okullarda Türkçe'yi seçmeli yabancı dil olarak seçen binlerce çocuğun katılımıyla ülkenin Zenitsa kentinde tören düzenlendi- Yunus Emre Enstitüsü Başkanı Hayati Develi: - "Bu bayram dostluk, sevgi ve barış bayramıdır.

 • 23.04.2015 19:46 Balkanlar'da 23 Nisan Coşkusu - Priştine/üsküp/ Balkanlar'da 23 Nisan Coşkusu - Priştine/üsküp/

  GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Çocukların salona gelişi- Çocuklar ülke bayraklarını sallarken- Kokteylden genel görüntüler- Yüzüne Türk Bayrağı çizen çocuk- Halay çeken çocuklar- Yunus Emre Enstitüsü Başkanı Hayati Develi'nin konuşması- Çocuklarla röportaj Balkanlar'da 23 Nisan coşkusu- 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı, Bosna Hersek, Makedonya, Kosova ve Arnavutluk'ta büyük coşkuyla kutlandı- Yunus Emre Türk Kültür Merkezi ve Türk Temsil Heyeti Başkanlığı'nın organizasyonuyla, Bosna Hersek'teki okullarda Türkçe'yi seçmeli yabancı dil olarak seçen binlerce çocuğun katılımıyla ülkenin Zenitsa kentinde tören düzenlendi- Yunus Emre Enstitüsü Başkanı Hayati Develi: - "Bu bayram dostluk, sevgi ve barış bayramıdır.

 • 23.04.2015 18:04 Balkanlar'da 23 Nisan Coşkusu

  23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı, Balkan ülkeleri Bosna Hersek, Makedonya, Kosova ve Arnavutluk'tan büyük coşkuyla kutlandı.

 • 16.04.2015 20:24 Türkçe Öğrenen Bosnalılar, Spor Turnuvasında Buluştu Türkçe Öğrenen Bosnalılar, Spor Turnuvasında Buluştu

  GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Skenderiya Spor Salonu'ndan görüntüler- Yunus Emre Türk Kültür Merkezi Müdürü Mehmet Akif Yaman'ın konuşması- Türkiye'nin Saraybosna Büyükelçisi Cihad Erginay'ın konuşması Türkçe öğrenen Bosnalılar spor turnuvasında buluştu- Yunus Emre Enstitüsü 1. Spor Turnuvası'na Bosna Hersek'teki devlet okullarında Türkçe öğrenen 5 bine yakın öğrenci katıldı Bosna Hersek'teki devlet okullarında Türkçe öğrenen öğrenciler, "Yunus Emre Enstitüsü 1. Spor Turnuvası"nda bir araya geldi.

 • 16.04.2015 19:28 Türkçe Öğrenen Bosnalılar Spor Turnuvasında Buluştu

  Bosna Hersek'teki devlet okullarında Türkçe öğrenen öğrenciler, "Yunus Emre Enstitüsü 1. Spor Turnuvası"nda bir araya geldi.

 • 03.03.2015 20:03 Ümitlerin Rakibi Bosna

  Ümit Mili Futbol Takımı, özel maçta Bosna Hersek ümit milleri ile karşı karşıya gelecek.

 • 03.03.2015 19:27 Ümit Milli Futbol Takımı Bosna Hersek ile Karşılaşacak

  Ümit Mili Futbol Takımı, özel maçta Bosna Hersek ümit milleri ile karşı karşıya gelecek.