Hezarfen Ensemble Akbank Sanat’ta - Son Dakika

Hezarfen Ensemble Akbank Sanat’ta

22.12.2010 13:26
Hezarfen Ensemble Akbank Sanat’ta

Hezarfen Ensemble Müzik Grubu, Aralık Ayında İki Farklı Etkinlikle Akbank Sanat'ta Müzikseverlerle Buluşuyor.

Topluluk, ilk olarak 28 Aralık 2010, Salı günü saat 20.00'de "The Fifth Element" (Beşinci Element) adını taşıyan konseriyle izleyenlere doyumsuz dakikalar yaşatacak. Dört bestecinin eserlerinin Türkiye prömiyerlerinin gerçekleşecek olduğu konserin sonrasında 29 Aralık 2010, Çarşamba günü ise saat:14.00'te "The Fifth Element: Canlı performans sanatçılarıyla elektronik müzik. Nasıl? Neden?" isimli bir panel gerçekleştirecek.

KONSER: Hezarfen Ensemble "The Fifth Element" (Beşinci Element)

Karen Tanaka, Franghez Ali Zadeh, Ed Bennett, Steve Reich'in eserlerinin Türkiye prömiyeri yapılacağı programda, farklı süprizler sanatseverleri bekliyor. En fazla dört sanatçıyla hayat bulacak eserlere her biri öncesinde elektronik öğelerle, bestecisi tarafından tasarlanan ve hazırlanan CD kayıtları eşlik ediyor. Canlı akustik enstrümanları bir şekilde güçlendirmek amacıyla yapılan kayıt dört sanatçıya beşinci element olarak programa renk katacak.

Program: Karen Tanaka, Jonathan Harvey, Franghez Ali Zadeh, Ed Bennett, Steve Reich Ellen Jewett - keman, Özcan Ulucan - keman ve viyola, Ulrich Mertin - viyola, Micheal Ellison – besteci, Müge Hendekli – piyano, Amy Salsgiver - perküsyon

YORUMLAR
500
Cicaldau için Galatasaray'a beklenen teklif gelmedi Cicaldau için Galatasaray'a beklenen teklif gelmedi 2. el araç satışına getirilen 6 ay ve 6 bin km şartları açıklık getirildi! İşte düzenlemeden muaf olan araçlar... 2. el araç satışına getirilen 6 ay ve 6 bin km şartları açıklık getirildi! İşte düzenlemeden muaf olan araçlar... Güne düşüşle başlayan altının gram fiyatı 1.026 lira seviyesinden işlem görüyor Güne düşüşle başlayan altının gram fiyatı 1.026 lira seviyesinden işlem görüyor
Kaynak: Bültenler

Son Dakika Kültür Sanat Hezarfen Ensemble Akbank Sanat’ta - Son Dakika

Bu haber Bültenler tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Bültenler tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Bültenler kurumudur.

Advertisement