Boşanmalarındaki Skandal İddia - Son Dakika
Boşanmalarındaki Skandal İddia

Boşanmalarındaki Skandal İddia

28.03.2013 08:33

Voleybolcu Neslihan Demir Darnel ile 7 yıllık eşinin boşanmasının ardından skandal bir iddia ortaya atıldı.

Eczacıbaşı takımında forma giyen dünyaca ünlü voleybolcu Neslihan Demir Darnel, 7 yıllık eşi Galatasaray Voleybol Şube Sorumlusu Orkun Darnel'den sürpriz bir kararla boşandı.

4,5 yıl önce dünyaya gelen kızları Zeynep'le beraber mutlulukları artan örnek çiftin boşanma haberini Neslihan Darnel'in avukatı duyurdu.

ALDATMA İDDİASI VAR

Avukat Savaş Adalet, yaptığı açıklamada "Müvekkilim Neslihan Darnel eşi Orkun Darnel ile 21.03.2013 günü karşılıklı saygı çerçevesinde uygarca anlaşarak evliliklerine son vermişlerdir. Her iki taraf için de hayırlı olmasını dileriz" cümlelerine yer verdi. Milliyet'in haberine göre, Darnel'in avukatı aracılığıyla kamuoyuna duyurduğu boşanmasının arka planında ise aldatma olduğu iddia edildi.

İTALYAN VOLEYBOLCULARLA SAMİMİYET

İddiaya göre çiftin arasını Orkun Darnel'in eşiyle birlikte kurduğu N&O adlı menajerlik şirketiyle beraber iş yapmaya başladığı İtalyan voleybolcular açtı. İddiaya göre şirket aracılığıyla İtalyan sporcuların Türkiye'de kulüp bulmasına yardımcı olan Darnel'in, bu sürede Galatasaray'a transfer olmalarını sağladığı, La Bianco ve Simona Gioli gibi İtalyan voleybolcularla da samimi olduğu söylendi. Yakın çevresinden edinilen bilgilere göre Darnel özellikle Gioli nedeniyle son zamanlarda eşi Neslihan Darnel ile sık sık tartışmaya başladı. Aldatıldığını öğrenen Darnel, boşanma kararı aldı. Evliliklerinin sessiz sedasız bitmesini isteyen Neslihan Darnel, avukatından basının olmadığı bir adliye seçip işlemlerin hemen bitmesini istedi.

Kaynak: Haberler.Com
YORUMLAR
500
Galatasaray Teknik Direktörü Okan Buruk: Rakiplerimizin hakkını vermek istiyorum Galatasaray Teknik Direktörü Okan Buruk: Rakiplerimizin hakkını vermek istiyorum Beşiktaş'tan Galatasaray'a jet hızında cevap geldi Beşiktaş'tan Galatasaray'a jet hızında cevap geldi

Son Dakika Magazin Boşanmalarındaki Skandal İddia - Son Dakika


Advertisement