Cansu Dere İspanya'dan ödül alıyor - Son Dakika

Cansu Dere İspanya'dan ödül alıyor

25.11.2021 08:44
Cansu Dere İspanya'dan ödül alıyor

Sıla karakteriyle hafızalara kazınan Cansu Dere bu sefer Sadakatsiz dizisinde Asya rolüyle büyük beğeni topladı. Rolünün hakkını vererek oynayan başarılı oyuncuya Madrid'de ödül verilecek.

Türkiye ve İspanya arasında ekonomik, ticari ve kültürel iş birliğinin teşvik edilip artırılması için faaliyetler düzenleyen Türk-İspanyol Sanayi ve Ticaret Odası tarafından ödülle layık görüldü.

CANSU DERE ÖDÜL ALIYOR

Cansu Dere İspanya'dan ödül alıyor

Türkiye ve İspanya arasındaki ticari, kültürel ve sosyal bağları güçlendiren özel isimlere verilen ödüller kapsamında Dere "Bireysel Başarı Ödülü" alacak.

Başarılı oyuncu 1 Aralık'ta Madrid'deki Four Seasons Otel'de yapılacak olan törene katılacak.

İSPANYA'DA TANINAN BİR YÜZ

Cansu Dere İspanya'dan ödül alıyor

Cansu Dere özellikle Anne, Sıla ve Sadakatsiz dizilerindeki rolüyle İspanyol kamuoyunda büyük çapta tanınması ve beğeni toplaması sebebiyle ödül verildiği açıklandı.

Cansu Dere İspanya'dan ödül alıyor
Cansu Dere İspanya'dan ödül alıyor
Cansu Dere İspanya'dan ödül alıyor

Son Dakika Magazin Cansu Dere İspanya'dan ödül alıyor - Son Dakika Magazin


YORUMLAR
500

Son Dakika

Samuray kılıcıyla öldürülen Başak Cengiz'in nişanlısından duygusal paylaşım 08:52 Samuray kılıcıyla öldürülen Başak Cengiz'in nişanlısından duygusal paylaşım Döviz kurundaki yükselişi değerlendiren AK Partili Etyemez: Ülkede yokluk denen bir şey yok, her şeyde bolluk ortada 08:23 Döviz kurundaki yükselişi değerlendiren AK Partili Etyemez: Ülkede yokluk denen bir şey yok, her şeyde bolluk ortada Ajax maçının bitmesiyle birlikte Dolmabahçe'yi inleten tezahürat: Söz ver bize Sergen 07:26 Ajax maçının bitmesiyle birlikte Dolmabahçe'yi inleten tezahürat: Söz ver bize Sergen
Son Dakika: Dövizdeki artış Merkez Bankası Başkanı Kavcıoğlu'nu harekete geçirdi! Ekonomi zirvesini topluyor 07:17 Son Dakika: Dövizdeki artış Merkez Bankası Başkanı Kavcıoğlu'nu harekete geçirdi! Ekonomi zirvesini topluyor Son Dakika! Birleşik Arap Emirlikleri'nden Türkiye'ye 10 milyar dolarlık yatırım yapıldı 19:40 Son Dakika! Birleşik Arap Emirlikleri'nden Türkiye'ye 10 milyar dolarlık yatırım yapıldı Meteoroloji uyardı! Türkiye'yi etkisi altına alacak kar yağışı 1 Aralık çarşamba günü bekleniyor 16:38 Meteoroloji uyardı! Türkiye'yi etkisi altına alacak kar yağışı 1 Aralık çarşamba günü bekleniyor
Doların ateşini bu kare düşürdü! BAE Veliaht Prensi yatırım anlaşmaları için Türkiye'de 16:32 Doların ateşini bu kare düşürdü! BAE Veliaht Prensi yatırım anlaşmaları için Türkiye'de İsyancılar esir almıştı! Tüm dünyadan gizledikleri askerlerin görüntülerini yayınladılar! 16:31 İsyancılar esir almıştı! Tüm dünyadan gizledikleri askerlerin görüntülerini yayınladılar!
Advertisement