Ev bahçesinde kostümlü prova - Son Dakika

Ev bahçesinde kostümlü prova

04.10.2020 12:02
Ev bahçesinde kostümlü prova

USTA oyuncu Erdal Özyağcılar, evinin bahçesini tiyatro sahnesine çevirdi.

USTA oyuncu Erdal Özyağcılar, evinin bahçesini tiyatro sahnesine çevirdi. "Kral" adlı oyunda rol alan Özyağcılar, Arnavutköy'deki evinin bahçesinde prova yaptı. Provalara oyuncunun kızı Zeynep ve eşi Güzin Özyağcılar'ın yanı sıra oyunculardan Gizem İnceoğlu, Gözde Çetiner, Barış Kıralioğlu katıldı. Gündelik kıyafetlerinin üzerine oyundaki aksesuvarları takan oyuncular eğlenceli anlar yaşadı. Tiyatro Martı'nın sahneye koyacağı, Eugene Ionesco'nun yazdığı oyun 8 Ekim Perşembe günü Üsküdar Müsahipzade Celal Sahnesi'nde ve 10 Ekim Cumartesi Maltepe Gösteri Alanı'nda seyirciyle buluşacak.

Ev bahçesinde kostümlü prova

DESTEK BEKLİYORUZ

Pandemi sürecinde devlet tarafından ihtiyaç sahiplerine yapılan yardımları takdir eden Erdal Özyağcılar, tiyatrolar için de destek beklediklerini söyledi. Özyağcılar konuyla ilgili şöyle konuştu: "Pandemi döneminde bayağı yardımlar yapıldı. Kapanan tiyatrolar ya da ayakta durmaya çalışan tiyatrolar için bir yardım kampanyası başlatılsa çok iyi olur. Tiyatroyu yaşatmak için bir fon yapmamız lazım. Nasılsa geçinemeyen vatandaşlara belli paralar veriliyor, ki bu çok doğru bir şey. Yaşayan bir varlık olan tiyatrolara da bir fon ayrılsa iyi olur. Özel tiyatroların kapanmaması için devletin desteğini bekliyoruz."

YORUMLAR
500
Bakan Vahit Kirişci, bin 300 tarım kredi markete kasap reyonu açılacağını açıkladı Bakan Vahit Kirişci, bin 300 tarım kredi markete kasap reyonu açılacağını açıkladı Trafik sigortası primlerine yüzde 20'ye kadar zam yapıldı! İşte yeni tarifeler... Trafik sigortası primlerine yüzde 20'ye kadar zam yapıldı! İşte yeni tarifeler... Pençe-Kilit bölgesinden acı haber! Siirt'e şehit ateşi düştü Pençe-Kilit bölgesinden acı haber! Siirt'e şehit ateşi düştü
Kaynak: Hürriyet

Son Dakika Magazin Ev bahçesinde kostümlü prova - Son Dakika

Bu haber Hürriyet tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Hürriyet tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Hürriyet kurumudur.

Advertisement