Evlilik Yıldönümü Defilesi - Son Dakika
Magazin

Evlilik Yıldönümü Defilesi

Evlilik Yıldönümü Defilesi

Vural Gökçaylı, eşi Meral Gökçaylı ile evliliklerinin 25'inci yıldönümünü düzenlenen defiyle kutladı.

24.07.2011 01:29
Twitter'da Paylaş Facebook'da Paylaş WhatsApp'da Paylaş

Aydın'ın Kuşadası İlçesi'nde, Türk moda dünyasının duayenlerinden Vural Gökçaylı, eşi Meral Gökçaylı ile evliliklerinin 25'inci yıldönümünü düzenlenen defiyle kutladı.

Hanzade Özbaş'ın ev sahipliğinde, saat 20. 00'de başlayan defilede, aralarında Özge Ulusoy, Ebru Ürün, Tuğba Karaca, Alona ve Zeliha Çal'ın da bulunduğu ünlü mankenler podyuma çıktı. İş, sanat ve cemiyet hayatının önde gelen isimlerini buluşturan defilenin koreografisini Uğurkan Erez üstlendi.

Defile öncesi konuşma yapan Vural Gökçaylı, "Eşim Meral ile iyi kötü 25 yılı paylaştık. Kötü günlerimiz de oldu, ama her zaman benim arkamda oldu. Sinirlendiğim zaman sakinleştiren hep eşim oldu. Her başarılı erkeğin arkasında sağlam bir bayan vardır. O sağlam bayan işte Meral Gökçaylı" dedi.

40 yıl önce Kısmet Otel'in sahibi Hanzade Özbaş ile Paris'te tanıştığını belirten Gökçaylı, "Bu otelin bizim hayatımızda çok büyük önemi vardır. 25 yıl önce evlendiğimde de balayımızı burada geçirdik. Her yıl çocuklarımla burada tatil yaptık. Bodrum'da evim olmasına rağmen Kısmet otel bizim için çok önemlidir" dedi.

Havuz başında gerçekleştirilen defilede birbirinden güzel mankenler şık kıyafetleri sundu. Defilenin finalinde ise Vural Gökçaylı ve eşi Meral Gökçaylı sahneye çıkarak mankenleri tek tek kutladı. Çiftin evlilik yıl dönümü kutlaması, konuklarla birlikte basına kapalı yemekle devam edildi. - Aydın/ Kusadasi

Kaynak: DHA

Son Dakika Magazin Evlilik Yıldönümü Defilesi - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement