Mert Alaş'tan Madonna'ya Oryantal Didem'li Doğumgünü - Son Dakika

Mert Alaş'tan Madonna'ya Oryantal Didem'li Doğumgünü

21.08.2014 07:57
Mert Alaş'tan Madonna'ya Oryantal Didem'li Doğumgünü

Mert Alaş, yakın dostu Madonna'nın 56. yaş günü partisini Ibiza'daki evinde Oryantal Didem'in de katıldığı sazlı sözlü bir geceyle kutladı.

Madonna için ünlülerin fotoğrafçı Mert Alaş’ın İbiza Adası’nda hazırladığı özel bir doğum günü partisi yapıldı. 56’ncı yaşını geçtiğimiz hafta sonu Fransa’nın Cannes şehrinde kutlayan Amerikalı pop yıldızı Madonna için ünlülerin fotoğrafçısı Mert Alaş da sürpriz bir parti organize etti.

MERT ALAŞ'IN MALİKANESİ IBIZA'DA DÜZENLENDİ

Alaş’ın menajer Haluk Şentürk’e danışarak hazırlandığı parti, fotoğrafçının İbiza Adası’ndaki malikanesinde gerçekleşti. 30 kişilik özel bir davetli grubunun katıldığı eğlence için Türkiye’den Akatay Ritim Grubu ile Oryantal Didem de İbiza’ya gitti. Madonna, Mert Alaş’ın daveti üzerine dün özel jetiyle İbiza Adası’na uçtu.

ORYANTALİN PÜF NOKTASI

Madonna'nın İbiza'da düzenlenen doğum günü partisinde oryantal Didem sahneye çıktı. 'La Isla Bonita' şarkısı eşliğinde dans eden Türk oryantale hayran kalan ünlü şarkıcı, Didem'den dans dersi aldı. Didem; Madonna'ya oryantalin püf noktalarını öğretti.

Mert Alaş'tan Madonna'ya Oryantal Didem'li Doğumgünü

MADONNA DİDEM'İN FOTOĞRAFINI PAYLAŞTI

Madonna sürpiz partisinde Didem'in fotoğrafını çekerek 'Tabii ki benim masamda dans edebilirsin' notuyla Instagram hesabından paylaştı.


Mert Alaş'tan Madonna'ya Oryantal Didem'li Doğumgünü

Mert Alaş'tan Madonna'ya Oryantal Didem'li Doğumgünü

YORUMLAR
500
Fransa'nın Korsika Adası'nda fırtına: 3 ölü, 12 yaralı Fransa'nın Korsika Adası'nda fırtına: 3 ölü, 12 yaralı Fransa'da Kuraklık Yapay Bir Gölün Kurumasına Yol Açtı Fransa'da Kuraklık Yapay Bir Gölün Kurumasına Yol Açtı Fransa'nın Korsika adasındaki fırtınada 3 kişi yaşamını yitirdi Fransa'nın Korsika adasındaki fırtınada 3 kişi yaşamını yitirdi
Kaynak: Haberler.Com

Son Dakika Magazin Mert Alaş'tan Madonna'ya Oryantal Didem'li Doğumgünü - Son Dakika

Bu haber Haberler.Com tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Haberler.Com tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Haberler.Com kurumudur.

Advertisement