Otel çıkışı görüntülenince panik yaptı - Son Dakika

Otel çıkışı görüntülenince panik yaptı

05.01.2022 21:12
Otel çıkışı görüntülenince panik yaptı

Eda Taşpınar, geçtiğimiz gece Bebek Otel çıkışı görüntülendi. Taşpınar'ın panik halleri şaşırttı

Kapıda gazetecilerin olduğunu fark eden Taşpınar, aracını kapıya sıfır yanaştırdı ve maskesini yüzüne götürüp yüzünü kapattı.

Anlamsız paniğini sürdüren Taşpınar, gazetecilerin kendisini takip etmesini istemediği için kuralları hiçe sayarak kırmızı ışıktan hızlıca geçti.

YORUMLAR
500
Cicaldau için Galatasaray'a beklenen teklif gelmedi Cicaldau için Galatasaray'a beklenen teklif gelmedi 2. el araç satışına getirilen 6 ay ve 6 bin km şartları açıklık getirildi! İşte düzenlemeden muaf olan araçlar... 2. el araç satışına getirilen 6 ay ve 6 bin km şartları açıklık getirildi! İşte düzenlemeden muaf olan araçlar... Güne düşüşle başlayan altının gram fiyatı 1.026 lira seviyesinden işlem görüyor Güne düşüşle başlayan altının gram fiyatı 1.026 lira seviyesinden işlem görüyor
Kaynak: Snob Magazin

Son Dakika Magazin Otel çıkışı görüntülenince panik yaptı - Son Dakika

Bu haber Snob Magazin tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Snob Magazin tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Snob Magazin kurumudur.

Advertisement