Rolleri Kaderleri Oldu - Son Dakika
Magazin

Rolleri Kaderleri Oldu

Rolleri Kaderleri Oldu

Birçok oyuncunun kaderi; rolleriyle benzerlik gösteriyor.

04.12.2011 06:03

VAHİDE GÖRDÜM

KANSER PEŞİNİ BIRAKMADI

Oyuncu Vahide Gördüm'ün 'Bir İstanbul Masalı' adlı dizide canlandırdığı 'Suzan' meme kanserine yakalanmıştı. Gördüm, yıllar sonra gerçekten meme kanseri oldu. Oyuncu; geçtiğimiz günlerde rol aldığı 'Adını Feriha Koydum' dizisinden de ayrıldı.

ARZUM ONAN

TİROİD KANSERİNİ YENDİ

Arzum Onan, eşi Mehmet Aslantuğ'un başrol oynadığı 'Sıcak Saatler' dizisinde 'Buket'i canlandırmıştı. Dizinin ilerleyen bölümlerinde 'Buket'in beyninde tümör olduğu ortaya çıkmıştı. Arzum Onan da dizi bittikten sonra tiroid kanserine yakalandı. Güzel oyuncu; 1.5 yıl süren tedavinin ardından sağlığına kavuştu.

CEYDA DÜVENCİ

BEBEĞİNİ DÜŞÜRDÜ

'Binbir Gece'de rolü gereği bebeğini düşüren Düvenci; dizi bitince Engin Akgün'le evlendi. Oyuncu çok geçmeden hamile olduğunu açıkladı ama bir süre sonra bebeğini düşürdü. Güzel oyuncu; sonra tekrar hamile kaldı ve kızı Melisa'yı doğurdu.

ÖZLEM SAVAŞ

ALKOL MAĞDURU OLDU

Oyuncu Özlem Savaş, 'Abuzer Kadayıf' aldı filmde alkol alışkanlığı yüzünden kötü günler geçiren bir şarkıcıyı canlandırdı. Bir süre sonra Savaş'ın filmdeki rolü gerçek oldu. Savaş; bir arkadaşının doğum gününde aşırı alkollü olarak görüntülenince, herkesin aklına 'Abuzer Kadayıf'taki rolü geldi.

BARIŞ AKarsU

KAZADA HAYATINI KAYBETTİ

'Akademi Türkiye' yarışmasında birinci olduktan sonra yıldızı parlayan Barış Akarsu, 'Yalancı Yarim' adlı dizide Merve Sevi ile birlikte oynadı. Akarsu; dizinin bir bölümünde senaryo gereği trafik kazası geçirdi. Ancak yaşanan trajik olay gerçek oldu; Akarsu, Bodrum'da geçirdiği bir trafik kazasında öldü.

EROL GÜNAydın

EŞİ ÖLENİ OYNADI, EŞİ ÖLDÜ

Türk tiyatrosunun duayen isimlerinden Erol Günaydın; Emre Altuğ'un 'Aşk-ı Kıyamet' adlı klibinde, eşini kaybeden bir adamı canlandırmıştı. Klipte usta oyuncu; kaybettiği eşinin hatıralarıyla yaşıyor ve hayattayken onun oturduğu tekerlekli sandalyeyi boş şekilde sokaklarda dolaştırıyordu. Çekimlerden bir süre sonra Günaydın, 40 yıllık eşi Güneş Hanım'ı kanserden kaybetti.

OSMAN GİDİŞOĞLU

DİZİDEKİ GİBİ HASTANELİK OLDU

'Çocuklar Duymasın' dizisinde 'Menderes' karakterini canlandıran Osman Gidişoğlu; dizideki gibi hastanelik oldu. Gidişoğlu dizide; rolü gereği fazla kiloları yüzünden hastaneye yatıp tedavi olmuştu. Oyuncunun fazla kiloları bir süre sonra gerçek hayatta da sağlığını tehdit etmeye başladı. Gidişoğlu; tedavi olmak için hastaneye yattı.

ATA DEMİRER

GERÇEKTE DE SEVGİLİ OLDULAR

'Eyyvah Eyvah' serisinde 'Hüseyin Badem'i canlandıran Ata Demirer ile sevgilisi 'Müjgan'ı oynayan Özge Borak; gerçekte de sevgili oldu. Evlenme kararı alan ikili geçtiğimiz günlerde nişanlandı.

BEREN SAAT

TRAFİK CEZASI YEDİ

Ünlü oyuncu Beren Saat geçtiğimiz günlerde 'Aşk-Memnu'da oynadığı 'Bihter' gibi aşırı hız yüzünden para cezası aldı. 'Bihter'e dizide 'Behlül'ün (Kıvanç Tatlıtuğ) Şile'deki evinden dönerken aşırı sürat nedeniyle trafik cezası kesilmişti.

Sabah : http://www.sabah.com.tr

Kaynak: Sabah.com.tr

Son Dakika Magazin Rolleri Kaderleri Oldu - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement