Ünlü şarkıcı Nicki Minaj'ın aşı paylaşımı olay oldu - Son Dakika

Ünlü şarkıcı Nicki Minaj'ın aşı paylaşımı olay oldu

15.09.2021 12:25
Ünlü şarkıcı Nicki Minaj'ın aşı paylaşımı olay oldu, System.String[]

Doktorlar Nicki Minaj'ın Covid-19 aşısı hakkındaki bu iddiasını kesin bir dille reddetti.

Doktorlar Nicki Minaj'ın Covid-19 aşısı hakkındaki bu iddiasını kesin bir dille reddetti.

Minaj, kuzeninin Trinidad'daki arkadaşının Covid aşısı sonrası testislerinin şiştiğini ve bazı cinsel fonksiyon bozuklukları yaşadığını bildirdiğini iddia etmişti.

Dr. Anthony Fauci, Nicki Minaj'ın bu tweet'ine yanıt olarak, Amerika Birleşik Devletleri'nde kullanılan Covid-19 aşılarının hiçbirinin üreme sorunlarına neden olmadığını söyledi.

CNN sunucusu Jake Tapper, Dr Fauci'ye Pfizer, Moderna veya Johnson & Johnson aşılarının Minaj'ın tartışmalı tweet'inde ana hatlarıyla belirttiği sağlık riskini oluşturduğuna dair herhangi bir kanıt olup olmadığını sorduğunda, ABD'nin önde gelen epidemiyoloğu, cevabın "kesin bir hayır" olduğunu söyledi.

AŞI KARŞITI OLMADIĞINI BELİRTTİ

Ünlü şarkıcı Nicki Minaj'ın aşı paylaşımı olay oldu

Twitter ve Instagram'da toplamda 180 milyona yakın takipçisi bulunan Minaj, kendisinin aşılanmaya karşı olmadığının altını çizmek için söz konusu tweet'i takiben bir kaç tweet daha attı.

Çeşitli hayran hesaplarına yanıt veren Trinidad doğumlu şarkıcı, aşı yaptırmanın "normal" olduğunu ve tura çıkmak için yakında kesinlikle aşı olacağını söyledi.

Minaj'ın kuzeninin arkadaşıyla ilgili anekdotu, paylaşımdan saatler sonra internette gündem oldu.

Minaj, 14 Eylül'de yapılan Covid-19 basın toplantısında Chris Whitty ve Boris Johnson tarafından sert bir şekilde eleştirildi. Whitty, Minaj'ın geniş takipçi kitlesiyle aşı hakkında yanlış bilgiler paylaşmasının utanç verici olduğunu söyledi. Minaj, bu eleştirilere İngiliz aksanıyla alay eden tuhaf bir aksanla, BBC siyasi editörü Laura Kuenssberg'e sunucu Piers Morgan'a yönelik alaylı bir sesli not yayınlayarak yanıt verdi.

Kuzeninin arkadaşı hakkındaki tweet, Grammy ödüllü sanatçının 2021 Met Gala'sına aşı zorunluluğu nedeniyle katılmayacağını söylemesinden dakikalar sonra gelmişti. Sanatçı, "Eğer aşılanırsam bu Met için olmayacak. Bu, yeterince araştırma yaptığımı hissettiğimde olacak. Şimdi bunun üzerinde çalışıyorum, "diye yazmıştı.

Ünlü şarkıcı Nicki Minaj'ın aşı paylaşımı olay oldu

Kaynak: Hürriyet

Son Dakika Magazin Ünlü şarkıcı Nicki Minaj'ın aşı paylaşımı olay oldu - Son Dakika Magazin


YORUMLAR
500

Son Dakika

ABD İstanbul Başkonsolosluğu, 11 bin dolar maaşla otomobil tamircisi arıyor 23:24 ABD İstanbul Başkonsolosluğu, 11 bin dolar maaşla otomobil tamircisi arıyor Vitor Pereira için 22:49 Vitor Pereira için "Küçük aklıyla" ifadesini kullanan A Spor yorumcusuna taraftar ateş püskürdü Kaldığı otele 3 ayda 1 trilyon harcayan Bahar Candan: Aynı parayı herkes harcıyor 21:12 Kaldığı otele 3 ayda 1 trilyon harcayan Bahar Candan: Aynı parayı herkes harcıyor
Son Dakika: Artan vakalar yüz yüze eğitimi etkileyecek mi? Erdoğan'dan merak edilen soruya yanıt 19:16 Son Dakika: Artan vakalar yüz yüze eğitimi etkileyecek mi? Erdoğan'dan merak edilen soruya yanıt Konya'da öğrencisine kötü davranan öğretmen hakkında soruşturma başlatıldı 19:11 Konya'da öğrencisine kötü davranan öğretmen hakkında soruşturma başlatıldı Bikinili pozlarını paylaşan şarkıcı Linet'in göbeğindeki detay gözlerden kaçmadı 18:54 Bikinili pozlarını paylaşan şarkıcı Linet'in göbeğindeki detay gözlerden kaçmadı
Can Yaman'dan ayrıldığı iddia edilen Diletta Leotta'nın sütyenli pozları olay yarattı 17:33 Can Yaman'dan ayrıldığı iddia edilen Diletta Leotta'nın sütyenli pozları olay yarattı Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın S-400 restine Biden'dan yorum: Bu konuları çoktan geçtik 16:20 Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın S-400 restine Biden'dan yorum: Bu konuları çoktan geçtik
Advertisement