Son dakika Mert Uygun haberleri, Mert Uygun son dakika, son dakika Mert Uygun

Son Dakika Mert Uygun Haberleri

Son dakika Mert Uygun haberlerini buradan takip edebilirsiniz. En son mert uygun haberleri anında burada.

  • 01.12.2019 16:09 TFF 3. Lig: Manisaspor: 2 - Kızılcabölükspor: 6 TFF 3. Lig: Manisaspor: 2 - Kızılcabölükspor: 6

    Stat: Manisa 19 MayısHakemler: Abdullah Volkan Aydın xx, Ferhat Dalgıç xx, Emrah Uluçay xxManisaspor: Kubilay İsmail Zihni x, Berk Cambaz x, Muammer Umut Kezgin xx, Mehmet Can Kocabaş xx, Atakan Cidam x, İlkay Gül x, Mert Uygun x, Barış Güner x, Ömer Zeren x, Fatih Uludağ x, Vahap Aydemir xKızılcabölükspor: Bahadır Kaya xx, Selçuk Çalışır xx, Mustafa Ethem Erboğa xxx, Ali Helvacı xxx, Melih Vardar xxx, İlyas Ural xx, Hasan Can Yalçıntekin xx, Alper Hamdi Bayraktar xx, Mehmet Eray Karadağ xx, Taygun Vurgun xx, Abdullah Altıntaş xxxGoller: Dk

  • 10.11.2019 20:30 Bayramiç'te 10 Kasım töreninin erken başlatılmasına soruşturma (3) Bayramiç'te 10 Kasım töreninin erken başlatılmasına soruşturma (3)

    Bayramiç Belediyesi sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada Belediye Başkanı Mert Uygun, olaylardan İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'nün sorumlu olduğunu ileri sürerek, 'Kamuoyuna duyurulur' başlıklı açıklamada şu ifadelere yer verildi: "Ulu Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk'ün ebediyete intikalinin 81

  • 10.11.2019 19:47 Çanakkale'de 6 dakika erken başlayan 10 Kasım törenine soruşturma Çanakkale'de 6 dakika erken başlayan 10 Kasım törenine soruşturma

    Kaymakam Sercan Gökdemir, Bayramiç Belediye Başkanı Mert Uygun, Garnizon Komutanı Jandarma Başçavuş Salih Albayrak, Atatürk Anıtı'na çelenk bıraktı

  • 10.11.2019 18:26 Çanakkale'de sirenler 6 dakika erken çalınca ortam gerildi Çanakkale'de sirenler 6 dakika erken çalınca ortam gerildi

    Tören alanında bulunan Kaymakam Sercan Gökdemir, Bayramiç Belediye Başkanı Mert Uygun, Cumhuriyet Başsavcısı Ali Ermiş, diğer protokol üyeleri ve vatandaşlar şaşkınlık yaşadı

  • 10.11.2019 16:16 Bayramiç'te 10 Kasım töreninin erken başlatılmasına soruşturma Bayramiç'te 10 Kasım töreninin erken başlatılmasına soruşturma

    Törene Bayramiç Kaymakamı Sercan Gökdemir, Bayramiç Belediye Başkanı Mert Uygun, Bayramiç Cumhuriyet Başsavcısı Ali Ermiş, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Etik ve diğer protokol üyeleri ile vatandaşlar katıldı

  • 10.11.2019 16:00 Çanakkale bayramiç'te 10 kasım töreninin erken başlatılmasına soruşturma Çanakkale bayramiç'te 10 kasım töreninin erken başlatılmasına soruşturma

    Törene Bayramiç Kaymakamı Sercan Gökdemir, Bayramiç Belediye Başkanı Mert Uygun, Bayramiç Cumhuriyet Başsavcısı Ali Ermiş, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Etik ve diğer protokol üyeleri ile vatandaşlar katıldı

  • 10.11.2019 15:46 DHA YURT BÜLTENİ-18 DHA YURT BÜLTENİ-18

    Törene Bayramiç Kaymakamı Sercan Gökdemir, Bayramiç Belediye Başkanı Mert Uygun, Bayramiç Cumhuriyet Başsavcısı Ali Ermiş, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Etik ve diğer protokol üyeleri ile vatandaşlar katıldı

  • 10.11.2019 15:27 Bayramiç'te 10 Kasım töreninin erken başlatılmasına soruşturma Bayramiç'te 10 Kasım töreninin erken başlatılmasına soruşturma

    Törene Bayramiç Kaymakamı Sercan Gökdemir, Bayramiç Belediye Başkanı Mert Uygun, Bayramiç Cumhuriyet Başsavcısı Ali Ermiş, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Etik ve diğer protokol üyeleri ile vatandaşlar katıldı

  • 10.11.2019 14:08 Çanakkale'de 10 Kasım anma töreninde sirenler erken çaldı Çanakkale'de 10 Kasım anma töreninde sirenler erken çaldı

    Kaymakam Sercan Gökdemir, Bayramiç Belediye Başkanı Mert Uygun, Garnizon Komutanı Jandarma Başçavuş Salih Albayrak, Atatürk Anıtı'na çelenk sundu

  • 03.11.2019 17:21 Bayramiç'te taekwondo şampiyonasına büyük ilgi Bayramiç'te taekwondo şampiyonasına büyük ilgi

    Turnuvada dereceye girenlere madalyalarını Bayramiç Belediye Başkanı Mert Uygun, İl Genel Meclisi Üyesi Zeki Sezer, Bayramiç İlçe Emniyet Müdür Vekili Murat Çelik, Bayramiç İlçe Jandarma Komutanı Salih Albayrak, MHP İlçe Başkanı Mehmet Erdemir, İYİ Parti İlçe Başkanı Ziya Erol, Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Salih Serdar Akar ve Bayramiç Ziraat Odası Başkanı İsmail Pehlivan tarafından takdim edildi

  • 10.10.2019 14:11 Bayramiç'te, Amatör Spor Haftası kutlandı Bayramiç'te, Amatör Spor Haftası kutlandı

    Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunmasıyla başlayan törene Bayramiç Kaymakamı Sercan Gökdemir, Bayramiç Belediye Başkanı Mert Uygun, Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Serdar Akar, eğitimciler ve ilçedeki amatör kulüplerin yetkilileri katıldı

  • 09.10.2019 15:55 Bayramiç Belediye Başkanı Mert Uygun Kazım Kurt'u ziyaret etti Bayramiç Belediye Başkanı Mert Uygun Kazım Kurt'u ziyaret etti

    Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt, Çanakkale'nin Bayramiç İlçe Belediye Başkanı Mert Uygun ile bir araya geldi.

  • 26.09.2019 18:41 PFDK kararları açıklandı! Mustafa Cengiz... PFDK kararları açıklandı! Mustafa Cengiz...

    TFF'den yapılan açıklama şu şekilde: Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu'nun 26.09.2019 tarih ve 13 sayılı toplantısında almış olduğu kararlar aşağıda belirtilmiştir.

  • 25.09.2019 17:35 Bayramiç esnafı için önemli toplantı Bayramiç esnafı için önemli toplantı

    Çanakkale Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Ünal Özcan ve Bayramiç Belediye Başkanı Mert Uygun'un da katıldığı toplantıda, Bayramiç Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı İsmail Yıldırım, Bayramiç Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Süleyman Yüksel, Gelibolu Esnaf Odası Başkanı Ahmet Nalbant, Biga Esnaf Odası 2

  • 24.09.2019 15:45 Son dakika: Mustafa Cengiz PFDK'da! Son dakika: Mustafa Cengiz PFDK'da!

    Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Hukuk Müşavirliği, sportmenliğe aykırı açıklamalarından dolayı Galatasaray Kulübü Başkanı Mustafa Cengiz'i, Profesyonel Futbol Disiplin Kuruluna (PFDK) sevk etti.

  • 24.09.2019 15:08 Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz PFDK'ya sevk edildi Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz PFDK'ya sevk edildi

    Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, sportmenliğe aykırı açıklamaları nedeniyle PFDK'ya sevk edildi.

  • 24.09.2019 15:07 Galatasaray başkanı mustafa cengiz, pfdk'ya sevk edildi Galatasaray başkanı mustafa cengiz, pfdk'ya sevk edildi

    Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, sportmenliğe aykırı açıklamaları nedeniyle tedbirsiz olarak Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu'na (PFDK) sevk edildi.

  • 21.09.2019 17:31 TFF 3. Lig: Manisaspor: 0- Karbel Karaköprü Belediyespor: 2 TFF 3. Lig: Manisaspor: 0- Karbel Karaköprü Belediyespor: 2

    46 Vahap Aydemir x), Atakan Cidam xx, Mert Uygun xx, Barış Güner xx (Dk

  • 05.09.2019 16:14 Bayramiç Belediyesi'nde işçi kıyımına devam Bayramiç Belediyesi'nde işçi kıyımına devam

    Sermayesi sadece alın teri olan işçilerin birer ikişer işten çıkarıldığını ileri süren Başkan Yılmaz, "Bayramiç Belediyesi'nde 31 Mart seçimlerinden hemen sonra, CHP'li Belediye Başkanı Mert Uygun tarafından emekçi kardeşlerimiz işten çıkartılmışlardı

  • 31.08.2019 14:01 Bayramiç'te tohum takas şenliği Bayramiç'te tohum takas şenliği

    Belediye Başkanı Mert Uygun'un ev sahipliğinde kapalı pazar alanında yapılan şenliğin açılışına CHP Çanakkale Milletvekili Özgür Ceylan, İl Genel Meclisi Başkanı Sadık Göğüsgeren, CHP İl Başkanı İsmet Güneşhan, Çan Belediye Başkanı Bülent Öz, CHP Bayramiç İlçe Başkanı Süruri Savaş, Romanya Campia Turzii Belediye Başkanı Dorin Nicolae Lojigan, çevre il ve ilçelerden konuklar ile çok sayıda davetli katıldı

  • 30.08.2019 14:23 Büyük Zafer'in 97. yıl dönümü Büyük Zafer'in 97. yıl dönümü

    Törene, Bayramiç Kaymakamı Sercan Gökdemir, Belediye Başkanı Mert Uygun, kamu kurum ve kuruluşlarının yöneticileri ile siyasi partilerin temsilcileri katıldı

  • 20.08.2019 12:58 Manisaspor'da altyapıya takviye sürüyor

    Geçen sezon tamamı altyapı patentli kadrosu kalan siyah-beyazlılar, kendi bünyesi ve farklı kulüplerden Mert Uygun, Haktan Tozlu, Ferdi Özdek, Bilal Budak, Barış Güner, Burakcan Balcı, Vahap Aydemir ve Berkay Yaman'ı A takıma dahil etti

  • 18.08.2019 20:27 Manisaspor hazırlık maçında Somaspor'a 4-1 yenildi Manisaspor hazırlık maçında Somaspor'a 4-1 yenildi

    46 Mert Uygun), Burak Can Balcı (Dk

  • 02.08.2019 17:19 Bayramiç'ten Başkan Turgay Erdem'e ziyaret Bayramiç'ten Başkan Turgay Erdem'e ziyaret

    Çanakkale'nin Bayramiç Belediye Başkanı Mert Uygun, Nilüfer Belediye Başkanı Turgay Erdem'i makamında ziyaret ederek, iki ilçenin kardeş olması talebinde bulundu.

  • 22.06.2019 11:24 Belediyelerdeki işten çıkarmaları protesto etmek için yürüyorlar Belediyelerdeki işten çıkarmaları protesto etmek için yürüyorlar

    Neden Bayramiç'te yapılan bu zulme ses çıkartmıyorsunuz vekilim? 'Martın sonu bahar' ve 'derman belediyeciliği' sloganlarıyla seçime giren ve seçimi kazanan partinizin belediye başkanı olan Bayramiç Belediye Başkanı Mert Uygun'a yaptığının emeğe, adalete vurulmuş bir kara leke olduğunu niçin anlatmıyorsunuz ve susuyorsunuz? Biga Belediyesinde bir işçi bile işten çıkartılmamış iken feryat figan beyanat verip Bayramiç Belediyesindeki işçilerin feryatlarına niçin kulağınızı tıkıyorsunuz? Umurbey Belediyesinde 2 aydan beri maaşlarını alamayan emekçilerin sorunlarını neden çözmüyorsunuz? Çardak Belediyesinde işten çıkarılan 4 emekçi arkadaşımızın ve yapılan zulümlerin neden hesabını sormuyorsunuz?" ifadelerini kullandı

  • 12.06.2019 17:25 Ezine ve Bayramiç'te yıl sonu sergileri

    Bayramiç Halk Eğitim Merkezi Müdürü Celalettin Öztürk'ün ev sahipliğinde gerçekleşen törene Belediye Başkanı Mert Uygun, İlçe Garnizon Komutanı Jandarma Başçavuş Ecevit Kocabıyık, Milli Eğitim Müdürü Birol Çakır, kamu kurum ve kuruluşlarının idarecileri, okul müdürleri, öğretmenler, usta öğreticiler, kursiyerler ve çok sayıda vatandaş katıldı

  • 16.05.2019 17:42 Bayramiç'te Gençlik Haftası Etkinlikleri Bayramiç'te Gençlik Haftası Etkinlikleri

    Dereceye girenlere madalyalarını İlçe Kaymakamı Ali İkram Tuna, Belediye Başkanı Mert Uygun ve Milli Eğitim Müdürü Birol Çakır verdi

  • 27.04.2019 13:29 Kıbrıs Gazisi Karagöz Son Yolculuğuna Uğurlandı Kıbrıs Gazisi Karagöz Son Yolculuğuna Uğurlandı

    Cenaze törenine Çanakkale Valisi Orhan Tavlı, Çanakkale Boğaz ve Garnizon Komutanı Tuğamiral Levent Kerim Uça, Çanakkale İl Jandarma Komutanı Albay Emrullah Büyük, Çanakkale İl Emniyet Müdürü Celal Sel, Ezine Kaymakamı ve Bayramiç Kaymak Vekili Ali İkram Tuna, Bayramiç Belediye Başkanı Mert Uygun, İl Genel Meclisi Başkanı Sadık Göğüsgeren, Bayramiç İl Genel Meclisi Üyesi Zeki Sezer, Bayramiç İlçe Garnizon Komutanı Ecevit Kocabıyık, Bayramiç İlçe Emniyet Müdürü Hakan Göç, askeri erkan, kamu kurum ve kuruluşlarının idarecileri ile çok sayıda vatandaş katıldı

  • 26.04.2019 15:51 Bayramiç'te Kıbrıs Gazisi Son Yolculuğuna Uğurlandı

    Cenaze törenine Çanakkale Valisi Orhan Tavlı, Çanakkale Boğaz ve Garnizon Komutanı Tuğamiral Levent Kerim Uça, İl Jandarma Komutanı Albay Emrullah Büyük, İl Emniyet Müdürü Celal Sel, Ezine Kaymakamı ve Bayramiç Kaymakam Vekili Ali İkram Tuna, Bayramiç Belediye Başkanı Mert Uygun, İl Genel Meclisi Başkanı Sadık Göğüsgeren ile çok sayıda vatandaş katıldı

  • 03.04.2019 14:40 Çanakkale CHP'li Başkan, Makam Odasının Kapısını Söktürdü Çanakkale CHP'li Başkan, Makam Odasının Kapısını Söktürdü

    CHP'li Başkan, makam odasının kapısını söktürdüÇanakkale'nin Bayramiç ilçesinin yeni Belediye Başkanı CHP'li Mert Uygun, göreve başlar başlamaz ilk iş olarak makam odasının kapısını söktürdü.

  • 03.04.2019 14:34 CHP'li Başkan, Makam Odasının Kapısını Söktürdü

    ÇANAKKALE'nin Bayramiç ilçesinin yeni Belediye Başkanı CHP'li Mert Uygun, göreve başlar başlamaz ilk iş olarak makam odasının kapısını söktürdü.

  • 03.04.2019 13:38 Mert Uygun Mazbatasını Aldı

    Bayramiç'te Belediye Başkanı seçilen Mert Uygun mazbatasını aldı.

  • 03.04.2019 13:31 Bayramiç Belediye Başkanlığında Devir Teslim Bayramiç Belediye Başkanlığında Devir Teslim

    Belediye Başkanlığı kazanan CHP'li Mert Uygun, alkışlar eşliğinde koltuğuna oturdu

  • 03.04.2019 13:18 CHP'li Başkan, Makam Odasının Kapısını Söktürdü CHP'li Başkan, Makam Odasının Kapısını Söktürdü

    ÇANAKKALE'nin Bayramiç ilçesinin yeni Belediye Başkanı CHP'li Mert Uygun, göreve başlar başlamaz ilk iş olarak makam odasının kapısını söktürdü.

  • 01.04.2019 03:30 Çanakkale'de CHP 11, AK Parti 10, İyi Parti 2 Başkanlık Kazandı Çanakkale'de CHP 11, AK Parti 10, İyi Parti 2 Başkanlık Kazandı

    CHP bu ilçelere ilaveten Ayvacık'ta Mesut Bayram, Bayramiç'te Mert Uygun ve Çan'da Bülent Öz ile AK Parti'den belediyeleri devraldı

  • 01.04.2019 03:29 Çanakkale'de CHP 11, AK Parti 10, İyi Parti 2 Başkanlık Kazandı

    CHP bu ilçelere ilaveten Ayvacık'ta Mesut Bayram, Bayramiç'te Mert Uygun ve Çan'da Bülent Öz ile AK Parti'den belediyeleri devraldı

  • 31.03.2019 23:48 Çanakkale'de CHP 11, AK Parti 10, İyi Parti 2 Başkanlık Kazandı Çanakkale'de CHP 11, AK Parti 10, İyi Parti 2 Başkanlık Kazandı

    CHP bu ilçelere ilaveten Ayvacık'ta Mesut Bayram, Bayramiç'te Mert Uygun ve Çan'da Bülent Öz ile AK Parti'den belediyeleri devraldı

  • 31.03.2019 23:14 Çanakkale'nin Bayramiç İlçesinde Belediye Başkanlığını Kesin Olmayan Sonuçlara Göre, CHP Adayı Mert...

    Çanakkale'nin Bayramiç ilçesinde belediye başkanlığını CHP adayı Mert Uygun kazandı.

  • 31.03.2019 22:53 Çanakkale'de CHP 6, AK Parti 4 İlçe Kazandı Çanakkale'de CHP 6, AK Parti 4 İlçe Kazandı

    Yine resmi olmayan sonuçlara göre Bayramiç ilçesinde CHP'li Mert Uygun, Gelibolu ilçesinde CHP'li Mustafa Özacar, Biga ilçesinde AK Partili Bülent Erdoğan, Bozcaada ilçesinde CHP'li Hakan Can Yılmaz, Çan ilçesinde CHP'li Bülent Öz, Ezine ilçesinde AK Partili Güray Yüksel, Ayvacık ilçesinde CHP'li Mesut Bayram, Yenice ilçesinde AK Partili Veysel Acar, Eceabat ilçesinde İYİ Partili Saim Zileli, Gökçeada ilçesinde İYİ Partili Ünal Çetin ve Lapseki ilçesinde AK Partili Eyüp Yılmaz kazandı

  • 25.03.2019 22:43 Çanakkale Muharrem İnce, CHP'nin Bayramiç Adayına Destek İstedi + Çanakkale Muharrem İnce, CHP'nin Bayramiç Adayına Destek İstedi +

    Muharrem İnce, CHP'nin Bayramiç adayına destek istediÇANAKKALE'nin Bayramiç ilçesinde mitinge katılan Muharrem İnce, CHP Belediye Başkan adayı Mert Uygun için destek istedi.

  • 25.03.2019 17:49 Muharrem İnce, CHP'nin Bayramiç Adayına Destek İstedi

    ÇANAKKALE'nin Bayramiç ilçesinde mitinge katılan Muharrem İnce, CHP Belediye Başkan adayı Mert Uygun için destek istedi.

  • 25.03.2019 15:57 Muharrem İnce, CHP'nin Bayramiç Adayına Destek İstedi Muharrem İnce, CHP'nin Bayramiç Adayına Destek İstedi

    ÇANAKKALE'nin Bayramiç ilçesinde mitinge katılan Muharrem İnce, CHP Belediye Başkan adayı Mert Uygun için destek istedi.

  • 14.03.2019 08:44 CHP Genel Başkan Yardımcısı Muharrem Erkek, Bayramiç'te CHP Genel Başkan Yardımcısı Muharrem Erkek, Bayramiç'te

    CHP Genel Başkan Yardımcısı Muharrem Erkek, partisinin Bayramiç Belediye Başkan adayı Mert Uygun'a destek için ilçeyi ziyaret etti.

  • 04.03.2019 12:27 Kesin Aday Listesi

    Kesinleşen listelere göre Çanakkale'de siyasi partilerin belediye başkan adayları şunlar: Adalet ve Kalkınma PartisiÇanakkale Belediyesi: Ayhan Gider (Cumhur İttifakı) Merkez Kepez Beldesi: Alper Altınok Ayvacık: Mehmet Ünal Şahin Ayvacık Küçükkuyu Beldesi: Halil Zahit Mert Biga: Bülent Erdoğan Biga Karabiga Beldesi: Ahmet Elbi Biga Gümüşçay Beldesi: Adnan Pastırmacı Bayramiç: Saadettin Arslan Çan: Abdurrahman Kuzu Çan Terzialan Beldesi: Tuncay Göymen Yenice: Veysel Acar Yenice Kalkım Beldesi: İbrahim Taşkın Eceabat: Adem Ejder Gelibolu: Bülent Çetin Gelibolu Evreşe Beldesi: Ali Kamil Soyuak Gelibolu Kavakköy Beldesi: Yağmur Erçoban Lapseki: Eyüp Yılmaz Lapseki Çardak Beldesi: Ahmet Öztürk Lapseki Umurbey Beldesi: Nail Pekşen Ezine: Güray Yüksel Ezine Geyikli Beldesi: Mevlüt Oruçoğlu Gökçeada: Muzaffer Dağlar Bozcaada: Erdoğan Madak Cumhuriyet Halk Partisi Çanakkale Belediyesi: Ülgür Gökhan (Millet İttifakı) Merkez Kepez Beldesi: Birol Aslan Ayvacık: Mesut Bayram Ayvacık Küçükkuyu Beldesi: Cengiz Balkan Biga: İsmail Işık Biga Karabiga Beldesi: Muzaffer Karataş Biga Gümüşçay Beldesi: Engin Özalp Bayramiç: Mert Uygun Çan: Bülent Öz Çan Terzialan Beldesi: Feride Demirbaş Eceabat: Metin Övün Gelibolu: Mustafa Özacar Gelibolu Evreşe Beldesi: Şefik Ay Gelibolu Kavakköy Beldesi: Necati Kopça Lapseki Umurbey Beldesi: Erdal Doğan Lapseki Çardak Beldesi: Metin Semerci Ezine: Halil Büyükerol Ezine Geyikli Beldesi: Ercan Yılmaz Bozcaada: Hakan Can Yılmaz Milliyetçi Hareket Partisi Merkez Kepez Beldesi: Serkan Ön Ayvacık: Selçuk Gedik Ayvacık Küçükkuyu Beldesi: Mualla TunçelBayramiç: Şuayip Başaran Çan Terzialan Beldesi: Arif Yumuşak Yenice: Levent Akyol Yenice Kalkım Beldesi: Özgür Demirtaş Eceabat: Engin Derse Gelibolu: Mehmet Eligül Gelibolu Kavak Beldesi: İbrahim Bartın Gelibolu Evreşe Beldesi: Fatih Erer Lapseki Umurbey Beldesi: Aliye Ertopçu Ezine: Ali Teyfik Aytimurer Ezine Geyikli Beldesi: Doğan Labar Gökçeada: Ertan Erdoğan Bozcaada: Özgür Acar İYİ Parti Yenice: Osman Nuri DuranEceabat: Saim Zileli Lapseki: Gani Mehmet Ekim Ezine: Zühtü Şansal Erdil Gökçeada: Ünal Çetin (Millet İttifakı) Saadet Partisi Çanakkale Belediyesi: Cemil Pehlivan Merkez Kepez Beldesi: Ramazan Doğan Ayvacık: Faruk Gönül Ayvacık Küçükkuyu Beldesi: Erbah Ustaoğlu Biga: Adnan Kömürcü Biga Karabiga Beldesi: Hamidullah Orakçı Biga Gümüşçay Beldesi: Zekai Uluçay Bayramiç: Ali Algül Çan: Orhan Görmez Çan Terzialan Beldesi: Tayyip Talha Peker Yenice: İsmail Tütüncü Yenice Kalkım Beldesi: Hüseyin Karakaçan Eceabat: Cumhur Aydın Gelibolu: Bünyamin Ünlü Gelibolu Evreşe Beldesi: Hamit Puhaloğlu Gelibolu Kavakköy Beldesi: Mehmet Yenice Lapseki: Ayhan Söndür Lapseki Çardak Beldesi: Ramazan Saltuk Buğra Güleç Lapseki Umurbey Beldesi: Osman Semi Ceylan Ezine: Mustafa Erol Ezine Geyikli Beldesi: Bülent Kardaş Gökçeada: Kadir Baş Bozcaada: Hüseyin AlgülBağımsız Türkiye PartisiÇanakkale Belediyesi: Şehabettin KısaMerkez Kepez Beldesi: Necat AcarBüyük Birlik PartisiÇanakkale Belediyesi: Hakan HavuzDemokratik Sol PartiÇanakkale Belediyesi: Aydeniz TaşovaMerkez Kepez Beldesi: Erhan ÖzelAyvacık Küçükkuyu Beldesi: Melike AsVatan Partisi Gelibolu: Serkan Özbakır Gelibolu Kavak Beldesi: Serkan Avcı Biga: Hüseyin Çimen Türkiye Komünist PartisiÇanakkale Belediyesi: Reyhan YıldırımGökçeada: Ferruh TaşdelenÇanakkale Bağımsız Çanakkale Belediyesi: İlyas Terzi Merkez Kepez Beldesi: Gökhan BayramEzine: Ali Altan

  • 20.02.2019 14:57 Geçici Aday Listeleri Seçim Kurullarında

    Çanakkale'de, siyasi partilerin il ve ilçe seçim kurullarına sunduğu geçici aday listelerindeki belediye başkan adayları şöyle: Adalet ve Kalkınma PartisiÇanakkale Belediyesi: Ayhan Gider (Cumhur İttifakı)Merkez Kepez Beldesi: Alper AltınokAyvacık: Mehmet Ünal ŞahinAyvacık Küçükkuyu Beldesi: Halil Zahit MertBiga: Bülent ErdoğanBiga Karabiga Beldesi: Ahmet ElbiBiga Gümüşçay Beldesi: Adnan PastırmacıBayramiç: Saadettin ArslanÇan: Abdurrahman KuzuÇan Terzialan Beldesi: Tuncay GöymenYenice: Veysel AcarYenice Kalkım Beldesi: İbrahim TaşkınEceabat: Adem EjderGelibolu: Bülent ÇetinGelibolu Evreşe Beldesi: Ali Kamil SoyuakGelibolu Kavakköy Beldesi: Yağmur ErçobanLapseki: Eyüp YılmazLapseki Çardak Beldesi: Ahmet ÖztürkLapseki Umurbey Beldesi: Nail PekşenEzine: Güray YükselEzine Geyikli Beldesi: Mevlüt OruçoğluGökçeada: Muzaffer DağlarBozcaada: Erdoğan MadakCumhuriyet Halk Partisi Çanakkale Belediyesi: Ülgür Gökhan (Millet İttifakı)Merkez Kepez Beldesi: Birol AslanAyvacık: Mesut BayramAyvacık Küçükkuyu Beldesi: Cengiz BalkanBiga: İsmail IşıkBiga Karabiga Beldesi: Muzaffer KarataşBiga Gümüşçay Beldesi: Engin ÖzalpBayramiç: Mert UygunÇan: Bülent ÖzÇan Terzialan Beldesi: Feride DemirbaşEceabat: Metin ÖvünGelibolu: Mustafa ÖzacarGelibolu Evreşe Beldesi: Şefik AyGelibolu Kavakköy Beldesi: Necati KopçaLapseki Umurbey Beldesi: Erdal DoğanLapseki Çardak Beldesi: Metin SemerciEzine: Halil BüyükerolEzine Geyikli Beldesi: Ercan YılmazBozcaada: Hakan Can YılmazMilliyetçi Hareket PartisiMerkez Kepez Beldesi: Serkan ÖnAyvacık: Selçuk GedikAyvacık Küçükkuyu Beldesi: Galip DemirBayramiç: Şuayip BaşaranÇan Terzialan Beldesi: Arif YumuşakYenice: Levent AkyolYenice Kalkım Beldesi: Özgür DemirtaşEceabat: Engin DerseGelibolu: Mehmet EligülGelibolu Kavak Beldesi: İbrahim BartınGelibolu Evreşe Beldesi: Fatih ErerLapseki Umurbey Beldesi: Aliye ErtopçuEzine: Ali Teyfik AytimurerEzine Geyikli Beldesi: Doğan LabarGökçeada: Ertan ErdoğanBozcaada: Özgür AcarİYİ PartiAyvacık: Nuri PektaşYenice: Osman Nuri DuranEceabat: Saim ZileliLapseki: Gani Mehmet EkimEzine: Zühtü Şansal ErdilGökçeada: Ünal Çetin (Millet İttifakı)Saadet PartisiÇanakkale Belediyesi: Cemil PehlivanMerkez Kepez Beldesi: Ramazan DoğanAyvacık: Faruk GönülAyvacık Küçükkuyu Beldesi: Erbah UstaoğluBiga: Adnan KömürcüBiga Karabiga Beldesi: Hamidullah OrakçıBiga Gümüşçay Beldesi: Zekai UluçayBayramiç: Ali AlgülÇan: Orhan GörmezÇan Terzialan Beldesi: Tayyip Talha PekerYenice: İsmail TütüncüYenice Kalkım Beldesi: Hüseyin KarakaçanEceabat: Cumhur AydınGelibolu: Bünyamin ÜnlüGelibolu Evreşe Beldesi: Hamit PuhaloğluGelibolu Kavakköy Beldesi: Mehmet YeniceLapseki: Ayhan SöndürLapseki Çardak Beldesi: Ramazan Saltuk Buğra GüleçLapseki Umurbey Beldesi: Osman Semi CeylanEzine: Mustafa ErolEzine Geyikli Beldesi: Bülent KardaşGökçeada: Kadir BaşBozcaada: Hüseyin AlgülVatan PartisiGelibolu: Serkan ÖzbakırGelibolu Kavak Beldesi: Serkan AvcıBiga: Hüseyin ÇimenTürkiye Komünist PartisiÇanakkale Belediyesi: Reyhan Yıldırım

  • 24.10.2018 18:24 CHP'de 105 Seçim Bölgesinde Adaylar Belli Oldu

    CHP PM tarafından belirlenen 105 ilçe ve belde belediye başkanı şöyle1- Adıyaman Gölbaşı Harmanlı Ahmet Değirmenci (Mevcut Başkan)2- Adıyaman Gölbaşı Belören Memiş Yıldız3- Adıyaman Besni Köseceli Aydın Ünal4- Afyon Başmakçı Halil Özcan5- Afyon Çay Ali Selvi6- Afyon Dazkırı İsmail Taylan (Mevcut Başkan)7- Afyon Evciler Saim Özer (Mevcut Başkan)8- Afyon Merkez Işıklar Alper Kirez9- Afyon Sultandağı Osman Acar (Mevcut Başkan)10- Ankara Güdül Sevilay Akyüz11- Ardahan Damal Ergin Önal (Mevcut Başkan)12- Ardahan Hanak Ayhan Büyükkaya (Mevcut Başkan)13- Ardahan Çıldır Mehmet Mülazim14- Ardahan Posof Onur Bayraktar15- Artvin Arhavi Vasfi Kurdoğlu16- Aydın Bozdoğan Salim Tümer Apaydın (Mevcut Başkan)17- Aydın Karacasu Mustafa Büyükyapıcı (Mevcut Başkan)18- Aydın Sultanhisar Osman Yıldırımkaya (Mevcut Başkan)19- Aydın Karpuzlu Tuğrul Ozan20- Aydın Çine Enver Salih Dinçer (Mevcut Başkan)21- Bilecik Gölpazarı Vedat Kazıcı (Mevcut Başkan)22- Bursa Keles Ahmet Zekai Yıldız23- Bursa Kestel Yıldıray Atlı24- Bursa Gürsu Funda Türkcoş Pekiner25- Bursa Gemlik Mehmet Uğur Sertaslan26- Bursa Karacabey Murat Tanrıverdi27- Bursa Mustafa Kemalpaşa Orhan Alper28- Çanakkale Bayramiç Mert Uygun29- Çanakkale Biga İsmail Işık (Mevcut Başkan)30- Çanakkale Biga-Karabiga Muzaffer Karataş (Mevcut Başkan)31- Çanakkale Gelibolu Münir Mustafa Özacar (Mevcut Başkan)32- Çanakkale Ezine- Geyikli Ercan Yılmaz (Mevcut Başkan)33- Çanakkale Gelibolu- Kavakköy Necati Kopça (Mevcut Başkan)34- Çorum Kargı Kemal Dümenci35- Çorum Oğuzlar Orhan Ateş (Mevcut Başkan)36- Çorum Ortaköy -Aşdavul Dursun Uzunca (Mevcut Başkan)37- Denizli Acıpayam Alim Arslan38- Düzce Yığılca Zeynel Çamlı39- Giresun Piraziz Hüseyin Görgülüoğlu (Mevcut Başkan)40- Isparta Aksu Ali Kaya (Mevcut Başkan)41- Isparta Yenişarbademli Mustafa Erdem (Mevcut Başkan)42- Isparta Gönen Osman Kesmen43- Isparta Senirkent Ercan Yalçın44- Kahramanmaraş Göksun Yusuf Telli45- Kastamonu Araç Satılmış Sarıkaya46- Kastamonu Hanönü Yılmaz Karakoç47- Kastamonu Küre Emrullah Sezer48- Kastamonu Daday Hasan Fehmi Taş (Mevcut Başkan)49- Kastamonu Abana Erfain Tekin50- Kayseri Sarız Ömer Faruk Eroğlu (Mevcut Başkan)51- Kayseri Pınarbaşı Deniz Yağan52- Kilis Polateli Mustafa Polat53- Kocaeli Gölcük İsmet İşeri54- Kocaeli Derince Sertif Gökçe55- Kocaeli Dilovası Kemal Memiş56- Konya Tuzlukçu Nurettin Akbuğa (Mevcut Başkan)57- Konya Seydişehir Mehmet Katlav58- Kütahya Merkez Seyitömer Şaban Tuncan59- Kütahya Simav Demirci Turan Sümer (Mevcut Başkan)60- Kütahya Şaphane Lütfi Mutlu61- Manisa Sarıgöl Emrah Eroğlu62- Manisa Alaşehir Ahmet Öküzcüoğlu63- Mersin Gülnar Mehmet Kale64- Muş Bulanık Sarıpınar Deniz Ateş (Mevcut Başkan)65- Muş Merkez Kırköy Mehmet Eşref Mendeş (Mevcut Başkan)66- Muş Varto Nazım Aykal67- Muş Bulanık Yavuz Kızılkale68- Nevşehir Ürgüp Bekir Ödemiş69- Niğde Çiftlik Bozköy Yalçın Tekeli (Mevcut Başkan)70- Niğde Merkez Aktaş Yaşar Çamur (Mevcut Başkan)71- Niğde Merkez Yeşilgölcük Ramazan Tuncay (Mevcut Başkan)72- Niğde Merkez Yıldıztepe Metin Akgümüş (Mevcut Başkan)73- Niğde Bor Bahçeli Belma Mercikoğlu74- Niğde Çiftlik Ramazan Taş75- Niğde Çiftlik Azatlı Mehmet Akpınar76- Niğde Merkez Dündarlı Murat Yılgın77- Niğde Merkez Hacıabdullah Karanfil Dokmuş78- Niğde Bor Şenol Bengü79- Osmaniye Toprakkale Ali Bekir Çavuşoğlu80- Osmaniye Düziçi Alper Öner81- Osmaniye Düziçi-Yarbaşı Mustafa Kaynar82- Rize Fındıklı Ercüment Cervatoğlu83- Rize Ardeşen Tahsin Bekir Yazıcı84- Sakarya Sapanca Cengiz Çiçek85- Sinop Durağan Mustafa Eker86- Sinop Dikmen Saim İstanbullu (Mevcut Başkan)87- Sivas Altınyayla Deliilyas Hayati Akbulut (Mevcut Başkan)88- Sivas Gemerek Sızır Nevzat Göksu (Mevcut Başkan)89- Sivas Zara Kudsi Cantürk90- Tokat Niksar Yolkonak Nurettin Dinç91- Uşak Ulubey Ali Rıza Ada (Mevcut Başkan)92- Van Tuşba İzzet Kartal93- Van Gevaş Musa Baran94- Van Gürpınar Selim Karakuş95- Van Başkale Namet Parlak96- Van Muradiye Haşem Polat97- Van Saray Şefik Yamandağ98- Van Çatak Abdulcelil Temel99- Yozgat Çayıralan Ömer Codar100- Zonguldak Alaplı Nuri Tekin (Mevcut Başkan)101- Zonguldak Çaycuma- Karapınar Ahmet Aydın (Mevcut Başkan)102- Zonguldak Ereğli-Kandilli Mustafa Aydın (Mevcut Başkan)103- Zonguldak Çaycuma- Perşembe İsmail İnam (Mevcut Başkan)104- Zonguldak Gökçebey Cem Oktay105- Zonguldak Gökçebey- Bakacakkadı Oktay Albuz

  • 24.10.2018 16:56 CHP'de 105 Seçim Bölgesinde Adaylar Belli Oldu

    CHP PM tarafından belirlenen 105 ilçe ve belde belediye başkanı şöyle1- Adıyaman Gölbaşı Harmanlı Ahmet Değirmenci (Mevcut Başkan)2- Adıyaman Gölbaşı Belören Memiş Yıldız3- Adıyaman Besni Köseceli Aydın Ünal4- Afyon Başmakçı Halil Özcan5- Afyon Çay Ali Selvi6- Afyon Dazkırı İsmail Taylan (Mevcut Başkan)7- Afyon Evciler Saim Özer (Mevcut Başkan)8- Afyon Merkez Işıklar Alper Kirez9- Afyon Sultandağı Osman Acar (Mevcut Başkan)10- Ankara Güdül Sevilay Akyüz11- Ardahan Damal Ergin Önal (Mevcut Başkan)12- Ardahan Hanak Ayhan Büyükkaya (Mevcut Başkan)13- Ardahan Çıldır Mehmet Mülazim14- Ardahan Posof Onur Bayraktar15- Artvin Arhavi Vasfi Kurdoğlu16- Aydın Bozdoğan Salim Tümer Apaydın (Mevcut Başkan)17- Aydın Karacasu Mustafa Büyükyapıcı (Mevcut Başkan)18- Aydın Sultanhisar Osman Yıldırımkaya (Mevcut Başkan)19- Aydın Karpuzlu Tuğrul Ozan20- Aydın Çine Enver Salih Dinçer (Mevcut Başkan)21- Bilecik Gölpazarı Vedat Kazıcı (Mevcut Başkan)22- Bursa Keles Ahmet Zekai Yıldız23- Bursa Kestel Yıldıray Atlı24- Bursa Gürsu Funda Türkcoş Pekiner25- Bursa Gemlik Mehmet Uğur Sertaslan26- Bursa Karacabey Murat Tanrıverdi27- Bursa Mustafa Kemalpaşa Orhan Alper28- Çanakkale Bayramiç Mert Uygun29- Çanakkale Biga İsmail Işık (Mevcut Başkan)30- Çanakkale Biga-Karabiga Muzaffer Karataş (Mevcut Başkan)31- Çanakkale Gelibolu Münir Mustafa Özacar (Mevcut Başkan)32- Çanakkale Ezine- Geyikli Ercan Yılmaz (Mevcut Başkan)33- Çanakkale Gelibolu- Kavakköy Necati Kopça (Mevcut Başkan)34- Çorum Kargı Kemal Dümenci35- Çorum Oğuzlar Orhan Ateş (Mevcut Başkan)36- Çorum Ortaköy -Aşdavul Dursun Uzunca (Mevcut Başkan)37- Denizli Acıpayam Alim Arslan38- Düzce Yığılca Zeynel Çamlı39- Giresun Piraziz Hüseyin Görgülüoğlu (Mevcut Başkan)40- Isparta Aksu Ali Kaya (Mevcut Başkan)41- Isparta Yenişarbademli Mustafa Erdem (Mevcut Başkan)42- Isparta Gönen Osman Kesmen43- Isparta Senirkent Ercan Yalçın44- Kahramanmaraş Göksun Yusuf Telli45- Kastamonu Araç Satılmış Sarıkaya46- Kastamonu Hanönü Yılmaz Karakoç47- Kastamonu Küre Emrullah Sezer48- Kastamonu Daday Hasan Fehmi Taş (Mevcut Başkan)49- Kastamonu Abana Erfain Tekin50- Kayseri Sarız Ömer Faruk Eroğlu (Mevcut Başkan)51- Kayseri Pınarbaşı Deniz Yağan52- Kilis Polateli Mustafa Polat53- Kocaeli Gölcük İsmet İşeri54- Kocaeli Derince Sertif Gökçe55- Kocaeli Dilovası Kemal Memiş56- Konya Tuzlukçu Nurettin Akbuğa (Mevcut Başkan)57- Konya Seydişehir Mehmet Katlav58- Kütahya Merkez Seyitömer Şaban Tuncan59- Kütahya Simav Demirci Turan Sümer (Mevcut Başkan)60- Kütahya Şaphane Lütfi Mutlu61- Manisa Sarıgöl Emrah Eroğlu62- Manisa Alaşehir Ahmet Öküzcüoğlu63- Mersin Gülnar Mehmet Kale64- Muş Bulanık Sarıpınar Deniz Ateş (Mevcut Başkan)65- Muş Merkez Kırköy Mehmet Eşref Mendeş (Mevcut Başkan)66- Muş Varto Nazım Aykal67- Muş Bulanık Yavuz Kızılkale68- Nevşehir Ürgüp Bekir Ödemiş69- Niğde Çiftlik Bozköy Yalçın Tekeli (Mevcut Başkan)70- Niğde Merkez Aktaş Yaşar Çamur (Mevcut Başkan)71- Niğde Merkez Yeşilgölcük Ramazan Tuncay (Mevcut Başkan)72- Niğde Merkez Yıldıztepe Metin Akgümüş (Mevcut Başkan)73- Niğde Bor Bahçeli Belma Mercikoğlu74- Niğde Çiftlik Ramazan Taş75- Niğde Çiftlik Azatlı Mehmet Akpınar76- Niğde Merkez Dündarlı Murat Yılgın77- Niğde Merkez Hacıabdullah Karanfil Dokmuş78- Niğde Bor Şenol Bengü79- Osmaniye Toprakkale Ali Bekir Çavuşoğlu80- Osmaniye Düziçi Alper Öner81- Osmaniye Düziçi-Yarbaşı Mustafa Kaynar82- Rize Fındıklı Ercüment Cervatoğlu83- Rize Ardeşen Tahsin Bekir Yazıcı84- Sakarya Sapanca Cengiz Çiçek85- Sinop Durağan Mustafa Eker86- Sinop Dikmen Saim İstanbullu (Mevcut Başkan)87- Sivas Altınyayla Deliilyas Hayati Akbulut (Mevcut Başkan)88- Sivas Gemerek Sızır Nevzat Göksu (Mevcut Başkan)89- Sivas Zara Kudsi Cantürk90- Tokat Niksar Yolkonak Nurettin Dinç91- Uşak Ulubey Ali Rıza Ada (Mevcut Başkan)92- Van Tuşba İzzet Kartal93- Van Gevaş Musa Baran94- Van Gürpınar Selim Karakuş95- Van Başkale Namet Parlak96- Van Muradiye Haşem Polat97- Van Saray Şefik Yamandağ98- Van Çatak Abdulcelil Temel99- Yozgat Çayıralan Ömer Codar100- Zonguldak Alaplı Nuri Tekin (Mevcut Başkan)101- Zonguldak Çaycuma- Karapınar Ahmet Aydın (Mevcut Başkan)102- Zonguldak Ereğli-Kandilli Mustafa Aydın (Mevcut Başkan)103- Zonguldak Çaycuma- Perşembe İsmail İnam (Mevcut Başkan)104- Zonguldak Gökçebey Cem Oktay105- Zonguldak Gökçebey- Bakacakkadı Oktay Albuz

  • 24.10.2018 16:26 105 İlçe ve Belde Belediye Başkan Adayı Belli Oldu 105 İlçe ve Belde Belediye Başkan Adayı Belli Oldu

    CHP'nin adayları il, ilçe, beldelerde sırasıyla şöyle: 1 Adıyaman Gölbaşı Harmanlı Ahmet Değirmenci Mevcut Başkan 2 Adıyaman Gölbaşı Belören Memiş Yıldız 3 Adıyaman Besni Köseceli Aydın Ünal 4 Afyonkarahisar Başmakçı Halil Özcan 5 Afyonkarahisar Çay Ali Selvi 6 Afyonkarahisar Dazkırı İsmail Taylan (Mevcut Başkan) 7 Afyonkarahisar Evciler Saim Özer (Mevcut Başkan) 8 Afyonkarahisar Merkez Işıklar Alper Kirez 9 Afyonkarahisar Sultandağı Osman Acar (Mevcut Başkan) 10 Ankara Güdül Sevilay Akyüz 11 Ardahan Damal Ergin Önal (Mevcut Başkan) 12 Ardahan Hanak Ayhan Büyükkaya (Mevcut Başkan) 13 Ardahan Çıldır Mehmet Mülazim Karaçay 14 Ardahan Posof Onur Bayraktar 15 Artvin Arhavi Vasfi Kurdoğlu 16 Aydın Bozdoğan Salim Tümer Apaydın (Mevcut Başkan) 17 Aydın Karacasu Mustafa Büyükyapıcı (Mevcut Başkan) 18 Aydın Sultanhisar Osman Yıldırımkaya (Mevcut Başkan) 19 Aydın Karpuzlu Tuğrul Ozan 20 Aydın Çine Enver Salih Dinçer (Mevcut Başkan) 21 Bilecik Gölpazarı Vedat Kazıcı (Mevcut Başkan) 22 Bursa Keles Ahmet Zekai Yıldız 23 Bursa Kestel Yıldıray Atlı 24 Bursa Gürsu Funda Türkcoş Pekiner 25 Bursa Gemlik Mehmet Uğur Sertaslan 26 Bursa Karacabey Murat Tanrıverdi 27 Bursa Mustafa Kemalpaşa Orhan Alper 28 Çanakkale Bayramiç Mert Uygun 29 Çanakkale Biga İsmail Işık (Mevcut Başkan) 30 Çanakkale Biga Karabiga Muzaffer Karataş (Mevcut Başkan) 31 Çanakkale Gelibolu Münir Mustafa Özacar (Mevcut Başkan) 32 Çanakkale Ezine Geyikli Ercan Yılmaz (Mevcut Başkan) 33 Çanakkale Gelibolu Kavakköy Necati Kopça (Mevcut Başkan) 34 Çorum Kargı Kemal Dümenci 35 Çorum Oğuzlar Orhan Ateş (Mevcut Başkan) 36 Çorum Ortaköy Aşdavul Dursun Uzunca (Mevcut Başkan) 37 Denizli Acıpayam Alim Arslan 38 Düzce Yığılca Zeynel Çamlı 39 Giresun Piraziz Hüseyin Görgülüoğlu (Mevcut Başkan) 40 Isparta Aksu Ali Kaya (Mevcut Başkan) 41 Isparta Yenişarbademli Mustafa Erdem (Mevcut Başkan) 42 Isparta Gönen Osman Kesmen 43 Isparta Senirkent Ercan Yalçın 44 Kahramanmaraş Göksun Yusuf Telli 45 Kastamonu Araç Satılmış Sarıkaya 46 Kastamonu Hanönü Yılmaz Karakoç 47 Kastamonu Küre Emrullah Sezer 48 Kastamonu Daday Hasan Fehmi Taş (Mevcut Başkan) 49 Kastamonu Abana Erfain Tekin 50 Kayseri Sarız Ömer Faruk Eroğlu (Mevcut Başkan) 51 Kayseri Pınarbaşı Deniz Yağan 52 Kilis Polateli Mustafa Polat 53 Kocaeli Gölcük İsmet İşeri 54 Kocaeli Derince Sertif Gökçe 55 Kocaeli Dilovası Kemal Memiş 56 Konya Tuzlukçu Nurettin Akbuğa (Mevcut Başkan) 57 Konya Seydişehir Mehmet Katlav 58 Kütahya Merkez Seyitömer Şaban Tuncan 59 Kütahya Simav Demirci Turan Sümer (Mevcut Başkan) 60 Kütahya Şaphane Lütfi Mutlu 61 Manisa Sarıgöl Emrah Eroğlu 62 Manisa Alaşehir Ahmet Öküzcüoğlu 63 Mersin Gülnar Mehmet Kale 64 Muş Bulanık Sarıpınar Deniz Ateş (Mevcut Başkan) 65 Muş Merkez Kırköy Mehmet Eşref Mendeş (Mevcut Başkan) 66 Muş Varto Nazım Aykal 67 Muş Bulanık Yavuz Kızılkale 68 Nevşehir Ürgüp Bekir Ödemiş 69 Niğde Çiftlik Bozköy Yalçın Tekeli (Mevcut Başkan) 70 Niğde Merkez Aktaş Yaşar Çamur (Mevcut Başkan) 71 Niğde Merkez Yeşilgölcük Ramazan Tuncay (Mevcut Başkan) 72 Niğde Merkez Yıldıztepe Metin Akgümüş (Mevcut Başkan) 73 Niğde Bor Bahçeli Belma Mercikoğlu 74 Niğde Çiftlik Ramazan Taş 75 Niğde Çiftlik Azatlı Mehmet Akpınar 76 Niğde Merkez Dündarlı Murat Yılgın 77 Niğde Merkez Hacıabdullah Karanfil Dokmuş 78 Niğde Bor Şenol Bengü 79 Osmaniye Toprakkale Ali Bekir Çavuşoğlu 80 Osmaniye Düziçi Alper Öner 81 Osmaniye Düziçi Yarbaşı Mustafa Kaynar 82 Rize Fındıklı Ercüment Cervatoğlu 83 Rize Ardeşen Tahsin Bekir Yazıcı 84 Sakarya Sapanca Cengiz Çiçek 85 Sinop Durağan Mustafa Eker 86 Sinop Dikmen Saim İstanbullu (Mevcut Başkan) 87 Sivas Altınyayla Deliilyas Hayati Akbulut (Mevcut Başkan) 88 Sivas Gemerek Sızır Nevzat Göksu (Mevcut Başkan) 89 Sivas Zara Kudsi Cantürk 90 Tokat Niksar Yolkonak Nurettin Dinç 91 Uşak Ulubey Ali Rıza Ada (Mevcut Başkan) 92 Van Tuşba İzzet Kartal 93 Van Gevaş Musa Baran 94 Van Gürpınar Selim Karakuş 95 Van Başkale Namet Parlak 96 Van Muradiye Haşem Polat 97 Van Saray Şefik Yamandağ 98 Van Çatak Abdulcelil Temel 99 Yozgat Çayıralan Ömer Codar 100 Zonguldak Alaplı Nuri Tekin (Mevcut Başkan) 101 Zonguldak Çaycuma Karapınar Ahmet Aydın (Mevcut Başkan) 102 Zonguldak Ereğli Kandilli Mustafa Aydın (Mevcut Başkan) 103 Zonguldak Çaycuma Perşembe İsmail İnam (Mevcut Başkan) 104 Zonguldak Gökçebey Cem Oktay 105 Zonguldak Gökçebey Bakacakkadı Oktay Albuz(Pelin Üzek Kılıç - Fatih Erdoğan/İHA)

  • 24.10.2018 16:15 CHP'nin 105 İlçe ve Belde Belediye Başkan Adayı Belli Oldu

    CHP'nin adayları il, ilçe, beldelerde sırasıyla şöyle: 1 Adıyaman Gölbaşı Harmanlı Ahmet Değirmenci Mevcut Başkan2 Adıyaman Gölbaşı Belören Memiş Yıldız3 Adıyaman Besni Köseceli Aydın Ünal4 Afyonkarahisar Başmakçı Halil Özcan5 Afyonkarahisar Çay Ali Selvi6 Afyonkarahisar Dazkırı İsmail Taylan (Mevcut Başkan)7 Afyonkarahisar Evciler Saim Özer (Mevcut Başkan)8 Afyonkarahisar Merkez Işıklar Alper Kirez9 Afyonkarahisar Sultandağı Osman Acar (Mevcut Başkan)10 Ankara Güdül Sevilay Akyüz11 Ardahan Damal Ergin Önal (Mevcut Başkan)12 Ardahan Hanak Ayhan Büyükkaya (Mevcut Başkan)13 Ardahan Çıldır Mehmet Mülazim Karaçay14 Ardahan Posof Onur Bayraktar15 Artvin Arhavi Vasfi Kurdoğlu16 Aydın Bozdoğan Salim Tümer Apaydın (Mevcut Başkan)17 Aydın Karacasu Mustafa Büyükyapıcı (Mevcut Başkan)18 Aydın Sultanhisar Osman Yıldırımkaya (Mevcut Başkan)19 Aydın Karpuzlu Tuğrul Ozan20 Aydın Çine Enver Salih Dinçer (Mevcut Başkan)21 Bilecik Gölpazarı Vedat Kazıcı (Mevcut Başkan)22 Bursa Keles Ahmet Zekai Yıldız23 Bursa Kestel Yıldıray Atlı24 Bursa Gürsu Funda Türkcoş Pekiner25 Bursa Gemlik Mehmet Uğur Sertaslan26 Bursa Karacabey Murat Tanrıverdi27 Bursa Mustafa Kemalpaşa Orhan Alper28 Çanakkale Bayramiç Mert Uygun29 Çanakkale Biga İsmail Işık (Mevcut Başkan)30 Çanakkale Biga Karabiga Muzaffer Karataş (Mevcut Başkan)31 Çanakkale Gelibolu Münir Mustafa Özacar (Mevcut Başkan)32 Çanakkale Ezine Geyikli Ercan Yılmaz (Mevcut Başkan)33 Çanakkale Gelibolu Kavakköy Necati Kopça (Mevcut Başkan)34 Çorum Kargı Kemal Dümenci35 Çorum Oğuzlar Orhan Ateş (Mevcut Başkan)36 Çorum Ortaköy Aşdavul Dursun Uzunca (Mevcut Başkan)37 Denizli Acıpayam Alim Arslan38 Düzce Yığılca Zeynel Çamlı39 Giresun Piraziz Hüseyin Görgülüoğlu (Mevcut Başkan)40 Isparta Aksu Ali Kaya (Mevcut Başkan)41 Isparta Yenişarbademli Mustafa Erdem (Mevcut Başkan)42 Isparta Gönen Osman Kesmen43 Isparta Senirkent Ercan Yalçın44 Kahramanmaraş Göksun Yusuf Telli45 Kastamonu Araç Satılmış Sarıkaya46 Kastamonu Hanönü Yılmaz Karakoç47 Kastamonu Küre Emrullah Sezer48 Kastamonu Daday Hasan Fehmi Taş (Mevcut Başkan)49 Kastamonu Abana Erfain Tekin50 Kayseri Sarız Ömer Faruk Eroğlu (Mevcut Başkan)51 Kayseri Pınarbaşı Deniz Yağan52 Kilis Polateli Mustafa Polat53 Kocaeli Gölcük İsmet İşeri54 Kocaeli Derince Sertif Gökçe55 Kocaeli Dilovası Kemal Memiş56 Konya Tuzlukçu Nurettin Akbuğa (Mevcut Başkan)57 Konya Seydişehir Mehmet Katlav58 Kütahya Merkez Seyitömer Şaban Tuncan59 Kütahya Simav Demirci Turan Sümer (Mevcut Başkan)60 Kütahya Şaphane Lütfi Mutlu61 Manisa Sarıgöl Emrah Eroğlu62 Manisa Alaşehir Ahmet Öküzcüoğlu63 Mersin Gülnar Mehmet Kale64 Muş Bulanık Sarıpınar Deniz Ateş (Mevcut Başkan)65 Muş Merkez Kırköy Mehmet Eşref Mendeş (Mevcut Başkan)66 Muş Varto Nazım Aykal67 Muş Bulanık Yavuz Kızılkale68 Nevşehir Ürgüp Bekir Ödemiş69 Niğde Çiftlik Bozköy Yalçın Tekeli (Mevcut Başkan)70 Niğde Merkez Aktaş Yaşar Çamur (Mevcut Başkan)71 Niğde Merkez Yeşilgölcük Ramazan Tuncay (Mevcut Başkan)72 Niğde Merkez Yıldıztepe Metin Akgümüş (Mevcut Başkan)73 Niğde Bor Bahçeli Belma Mercikoğlu74 Niğde Çiftlik Ramazan Taş75 Niğde Çiftlik Azatlı Mehmet Akpınar76 Niğde Merkez Dündarlı Murat Yılgın77 Niğde Merkez Hacıabdullah Karanfil Dokmuş78 Niğde Bor Şenol Bengü79 Osmaniye Toprakkale Ali Bekir Çavuşoğlu80 Osmaniye Düziçi Alper Öner81 Osmaniye Düziçi Yarbaşı Mustafa Kaynar82 Rize Fındıklı Ercüment Cervatoğlu83 Rize Ardeşen Tahsin Bekir Yazıcı84 Sakarya Sapanca Cengiz Çiçek85 Sinop Durağan Mustafa Eker86 Sinop Dikmen Saim İstanbullu (Mevcut Başkan)87 Sivas Altınyayla Deliilyas Hayati Akbulut (Mevcut Başkan)88 Sivas Gemerek Sızır Nevzat Göksu (Mevcut Başkan)89 Sivas Zara Kudsi Cantürk90 Tokat Niksar Yolkonak Nurettin Dinç91 Uşak Ulubey Ali Rıza Ada (Mevcut Başkan)92 Van Tuşba İzzet Kartal93 Van Gevaş Musa Baran94 Van Gürpınar Selim Karakuş95 Van Başkale Namet Parlak96 Van Muradiye Haşem Polat97 Van Saray Şefik Yamandağ98 Van Çatak Abdulcelil Temel99 Yozgat Çayıralan Ömer Codar100 Zonguldak Alaplı Nuri Tekin (Mevcut Başkan)101 Zonguldak Çaycuma Karapınar Ahmet Aydın (Mevcut Başkan)102 Zonguldak Ereğli Kandilli Mustafa Aydın (Mevcut Başkan)103 Zonguldak Çaycuma Perşembe İsmail İnam (Mevcut Başkan)104 Zonguldak Gökçebey Cem Oktay105 Zonguldak Gökçebey Bakacakkadı Oktay Albuz - ANKARA

  • 02.05.2018 17:20 Dijital Kağıt Bayi Toplantısını Gerçekleştirdi

    Tekin Salt, Genel Müdür Yardımcısı Mert Uygun, Rulmak Yöneticisi Yüksel Gündoğdu ve Ege Bölgesi'nin önde gelen kırtasiyelerin yönetici ve temsilcileri katıldı