SON DAKİKA MESUT BARZANİ HABERLERİ

Son Dakika Mesut Barzani Haberleri

 • 25 Nisan 2017 15:03 Barzani, PKK'dan Sincar'ı Terk Etmesini İstedi Barzani, PKK'dan Sincar'ı Terk Etmesini İstedi Türkiye'nin hava saldırısının ardından Irak Kürt yönetimi Sincar'daki terör örgütü unsurlarının bölgeden ayrılmasını istedi. Reuters haber ajansı, gelişmeyi son dakika olarak duyurdu.
 • 24 Nisan 2017 18:22 Kerkük'te Ikby'nin Kerkük'te Ikby'nin "Bağımsızlık Referandumuna" Katılacak Irak Kürt Bölgesel Yönetimi (IKBY) Başkanı Mesut Barzani liderliğindeki Kürdistan Demokrat Partisi (KDP) Kerkük Sorumlusu Selah Delo, IKBY için yapılacak bağımsızlık referandumun Kerkük kentini de kapsadığını belirtti.
 • 24 Nisan 2017 17:51 Kerkük de Ikby'nin Kerkük de Ikby'nin "Bağımsızlık Referandumuna" Katılacak Irak Kürt Bölgesel Yönetimi (IKBY) Başkanı Mesut Barzani liderliğindeki Kürdistan Demokrat Partisi (KDP) Kerkük Sorumlusu Selah Delo, IKBY için yapılacak bağımsızlık referandumun Kerkük kentini de kapsadığını belirtti.
 • 23 Nisan 2017 18:33 Ikby'de "Bağımsızlık Referandumu" Hazırlıkları Irak Kürt Bölgesel Yönetimi (IKBY) Başkanı Mesut Barzani liderliğindeki Kürdistan Demokrat Partisi (KDP) ve eski Irak Cumhurbaşkanı Celal Talabani Kürdistan Yurtseverler Birliği (KYB) politbüro üyelerinin, IKBY'nin "bağımsızlık referandumu"nu görüşmek için üçüncü kez toplandığı belirtildi.
 • 18 Nisan 2017 23:45 Barzani, Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Başbakan Yıldırım'ı Tebrik Etti Barzani, Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Başbakan Yıldırım'ı Tebrik Etti Irak Kürt Bölgesel Yönetimi (IKBY) Başkanı Mesut Barzani, Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Başbakan Yıldırım'ı halk oylamasının sonuçlarından dolayı tebrik etti.
 • 17 Nisan 2017 18:50 Ikby'nin Bağımsızlık Tartışmaları Irak Kürt Bölgesel Yönetimi (IKBY) Başkanı Mesut Barzani'nin Başdanışmanı Hemin Hawrami, IKBY'nin bağımsızlığının kolay bir süreç olmadığını, önünde birçok engelin durduğunu söyledi.
 • 11 Nisan 2017 17:50 Kdp ve Kyb Kdp ve Kyb "Bağımsızlık Referandumu" Meselesini Görüşmek Için Toplandı Irak Kürt Bölgesel Yönetimi (IKBY) Başkanı Mesut Barzani liderliğindeki Kürdistan Demokrat Partisi (KDP) ve eski Irak Cumhurbaşkanı Celal Talabani genel sekreterliğindeki Kürdistan Yurtseverler Birliği (KYB), "bağımsızlık referandumu" konusunu görüşmek üzere ikinci defa toplandı.
 • 11 Nisan 2017 17:13 Ikby'nin "Bağımsızlık Referandumu" Hazırlığı Irak Kürt Bölgesel Yönetimi (IKBY) Başkanı Mesut Barzani liderliğindeki Kürdistan Demokrat Partisi (KDP) ve eski Irak Cumhurbaşkanı Celal Talabani genel sekreterliğindeki Kürdistan Yurtseverler Birliği (KYB), "bağımsızlık referandumu" konusunu görüşmek üzere ikinci defa toplandı.
 • 11 Nisan 2017 15:44 Ikby'nin Ikby'nin "Bağımsızlık Referandumu" Tartışması - Kdp - Kyb Görüşmesi - Parti yetkililerinin gelişi ve karşılanması Irak Kürt Bölgesel Yönetimi (IKBY) Başbakanı Neçirvan Barzani'nin gelişi ve karşılanması Irak Kürt Bölgesel Yönetimi (IKBY) Başkanı Mesut Barzani'nin gelişi ve karşılanması Liderlerin ve parti yetkililerinin bir araya gelmesi ve toplantı yapması...
 • 09 Nisan 2017 18:39 Ikby'nin Bağımsızlık Referandumu Hazırlığı Ikby'nin Bağımsızlık Referandumu Hazırlığı Irak Kürt Bölgesel Yönetimi (IKBY) Başkanı Mesut Barzani, "bağımsızlık referandumu" meselesini görüşmek üzere Erbil'deki yabancı ülkelerin diplomatik temsilcileri ile bir araya geldi.
 • 09 Nisan 2017 12:02 Oğan: Barzani'nin 'Evet' Dediği Yerde Elbet de Türk Milliyetçileri 'Hayır' Diyecek Oğan: Barzani'nin 'Evet' Dediği Yerde Elbet de Türk Milliyetçileri 'Hayır' Diyecek AMASYA'nın Merzifon İlçesi'nde konuşan MHP'den ihraç edilen Sinan Oğan, anayasa referandumunda Mesut Barzani'nin 'evet'i desteklediğini kaydederek, "Barzani'nin 'evet' dediği yerde elbet de Türk milliyetçileri 'hayır' diyecek.
 • 06 Nisan 2017 14:25 Diyarbakır Trump'ın Damadı ve ABD Genelkurmay Başkanı, Barzani Ile Görüştü Diyarbakır Trump'ın Damadı ve ABD Genelkurmay Başkanı, Barzani Ile Görüştü Trump'ın damadı ve ABD Genelkurmay Başkanı, Barzani ile görüştüABD Başkanı Donald Trump'ın damadı ve aynı zamanda başdanışmanı olan Jared Kushner ve ABD Genelkurmay Başkanı Joseph Dunford başkanlığındaki heyet, Irak'ın Erbil kentinde, Bölgesel Yönetimin Başkanı Mesut Barzani başkanlığındaki...
 • 06 Nisan 2017 13:44 Ikby'nin "Bağımsızlık Referandumu" Önündeki Engeller İDRİS OKUDUCU / HAYDAR HADİ - Siyasi uzmanlar, Irak Kürt Bölgesel Yönetimi (IKBY) Başkanı Mesut Barzani tarafından yeniden gündeme getirilen "bağımsızlık referandumu"nun önünde birçok engel bulunduğunu belirtiyor.
 • 06 Nisan 2017 12:42 Trump'ın Damadı ve ABD Genelkurmay Başkanı, Barzani ile Görüştü ABD Başkanı Donald Trump'ın damadı ve aynı zamanda başdanışmanı olan Jared Kushner ve ABD Genelkurmay Başkanı Joseph Dunford başkanlığındaki heyet, Irak'ın Erbil kentinde, Bölgesel Yönetimin Başkanı Mesut Barzani başkanlığındaki heyetle görüştü.
 • 06 Nisan 2017 11:40 Trump'ın Damadı ve ABD Genelkurmay Başkanı, Barzani ile Görüştü Trump'ın Damadı ve ABD Genelkurmay Başkanı, Barzani ile Görüştü ABD Başkanı Donald Trump'ın damadı ve aynı zamanda başdanışmanı olan Jared Kushner ve ABD Genelkurmay Başkanı Joseph Dunford başkanlığındaki heyet, Irak'ın Erbil kentinde, Bölgesel Yönetimin Başkanı Mesut Barzani başkanlığındaki heyetle görüştü.
 • 05 Nisan 2017 15:22 12. Erbil Uluslararası Kitap Fuarı Açıldı Irak'ta 18 ülkeden 310 yayınevinin katıldığı "12. Erbil Uluslararası Kitap Fuarı" açıldı.
 • 04 Nisan 2017 12:52 CHP Genel Başkan Yardımcısı Yılmaz Açıklaması CHP Genel Başkan Yardımcısı Öztürk Yılmaz, Kerkük İl Meclisi'nin kentin Irak Kürt Bölgesel Yönetimi'ne bağlanması için referandum yapılması kararına ilişkin, "Bu gayrimeşrudur.
 • 03 Nisan 2017 18:08 Ikby'de Bağımsızlık Referandumu Hazırlığı Irak Kürt Bölgesel Yönetimi (IKBY) Başkanı Mesut Barzani liderliğindeki Kürdistan Demokrat Partisi (KDP) ve eski Irak Cumhurbaşkanı Celal Talabani'nin genel sekreterliğindeki Kürdistan Yurtseverler Birliği (KYB), IKBY'nin bağımsızlık referandumu için siyasi partilerle görüşmeye başladı.
 • 03 Nisan 2017 17:48 MHP Grup Başkanvekili Akçay Açıklaması MHP Grup Başkanvekili Erkan Akçay, "CHP, FETÖ'nün uydu olmuştur, HDP ve PKK'nın sözcüsü konumuna girmiştir.
 • 02 Nisan 2017 19:35 Ikby'nin "Bağımsızlık Referandumu" Tartışmaları Irak Kürt Bölgesel Yönetimi (IKBY) Hükümeti Sözcüsü Sefin Dizayi, "IKBY'nin bağımsızlığı" için yapılacak referandumun direkt devlet ilanı anlamına gelmediğini ancak Bağdat'a karşı elinde bir kart niteliğinde olduğunu belirtti.
 • 02 Nisan 2017 15:32 Kdp ve Kyb'den "Bağımsızlık Referandumu" İçin Ortak Komisyon Kararı Irak Kürt Bölgesel Yönetimi (IKBY) Başkanı Mesut Barzani liderliğindeki Kürdistan Demokrat Partisi (KDP) ve eski Irak Cumhurbaşkanı Celal Talabani'nin genel sekreterliğindeki Kürdistan Yurtseverler Birliği (KYB), IKBY'nin "bağımsızlık referandumu" tarihinin belirlenmesi için ortak...
 • 31 Mart 2017 12:53 Dha Ankara - MHP'li Adan: Barzani Bu Gücü Nereden Almaktadır? MHP Genel Başkan Yardımcısı Celal Adan, "Barzani, BM Genel Sekreteri'ne Erbil'de 'bağımsız Kürdistan için referandumdan' söz etmekte, BM'nin olurunu istemektedir.
 • 31 Mart 2017 12:53 MHP'li Adan: Barzani Bu Gücü Nereden Almaktadır? MHP Genel Başkan Yardımcısı Celal Adan, "Barzani, BM Genel Sekreteri'ne Erbil'de 'bağımsız Kürdistan için referandumdan' söz etmekte, BM'nin olurunu istemektedir.
 • 30 Mart 2017 22:59 Barzani, Bağımsızlık Referandumu Yapacaklarını Resmen Duyurdu Barzani, Bağımsızlık Referandumu Yapacaklarını Resmen Duyurdu Irak Kürt Bölgesel Yönetimi Başkanı Mesut Barzani, yakın bir zamanda bağımsızlık referandumu düzenleyeceklerini açıkladı.
 • 17 Mart 2017 17:28 Ikby Başkanı Barzani Açıklaması Irak Kürt Bölgesel Yönetimi (IKBY) Başkanı Mesut Barzani, Musul'un Sincar ilçesinde Peşmerge güçleri olduğu sürece başka güçlerin ilçede varlık göstermesine müsaade edilmeyeceğini söyledi.