Son dakika Muzaffer Ilıcak haberleri, Muzaffer Ilıcak son dakika, son dakika Muzaffer Ilıcak

Son Dakika Muzaffer Ilıcak Haberleri

Son dakika Muzaffer Ilıcak haberlerini buradan takip edebilirsiniz. En son muzaffer ılıcak haberleri anında burada.


 • 30.12.2022 30 Ara 15:02 Kaya Muzaffer Ilıcak'tan yeni yıl mesajı Kaya Muzaffer Ilıcak'tan yeni yıl mesajı

  Dünya Uyuşturucuyla Mücadele Eden Sporcular Federasyonu (DUMESF), Türkiye Hapkido-Kumdo Mücadele Sanatları Federasyonu (THMAF) ve Dünya Aba Güreşi ve Geleneksel Sporlar Federasyonu Kurucu Başkanı, Başkan Yardımcısı Kaya Muzaffer Ilıcak yeni yıl vesilesiyle bir kutlama mesajı yayımladı.

 • 26.07.2022 26 Tem 13:36 Kaya Muzaffer Ilıcak, Hatay BŞB Başkanı Lütfü Savaş'a kitaplarını hediye etti Kaya Muzaffer Ilıcak, Hatay BŞB Başkanı Lütfü Savaş'a kitaplarını hediye etti

  Dünya Uyuşturucuyla Mücadele Eden Sporcular Federasyonu (DUMESF), Dünya Aba Güreşi ve Geleneksel Sporlar Federasyonu Kurucu Başkanı ve Türkiye Hapkido Mücadele Sanatları Federasyonu (THMAF) Genel Başkanı Kaya Muzaffer Ilıcak, Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr.

 • 20.12.2021 20 Ara 15:06 Kaya Muzaffer Ilıcak: 'Avrupa'daki Türk sporcular milli takımlara alınmalı' Kaya Muzaffer Ilıcak: "Avrupa'daki Türk sporcular milli takımlara alınmalı"

  Dünya Uyuşturucuyla Mücadele Eden Sporcular Federasyonu (DUMESF) ile Avrupa ve Ortadoğu Hapkido Mücadele Sporları Derneği (EHMAA) Başkanı Kaya Muzaffer Ilıcak, Avrupa'daki Türk sporcuların Türkiye milli takımına alınmasını önerdi.

 • 29.07.2020 29 Tem 19:07 DUMESF Başkanı Kaya Muzaffer Ilıcak'dan Kurban Bayramı mesajı DUMESF Başkanı Kaya Muzaffer Ilıcak'dan Kurban Bayramı mesajı

  Dünya Uyuşturucuyla Mücadele Eden Sporcular Federasyonu (DUMESF) ve Türkiye Hapkido-Kumdo Mücadele Sanatları Federasyonu (THMAF) Başkanı Kaya Muzaffer Ilıcak, Kurban Bayramı nedeniyle bir mesaj yayımladı.

 • 19.05.2020 19 May 12:33 Kaya Muzaffer Ilıcak'tan 19 Mayıs ve Kadir Gecesi mesajı Kaya Muzaffer Ilıcak'tan 19 Mayıs ve Kadir Gecesi mesajı

  Dünya Uyuşturucuyla Mücadele Eden Sporcular Federasyonu (DUMESF), Türkiye Hapkido Mücadele Sanatları Federasyonu (THMAF), Uyuşturucuyla Mücadele Eden Sporcular Spor Kulübü (UMES) Başkanı Kaya Muzaffer Ilıcak, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı'nın 101.

 • 03.05.2020 03 May 15:32 DUMESF'ten 2. online şampiyona DUMESF'ten 2. online şampiyona

  2. Online Evde Kal, Sporla Kal Açık Spor Dünya Şampiyonası, Dünya Uyuşturucuyla Mücadele Eden Sporcular Federasyonu (DUMESF) tarafından 10-27 Mayıs 2020 tarihleri arasında gerçekleştirilecek.

 • 22.03.2020 22 Mar 14:48 Kaya Muzaffer Ilıcak'tan korona virüs mesajı Kaya Muzaffer Ilıcak'tan korona virüs mesajı

  Dünya Uyuşturucuyla Mücadele Eden Sporcular Federasyonu (DUMESF) Genel Başkanı Kaya Muzaffer Ilıcak, korona virüse karşı hep birlikte mücadele etmenin gerekliliğine dikkati çekerek, "Devletimizin yetkili organlarının ilan ettikleri tedbirlere uymak hepimizin en temel görevi olmalıdır" dedi.

 • 10.08.2019 10 Ağu 18:20 Kaya Muzaffer Ilıcak'tan Kurban Bayramı mesajı Kaya Muzaffer Ilıcak'tan Kurban Bayramı mesajı

  Dünya Uyuşturucuyla Mücadele Eden Sporcular Federasyonu (DUMESF) Başkanı Kaya Muzaffer Ilıcak, Kurban Bayramı'nı kutlayan bir mesaj yayımladı.

 • 02.08.2019 02 Ağu 16:22 Bodrum Halk Eğitim Müdürlüğünden spora destek Bodrum Halk Eğitim Müdürlüğünden spora destek

  DUMSEF Dünya Uyuşturucuyla Mücadele Eden Sporcular Federasyonu ve THMAF "Türkiye Hapki Do Mücadele Sanatları Federasyonu "Başkanı Kaya Muzaffer Ilıcak, Bodrum Halk Eğitimi Merkezi Müdürü Y.Batuhan Giraz'a spora katkılarından dolayı plaket verdi.

 • 14.06.2019 14 Haz 15:19 DUMESF Başkanı Muzaffer Ilıcak, Bodrum'da gençlere seslendi DUMESF Başkanı Muzaffer Ilıcak, Bodrum'da gençlere seslendi

  Dünya Uyuşturucuyla Mücadele Eden Sporcular Federasyonu (DUMESF), Hapkido Mücadele Sanatları Federasyonu (THMAF) Başkanı Kaya Muzaffer Ilıcak, 'Ha Uyuşturucu Ha Doping' konferanslarına Bodrum'da Hüseyin Turgut Karabağlı Ortaokulu ve Mahinur Cemal Uslu Ortaokulu'nda devam ediyor.

 • 03.06.2019 03 Haz 16:54 Kaya Muzaffer Ilıcak'tan Ramazan Bayramı tebriği Kaya Muzaffer Ilıcak'tan Ramazan Bayramı tebriği

  Ramazan Bayramı nedeni ile tebrik mesajı yayımlayan Dünya Uyuşturucuyla Mücadele Eden Sporcular Federasyonu (DUMESF) ve Türkiye Hapkido Mücadele Sanatları Federasyonu (THMAF) Genel Başkanı Kaya Muzaffer Ilıcak, "En güzel bayramlar atalarımızdan gelen yardımlaşma ve dayanışma geleneğinin...

 • 31.05.2019 31 May 14:46 Kaya Muzaffer Ilıcak, İslam aleminin Kadir Gecesi'ni tebrik etti Kaya Muzaffer Ilıcak, İslam aleminin Kadir Gecesi'ni tebrik etti

  Dünya Uyuşturucuyla Mücadele Eden Sporcular Federasyonu (DUMESF) Genel Başkanı Kaya Muzaffer Ilıcak, bir mesaj yayımlayarak tüm İslam aleminin Kadir Gecesi'ni kutladı.

 • 24.05.2019 24 May 14:32 Muzaffer Ilıcak: 'Bağımlılıkla mücadelede sporun önemi büyük' Muzaffer Ilıcak: "Bağımlılıkla mücadelede sporun önemi büyük"

  Dünya Uyuşturucuyla Mücadele Eden Sporcular Federasyonu (DUMESF) Başkanı Kaya Muzaffer Ilıcak, uyuşturucu, doping ve bağımlılıkla mücadele seferberliği yolculuğuna Muğla'nın Bodrum ilçesinde devam ediyor.

 • 22.05.2019 22 May 11:17 Bağımlı Olmadan da Yaşanabilecek Bir Hayat Var' Bağımlı Olmadan da Yaşanabilecek Bir Hayat Var"

  Dünya Uyuşturucuyla Mücadele Eden Sporcular Federasyonu (DUMESF) Başkanı Kaya Muzaffer Ilıcak, uyuşturucuyla mücadelede seferberlik ilan ettiklerini belirterek, "İlkokul, ortaokul öğretmeni, antrenör ve başta anne baba olmak üzere, çocuklarımızı bilinçlendirerek, bilgilendirerek bağımlı olmadan...

 • 15.05.2019 15 May 15:05 Ilıcak'tan Başkan Ahmet Aras'a Ziyaret Ilıcak'tan Başkan Ahmet Aras'a Ziyaret

  Dünya Uyuşturucuyla Mücadele Eden Sporcular Federasyonu Başkanı Kaya Muzaffer Ilıcak ve Bodrum'da oluşturulan gönüllüler ekibi, Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras'ı makamında ziyaret etti.

 • 22.02.2019 22 Şub 14:11 Muzaffer Ilıcak: 'Bedenimizi Spor Yaparak Koruyabiliriz' Muzaffer Ilıcak: "Bedenimizi Spor Yaparak Koruyabiliriz"

  Dünya Uyuşturucuyla Mücadele Eden Sporcular Federasyonu (DUMESF) Başkanı Kaya Muzaffer Ilıcak, 'Bağımlılıkla mücadelede sporun önemi' konulu seminerde yaptığı açıklamada, "Bedenimizi her türlü uyuşturucu, sigara ve alkolden uzak durarak ve spor yaparak koruyabiliriz" dedi.

 • 18.01.2019 18 Oca 14:28 Başkan Ilıcak'tan Yarıyıl Tatili Mesajı Başkan Ilıcak'tan Yarıyıl Tatili Mesajı

  Türkiye Hapkido Mücadele Sanatları Federasyonu (THMAF), Dünya Uyuşturucuyla Mücadele Eden Sporcular Federasyonu (DUMESF) Başkanı Kaya Muzaffer Ilıcak, eğitim öğretim döneminin yarıyıl tatiline girmesiyle ilgili mesaj yayımladı.

 • 31.12.2018 31 Ara 17:03 Kaya Muzaffer Ilıcak'dan Yeni Yıl Mesajı Kaya Muzaffer Ilıcak'dan Yeni Yıl Mesajı

  Dünya Uyuşturucuyla Mücadele Eden Sporcular Federasyonu (DUMESF) ve Türkiye Hapkido-Kumdo Mücadele Sanatları Federasyonu (THMAF) Başkanı Kaya Muzaffer Ilıcak, yeni yıl vesilesiyle bir mesaj yayınladı.

 • 09.12.2018 09 Ara 15:07 Bağımlılıkla Mücadelede Spor ve Okumanın Önemi Bağımlılıkla Mücadelede Spor ve Okumanın Önemi

  Dünya Uyuşturucuyla Mücadele Eden Sporcular Federasyonu (DUMESF) Genel Başkanı Kaya Muzaffer Ilıcak, çocukların kitap okuması ve spor yapmasının uyuşturucuyla mücadelede önemli yer tuttuğunu söyledi.

 • 17.11.2018 17 Kas 13:25 Şehir Şehir Gezip, Uyuşturucu ve Dopingle Mücadele Ediyor Şehir Şehir Gezip, Uyuşturucu ve Dopingle Mücadele Ediyor

  Dünya Uyuşturucuyla Mücadele Eden Sporcular Federasyonu (DUMESF) Başkanı Kaya Muzaffer Ilıcak, şehir şehir gezerek, uyuşturucu ile dopinge bulaşmamaları sporculara ve çocuklara ulaşıyor.

 • 17.11.2018 17 Kas 11:55 Şehir Şehir Gezip, Uyuşturucu ve Dopingle Mücadele Ediyor Şehir Şehir Gezip, Uyuşturucu ve Dopingle Mücadele Ediyor

  Dünya Uyuşturucuyla Mücadele Eden Sporcular Federasyonu (DUMESF) Başkanı Kaya Muzaffer Ilıcak, şehir şehir gezerek, uyuşturucu ile dopinge bulaşmamaları sporculara ve çocuklara ulaşıyor.

 • 02.11.2018 02 Kas 09:46 Kaya Muzaffer Ilıcak'tan 'Uyuşturucu ve Dopingle Mücadele' Semineri Kaya Muzaffer Ilıcak'tan 'Uyuşturucu ve Dopingle Mücadele' Semineri

  Dünya Uyuşturucu ile Mücadele Eden Sporcular Federasyonu Başkanı Kaya Muzaffer Ilıcak, gençleri uyuşturucudan uzak tutmak amacıyla Amasya’da ’Uyuşturucu ve Dopingle Mücadele’ semineri düzenledi.

 • 01.11.2018 01 Kas 20:51 Dumesf Genel Başkanı Kaya Muzaffer Ilıcak'dan Uyuşturucu Uyarısı Dumesf Genel Başkanı Kaya Muzaffer Ilıcak'dan Uyuşturucu Uyarısı

  - DUMESF Genel Başkanı Kaya Muzaffer Ilıcak'dan uyuşturucu uyarısı "Uyuşturucu madde bağımlılığı Türkiye'deki genç jenerasyonu öldürmek için kurulan ve tasarlanan bir sistem"ÇORUM - Dünya Uyuşturucuyla Mücadele Eden Sporcular Federasyonu Genel Başkanı Kaya Muzaffer Ilıcak, uyuşturucu...

 • 01.11.2018 01 Kas 18:17 Dumesf Genel Başkanı Kaya Muzaffer Ilıcak'dan Uyuşturucu Uyarısı Dumesf Genel Başkanı Kaya Muzaffer Ilıcak'dan Uyuşturucu Uyarısı

  Dünya Uyuşturucuyla Mücadele Eden Sporcular Federasyonu (DUMESF) Genel Başkanı Kaya Muzaffer Ilıcak, uyuşturucu madde bağımlılığının Türkiye’deki genç jenerasyonu öldürmek için kurulan ve tasarlanan bir sistem olduğunu açıkladı.

 • 30.10.2018 30 Eki 19:26 Dumesf Genel Başkanı Ilıcak: 'Gece Hayatı Şampiyonluktan Eder' Dumesf Genel Başkanı Ilıcak: "Gece Hayatı Şampiyonluktan Eder"

  - DUMESF Genel Başkanı Ilıcak: "Gece hayatı şampiyonluktan eder"AMASYA - Dünya Uyuşturucuyla Mücadele Eden Sporcular Federasyonu Genel Başkanı Kaya Muzaffer Ilıcak, gece hayatının bireysel olarak sporcuları olumsuz etkilediği gibi takımları da şampiyonluktan edebileceğini belirtti.

 • 30.10.2018 30 Eki 18:46 Dumesf Genel Başkanı Ilıcak: 'Gece Hayatı Şampiyonluktan Eder' Dumesf Genel Başkanı Ilıcak: "Gece Hayatı Şampiyonluktan Eder"

  Dünya Uyuşturucuyla Mücadele Eden Sporcular Federasyonu (DUMESF) Genel Başkanı Kaya Muzaffer Ilıcak, gece hayatının bireysel olarak sporcuları olumsuz etkilediği gibi takımları da şampiyonluktan edebileceğini belirtti.

 • 28.10.2018 28 Eki 12:39 Uyuşturucu ile Mücadelede Sporun Önemi Gençlere Anlatılacak. Uyuşturucu ile Mücadelede Sporun Önemi Gençlere Anlatılacak.

  Dünya Uyuşturucu ile Mücadele Eden Sporcular Federasyonu Genel Başkanı Kaya Muzaffer Ilıcak, Amasya ve Çorum’da “Uyuşturucu ile mücadelede sporun gücü” konulu seminerler verecek.

 • 19.10.2018 19 Eki 13:18 Kaya Muzaffer Ilıcak: 'Kitap Okumak ve Spor Yapmak Uyuşturucuyla Mücadelede Önemli Yer Tutuyor' Kaya Muzaffer Ilıcak: "Kitap Okumak ve Spor Yapmak Uyuşturucuyla Mücadelede Önemli Yer Tutuyor"

  Dünya Uyuşturucuyla Mücadele Eden Sporcular Federasyonu (DUMESF) Genel Başkanı Kaya Muzaffer Ilıcak, kitap okumanın ve spor yapmanın uyuşturucuyla mücadelede önemli yer tuttuğunu söyledi.

 • 15.09.2018 15 Eyl 18:19 Dumesf Başkanı Kaya Muzaffer Ilıcak'tan Yeni Eğitim-öğretim Yılı Temennisi Dumesf Başkanı Kaya Muzaffer Ilıcak'tan Yeni Eğitim-öğretim Yılı Temennisi

  Dünya Uyuşturucuyla Mücadele Eden Sporcular Federasyonu (DUMESF) Başkanı Kaya Muzaffer Ilıcak, 17 Eylül Pazartesi günü başlayacak yeni eğitim-öğretim yılının öğretmen, öğrenci ve veliler adına başarılı bir yıl olmasını temenni etti.

 • 19.08.2018 19 Ağu 14:18 Kaya Muzaffer Ilıcak'tan Kurban Bayram Mesajı Kaya Muzaffer Ilıcak'tan Kurban Bayram Mesajı

  Dünya Uyuşturucuyla Mücadele Eden Sporcular Federasyonu (DUMESF) Dünya Aba Güreşi ve Geleneksel Sporlar Federasyonu Kurucu Başkanı ve Türkiye Hapkido Mücadele Sanatları Federasyonu (THMAF) Genel Başkanı Kaya Muzaffer Ilıcak, Kurban Bayramı’nı kutlayan bir mesaj yayımladı.

 • 09.06.2018 09 Haz 15:15 Dumesf ve Thmaf Başkanı Kaya Muzaffer Ilıcak'tan Tatile Giren Öğrencilere Tavsiyeler Dumesf ve Thmaf Başkanı Kaya Muzaffer Ilıcak'tan Tatile Giren Öğrencilere Tavsiyeler

  2017-2018 eğitim ve öğretim yılının sona ermesi nedeniyle Dünya Uyuşturucuyla Mücadele Eden Sporcular Federasyonu (DUMESF) ve Türkiye Hapkido Mücadele Sanatları Federasyonu (THMAF) Başkanı Kaya Muzaffer Ilıcak, öğrenciler için bir mesaj yayımladı.

 • 04.05.2018 04 May 11:25 Dumesf Tarafından Öğrencilere Malzeme Dağıtımı Yapıldı Dumesf Tarafından Öğrencilere Malzeme Dağıtımı Yapıldı

  Dünya Uyuşturucuyla Mücadele Eden Sporcular Federasyonu DUMESF tarafından hazırlanan ve yürütülen, "Bir kereden bir şey olur", "Temiz spor, Temiz nesil" projesi kapsamında DUMESF üyesi, Adana ve İstanbul’daki kulüplere spora yeni başlayan öğrencilere judogi ve bakım ürünleri dağıtımı yapıldı.

 • 30.03.2018 30 Mar 16:58 Uluslararası Bodrum Hapkido Festivali Hazırlıkları Sürüyor Uluslararası Bodrum Hapkido Festivali Hazırlıkları Sürüyor

  Türkiye Hapkido-Kumdo Mücadele Sanatları Federasyonu (THMAF) Bodrum İlçe Temsilciliği, Uluslararası Bodrum Hapkido Festivali için hazırlıklarını sürdürüyor.

 • 23.03.2018 23 Mar 12:17 Dumesf 2018 Adana İstişare Toplantısı Yapıldı Dumesf 2018 Adana İstişare Toplantısı Yapıldı

  DUMESF Adana Tanıtım Toplantısı, Adana İl Başkanı Kadir Gül’ün ev sahipliğinde yapıldı.

 • 16.03.2018 16 Mar 12:38 Ilıcak: 'Uyuşturucu ile Olduğu Kadar Dopingle de Mücadelemizi Sürdüreceğiz' Ilıcak: "Uyuşturucu ile Olduğu Kadar Dopingle de Mücadelemizi Sürdüreceğiz"

  Dünya Uyuşturucuyla Mücadele Eden Sporcular Federasyonu (DUMESF) Başkanı Kaya Muzaffer Ilıcak, "Uyuşturucu ile olduğu kadar dopingle de mücadelemizi sürdüreceğiz" dedi.

 • 05.03.2018 05 Mar 13:39 İslam Ülkeleri Arasında Spor Bağı Güçlenecek İslam Ülkeleri Arasında Spor Bağı Güçlenecek

  Dünya Uyuşturucuyla Mücadele Eden Sporcular Federasyonu Başkanı Kaya Muzaffer Ilıcak, İslam ülkeleri arasında spor bağının güçlenmesi için bir Hapkido Turnuvası yapmayı planladıklarını söyledi.

 • 30.01.2018 30 Oca 15:00 Dumesf ve Thmaf, 'Zeytin Dalı Harekatı'nda Türk Ordusunun Yanında Dumesf ve Thmaf, 'Zeytin Dalı Harekatı'nda Türk Ordusunun Yanında

  Dünya Uyuşturucuyla Mücadele Eden Sporcular Federasyonu DUMESF Genel Başkanı Kaya Muzaffer Ilıcak Türkiye Cumhuriyeti Devleti’nin sınır güvenliğini tehdit eden ve beka sorunu haline gelen Suriye’nin Afrin bölgesindeki PKK/PYD yapılanmasına karşı devlet yönetimimizin iradesi ile başlatılan ve...

 • 19.01.2018 19 Oca 16:36 Kaya Muzaffer Ilıcak: 'Aileler Çocuklarıyla Ön Yargısız Diyalog Kurarak Birlikte Çözüm Aramalı' Kaya Muzaffer Ilıcak: "Aileler Çocuklarıyla Ön Yargısız Diyalog Kurarak Birlikte Çözüm Aramalı"

  Dünya Uyuşturucuyla Mücadele Eden Sporcular Federasyonu (DUMESF) Başkanı Kaya Muzaffer Ilıcak, “Aileler düşük notlar için çocuklarıyla ön yargısız ve diyalog kurarak birlikte çözüm aramalı” dedi.

 • 19.01.2018 19 Oca 16:14 Dumesf'den Velilere Uyarı Dumesf'den Velilere Uyarı

  Dünya Uyuşturucuyla Mücadele Eden Sporcular Federasyonu (DUMESF) Başkanı Kaya Muzaffer Ilıcak, yarıyıl tatili nedeniyle velilere uyarıda bulundu.

 • 16.01.2018 16 Oca 14:43 Zihni Papakçı, İtalyan Dante Derneği'ne Kabul Edildi Zihni Papakçı, İtalyan Dante Derneği'ne Kabul Edildi

  - Zihni Papakçı, İtalyan Dante Derneği'ne kabul edildi Papakçı: "Beni dünya çapında düşünür kabul ediyorlar"İSTANBUL - Judo eski Milli Takımı Antrenörü Dr.

 • 16.01.2018 16 Oca 13:52 Judo Eski Milli Takım Antrenörü Papakçı, Dante Derneği'ne Kabul Edildi Judo Eski Milli Takım Antrenörü Papakçı, Dante Derneği'ne Kabul Edildi

  Judo eski milli takım antrenörü Papakçı, Dante Derneği'ne kabul edildiZihni Papakçı Elit kesimin beni böyle görmesine rağmen toplum tarafından pek tanınmıyorumBeni dünya çapında düşünür kabul ediyorlarDUMESF Genel Başkanı Ilıcak Spor yapan insanların başarılı olacağına en büyük...

 • 16.01.2018 16 Oca 13:49 Judo Eski Milli Takım Antrenörü Papakçı, Dante Derneği'ne Kabul Edildi Judo Eski Milli Takım Antrenörü Papakçı, Dante Derneği'ne Kabul Edildi

  Zihni Papakçı: "Elit kesimin beni böyle görmesine rağmen toplum tarafından pek tanınmıyorum""Beni dünya çapında düşünür kabul ediyorlar"DUMESF Genel Başkanı Ilıcak: "Spor yapan insanların başarılı olacağına en büyük örnektir"Olgucan KALKAN / İSTANBUL,İtalyan Dante Derneği'ne Türkiye'den...

 • 16.01.2018 16 Oca 13:44 Judo Eski Milli Takım Antrenörü Papakçı, Dante Derneği'ne Kabul Edildi Judo Eski Milli Takım Antrenörü Papakçı, Dante Derneği'ne Kabul Edildi

  Zihni Papakçı: "Elit kesimin beni böyle görmesine rağmen toplum tarafından pek tanınmıyorum""Beni dünya çapında düşünür kabul ediyorlar"DUMESF Genel Başkanı Ilıcak: "Spor yapan insanların başarılı olacağına en büyük örnektir"Olgucan KALKAN / İSTANBUL,İtalyan Dante Derneği'ne Türkiye'den...

 • 16.01.2018 16 Oca 13:25 Zihni Papakçı, İtalyan Dante Derneği'ne Kabul Edildi Zihni Papakçı, İtalyan Dante Derneği'ne Kabul Edildi

  Judo eski Milli Takımı Antrenörü Dr. Zihni Papakçı, İtalyan Dante Derneği’ne kabul edilişiyle ilgili yaptığı açıklamada, “Benim yazdığım kitaptaki laiklik anlayışı ile Dante’nin laiklik anlayışının örtüştüğü için beni bu derneğe üye yaptılar.

 • 02.01.2018 02 Oca 18:01 Uyuşturucu ve Dopingle Mücadele - Dumesf Başkanı Ilıcak Uyuşturucu ve Dopingle Mücadele - Dumesf Başkanı Ilıcak

  Dünya Uyuşturucuyla Mücadele Eden Sporcular Federasyonu (DUMESF) Başkanı Kaya Muzaffer Ilıcak, "Uyuşturucusuz, bağımsız, bağımlı olmadan hayatın var olabildiğini, hayatın yaşanabildiğini, bağımlı olmadan insanların mutlu olabileceğini anlatmak istiyoruz.

 • 02.01.2018 02 Oca 17:22 Uyuşturucuyla Mücadelede Hedef; 50 Bin Çocuğa Ulaşmak Uyuşturucuyla Mücadelede Hedef; 50 Bin Çocuğa Ulaşmak

  DÜNYA Uyuşturucuyla Mücadele Eden Sporcular Federasyonu Başkanı Kaya Muzaffer Ilıcak, en büyük hedeflerinin bu yıl yaklaşık 50 bin çocuğa ulaşıp, uyuşturucu bağımlısı olmadan, hayatın yaşanabildiğini anlatmak olduğunu söyledi.

 • 02.01.2018 02 Oca 17:17 Muğla Uyuşturucuyla Mücadelede, Hedef 50 Bin Çocuğa Ulaşmak Muğla Uyuşturucuyla Mücadelede, Hedef 50 Bin Çocuğa Ulaşmak

  Uyuşturucuyla mücadelede, hedef 50 bin çocuğa ulaşmakDünya Uyuşturucuyla Mücadele Eden Sporcular Federasyonu Başkanı Kaya Muzaffer Ilıcak, en büyük hedeflerinin bu yıl yaklaşık 50 bin çocuğa ulaşıp, uyuşturucu bağımlısı olmadan, hayatın yaşanabildiğini anlatmak olduğunu söyledi.

 • 02.01.2018 02 Oca 17:12 Uyuşturucuyla Mücadelede Hedef; 50 Bin Çocuğa Ulaşmak Uyuşturucuyla Mücadelede Hedef; 50 Bin Çocuğa Ulaşmak

  DÜNYA Uyuşturucuyla Mücadele Eden Sporcular Federasyonu Başkanı Kaya Muzaffer Ilıcak, en büyük hedeflerinin bu yıl yaklaşık 50 bin çocuğa ulaşıp, uyuşturucu bağımlısı olmadan, hayatın yaşanabildiğini anlatmak olduğunu söyledi.

 • 02.01.2018 02 Oca 16:57 Dha Yurt Bülteni-13 Dha Yurt Bülteni-13

  Bingöl'de kar nedeniyle 70 köy yolu ulaşıma kapandı.

 • 02.01.2018 02 Oca 16:13 Uyuşturucu ve Dopingle Mücadele Uyuşturucu ve Dopingle Mücadele

  Dünya Uyuşturucuyla Mücadele Eden Sporcular Federasyonu (DUMESF) Başkanı Kaya Muzaffer Ilıcak, "Uyuşturucusuz, bağımsız, bağımlı olmadan hayatın var olabildiğini, hayatın yaşanabildiğini, bağımlı olmadan insanların mutlu olabileceğini anlatmak istiyoruz.

Advertisement