Son Dakika Son Dakika Son Dakika
Son dakika Pembe Köşk haberleri, Pembe Köşk son dakika, son dakika Pembe Köşk

Son Dakika Pembe Köşk Haberleri

Son dakika Pembe Köşk haberlerini buradan takip edebilirsiniz. En son pembe köşk haberleri anında burada.


 • 05.12.2023 05 Ara 13:42 İmamoğlu, Kentte Görev Yapan Başkonsoloslarla Buluştu: "İstanbul'un Geleceğinin Planlanması Konusunda Güçlü Adımlar Atıyoruz"

  İmamoğlu, Kentte Görev Yapan Başkonsoloslarla Buluştu: 'İstanbul'un Geleceğinin Planlanması Konusunda Güçlü Adımlar Atıyoruz' İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu, İstanbul’da görev yapan başkonsolosları, Noel ve yeni yıl tatili öncesinde Haliç Kongre Merkezi’nde ağırladı. Uluslararası gündemden Türkiye-Avrupa Birliği ilişkilerine, depremden İBB’nin İstanbul’daki yeni dönem hizmetlerine kadar farklı konulara değinen İmamoğlu, “Biz, seçim kazanmak için değil, vatandaşlarımızın gönlünü ve şehrin geleceğini kazanmak için iş üreten bir ekibiz. Yöneticiler, yaptıklarıyla ve yapmadıklarıyla, şehrin geleceğini çok derinden etkilerler. O nedenle bu sorumluluğun idraki içinde davranmak zorundadırlar. Biz, bu anlayışla, İstanbul'un geleceğinin planlanması konusunda güçlü adımlar atıyoruz" dedi.

 • 23.10.2023 23 Eki 19:51 Pembe Köşk, Cumhuriyet Bayramı'nda ziyarete açılıyor

  Pembe Köşk, Cumhuriyet Bayramı'nda ziyarete açılıyor İsmet İnönü Evi, 29 Ekim-26 Kasım tarihleri arasında ziyaretçilere ücretsiz olarak açılacak. Bu yılki sergide Cumhuriyet'in ilk 10 yılının hikayesi anlatılacak.

 • 24.09.2023 24 Eyl 14:24 İsmet İnönü'nün kızı Özden Toker, Atatürk'ü ve Cumhuriyet'i anlattı

  İsmet İnönü'nün kızı Özden Toker, Atatürk'ü ve Cumhuriyet'i anlattı Tepebaşı Belediyesi tarafından düzenlenen panele konuk olan 2'nci Cumhurbaşkanı İsmet İnönü'nün kızı Özden Toker, Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ü, Cumhuriyet'i ve babasını anlattı. Toker, Atatürk'ün liderlik tarzını, babasının Cumhurbaşkanı seçilmesini ve ailelerinin cumhuriyet değerlerine olan bağlılığını paylaştı.

 • 22.04.2023 22 Nis 12:54 Pembe Köşkte Ah O Eski Milli Bayramlar Sergisi Açıldı

  Pembe Köşkte Ah O Eski Milli Bayramlar Sergisi Açıldı İnönü Vakfınca düzenlenen sergide Cumhuriyetin kuruluşuna ve İsmet İnönü ile ailesinin hayatına tanıklık eden fotoğraf belge ve objeler yer alıyor. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı ve 19 Mayıs Atatürkü Anma Gençlik ve Spor Bayramı konuları ele alınıyor. Sergi 28 Mayıs'a kadar ziyaret edilebilir. İnönü Vakfı Başkanı Özden Toker, gelecek yıl Cumhuriyetin 100. yılı temalı bir sergi daha düzenleneceğini açıkladı.

 • 01.02.2023 01 Şub 15:23 Samsun'da Yaşayan Mübadiller Ankara'yı Ziyaret Etti

  Samsun'da Yaşayan Mübadiller Ankara'yı Ziyaret Etti Samsun’da yaşayan mübadiller, ‘Mübadelenin 100. Yıl Dönümü Anma Etkinliği’ kapsamında Ankara’da bir dizi programa katıldı. Mübadiller, Anıtkabir’de düzenlenen ‘Atamızın Huzurundayız’ etkinliğinin ardından CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile de bir araya geldi.

 • 28.01.2023 28 Oca 20:23 Faik Öztrak: "Samsun, İstanbul, Kırklareli, Hatay Dörtyol, Eskişehir, Nevşehir ve Niğde'den Gelen Balkan Türkleri ile İnönü Vakfı Pembe Köşk'ü...

  Faik Öztrak: 'Samsun, İstanbul, Kırklareli, Hatay Dörtyol, Eskişehir, Nevşehir ve Niğde'den Gelen Balkan Türkleri ile İnönü Vakfı Pembe Köşk'ü... CHP Sözcüsü Faik Öztrak, “CHP Balkan Masası olarak, mübadelenin 100. yılında, Ankara’da hemşerilerimizleyiz. Samsun, İstanbul, Kırklareli, Hatay Dörtyol, Eskişehir, Nevşehir ve Niğde'den gelen Balkan Türkleri ile İnönü Vakfı Pembe Köşk'ü ziyaret ettik” dedi.

 • 15.01.2023 15 Oca 00:13 Kılıçdaroğlu'ndan, "İmamoğlu" Açıklaması: "Yargı, Sarayın Talimatını Yerine Getiren Bir Mekanizmaya Dönürşürse, Gereğini Yapacağız O Zaman"

  Kılıçdaroğlu'ndan, 'İmamoğlu' Açıklaması: 'Yargı, Sarayın Talimatını Yerine Getiren Bir Mekanizmaya Dönürşürse, Gereğini Yapacağız O Zaman' CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu; “Umarım Ekrem Bey’e cezalar yazılmaz ve yargı gerçekten de hukukun üstünlüğü ve vicdani kanaatine göre karar verir, her şey rayında gider. Beklentimiz budur. Eğer bu beklenti olmaz da tam tersine yargı sarayın talimatını yerine getiren bir mekanizmaya dönüşürse, bunun gereğini yapacağız. Şimdi açıklamayı doğru bulmuyorum. Ama gereğini yapacağız o zaman” dedi.

 • 28.08.2022 28 Ağu 00:58 Kılıçdaroğlu: "İmam Hatiplileri İstismar Konusu Yapmak İstiyorlar.

  Kılıçdaroğlu: 'İmam Hatiplileri İstismar Konusu Yapmak İstiyorlar. CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, “İmam hatiplileri istismar konusu yapmak istiyorlar. Peki ben o çevrelere şu soruyu sormak isterim; ‘Bakara makara’ diye Kur’an ile dalga geçen bir insan için ne yaptılar? Bu ülkenin savcısı, Adalet Bakanı, Hakimler, Savcılar Kurulu, Cumhurbaşkanı koltuğunda oturan zat ne yaptı? Bizim inancımızı, bütün İslam dünyasının bir anlamda ruhunu oluşturan kutsal kitabımız hakkında dalga geçen kişiye ne yaptılar? Büyükelçi tayin ettiler" dedi. İmam hatip okulları ile ilgili tartışmalara ilişkin ise Kılıçdaroğlu, "İmam hatipler sizin okulunuz mu? İmam hatipler Türkiye Cumhuriyeti Devleti’nin onurlu okulları. Hepimizin okulu. Sadece AK Partililerin çocukları mı gidiyor imam hatiplere? Hayır efendim" diye konuştu.

 • 16.11.2021 16 Kas 16:45 Oğlunun mutfağa kilitlediği talihsiz kadın, camdan isyan etti

  Oğlunun mutfağa kilitlediği talihsiz kadın, camdan isyan etti Aksaray'da psikolojik tedavi gören 16 yaşındaki çocuk, geçirdiği sinir krizi sonucunda annesini mutfağa kilitledi. Mutfak penceresinden yardım çağrısında bulunan anne, itfaiye ve polisin kapıyı kırıp içeriye girmesi sonucu kurtarıldı. Anne ve oğlu hastaneye kaldırılarak tedavi altına alındı.

 • 31.10.2021 31 Eki 15:01 Hoşgörü Yolu'nda tarihe dokundular

  Hoşgörü Yolu'nda tarihe dokundular İzmit Belediyesi, Hoşgörü Yolu'nda düzenlediği yürüyüş etkinliğiyle vatandaşları hem kent tarihi, hem de spor ile buluşturdu.

 • 14.10.2021 14 Eki 18:55 İlim Yayma Vakfı Mütevelli Heyeti Başkanı Bilal Erdoğan açılışa katıldı

  İlim Yayma Vakfı Mütevelli Heyeti Başkanı Bilal Erdoğan açılışa katıldı İlim Yayma Vakfı Mütevelli Heyeti Başkanı Bilal Erdoğan, "Bizim bu kurumlarımızın hedef alınması benden önce de büyüklerimiz çok güzel ifade ettiler bir sebebi var. ya bu memleket geleceğe değerleriyle mi yürüyecek, değersizleştirerek mi yürüyecek.

 • 14.10.2021 14 Eki 18:48 Bilal Erdoğan: "Kurumlarımızın hedef alınmasının bir sebebi var"

  Bilal Erdoğan: 'Kurumlarımızın hedef alınmasının bir sebebi var' Bilal Erdoğan: "Kurumlarımızın hedef alınmasının bir sebebi var" "Kurumlarımızın itibarsızlaştırılmasına müsaade etmemeliyiz" Kocaeli'de Ensar Vakfına devredilen tarihi binanın açılış törenine konuşan Bilal Erdoğan, vakıfların hedef alınmasının bir sebebi olduğu ve...

 • 05.08.2021 05 Ağu 20:48 Kadıköy'de çatı alev aldı, alt katta uyuyan adamı eşi kurtardı

  Kadıköy'de çatı alev aldı, alt katta uyuyan adamı eşi kurtardı Kadıköy'de çatı alev aldı, alt katta uyuyan adamı eşi kurtardı Kadıköy'de binanın çatısı alevlere teslim oldu Kadıköy'de bir binanın çatı katında çıkan yangın kısa süreli paniğe nende oldu.

 • 05.08.2021 05 Ağu 13:51 Kadıköy'de çatı alev aldı, alt katta uyuyan adamı eşi kurtardı

  Kadıköy'de çatı alev aldı, alt katta uyuyan adamı eşi kurtardı Kadıköy'de bir binanın çatı katında çıkan yangın kısa süreli paniğe neden oldu.

 • 05.08.2021 05 Ağu 13:37 KADIKÖY'DEKİ YANGINDAN EŞİNİ SON ANDA KURTARDI

  KADIKÖY'DEKİ YANGINDAN EŞİNİ SON ANDA KURTARDI Eve girdiğimde ev alevler içindeydi.

 • 22.05.2021 22 May 07:29 'İyi gelmez mi hiç deniz havası!'

  'İyi gelmez mi hiç deniz havası!' Kademeli normalleşme kararları doğrultusunda artık hafta içi sokağa çıkabiliyoruz, Boğaz'ın tadını çıkarma vakti!

 • 16.04.2021 16 Nis 15:54 Bahar lalelerle karşılandı!

  Bahar lalelerle karşılandı! Etkileyici manzaraya sahip, yüzlerce ağacın bulunduğu park, Türk kültüründe bir devre adını vermiş olan lalelerle ile adeta görsel şölen yaşatıyor.

 • 06.06.2020 06 Haz 12:59 Son dakika haberleri | BELTUR kafe ve restoranları 8 Haziran'da hizmete açılacak

  Son dakika haberleri | BELTUR kafe ve restoranları 8 Haziran'da hizmete açılacak Bir son dakika haberine göre İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) iştiraki BELTUR AŞ, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını nedeniyle bir süredir hizmet veremeyen kafe ve restoranlarını 8 Haziran Pazartesi günü hizmete açacak.

 • 05.06.2020 05 Haz 11:52 Beltur 8 Haziran'da yeniden hizmette

  Beltur 8 Haziran'da yeniden hizmette BELTUR, salgınla mücadele çerçevesinde yaklaşık 2,5 aydır kapalı tutulan şubelerini yeniden İstanbulluların hizmetine açıyor.

 • 01.05.2018 01 May 09:29 Gkv'liler Ankara'yı Mercek Altına Aldı

  Gkv'liler Ankara'yı Mercek Altına Aldı Gaziantep Kolej Vakfı Özel Okulları Anadolu’yu mercek altına alarak düzenledikleri kültür gezileriyle Anadolu’nun tarihi ve doğal güzelliklerini keşfetmeyi sürdürüyor.

 • 17.04.2018 17 Nis 20:15 İnönü Vakfı'ndan İki Ayrı Konferans

  İnönü Vakfı'ndan İki Ayrı Konferans İnönü Vakfı tarafından "Cumhuriyet'in Türk Kadınına Kazandırdıkları" ve "Uzay Radyasyonu Testleri Projesi: Bir CERN birliği" konulu konferans düzenlendi.

 • 03.04.2018 03 Nis 10:14 MİT'çiyim Deyip Vakıflara Ait Binayı 1 Milyon Liraya Kiraya Verdi

  MİT'çiyim Deyip Vakıflara Ait Binayı 1 Milyon Liraya Kiraya Verdi "MİT'çiyim" deyip duvarlara devlet büyükleriyle çektirdiği fotoğrafları asan dolandırıcı, Vakıflara ait binayı 1 milyon liraya esnafa kiraladı. Dolandırıcı, resmi işler için de 15 Temmuz gazisi kardeşini kullandı.

 • 11.03.2018 11 Mar 11:04 Buca'da "Çaylar Bizden"

  Buca'da 'Çaylar Bizden' İzmir Buca’da yaşayan 65 yaş üstü vatandaşların ücretsiz çay keyfi devam ediyor.

 • 23.02.2018 23 Şub 21:52 Banka Para Nakil Aracının Soyulması - 3 Şüpheli Tutuklandı

  Banka Para Nakil Aracının Soyulması - 3 Şüpheli Tutuklandı Kocaeli'nin İzmit ilçesinde bir banka şubesinin nakil aracının soyulması olayına karıştıkları iddia edilen 3 şüpheli tutuklandı.

 • 23.02.2018 23 Şub 20:19 Kocaeli'deki Banka Para Nakil Aracının Soyulması

  Kocaeli'deki Banka Para Nakil Aracının Soyulması Kocaeli'nin İzmit ilçesinde bir banka şubesinin nakil aracının soyulması olayına karıştıkları iddia edilen 3 şüpheli tutuklandı.

 • 23.02.2018 23 Şub 17:51 Banka Nakil Aracı Soygunu Şüphelileri Adliyede

  Banka Nakil Aracı Soygunu Şüphelileri Adliyede İZMİT'te, banka nakil aracını kaçırıp, 11 milyon 900 bin lira çalan sürücü ile arkadaşı, Eskişehir Emniyet Müdürlüğü'nün operasyonu ile yakalandı.

 • 23.02.2018 23 Şub 16:43 Kocaeli Banka Nakil Aracını Soyan Hırsızlar Adliyeye Sevk Edildi-Hd

  Kocaeli Banka Nakil Aracını Soyan Hırsızlar Adliyeye Sevk Edildi-Hd İzmit'te, banka nakil aracını soyarak 11 milyon 900 bin lirayı çalan sürücü ile arkadaşı Eskişehir Emniyet Müdürlüğü'nün operasyonu ile yakalandı.

 • 23.02.2018 23 Şub 14:21 Dha Yurt Bülteni-8

  Dha Yurt Bülteni-8 1)BURSA'DA DOĞALGAZ ANA BORUSU PATLADI, YAYILAN GAZ PANİĞE YOL AÇTIBURSA'da köprülü kavşak inşaatında çalışma yapan iş makinesi doğalgaz borusunu patlattı.

 • 23.02.2018 23 Şub 13:27 Banka Nakil Aracı Soygunu Şüphelileri Adliyede

  Banka Nakil Aracı Soygunu Şüphelileri Adliyede İZMİT'te, banka nakil aracını kaçırıp, 11 milyon 900 bin lira çalan sürücü ile arkadaşı, Eskişehir Emniyet Müdürlüğü'nün operasyonu ile yakalandı.

 • 23.02.2018 23 Şub 12:31 Banka Aracından 2 Milyon TL Çalan Şahıslar Adliyeye Sevk Edildi

  Banka Aracından 2 Milyon TL Çalan Şahıslar Adliyeye Sevk Edildi Kocaeli’nin İzmit ilçesinde bir bankanın zırhlı para nakil aracını kamerasına sprey sıkarak araçta bulunan yaklaşık 2 milyon TL’nin çalışnaması olayına karışan 3 kişi adliyeye sevk edildi.

 • 20.02.2018 20 Şub 20:52 Kocaeli'deki Para Nakil Aracından Soygun Şüphelileri Yakalandı - Eskişehir

  Kocaeli'deki Para Nakil Aracından Soygun Şüphelileri Yakalandı - Eskişehir Kocaeli'nin İzmit ilçesinde bir banka şubesinin nakil aracının soyulması olayına karıştıkları iddia edilen 2 zanlı, Eskişehir'in Sivrihisar ilçesinde polisin düzenlediği operasyonda gözaltına alındı.

 • 20.02.2018 20 Şub 20:22 Güncelleme - Kocaeli'deki Para Nakil Aracından Soygun

  Güncelleme - Kocaeli'deki Para Nakil Aracından Soygun Kocaeli'nin İzmit ilçesinde bir banka şubesinin nakil aracının soyulması olayına karıştıkları iddia edilen 2 zanlı, Eskişehir'in Sivrihisar ilçesinde polisin düzenlediği operasyonda gözaltına alındı.

 • 20.02.2018 20 Şub 15:44 Kocaeli'deki Para Nakil Aracından Soygun

  Kocaeli'deki Para Nakil Aracından Soygun Kocaeli'nin İzmit ilçesinde bir banka şubesinin nakil aracının soyulması olayına karıştıkları iddia edilen 2 zanlı, Eskişehir'in Sivrihisar ilçesinde polisin düzenlediği operasyonda gözaltına alındı.

 • 20.02.2018 20 Şub 11:48 Kocaeli'deki Para Nakil Aracından Soygun

  Kocaeli'deki Para Nakil Aracından Soygun Kocaeli'nin İzmit ilçesinde bir banka şubesinin nakil aracının soyulması olayına karıştıkları iddia edilen 2 zanlı, Eskişehir'in Sivrihisar ilçesinde polisin düzenlediği operasyonda gözaltına alındı.

 • 20.02.2018 20 Şub 08:07 Dha Yurt Bülteni-1

  Dha Yurt Bülteni-1 1)GÖRÜCÜYE GİTTİĞİ EVDE YAPTIĞI KATLİAMI SOSYAL MEDYADA PAYLAŞTI: 3 ÖLÜ, 4 YARALI BALIKESİR'in Havran ilçesinde 26 yaşındaki Ali Saral, ailesiyle birlikte kız istemeye gittikleri evi çıkan tartışmanın ardından av tüfeğiyle bastı.

 • 19.02.2018 19 Şub 22:48 Arkadaşıyla Anlaşıp, Sürücüsü Olduğu Banka Nakil Aracını Soydu

  Arkadaşıyla Anlaşıp, Sürücüsü Olduğu Banka Nakil Aracını Soydu İZMİT'te, bir bankaya ait zırhlı nakil aracının sürücüsü, arkadaşıyla anlaşıp, minibüsteki özel güvenlik görevlisini etkisiz hale getirdikten sonra paraların bir bölümünü çalarak kaçtı.

 • 19.02.2018 19 Şub 20:13 Para Nakil Aracından Soygun

  Para Nakil Aracından Soygun Kocaeli'nin İzmit ilçesinde bir banka şubesinin nakil aracının şoförü, güvenlik görevlisini etkisiz hale getirdikten sonra araçtan bir miktar para alarak kaçtı.

 • 19.02.2018 19 Şub 19:08 Kocaeli Arkadaşıyla Anlaşıp Banka Nakil Aracını Soydu

  Kocaeli Arkadaşıyla Anlaşıp Banka Nakil Aracını Soydu Arkadaşıyla anlaşıp banka nakil aracını soyduİzmit'te, bir bankaya ait zırhlı nakil aracının sürücüsü, arkadaşıyla anlaşıp araçtaki güvenlik görevlisini etkisiz hale getirdikten sonra paraları çalarak kayıplara karıştı.

 • 19.02.2018 19 Şub 18:42 Dha Yurt Bülteni-14

  Dha Yurt Bülteni-14 Sel şehidi Sözleşmeli Er, Kahramanmaraş'ta gözyaşlarıyla uğurlandıŞanlıurfa'nın Akçakale ilçesinde askeri aracın sel sularına kapılması sonucu şehit olan Piyade Sözleşmeli Er Cumaali Akçal'ın (22) cenazesi, memleketi Kahramanmaraş'ın Göksun ilçesinde düzenlenen törenle toprağa verildi.

 • 19.02.2018 19 Şub 18:41 Zırhlı Aracı Spreyle Soydular

  Zırhlı Aracı Spreyle Soydular Kocaeli'nin İzmit ilçesinde bir bankanın zırhlı para nakil aracını kamerasına sprey sıkarak soyan şahıslar araçla kaçtı.

 • 19.02.2018 19 Şub 18:39 Kocaeli'de Para Nakil Aracından Soygun

  Kocaeli'de Para Nakil Aracından Soygun Kocaeli'nin İzmit ilçesinde bir banka şubesinin nakil aracının şoförü, güvenlik görevlisini etkisiz hale getirdikten sonra araçtan bir miktar para alarak kaçtı.

 • 19.02.2018 19 Şub 18:27 Zırhlı Para Nakil Aracını Kamerasına Sprey Sıkıp Soydular

  Zırhlı Para Nakil Aracını Kamerasına Sprey Sıkıp Soydular Kocaeli'nin İzmit ilçesinde bir bankanın zırhlı para nakil aracını kamerasına sprey sıkarak soyan şahıslar araçla kaçtı.

 • 19.02.2018 19 Şub 18:22 Zırhlı Para Nakil Aracını Soyan Sürücü Kayıplara Karıştı

  Zırhlı Para Nakil Aracını Soyan Sürücü Kayıplara Karıştı Zırhlı para nakil aracını soyan sürücü kayıplara karıştıKOCAELİ - Kocaaeli'nin İzmit ilçesinde banka zırhlı para nakil aracını kamerasına sprey sıkarak soyan araç sürücüsü başka bir araçla kayıplara karıştı.

 • 19.02.2018 19 Şub 18:20 Arkadaşıyla Anlaşıp, Sürücüsü Olduğu Banka Nakil Aracını Soydu

  Arkadaşıyla Anlaşıp, Sürücüsü Olduğu Banka Nakil Aracını Soydu İZMİT'te, bir bankaya ait zırhlı nakil aracının sürücüsü, arkadaşıyla anlaşıp, minibüsteki özel güvenlik görevlisini etkisiz hale getirdikten sonra paraların bir bölümünü çalarak kaçtı.

 • 06.02.2018 06 Şub 16:22 Türkiye Gazetesi ve İhlas Pazarlama Çalışanları 2018 Yılı Hedeflerini Belirledi

  Türkiye Gazetesi ve İhlas Pazarlama Çalışanları 2018 Yılı Hedeflerini Belirledi Türkiye Gazetesi ve İhlas Pazarlama çalışanları “2017 Yılı Değerlendirme ve 2018 Yılı Hedef Belirleme” toplantısı’nda bir araya geldi.

 • 12.01.2018 12 Oca 12:44 Kocaeli'deki Pembe Köşk Restore Ediliyor

  Kocaeli'deki Pembe Köşk Restore Ediliyor Kocaeli'deki tarihi Pembe Köşk'ün restore çalışmaları devam ediyor.

 • 01.01.2018 01 Oca 15:10 Mekke'nin Fethi Coşkusu Salona Sığmadı

  Mekke'nin Fethi Coşkusu Salona Sığmadı Anadolu Gençlik Derneği Kapaklı Şubesi tarafından Mekke’nin Fethi dolayısıyla düzenlediği programa yoğun katılım yaşandı.

 • 12.12.2017 12 Ara 22:05 İkinci Dünya Savaşı'na Işık Tutan İki Eser Tanıtıldı

  İkinci Dünya Savaşı'na Işık Tutan İki Eser Tanıtıldı İnönü Vakfınca, İngiliz yazar Robert Cox ile Mehmet Arif Demirer'in kaleme aldığı "Neutrality on a Knife-edge" ile Demirer'in kaleme aldığı "İnönü'den İkinci Dünya Savaşı" isimli eserlerin tanıtımı yapıldı.

 • 06.12.2017 06 Ara 22:07 Ahşap Binada Çıkan Yangın Söndürüldü

  Ahşap Binada Çıkan Yangın Söndürüldü Fatih'te tarihi ahşap binada çıkan yangın kontrol altına alındı.

 • 06.12.2017 06 Ara 21:34 Güncelleme- Fatih'te Yangın

  Güncelleme- Fatih'te Yangın Fatih'te tarihi ahşap binada çıkan yangın kontrol altına alındı.

Advertisement