Belgeler ekrana yansıtılmayınca Cumhurbaşkanı Erdoğan sinirlerine hakim olamadı - Son Dakika

Belgeler ekrana yansıtılmayınca Cumhurbaşkanı Erdoğan sinirlerine hakim olamadı

27.05.2022 15:34

Demokrasi ve Özgürlükler Adası'ndaki "Yassıada Mahkemesi Yargılanıyor" temalı anma programında konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, konuşmasının bir bölümünde ekrandaki belgelerin gereken belgeler olmadığını görünce sinirlendi. Erdoğan, daha sonra "Belge, belge" diyerek rejiye seslendi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Demokrasi ve Özgürlükler Adası'ndaki Adnan Menderes Kongre Merkezi'nde 27 Mayıs Darbesi'nin 62. yılı vesilesiyle düzenlenen "Yassıada Mahkemesi Yargılanıyor" temalı anma programında konuştu.

MENDERES'İ ANDI

27 Mayıs darbesiyle birlikte idam edilen Menderes, Polatkan ve Zorlu'yu anan Erdoğan, "27 Mayıs'tan beri Yassıada demokrasi kılıcı gibi milli iradenin tepesinde sallanmaya devam etti. Eser ve hizmet üreten siyasetçiler kimi zaman vesayetin, kimi zaman emperyalizmin sözcülüğünü yapan medya aracılığıyla tehdit edildi. Merhum Menderes'in idam sehpasındaki içimizi kanatan fotoğrafı siyasetçilere ayar vermek için sürekli gündemde tutuldu." dedi.

BELGELERİN YANSITILMASINI İSTEDİ

Konuşmasının bir bölümünde ekranda belgelerin belirmesini bekleyen Erdoğan, bu noktada rejiye seslendi. "Belge, belge" diyerek ekrana istediği görüntülerin yansıtılmasını isteyen Cumhurbaşkanı Erdoğan, sözlerine kaldığı yerden devam etti.

YORUMLAR
500
Erzurum Mayıs ayı denge verileri açıklandı Erzurum Mayıs ayı denge verileri açıklandı Çin'in Süt Ürünleri Üretimi Mayıs'ta Yüzde 2,9 Arttı Çin'in Süt Ürünleri Üretimi Mayıs'ta Yüzde 2,9 Arttı Çin Mayıs'ta 17,74 Milyon 5g Telefon Sevkiyatı Yaptı Çin Mayıs'ta 17,74 Milyon 5g Telefon Sevkiyatı Yaptı

Son Dakika Politika Belgeler ekrana yansıtılmayınca Cumhurbaşkanı Erdoğan sinirlerine hakim olamadı - Son Dakika


Advertisement