Büyük Birlik Partisi seçime kendi logo ve ismiyle katılacak - Son Dakika

Büyük Birlik Partisi seçime kendi logo ve ismiyle katılacak

17.05.2022 10:00

2023 seçimlerine kendi isim ve logolarıyla gireceklerini belirten Babacan'ın ardından Büyük Birlik Partisi de seçime kendi logosuyla ancak Cumhur İttifakı çatısı altında gireceğini açıkladı.

Türkiye, yavaş yavaş seçim atmosferine giriyor. İttifak konularını seçimin yaklaştığı süreçte konuşmayı tercih eden muhalefet partilerinden DEVA Partisi, seçime kendi logosu ve amblemi ile girme kararı aldığını duyurmuştu.

DEVA'DAN SONRA BİR PARTİ DAHA

DEVA'dan sonra bir partiden daha benzer karar geldi. Büyük Birlik Partisi, önümüzdeki seçimlere kendi logosu ve amblemi ile girme kararı aldı. Partinin önümüzdeki süreçte teşkilatlanma çalışmalarına da ağırlık vereceği aktarıldı.

CUMHUR İTTİFAKI'NDAN KOPMUYORLAR

Büyük Birlik Partisi'nin bu kararı "Cumhur İttifakı'ndan ayrılıyorlar mı?" sorularını da akla getirdi. Fakat bu sorular çok geçmeden cevap buldu. Büyük Birlik Partisi, Cumhur İttifakı bünyesinde kalmaya devam edecek.

YORUMLAR (1)
  • Ali murat Çetinkaya: b.b.p.diye bir partinin şu an m.h.p.katılmaması bile hatta hemen partiyi kapatıp m.h.p.git birleşin güçlenin Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
500
Economist: Erdoğan eve zaferle dönüyor Economist: Erdoğan eve zaferle dönüyor Türkiye, Akdeniz Oyunları'nın 4'üncü gününde madalya sıralamasında zirvede yer aldı Türkiye, Akdeniz Oyunları'nın 4'üncü gününde madalya sıralamasında zirvede yer aldı Türkiye'nin denizleri koruma çalışmaları BM Okyanus Konferansı'nda Türkiye'nin denizleri koruma çalışmaları BM Okyanus Konferansı'nda

Son Dakika Politika Büyük Birlik Partisi seçime kendi logo ve ismiyle katılacak - Son Dakika


Advertisement