Cemiyet başkanları Konya'da bir araya geldi - Son Dakika

Cemiyet başkanları Konya'da bir araya geldi

16.05.2022 13:28
Cemiyet başkanları Konya'da bir araya geldi

Türkiye Gazeteciler Konfederasyonu 24. Başkanlar Kurulu'na Konya ev sahipliği yaptı.

Türkiye Gazeteciler Konfederasyonu 24. Başkanlar Kurulu'na Konya ev sahipliği yaptı.

Türkiye Gazeteciler Konfederasyonu'nun 24. Başkanlar Kurulu Toplantısı, 12-15 Mayıs 2022 tarihleri arasında Konya'da gerçekleştirildi. TGK Başkanlar Kurulu toplantısında, medya sektöründeki son gelişmeler, sorunlar ve çözüm önerileri ile taslak hazırlıkları devam eden "Gazetecilik Meslek Yasası" tartışıldı.

Toplantıya Bitlis Aktif Yerel Gazeteciler Derneği Başkanı Halis Olcay ve Dernek Başkan Yardımcısı Nejdet Olcay da katıldı. Bitlis'i temsilen katılan Halis Olcay, burada Konya Valisi Vahdettin Özkan'ı ziyaret etti.

Yapılan toplantının ardından gazeteciler; Bilim Merkezi, Çatalhöyük, Panorama Müzesi, Mevlana Müzesi gibi yerleri de ziyaret etti. - BİTLİS

YORUMLAR
500
İSO Türkiye İmalat PMI haziran ayında 48,1 oldu İSO Türkiye İmalat PMI haziran ayında 48,1 oldu Reyhanlı katliamının emrini veren Gezer'in yakalanması sevindirdi Reyhanlı katliamının emrini veren Gezer'in yakalanması sevindirdi DSÖ'den Türkiye'de de ortaya çıkan maymun çiçeği virüsüyle ilgili uyarı: Virüsün hedefinde hamile kadınlar, bağışıklığı düşük kişiler ve çocuklar var DSÖ'den Türkiye'de de ortaya çıkan maymun çiçeği virüsüyle ilgili uyarı: Virüsün hedefinde hamile kadınlar, bağışıklığı düşük kişiler ve çocuklar var
Kaynak: İHA

Son Dakika Politika Cemiyet başkanları Konya'da bir araya geldi - Son Dakika

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement