SON DAKİKA BİTLİS HABERLERİ

Son Dakika Bitlis Haberleri

 • 23 Ocak 2018 16:22 İnşallah Muzaffer Dönerler" Bitlis Valisi İsmail Ustaoğlu, Zeytin Dalı Harekatı'na ilişkin, "Allah orada mücadele veren kardeşlerimizin yardımcısı olsun. İnşallah muzaffer dönerler.
 • 23 Ocak 2018 16:14 Ahlat'ta Yöresel Yemekler Yeniden Canlandırılıyor Ahlat'ta Yöresel Yemekler Yeniden Canlandırılıyor Bitlis'in Ahlat ilçesinde unutulmaya yüz tutan yöresel yemekler gençlere öğretiliyor.
 • 23 Ocak 2018 14:16 Başkan Asya, Minare Mahallesi Sakinleriyle Buluştu Başkan Asya, Minare Mahallesi Sakinleriyle Buluştu Çöp alanının Muş için kötü bir imaj olduğunu belirten Başkan Asya, yapılan çalışmalar neticesinde vahşi depolama sistemine son verdiklerini söyleyerek, "Muş-Bitlis karayolu üzerinde ve Ahmed-i Hani Parkı'nın arka tarafında belediyemize tahsis edilen boş alandaki çöp depolamasına son verdik
 • 23 Ocak 2018 13:47 Doğu Anadolu'da Kış Doğu Anadolu'da Kış Doğu Anadolu Bölgesi'nde Van ve Bitlis illerinde kar ve tipi nedeniyle 10 yerleşim birimine ulaşım sağlanamıyor.
 • 23 Ocak 2018 13:14 Beü'nün Beü'nün "Hızlı Okuma" Projesi Kabul Edildi Bitlis Eren Üniversitesi (BEÜ) Hizan Meslek Yüksekokulu Öğretim Görevlisi Esra Dursun’un hazırladığı “Hızlı Okuma” projesi, Doğu Anadolu Kalkınma Ajansı (DAKA) tarafından kabul edildi.
 • 23 Ocak 2018 12:48 Erdoğan'dan Şehit Ailelerine Taziye Telgrafı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kilis, Bitlis ve Ağrı'da şehit olan askerlerin aileleri ile Hatay'da şehit olan TEDAŞ personelinin ailesine taziye telgrafı gönderdi.
 • 23 Ocak 2018 12:40 Ahlat'ta Yöresel Yemekler Yeniden Canlandırılıyor Bitlis'in Ahlat ilçesinde unutulmaya yüz tutan yöresel yemekler gençlere öğretiliyor.
 • 23 Ocak 2018 12:12 Yolalan Beldesinin Çehresi Değişti İçişleri Bakanlığınca görevlendirme yapılan Bitlis'in Yolalan Belde Belediyesi, yaklaşık 30 yıldır yapılmayan yatırımları bir yılda tamamladı.
 • 23 Ocak 2018 10:01 Doğu Anadolu Bölgesinde Kar Yağışı Bekleniliyor Doğu Anadolu Bölgesinde Kar Yağışı Bekleniliyor Bölge Tahmin ve Erken Uyarı Merkezinden yapılan açıklamada, bölge genelinde havanın parçalı zamanla çok bulutlu; Muş öğle, Bitlis, Hakkari ve Van'da ise akşam saatlerinden itibaren kar yağışlı geçeceğinin tahmin edildiği belirtildi
 • 23 Ocak 2018 09:52 Doğu Anadolu'da Kış Doğu Anadolu Bölgesi'nde Van ve Bitlis illerinde kar ve tipi nedeniyle 10 yerleşim birimine ulaşım sağlanamıyor.
 • 23 Ocak 2018 09:45 Doğu Anadolu Bölgesinde Kar Yağışı Bekleniliyor Bölge Tahmin ve Erken Uyarı Merkezinden yapılan açıklamada, bölge genelinde havanın parçalı zamanla çok bulutlu; Muş öğle, Bitlis, Hakkari ve Van'da ise akşam saatlerinden itibaren kar yağışlı geçeceğinin tahmin edildiği belirtildi
 • 23 Ocak 2018 09:36 Tatvan Kaymakamlığından Tatvan Kaymakamlığından "Dolandırıcılık" Uyarısı Bitlis’in Tatvan Kaymakamlığı, Kaymakam Mehmet Ali Özkan ve kaymakamlık ismi kullanılarak yapılan dolandırıcılık girişimlerine karşı uyarılarda bulundu.
 • 23 Ocak 2018 04:48 Şehidin Yakını Bu Acıya Dayanamadı Şehidin Yakını Bu Acıya Dayanamadı Şehidin yakını bu acıya dayanamadıDENİZLİ - Bitlis'in Hizan ilçesinde çığ düşmesi sonucu şehit olan Jandarma Sağlıkçı Astsubay Çavuş Hilmi Öz'ün yakını, bu acıya dayanamayarak kalp krizi geçirmesi sonucu hayatını kaybetti.
 • 23 Ocak 2018 04:43 Şehidin Yakını Bu Acıya Dayanamadı Şehidin Yakını Bu Acıya Dayanamadı Bitlis’in Hizan ilçesinde çığ düşmesi sonucu şehit olan Jandarma Sağlıkçı Astsubay Çavuş Hilmi Öz’ün yakını, bu acıya dayanamayarak kalp krizi geçirmesi sonucu hayatını kaybetti.
 • 22 Ocak 2018 23:35 Şehidin Yakını Acıya Dayanamadı Bitlis'in Hizan ilçesinde, terör örgütü PKK'ya yönelik operasyonda çığ düşmesi sonucu şehit olan ve bugün Çivril ilçesinde son yolculuğuna uğurlanan Jandarma Sağlıkçı Astsubay Çavuş Hilmi Öz'ün babasının halası, kalp krizi sonucu hayatını kaybetti.
 • 22 Ocak 2018 20:33 Şehit Evinde Bir Acı Daha Şehit Evinde Bir Acı Daha DENİZLİ (İHA) – Bitlis’te çığ altında kalarak şehit olan Sağlıkçı Astsubay Hilmi Öz’ün halası, geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybetti.
 • 22 Ocak 2018 19:25 Güroymak'ta Masa Tenisi Turnuvası Bitlis Aile ve Sosyal Politikalar Müdürlüğü ile il ve ilçelerdeki şehit aileleri dernekleri işbirliğiyle masa tenisi turnuvası düzenlendi.
 • 22 Ocak 2018 18:38 Çığ Düşmesi Sonucu Şehit Olan Astsubay Çavuş Hilmi Öz'ün Cenazesi Toprağa Verildi (2) - Şehit Jandarma Sağlıkçı Astsubay Çavuş Hilmi Öz'ün cenazesinin cenaze nakil aracı ile getirilmesi Ailesinden detay görüntüler Şehidin kardeşi Muhammet'in abisinin fotoğrafını taşıması Şehit cenazesinin musalla taşına konması Şehidin annesi ve kız kardeşinin tabuta sarılması ve detay görüntüler Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci'nin cenaze alanına gelişi Şehidin babası ve kardeşinden detay görüntüler Cenaze namazının kılınması Şehidin babasının tabutu taşıması DENİZLİ - Bitlis'in Hizan ilçesinde, PKK'lı teröristlere yönelik operasyonda çığ düşmesi sonucu şehit olan Jandarma Sağlıkçı Astsubay Çavuş Hilmi Öz (23), Denizli'nin Çivril ilçesinde düzenlenen törenle toprağa verildi
 • 22 Ocak 2018 18:29 Çığ Altında Kalan Şehide Yağmur Altında Gözyaşlarıyla Veda Çığ Altında Kalan Şehide Yağmur Altında Gözyaşlarıyla Veda Çığ altında kalan şehide yağmur altında gözyaşlarıyla veda Denizlili şehit binlerce kişinin katılımıyla son yolculuğuna uğurlandıDENİZLİ –Bitlis'in Hizan ilçesinde çığ düşmesi sonucu şehit olan 5 askerden Jandarma Sağlıkçı Astsubay Çavuş Hilmi Öz, memleketi Denizli'nin Çivril ilçesinde...
 • 22 Ocak 2018 18:28 Koruma Polisi Baba, Şehit Assubay Oğlunun Tabutu Askerlerle Omuzladı Bitlis'in Hizan ilçesi kırsalındaki Kolludere Mevkii'nde operasyonda çığ düşmesi sonucu şehit olan askerlerden Jandarma Sağlıkçı Astsubay Çavuş için Denizli'nin Çivril ilçesinde Yeni Camisi'nde tören düzenlendi
 • 22 Ocak 2018 18:04 Bitlis'te Operasyondaki Askerlerin Üzerine Çığ Düşmesi Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş, Bitlis'te meydana gelen çığ felaketinde şehit olan askerler için taziye mesajı yayımladı.
 • 22 Ocak 2018 17:58 Koruma Polisi Baba, Şehit Assubay Oğlunun Tabutu Askerlerle Omuzladı Bitlis'in Hizan ilçesi kırsalındaki Kolludere Mevkii'nde operasyonda çığ düşmesi sonucu şehit olan askerlerden Jandarma Sağlıkçı Astsubay Çavuş için Denizli'nin Çivril ilçesinde Yeni Camisi'nde tören düzenlendi
 • 22 Ocak 2018 17:55 Çankırı Şehidini Gözyaşları Arasında Son Yolculuğuna Uğurladı Çankırı Şehidini Gözyaşları Arasında Son Yolculuğuna Uğurladı Çankırı şehidini gözyaşları arasında son yolculuğuna uğurladı ÇANKIRI - Bitlis'te çığ düşmesi sonucu şehit olan Jandarma Uzman Çavuş Yüksel Kapdan için memleketi Çankırı'da bugün cenaze töreni düzenlendi.
 • 22 Ocak 2018 17:54 Çankırı Islanmasın Diye Montunu Çıkarıp Şehit Ağabeyinin Tabutuna Örttü Çankırı Islanmasın Diye Montunu Çıkarıp Şehit Ağabeyinin Tabutuna Örttü Bitlis'in Hizan ilçesi Gıriziyaret Tepe bölgesinde çığ düşmesi sonucu şehit olan Jandarma Uzman Çavuş Yüksel Kapdan (25) bugün memleketi Çankırı'da gözyaşlarıyla son yolculuğuna uğurlandı.
 • 22 Ocak 2018 17:52 Islanmasın Diye Montunu Çıkarıp Şehit Ağabeyinin Tabutuna Örttü Bitlis'in Hizan ilçesi İncirli köyü güneyinde Giriziyaret Tepe bölgesinde PKK'lı teröristlere yönelik icra edilen operasyonda çığ düşmesi sonucu şehit olan Jandarma Uzman Çavuş Yüksel Kapdan için memleketi Çankırı'da tören düzenlendi
 • 22 Ocak 2018 17:46 Şehide Gözyaşları ile Veda Şehide Gözyaşları ile Veda Bitlis'in Hizan ilçesinde çığ düşmesi sonucu şehit olan 5 askerden Jandarma Sağlıkçı Astsubay Çavuş Hilmi Öz, memleketi Denizli'nin Çivril ilçesinde binlerce kişinin katılımıyla gözyaşları içinde toprağa verildi.
 • 22 Ocak 2018 17:35 Çığ Altında Kalan Şehide Yağmur Altında Gözyaşları ile Veda DENİZLİ (İHA) –Bitlis’in Hizan ilçesinde çığ düşmesi sonucu şehit olan 5 askerden Jandarma Sağlıkçı Astsubay Çavuş Hilmi Öz, memleketi Denizli’nin Çivril ilçesinde binlerce kişinin katılımıyla gözyaşları içinde, yağmur altında toprağa verildi.
 • 22 Ocak 2018 17:33 Bakan Özhaseki, Büyükşehir Belediyesini Ziyaret Etti Bakan Özhaseki, Büyükşehir Belediyesini Ziyaret Etti Bitlis'in Hizan ilçesinde çığ altında kalarak şehit olan Balıkesirli Jandarma Astsubay Üstçavuş Ferruh Kulaoğlu'nun cenazesi için Balıkesir'e gelen Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, Balıkesir Büyükşehir Belediyesini ziyaret ederek, Başkan Zekai Kafaoğlu'ndan çalışmalar ile ilgili bilgiler aldı
 • 22 Ocak 2018 17:24 Başkan Fırat'tan Bitlis Şehitlerine Başsağlığı Mesajı Başkan Fırat'tan Bitlis Şehitlerine Başsağlığı Mesajı Adıyaman Ticaret Borsası Başkanı Mahmut Fırat, Bitlis’te çığ düşmesi sonucu şehit düşen askerlere başsağlığı diledi.
 • 22 Ocak 2018 17:23 Çığ Düşmesi Sonucu Şehit Olan Astsubay Çavuş Hilmi Öz'ün Cenazesi Toprağa Verildi (1) Çığ Düşmesi Sonucu Şehit Olan Astsubay Çavuş Hilmi Öz'ün Cenazesi Toprağa Verildi (1) - Şehit Hilmi Öz'ün naaşı Ailesinden görüntü Helallik alınması Cenaze namazının kılınması Naaşın götürülmesi DENİZLİ - Bitlis'in Hizan ilçesinde, PKK'lı teröristlere yönelik operasyonda çığ düşmesi sonucu şehit olan Jandarma Sağlıkçı Astsubay Çavuş Hilmi Öz (23), Denizli'nin Çivril...
 • 22 Ocak 2018 17:17 Çığ Şehitleri Memleketlerinde Son Yolculuklarına Uğurlandı Çığ Şehitleri Memleketlerinde Son Yolculuklarına Uğurlandı Bitlis'te operasyon sırasında çığ düşmesi sonucu şehit olan 5 asker memleketlerinde son yolculuklarına uğurlandı. Çankırı'da şehidin kardeşleri, yağmurdan korumak için tabutun üzerine montlarını örttü.
 • 22 Ocak 2018 17:00 Balıkesir Şehit Kulaoğlu, Balıkesir'de Gözyaşlarıyla Son Yolculuğuna Uğurlandı Balıkesir Şehit Kulaoğlu, Balıkesir'de Gözyaşlarıyla Son Yolculuğuna Uğurlandı Bitlis'in Hizan ilçesi İncirli köyü Giriziyarettepe mevkiinde, bölgeyi PKK'lı teröristlerden temizlemek, sığınak ve barınaklarını imha etmek için başlatılan 'Şehit Jandarma Uzman Çavuş Erdal Kavallı Operasyonu' kapsamında, Batman Jandarma Komando Tabur Komutanlığı unsurlarınca dün yürütülen arama-tarama çalışmaları sırasında, çığ düşmesi sonucu 5 asker şehit oldu, 12 asker yaralandı
 • 22 Ocak 2018 16:59 Şehit Kulaoğlu, Balıkesir'de Gözyaşlarıyla Son Yolculuğuna Uğurlandı Bitlis'in Hizan ilçesi İncirli köyü Giriziyarettepe mevkiinde, bölgeyi PKK'lı teröristlerden temizlemek, sığınak ve barınaklarını imha etmek için başlatılan 'Şehit Jandarma Uzman Çavuş Erdal Kavallı Operasyonu' kapsamında, Batman Jandarma Komando Tabur Komutanlığı unsurlarınca dün yürütülen arama-tarama çalışmaları sırasında, çığ düşmesi sonucu 5 asker şehit oldu, 12 asker yaralandı
 • 22 Ocak 2018 16:56 Bitlis Şehidi Gözyaşları Arasında Toprağa Verildi Bitlis Şehidi Gözyaşları Arasında Toprağa Verildi Bitlis şehidi gözyaşları arasında toprağa verildiDENİZLİ – Bitlis'in Hizan ilçesinde çığ düşmesi sonucu şehit olan 5 askerden Jandarma Sağlıkçı Astsubay Çavuş Hilmi Öz gözyaşları arasında toprağa verildi.
 • 22 Ocak 2018 16:51 Çankırı Şehidini Gözyaşları Arasında Son Yolculuğuna Uğurladı Çankırı Şehidini Gözyaşları Arasında Son Yolculuğuna Uğurladı Çankırı şehidini gözyaşları arasında son yolculuğuna uğurladıÇANKIRI - Bitlis'te çığ düşmesi sonucu şehit olan Jandarma Uzman Çavuş Yüksel Kapdan için memleketi Çankırı'da bugün cenaze töreni düzenlendi.
 • 22 Ocak 2018 16:45 Şehitlerimizi Uğurluyoruz (2) Şehitlerimizi Uğurluyoruz (2) Bitlis'in Hizan ilçesinde terör örgütü PKK'ya yönelik operasyonda çığ düşmesi sonucu şehit olan Jandarma Astsubay Üstçavuş Ferruh Kulaoğlu, memleketi Balıkesir'de son yolculuğuna uğurlandı.
 • 22 Ocak 2018 15:56 Şehit Uzman Çavuş Durmuş Tek'in Cenaze Töreni Şehit Uzman Çavuş Durmuş Tek'in Cenaze Töreni Bitlis'in Hizan ilçesinde terör örgütü PKK'ya yönelik operasyonda çığ düşmesi sonucu şehit olan Jandarma Uzman Çavuş Durmuş Tek (27), memleketi Mersin'de son yolculuğuna uğurlandı.
 • 22 Ocak 2018 15:45 Şehit Kulaoğlu, Balıkesir'de Gözyaşlarıyla Son Yolculuğuna Uğurlandı Bitlis'in Hizan ilçesi İncirli köyü Giriziyarettepe mevkiinde, bölgeyi PKK'lı teröristlerden temizlemek, sığınak ve barınaklarını imha etmek için başlatılan 'Şehit Jandarma Uzman Çavuş Erdal Kavallı Operasyonu' kapsamında, Batman Jandarma Komando Tabur Komutanlığı unsurlarınca dün yürütülen arama-tarama çalışmaları sırasında, çığ düşmesi sonucu 5 asker şehit oldu, 12 asker yaralandı
 • 22 Ocak 2018 15:43 Islanmasın Diye Montunu Çıkarıp Şehit Ağabeyinin Tabutuna Örttü Bitlis'in Hizan ilçesi İncirli köyü güneyinde Giriziyaret Tepe bölgesinde PKK'lı teröristlere yönelik icra edilen operasyonda çığ düşmesi sonucu şehit olan Jandarma Uzman Çavuş Yüksel Kapdan için memleketi Çankırı'da tören düzenlendi
 • 22 Ocak 2018 15:41 Çankırı Şehidini Uğurladı Çankırı Şehidini Uğurladı Bitlis'te çığ düşmesi sonucu şehit olan Jandarma Uzman Çavuş Yüksel Kapdan için memleketi Çankırı'da bugün cenaze töreni düzenlendi.
 • 22 Ocak 2018 15:37 Çankırı Şehidini Uğurladı Çankırı Şehidini Uğurladı Bitlis’te çığ düşmesi sonucu şehit olan Jandarma Uzman Çavuş Yüksel Kapdan için memleketi Çankırı’da bugün cenaze töreni düzenlendi.
 • 22 Ocak 2018 15:36 Şehit Babasının Oğlunun Tabutuna Son Bakışı Yürekleri Burktu Şehit Babasının Oğlunun Tabutuna Son Bakışı Yürekleri Burktu - Şehit babasının oğlunun tabutuna son bakışı yürekleri burktu Bitlis'in Hizan ilçesi kırsalında PKK'lı teröristlere karşı yürütülen operasyonda çığ düşmesi sonucu şehit olan Jandarma Uzman Çavuş Durmuş Tek, memleketi Mersin'de son yolculuğuna uğurlandıMERSİN - Bitlis'in Hizan ilçesi...
 • 22 Ocak 2018 15:26 Şehit Asker Son Yolculuğuna Uğurlandı Şehit Asker Son Yolculuğuna Uğurlandı Bitlis'in Hizan ilçesi kırsalında PKK'lı teröristlere karşı yürütülen operasyonda çığ düşmesi sonucu şehit olan Jandarma Uzman Çavuş Durmuş Tek, memleketi Mersin'de son yolculuğuna uğurlandı.
 • 22 Ocak 2018 15:22 Şehit Kulaoğlu'nun Tabutuna En Sevdiği İki Takımın Atkısı Bırakıldı Şehit Kulaoğlu'nun Tabutuna En Sevdiği İki Takımın Atkısı Bırakıldı - Şehit Kulaoğlu'nun tabutuna en sevdiği iki takımın atkısı bırakıldı Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, Şehit Ferruh Kulaoğlu'nun cenazesine katıldı Şehidin eşi Bircan Kulaoğlu, eşinin tabutuna kapılarak 'Kızımız artık bana emanet' diye ağladıBALIKESİR - Bitlis'in Hizan ilçesi...
 • 22 Ocak 2018 15:21 Şehit Uzman Çavuş Ali Taştepe Son Yolculuğuna Uğurlandı Şehit Uzman Çavuş Ali Taştepe Son Yolculuğuna Uğurlandı Bitlis'te dün icra edilen iç güvenlik operasyonu esnasında çığ düşmesi sonucu şehit olan Jandarma Uzman Çavuş Ali Taştepe'nin cenazesi memleketi Konya'nın Ereğli ilçesinde son yolculuğuna uğurlandı.
 • 22 Ocak 2018 15:17 Şehit Uzman Çavuş Ali Taştepe Son Yolculuğuna Uğurlandı Şehit Uzman Çavuş Ali Taştepe Son Yolculuğuna Uğurlandı Şehit Uzman Çavuş Ali Taştepe son yolculuğuna uğurlandı Bitlis'te operasyon sırasında çığ düşmesi sonucu şehit olan Jandarma Uzman Çavuş Ali Taştepe için memleketi Konya'nın Ereğli ilçesinde cenaze namazı kılındıKONYA - Bitlis'te dün icra edilen iç güvenlik operasyonu esnasında çığ düşmesi...
 • 22 Ocak 2018 15:09 Şehit Uzman Çavuşun Annesi Ben Seni Garibanlık İçinde Pazarcılık Yaparak Büyüttüm Batman Jandarma Komando Tabur Komutanlığı'na bağlı tim, dün Bitlis'in Hizan ilçesi İncirli köyü Giriziyaret Tepe mevkiinde, PKK'lı teröristlere karşı operasyon düzenlediği sırada, askerlerin üzerine çığ düştü
 • 22 Ocak 2018 15:08 Şehit Kulaoğlu'nun Tabutuna En Sevdiği İki Takımın Atkısı Bırakıldı Şehit Kulaoğlu'nun Tabutuna En Sevdiği İki Takımın Atkısı Bırakıldı Bitlis’in Hizan ilçesi kırsalında gerçekleşen operasyonda askerlerin üzerine çığ düşmesi sonucu şehit olan 5 askerden birisi olan Jandarma Asb. Üçvş. Ferruh Kulaoğlu, binlerce Balıkesirlinin katıldığı tören ile son yolculuğuna uğurlandı.
 • 22 Ocak 2018 15:07 Şehit Uzman Çavuş Ali Taştepe Son Yolculuğuna Uğurlandı Şehit Uzman Çavuş Ali Taştepe Son Yolculuğuna Uğurlandı Bitlis’te dün icra edilen iç güvenlik operasyonu esnasında çığ düşmesi sonucu şehit olan Jandarma Uzman Çavuş Ali Taştepe’nin cenazesi memleketi Konya’nın Ereğli ilçesinde son yolculuğuna uğurlandı.
 • 22 Ocak 2018 14:54 Şehitlerimizi Uğurluyoruz Bitlis'in Hizan ilçesinde terör örgütü PKK'ya yönelik operasyonda çığ düşmesi sonucu şehit olan Jandarma Uzman Çavuş Durmuş Tek (27), memleketi Mersin'de son yolculuğuna uğurlandı.