CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu - Detaylar - - Son Dakika

CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu - Detaylar -

25.03.2014 15:40
CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu - Detaylar -

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, "Türkiye'yi kirli siyasetten kadınlar temizleyecek" dedi.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, " Türkiye'yi kirli siyasetten kadınlar temizleyecek" dedi.

Partisinin Denizli'de düzenleyeceği mitinge katılmak üzere Çardak Havalimanı'na inen Kılıçdaroğlu, buradan parti konvoyuyla ilçe merkezine geçti. Parti otobüsünden halkı selamlayan ve belediye başkan adaylarına destek isteyen Kılıçdaroğlu, daha sonra Bozkurt ilçesine giderek burada bir konuşma yaptı.

Kılıçdaroğlu, Bozkurt ilçesinde Birsen Çelik'in belediye başkanlığına aday olduğunu, ilçede kadınların ön plana çıktığını belirterek, kadınların bahar aylarında temizlik yaptığını, 30 Mart'ta da siyasette temizlik yapılması gerektiğini ifade etti.

Partililerin açtığı bazı pankartlara dikkati çeken Kılıçdaroğlu, şöyle konuştu:

"Bak ne güzel yazmış, 'paraları sıfırladın, kuşu kafese kapattın, ya vicdanımı ne yapacaksın?' Sandıkta halledeceğiz onu hep beraber. 'son Tweeti sandığa atacağız'. 2,5 milyon genç ilk kez oy kullanacak önlerinde iki seçenek var, ya özgürlükten yana oylarını kullanacak gençlerimiz ya baskıdan yana. Özgürlükten yana oy kulanacaksanız adres belli, altı ok, CHP. Biliyorsunuz gençlerden korkuyor, ayakkabı kutusundan korkuyor, kadınlardan korkuyor. Sanıyor ki baskı yapınca ben kadınların sesini keserim. Sen hiç kesemezsin. Kadınları iyi tanımamış o. Türkiye'yi kirli siyasetten kadınlar temizleyecek. Buna yürekten inanıyorum. Kadınlara hayranım, ayakkabı kutusu gösterdiler, adam korktu. Ayakkabı kutusundan korkan adamdan başbakan olmaz. Başbakan yürekli adam olur. Twiter'dan korkan adamdan başbakan olmaz."

Kaklık beldesine de uğrayarak halkı selamlayan Kılıçdaroğlu, partisinin mitinginin yapılacağı Denizli Özay Gönlüm Meydanı'na hareket etti.

Kaynak: AA
Sosyal medyada tanıştığı genç için Endonezya'yı bırakıp Denizli'ye gelin geldi Sosyal medyada tanıştığı genç için Endonezya'yı bırakıp Denizli'ye gelin geldi Kemal Kılıçdaroğlu, Chp-Msp Koalisyonunun Anımsatıldığı Videoyu Alıntıladı: 'Başaracağız. Türkiye İçin Birlikte Çok Güzel İşler Yapacağız' Kemal Kılıçdaroğlu, Chp-Msp Koalisyonunun Anımsatıldığı Videoyu Alıntıladı: 'Başaracağız. Türkiye İçin Birlikte Çok Güzel İşler Yapacağız' Doğru Parti Genel Başkanı Serdaroğlu'ndan CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu'na ziyaret Doğru Parti Genel Başkanı Serdaroğlu'ndan CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu'na ziyaret

Son Dakika Politika CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu - Detaylar - - Son Dakika


Advertisement