DEVA lideri Ali Babacan: Seçimler yakın, günler sayılı - Son Dakika

DEVA lideri Ali Babacan: Seçimler yakın, günler sayılı

21.01.2022 14:08
DEVA lideri Ali Babacan: Seçimler yakın, günler sayılı

Muhalefetin erken seçim hakkındaki iddialarına bir yenisi daha eklendi. DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan, "Artık seçim yakın, günler sayılı. Her an seçim kararı alınabilir, ülke her an seçime gidebilir gibi hazır olmamız gerekiyor" iddiasında bulundu.

DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan, Konya'nın Akşehir ilçesinde partililerine seslendi. "Seçimlerden sonra ilk 90 dakikanın, ilk 90 günde, ilk 360 günde neler yapacağımızın bütün detaylarını hazırlayıp kamuoyuyla paylaşıyoruz" diye konuşan Babacan seçimlere hazırlıklı olduklarını belirtti.

Ali Babacan sözlerini şöyle sürdürdü:

" Siyaset, biliyorsunuz ülkemizde maalesef bir laf üretme alanı olarak görülüyor. Halbuki biz hep iş üretmeye alıştık. Biz hep çok çalıştık. Biz asıl memleketimizin iş üretmeye ihtiyacı olduğunu biliyoruz. Önce iş üreteceğiz."

Babacan ayrıca "Artık seçim yakın, günler sayılı. Her an seçim kararı alınabilir, ülke her an seçime gidebilir gibi hazır olmamız gerekiyor" dedi.

YORUMLAR (1)
500
DEVA Partisi Genel Başkanı Babacan, Niğde'de partisinin İl Başkanlığını açtı DEVA Partisi Genel Başkanı Babacan, Niğde'de partisinin İl Başkanlığını açtı Babacan: Bu Seçimi, Bugünkü Otoriter İttifakın Görmezden Geldiği Milyonlar Kazanacak Babacan: Bu Seçimi, Bugünkü Otoriter İttifakın Görmezden Geldiği Milyonlar Kazanacak

Son Dakika Politika DEVA lideri Ali Babacan: Seçimler yakın, günler sayılı - Son Dakika


Advertisement