Hatay'da CHP'li Adaylardan Ortak Bildiri - Son Dakika
Politika

Hatay'da CHP'li Adaylardan Ortak Bildiri

Hatay\'da CHP\'li Adaylardan Ortak Bildiri

CHP Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Adayı Doç. Dr. Lütfü Savaş ve ilçe belediye başkan adayları, seçim öncesi ortak bir bildiri yayımladı.

28.03.2014 15:20

CHP Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Adayı Doç. Dr. Lütfü Savaş ve ilçe belediye başkan adayları, seçim öncesi ortak bir bildiri yayımladı.

Antakya Belediye Başkan Adayı Dr. H. Ramiz Parlar, Defne Belediye Başkan Adayı Dr. İbrahim Yaman, İskenderun Belediye Başkan Adayı Dr. Yusuf H. Civelek, Payas Belediye Başkan Adayı Dr. Tuncer Sümer, Kırıkhan Belediye Başkan Adayı Mehmet Gezmen, Reyhanlı Belediye Başkan Adayı İbrahim Durmuş, Hassa Belediye Başkan Adayı Galib Dede, Kumlu Belediye Başkan Adayı Ekrem Baldıran, Altınözü Belediye Başkan Adayı Hüseyin Fansa, Samandağ Belediye Başkan Adayı Mithat Nehir, Arsuz Belediye Başkan Adayı Nazım Çulha, Belen Belediye Başkan Adayı Fevzi Yüksel, Erzin Belediye Başkan Adayı Ali Büyüker, Dörtyol Belediye Başkan Adayı Metehan Duduoğlu'nun imzasının da bulunduğu bildiride şu ifadeler yer aldı:

"Hatay kamuoyunun takdirlerine saygıyla sunarız. Seçimler demokrasinin bayramıdır. 30 Mart Pazar günü yapılacak yerel seçimlerin bir bayram havasında geçmesini ve milletimize hayırlı olmasını temenni ediyoruz. Unutulmamalıdır ki, bu seçimler birliğimize, dirliğimize, bütünlüğümüze, huzurumuza, barış ve kardeşliğimize vesile olursa ancak toplumsal bir kazanca dönüşür ve bir anlam ifade eder. Asırlardır bir arada, kardeşçe yaşamı ortak kültür haline getirmeyi başarmış, farklılıkları güzellik ve zenginlik olarak besleyip, büyütmüş, medeniyetler kenti olarak tüm dünyaya örnek olmuş Hatay'ın yüksek karakterli, sağduyu sahibi insanlarına sesleniyoruz. Bu seçimde kardeş kavgası çıkarmaya çalışanlara, Hatay'ın üzerine nifak tohumları serpmeye uğraşanlara, kendi maddi ve siyasi çıkarlarından başka hiçbir şey düşünmeyen, bu uğurda milli, dini, ahlaki ve insani değerlerimizi ayaklar altına almaktan çekinmeyen gözü dönmüş menfaatperestlere fırsat vermeyeceğinize, bunların oyunlarını bozacağınıza olan inancımız ve güvenimiz tamdır. Saygılarımızla." - HATAY

Kaynak: İHA

Son Dakika Politika Hatay'da CHP'li Adaylardan Ortak Bildiri - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement