Seçim Çalışmalarını Elektrikli Bisikletle Sürdürüyor - Son Dakika
Politika

Seçim Çalışmalarını Elektrikli Bisikletle Sürdürüyor

Seçim Çalışmalarını Elektrikli Bisikletle Sürdürüyor

Afyonkarahisar’ın Sandıklı ilçesinin bağımsız belediye başkan adayı 52 yaşındaki Menderes Koçak, kendisine ait elektrikli bisikleti ile seçim çalışmalarını yürüyor.

08.03.2014 13:47

Afyonkarahisar'ın Sandıklı ilçesinin bağımsız belediye başkan adayı 52 yaşındaki Menderes Koçak, kendisine ait elektrikli bisikleti ile seçim çalışmalarını yürüyor.

1999, 2004 ve 2009 yıllarında bağımsız belediye başkan adayı olan, bu yıl ise dördüncü kez adaylığını açıklayan Koçak, 2007 yılında 22'nci dönem bağımsız milletvekilliği, 6 kez Kızılca köyü muhtar adaylığı, bir kez ise Çay Mahallesi muhtar adaylığı bulunduğunu ifade etti. "Şimdiye kadar seçimlerde verdiğim sözler geçerlidir" sloganı ile seçim çalışmalarını yürüten Menderes Koçak, 36 bin 600 köyde, bin ilçede ve 81 ilde meslek edindirme kursları açarak 1 milyon işsizi meslek ve iş sahibi yapacağını vadetti.

Maddi durumu iyi olmadığından dolayı elektrikli bisikletle seçmenlerine ulaşan Menderes Koçak, "Eskiden at arabası ile seçmenleri geziyordum. Şimdi ise elektrikli bisikletle geziyorum. Bağımsız adaylar seçim yardımı alamıyor. Kıt imkanlarla siyasi parti adayları ile yarışıyoruz. Sandıklımız bu seçimde şair-bestekar adayına sahip çıkacak" dedi.

Evli ve 3 çocuk babası olan Koçak'ın ayırca 100'e yakın şiirinin ve Sandıklı ilçesini anlatan 10 şarkısının bulunduğu öğrenildi. - AFYONKARAHİSAR

Kaynak: İHA

Son Dakika Politika Seçim Çalışmalarını Elektrikli Bisikletle Sürdürüyor - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement