Temel Karamollaoğlu: Abdullah Gül'le Türkiye'nin sorunları hakkında fikir alışverişi yapacağım - Son Dakika

Temel Karamollaoğlu: Abdullah Gül'le Türkiye'nin sorunları hakkında fikir alışverişi yapacağım

27.11.2021 08:48

Eski Cumhurbaşkanı Abdullah Gül ile yakın bir zamanda görüşeceğini açıklayan Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, söz konusu ziyarete ilişkin "Bir teklif götürmüyorum. Türkiye'nin sorunları hakkında bir fikir teatisinde bulunmak için gidiyorum." dedi.

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, eski Cumhurbaşkanı Abdullah Gül ile yakın bir zamanda görüşeceğini açıklamıştı. Bu açıklamanın ardından Ankara kulisleri hareketlenme yaşandı. AK Parti'ye yakın medya, Karamollaoğlu'nun Abdullah Gül hamlesinin arkasında "Gül'ün cumhurbaşkanlığına aday olması konusu"nun olduğunu sık sık dile getirdi.

"BİR TEKLİF GÖTÜRMÜYORUM"

Sözcü'den Ruhat Mengi, ortaya çıkan iddiaları Karamollaoğlu'na sordu. Karamollaoğlu, Mengi'ye "Gül cumhurbaşkanlığı yapmış, tecrübesi olan eski bir arkadaşımız, kendisiyle istişare etmeyi faydalı bulduğum için görüşmeye gidiyorum, bir teklif götürmüyorum." yanıtını verdi.

"FİKİR TEATİSİ İÇİN GİDİYORUM"

Karamollaoğlu, "Bu konu şimdilik gündemde değil, gazeteciler konu bulamayınca bir şey uydurmak mecburiyetini hissediyorlar. Ben o konuyu görüşmek için gitmiyorum, kendisiyle Türkiye'nin sorunları hakkında bir fikir teatisinde bulunmak için gidiyorum" değerlendirmesini yaptı.

YORUMLAR
500

Son Dakika Politika Temel Karamollaoğlu: Abdullah Gül'le Türkiye'nin sorunları hakkında fikir alışverişi yapacağım - Son Dakika


Advertisement