Son dakika Abdullah Gül haberleri, Abdullah Gül son dakika, son dakika Abdullah Gül

Son Dakika Abdullah Gül Haberleri

Son dakika Abdullah Gül haberlerini buradan takip edebilirsiniz. En son abdullah gül haberleri anında burada.


 • Dün Dün 12:42 Bağımsız Milletvekili Çelebi: 'Güçlü liderlik için 'Cumhur İttifakı' dedim' Bağımsız Milletvekili Çelebi: "Güçlü liderlik için 'Cumhur İttifakı' dedim"

  Bağımsız İzmir Milletvekili Mehmet Ali Çelebi, "İçinde bölücü, yıkıcı unsurlar ve marjinal fikirler barındıran 6+2'li Gül+ HDP; bu denklem kaos ve istikrarsızlık getirir. Bu kriz ortamında zaman kaybetmemek, güçlü liderlik için Cumhur İttifakı dedim." ifadesini kullandı.

 • 13.09.2022 13 Eyl 14:40 Ümit Özdağ, Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Abdullah Gül Hakkında Suç Duyurusunda Bulunacaklarını Açıkladı: 'Birlikte Yargılanmalılar' Ümit Özdağ, Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Abdullah Gül Hakkında Suç Duyurusunda Bulunacaklarını Açıkladı: "Birlikte Yargılanmalılar"

  Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ, AKP hükümetlerinin Ege’de Türkiye’nin egemenliği altındaki adaların Yunanistan tarafından işgaline sessiz kaldığını ileri sürerek, Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan ve eski Cumhurbaşkanı Abdullah Gül hakkında Türk Ceza Kanunu’nda düzenlenen (TCK) ‘devlet güvenliğine karşı suçlar’ kapsamında suç duyurusunda bulunacaklarını açıkladı. Özdağ, Erdoğan ve Gül’ün birlikte yargılanması gerektiğini belirtti.

 • 11.09.2022 11 Eyl 10:12 Altılı masada çatlak! CHP'li Abdüllatif Şener, muhalefetin adayının Abdullah Gül olmasına karşı çıktı Altılı masada çatlak! CHP'li Abdüllatif Şener, muhalefetin adayının Abdullah Gül olmasına karşı çıktı

  Tarihi seçimlere kısa bir süre kala altılı masanın cumhurbaşkanı adayının kim olacağı tartışılıyor. Adaylık için ismi geçenler arasında eski cumhurbaşkanı Abdullah Gül de bulunuyor. CHP Konya Milletvekili Abdüllatif Şener de tartışmalara katılarak Gül hakkında, ''Hiç risk üstlenmemiş, hep hazır kurulu sofraya kurulmuş kişilerin aday olmasını bu zorlu süreçte tercih etmem'' dedi. CHP lideri geçtiğimiz günlerde, herkes gibi Gül'ün de aday olma hakkına sahip olduğunu savunmuştu.

 • 11.09.2022 11 Eyl 09:52 Haftanın tarihine bakış Haftanın tarihine bakış

  Türk Silahlı Kuvvetleri içindeki bazı general ve subayların oluşturduğu 38 kişilik Milli Birlik Komitesi, 27 Mayıs 1960'ta sabaha karşı yönetime el koydu.

 • 09.09.2022 09 Eyl 10:51 Tevafukun böylesi! Abdullah Gül, İngiltere Kraliçesi 2. Elizabeth'in öldüğü gün İngiltere'de görüldü Tevafukun böylesi! Abdullah Gül, İngiltere Kraliçesi 2. Elizabeth'in öldüğü gün İngiltere'de görüldü

  İngiltere Kraliçesi 2 Elizabeth'in öldüğü gün, 11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün İngiltere'de olduğu ortaya çıktı. Gül, Twitter hesabından yaptığı paylaşımında, "Oxford Center for Islamic Studies'nin Yıllık Mütevelli Heyeti Toplantısına Oxford'da iştirak ettim." sözlerini sarf etti.

 • 06.09.2022 06 Eyl 15:23 11. Cumhurbaşkanlığı ofisi, Abdullah Gül'ün CHP'li vekille adaylığı hakkında görüştüğünü yalanladı 11. Cumhurbaşkanlığı ofisi, Abdullah Gül'ün CHP'li vekille adaylığı hakkında görüştüğünü yalanladı

  11. Cumhurbaşkanlığı Ofisi, 6'lı masanın cumhurbaşkanı adayı olabileceği konuşulan Abdullah Gül hakkında çeken bir açıklama yaptı. Gül'ün geçtiğimiz günlerde CHP'li bir milletvekiliyle adaylığa ilişkin diyalog yaşadığı iddiasına cevap verilirken, açıklamada "Sayın Abdullah Gül'e atfedilen görüşme ve konuşmaların tamamı kasıtlı ve kötü niyetli propaganda temelli yalanlardır" ifadesi kullanıldı.

 • 06.09.2022 06 Eyl 14:19 CHP lideri Kılıçdaroğlu, Abdullah Gül'ün tekrar adaylığı hakkında ilk kez konuştu: Herkes aday olma hakkına sahiptir CHP lideri Kılıçdaroğlu, Abdullah Gül'ün tekrar adaylığı hakkında ilk kez konuştu: Herkes aday olma hakkına sahiptir

  CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, 6'lı masa ortaklarından Saadet Partisi lideri Karamollaoğlu'nun adaylığını tekrar gündeme getirdiği 11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'le ilgili ilk kez konuştu. Kılıçdaroğlu "Biz altı lider yeni seçilecek cumhurbaşkanı ile birlikte yapılması gerekenleri konuşuyoruz. Temel konularda mutabıkız. Ancak henüz masada isimlendirme yapmadık. Herkes aday olma hakkına sahiptir. Elbet sayın Gül de..." dedi.

 • 04.09.2022 04 Eyl 16:29 Doğru Parti Genel Başkanı Serdaroğlu: 'Seçimle Bunları Sandığa Gömeceğiz Sandığın Anahtarını da Anıtkabir'e Gömeceğiz' Doğru Parti Genel Başkanı Serdaroğlu: "Seçimle Bunları Sandığa Gömeceğiz Sandığın Anahtarını da Anıtkabir'e Gömeceğiz"

  Doğru Parti Genel Başkanı Rifat Serdaroğlu, partisinin İstanbul 1.Olağan Kongresi’nde konuştu. Serdaroğlu, “İttifak çalışmalarımız devam ediyor yakın bir zamanda netice alacağız. Demokratik rejim içinde yapılacak seçimle bunları sandığa gömeceğiz sandığın anahtarını da Anıtkabir’e gömeceğiz” dedi.

 • 03.09.2022 03 Eyl 09:01 Karamollaoğlu'ndan Abdullah Gül'e yeşil ışık: Adaylığı konusu gündeme gelebilir, bunu garipsemem Karamollaoğlu'ndan Abdullah Gül'e yeşil ışık: Adaylığı konusu gündeme gelebilir, bunu garipsemem

  6'lı masada aday belirsizliği sürüyor. Bu konuda sessizlik devam ederken Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu'ndan dikkat çeken bir çıkış geldi. Cumhurbaşkanı adaylığı için Abdullah Gül'ün şartlara daha uygun olduğunu savunan Karamollaoğlu, "Abdullah Bey'in de bir tecrübesi var. Bu konudaki tavrı da net. Adaylığı konusu da gündeme gelebilir, bunu garipsemem" dedi.

 • 02.09.2022 02 Eyl 19:19 Park halindeki araç alev topuna döndü Park halindeki araç alev topuna döndü

  Park halindeki araç alev topuna döndü Arnavutköy 'de otomobil garajı olarak kullanılan boş alanda park halindeki otomobil alev alev yandı.

 • 02.09.2022 02 Eyl 12:46 Arnavutköy'de oto yangını Arnavutköy'de oto yangını

  Arnavutköy 'de otomobil garajı olarak kullanılan boş alanda park halindeki otomobil alev alev yandı.

 • 01.09.2022 01 Eyl 10:14 Ardahan'da yürekleri ısıtan görüntü: Sıcaktan bunalan köpeğe elleri ile su içirdi Ardahan'da yürekleri ısıtan görüntü: Sıcaktan bunalan köpeğe elleri ile su içirdi

  Ardahan'da yürekleri ısıtan görüntü: Sıcaktan bunalan köpeğe elleri ile su içirdi Ardahan'da Caner Karataş isimli bir vatandaşın sıcaktan bunalan sokak köpeğine, çeşmeden elleriyle su içirmesi gönülleri ısıttı.

 • 30.08.2022 30 Ağu 16:36 Muhalefeti sarsan sözler! Abdullah Gül'ün CHP'li milletvekiliyle adaylık diyalogu ortaya çıktı Muhalefeti sarsan sözler! Abdullah Gül'ün CHP'li milletvekiliyle adaylık diyalogu ortaya çıktı

  Dün gece bir televizyon kanalında yayınlanan programda konuşulanlar gündemi sarstı. Şaban Sevinç, Gül'ün adı açıklanmayan CHP'li bir milletvekiliyle cumhurbaşkanlığı adayı olmak için gerçekleştirdiği iddia edilen diyaloğu canlı yayında anlattı.

 • 29.08.2022 29 Ağu 14:37 Abdullah Gül: 7 Yıl Cumhurbaşkanı Olduğum Sürece, Katılmam Gereken Bütün Milli Bayramlara Katıldım ve Gurur Duydum Abdullah Gül: 7 Yıl Cumhurbaşkanı Olduğum Sürece, Katılmam Gereken Bütün Milli Bayramlara Katıldım ve Gurur Duydum

  11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, cumhurbaşkanlığı süresince milli bayram kutlamalarına katılmadığı ve Anıtkabir ziyaretlerini yapmadığı yönündeki eleştirilere, görevden ayrıldıktan sekiz yıl sonra yanıt verdi. Gül, “7 yıl Cumhurbaşkanı olduğum sürece, katılmam gereken bütün milli bayramlara katıldım ve gurur duydum. Onların en iyi şekilde kutlanmalarını sağladım” dedi.

 • 29.08.2022 29 Ağu 14:24 Abdullah Gül, '30 Ağustos kutlamalarına katılmıyordu' iddialarına tepki gösterdi: Bütün milli bayramlara katıldım ve gurur duydum Abdullah Gül, "30 Ağustos kutlamalarına katılmıyordu" iddialarına tepki gösterdi: Bütün milli bayramlara katıldım ve gurur duydum

  11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, 7 yıllık görev süresi boyunca milli bayramlara ve özellikle 30 Ağustos kutlamalarına katılmadığı yönündeki iddialara yayımladığı videoyla yanıt verdi. Yarın kutlanacak bayram öncesinde konuşan Gül, "Yarın 30 ağustos, çok şükür hasta falan değilim. Ama yalan söylemek ve ön yargılı davranmak büyük bir hastalık. Cumhurbaşkanı olduğum süre içerisinde katılmam gereken bütün milli bayramlara katıldım ve gurur duydum." dedi.

 • 29.08.2022 29 Ağu 11:08 Yunan generali esir alanlardan Bayram Bayazıt'ın hatıraları 'Taş Mektep'te yaşatılıyor Yunan generali esir alanlardan Bayram Bayazıt'ın hatıraları "Taş Mektep"te yaşatılıyor

  Kayseri Milli Mücadele Müzesi, Kurtuluş Savaşı'nda Yunan Orduları Başkomutanı General Nikolaos Trikopis'i esir alan askerlerden Bayram Bayazıt'ın tüfeği, İstiklal Madalyası, hüviyeti ve belgelerine ev sahipliği yapıyor.

 • 28.08.2022 28 Ağu 10:42 Haftanın tarihine bakış Haftanın tarihine bakış

  Kurtuluş Savaşı, Başkomutan Gazi Mustafa Kemal Paşa'nın 26 Ağustos 1922'de sabaha karşı verdiği emirle başlattığı Büyük Taarruz ve 30 Ağustos'taki "Başkomutanlık Meydan Muharebesi" zaferiyle sonuçlandı.

 • 21.08.2022 21 Ağu 10:59 Haftanın tarihine bakış Haftanın tarihine bakış

  Türkiye'nin bağımsız ve egemen bir devlet olarak tanınmasını sağlayan Lozan Barış Antlaşması, Türkiye Büyük Millet Meclisi'nde (TBMM) 23 Ağustos 1923'te onaylandı.

 • 17.08.2022 17 Ağu 15:46 Türkiye-İsrail ilişkilerinin seyrinde yeni dönem Türkiye-İsrail ilişkilerinin seyrinde yeni dönem

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile İsrailli mevkidaşı Isaac Herzog arasında son dönemde gelişen diyalog, ikili ilişkilerin yeniden en üst düzey diplomatik ilişkilere kavuşturulması kararını getirdi.

 • 14.08.2022 14 Ağu 14:47 Bülent Arınç, Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Abdullah Gül ile olan fotoğrafını manidar sözlerle paylaştı Bülent Arınç, Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Abdullah Gül ile olan fotoğrafını manidar sözlerle paylaştı

  Adalet ve Kalkınma Partisi'nin (AK Parti) 21. kuruluş yıl dönümü nedeniyle bir paylaşım yapan Bülent Arınç, Abdullah Gül ve Cumhurbaşkanı Erdoğan'la olduğu bir fotoğraf koydu. Fotoğrafa politik göndermeler de ekleyen Arınç, "21 yıl önce bugün Türk siyasetine sağlam bir temel attık. Bugün ihtiyacımız olan ve yüzümüzü dönmemiz gereken değerler bütünü de bu temelde mevcuttur. Umudumuzun 21. kuruluş yıl dönümü kutlu olsun." sözlerini sarf etti.

 • 14.08.2022 14 Ağu 10:05 Haftanın tarihine bakış Haftanın tarihine bakış

  Türkiye, 17 Ağustos 1999'da, son yüzyılın en büyük depremlerinden birini yaşadı.

 • 12.08.2022 12 Ağu 17:32 Kayseri'den kısa kısa Kayseri'den kısa kısa

  Kayseri Büyükşehir Belediyesi, Uluslararası Kültepe Arkeoloji Sempozyumu'na katılmak için kente gelen Güney Koreli arkeologlar ile öğrencileri ağırladı.

 • 02.08.2022 02 Ağu 09:55 Abdullah Gül'den hükümete 'ekonomi' eleştirisi: Bir seçim mağlubiyeti söz konusu olursa bunun en büyük sebebi enflasyonu hafife almak olur Abdullah Gül'den hükümete "ekonomi" eleştirisi: Bir seçim mağlubiyeti söz konusu olursa bunun en büyük sebebi enflasyonu hafife almak olur

  11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, iktidarın enflasyonu "hafife aldığını" söyledi. Gül, yaptığı açıklamada, "İktidar için bir seçim mağlubiyeti söz konusu olursa bunun en büyük sebebi enflasyonu hafife almak olur" dedi.

 • 02.08.2022 02 Ağu 08:23 Abdullah Gül, Cumhurbaşkanı Erdoğan'a rakip mi olacak? 'Erdoğan'ın yerinde olsanız ne yapardınız?' sorusuna olay yanıt Abdullah Gül, Cumhurbaşkanı Erdoğan'a rakip mi olacak? "Erdoğan'ın yerinde olsanız ne yapardınız?" sorusuna olay yanıt

  Eski Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, uzun süredir karşı olduğu Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı eleştirdi. Sadece seçim dönemlerinde siyasi açıklamalarda bulunan Gül, "Diyelim ki Erdoğan'ın yerinde siz olsanız, baktınız ekonomi bu denli kötüye gidiyor, bu şekilde bu durumdan çıkamam dersiniz herhalde?" sorusuna, "Benim işim herkesin 'Helal olsun çok doğru insanları buldu ve göreve getirdi' diyebileceği bir ekibi kurmak olur ve bu ekibin de kararlı şekilde çalışması için yetkiyi veririm" yanıtını verdi.

 • 31.07.2022 31 Tem 14:52 Güvenlik görevlilerinden örnek davranış Güvenlik görevlilerinden örnek davranış

  Malatya Büyükşehir Belediyesi sorumluluk alanlarında güvenlik görevlisi olarak çalışan personeller, son bir hafta içerisinde unutulan ve kaybolan çanta, altın, para, cüzdan, cep telefonu ve bir adet dizüstü bilgisayarı bularak sahiplerine teslim etti.

 • 27.07.2022 27 Tem 12:22 Büyükkılıç'tan 5 üniversitesi, 80 bin öğrencisiyle 'genç dostu' şehir Kayseri'ye davet Büyükkılıç'tan 5 üniversitesi, 80 bin öğrencisiyle 'genç dostu' şehir Kayseri'ye davet

  Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, tercih yapacak üniversite öğrencilerini, medeniyetler, hayırseverler, turizm, ticaret, gastronomi ve öğrenci şehri Kayseri'ye davet etti.

 • 27.07.2022 27 Tem 08:49 Erdoğan'ın 'O makamlara getirildiler' sözlerine Ahmet Davutoğlu'ndan tepki: Hukuki dava açmayı düşünüyorum Erdoğan'ın "O makamlara getirildiler" sözlerine Ahmet Davutoğlu'ndan tepki: Hukuki dava açmayı düşünüyorum

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Ali Babacan ve Ahmet Davutoğlu hakkında "Onlar o makamlara kendi layık oldukları için gelmediler. O makamlara getirildiler" sözlerine Davutoğlu, "Erdoğan hesap vermeye hazır olacak. Hukuki dava açmayı düşünüyorum. Kimse başbakanlık yapmış birini ihanetle suçlayamaz" dedi.

 • 27.07.2022 27 Tem 00:15 Davutoğlu: 'Erdoğan da Hesap Vermeye Hazır Olacak. Dava Açmayı Düşünüyorum. Kimse Başbakanlık Yapmış Birini İhanetle Suçlayamaz' Davutoğlu: "Erdoğan da Hesap Vermeye Hazır Olacak. Dava Açmayı Düşünüyorum. Kimse Başbakanlık Yapmış Birini İhanetle Suçlayamaz"

  Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu, kendisinin Başbakanlık dönemi için Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın yaptığı “O makamlara kendileri layık oldukları için gelmediler. Onlara makam verildiyse hepsi de onlara bir irade makamları verdi” açıklamasına tepki gösterdi. Davutoğlu, “Erdoğan da hesap vermeye hazır olacak. Hukuki dava açmayı düşünüyorum. Kimse başbakanlık yapmış birini ihanetle suçlayamaz. Çok açık ve net bir daha söylüyorum, benim sadakatim hesap vereceğim Allah'a, hukukuna hesap vereceğim millete ve inandığım değerleredir. Sayın Erdoğan neden beni genel başkan ilan etti? Bu kadar layık olmayan birine ülkeyi nasıl emanet etti? Bir hiçtim de niye emanet etti? Ve bütün AK Parti kadroları o gün niye rahat bir nefes aldı” diye konuştu.

 • 23.07.2022 23 Tem 22:53 Tahıl Koridoru Anlaşması hakkında Abdullah Gül'den açıklama geldi: Emeği geçen herkesi tebrik ederim Tahıl Koridoru Anlaşması hakkında Abdullah Gül'den açıklama geldi: Emeği geçen herkesi tebrik ederim

  11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, İstanbul'da Türkiye'nin öncülüğünde gerçekleştirilen Tahıl Koridoru Anlaşması hakkında, "Dünyanın en acil sorunlarından olan 'açlıkla mücadele ve gıda güvenliği' konularına katkı sağlayacak tahıl anlaşmasının Türkiye'de gerçekleşmesi insanlığa büyük bir hizmet olmuştur. Emeği geçen herkesi tebrik ederim." sözlerini sarf etti.

 • 21.07.2022 21 Tem 07:51 Abdullah Gül, eğitim konusuna değindi: Üniversite sınav sonuçlarına baktığımızda hiç iç açıcı bir durum yok Abdullah Gül, eğitim konusuna değindi: Üniversite sınav sonuçlarına baktığımızda hiç iç açıcı bir durum yok

  Kayseri'de AGÜ Mezuniyet Töreni'ne katılan 11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, yaptığı konuşmada Türkiye'de eğitim konusunda bazı alarm zillerinin çaldığına vurgu yaptı. Gül, "İşte üniversiteye giriş imtihanının neticeleri açıklandı. Eğitimciler analiz ediyorlar, baktığımızda hiç iç açıcı bir durum yok. Ortalamaya baktığımızda durumun çok iyi olmadığını eğitimciler ciddi ciddi yazmaya başladılar" diye konuştu.

 • 20.07.2022 20 Tem 23:38 Abdullah Gül Üniversitesi 5. mezunlarını verdi Abdullah Gül Üniversitesi 5. mezunlarını verdi

  Abdullah Gül Üniversitesi 5. mezunlarını verdi 11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül: "Bir ülkenin en büyük yatırımı eğitimdir" Abdullah Gül Üniversitesi'nin 5. mezuniyet töreninde konuşan 11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül yaptığı konuşmada, "Bir ülkenin en büyük yatırımı eğitimdir" dedi.

 • 19.07.2022 19 Tem 18:22 Son dakika haberleri! 11. Cumhurbaşkanı Gül'den Şehit Uzman Çavuş Bozkurt'un ailesine taziye ziyareti Son dakika haberleri! 11. Cumhurbaşkanı Gül'den Şehit Uzman Çavuş Bozkurt'un ailesine taziye ziyareti

  Edinilen son dakika gelişmesine göre 11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Van'ın Çatak ilçesi kırsalında el yapımı patlayıcının infilak etmesi sonucu şehit olan Jandarma Uzman Çavuş Mustafa Bozkurt'un ailesine taziye ziyaretinde bulundu.

 • 17.07.2022 17 Tem 10:07 Haftanın tarihine bakış Haftanın tarihine bakış

  Türkiye'nin bağımsız ve egemen bir devlet olarak tanınmasını sağlayan Lozan Barış Antlaşması, 24 Temmuz 1923'te imzalandı.

 • 04.07.2022 04 Tem 16:33 Ümit Özdağ: 'Ak Parti Zihniyeti Bugün Ülkemizin 10 Milyondan Fazla Sığınmacı ve Kaçakla Dolarak Bir Felakete Gitmesine Yol Açmaktadır' Ümit Özdağ: "Ak Parti Zihniyeti Bugün Ülkemizin 10 Milyondan Fazla Sığınmacı ve Kaçakla Dolarak Bir Felakete Gitmesine Yol Açmaktadır"

  Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ, “Türk halkını uyarıyorum. Türk Devleti ve Türk milletini, FETÖ ve PKK’dan koruyamayan Ak Parti zihniyeti bugün ülkemizin 10 milyondan fazla sığınmacı ve kaçakla dolarak bir felakete gitmesine yol açmaktadır. İçişleri Bakanı başta olmak üzere ülkeyi yöneten kadrolar gaflet, delalet ve hatta hıyanet içindedir. Görevde tutulması ülke için milli güvenlik tehdidi haline gelmiştir” dedi.

 • 02.07.2022 02 Tem 09:55 Abdullah Gül Kayseri'ye Geliyor Abdullah Gül Kayseri'ye Geliyor

  11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Abdullah Gül Üniversitesi'nin mezuniyet törenine katılacak.

 • 23.06.2022 23 Haz 00:59 Vatandaşlara 'Millet İttifakı adayı kim olmalı?' sorusu yöneltildi! Mansur Yavaş açık ara fark attı Vatandaşlara "Millet İttifakı adayı kim olmalı?" sorusu yöneltildi! Mansur Yavaş açık ara fark attı

  ASAL Araştırma, 3 bin seçmen üzerinde yaptığı ankette, vatandaşa "Sizce Millet İttifakı'nın adayı kim olmalıdır?" sorusunu yöneltti. Ankete göre, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş yüzde 25.8 ile açık ara birinci olurken CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun oy oranı yüzde 11.5'te kaldı. İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'nu cumhurbaşkanı adayı olarak görmek isteyenlerin oranı ise yüzde 9.4 olarak ölçüldü.

 • 16.06.2022 16 Haz 15:56 Bülent Arınç: 'Bağırmanın Zamanıdır, Kral Çıplak Demenin Zamanıdır' Bülent Arınç: "Bağırmanın Zamanıdır, Kral Çıplak Demenin Zamanıdır"

  Eski TBMM Başkanı Bülent Arınç, “Tatlı su balığı siyasetçileri var. Suya sabuna dokunmadan. Majestelerinin gazetecilerine havanın güzelliğinden, suyun berraklığından bahsetmek yeterli değil; öksürmenin zamanıdır, bağırmanın zamanıdır, kral çıplak demenin zamanıdır. Allah cesur olana izzet verir. Cesur olan izzet kazanır, itibar kazanır” dedi.

 • 12.06.2022 12 Haz 11:48 Haftanın tarihine bakış Haftanın tarihine bakış

  Türk siyasetinin fötr şapkalı "baba"sı Süleyman Demirel, 17 Haziran 2015'te 91 yaşında hayata gözlerini yumdu.

 • 12.06.2022 12 Haz 00:42 Akşener: 'Erdoğan Ana Muhalefet Partisinin Genel Başkanı Olacak. Akşener: "Erdoğan Ana Muhalefet Partisinin Genel Başkanı Olacak.

  İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, “Biz birinci parti olacağız, altılı masa iktidar olacak. 13'üncü Cumhurbaşkanı Millet İttifakı’ndan çıkacak, Sayın Erdoğan ana muhalefet partisinin genel başkanı olacak. Sayın Erdoğan’ın, parlamenter sisteminin ne kadar güzel bir şey olduğunu söyleyeceğine, her türlü iddiaya varım. Sayın Erdoğan’ın ana muhalefet partisi lideri olarak bunu teklif edeceğine her türlü iddiaya varım” dedi. Akşener, altılı masanın Cumhurbaşkanı adayına ilişkin, “Sayın Erdoğan’a bir çağrım var, alsın seçim kararını. Diyelim ki yarın aldı. Üç ay sonra seçim var. Biz de pazartesi günü adayımızı açıklayalım. 2023 Haziran’ında dediğine göre biraz bekleyecek ve meraklanacak. Çünkü bu sistemi tartışmadıkça, o yün yumağına düşmeyeceğiz” diye konuştu.

 • 11.06.2022 11 Haz 14:49 İSTANBUL BÜLTEN-3 İSTANBUL BÜLTEN-3

  SAADET Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, "D-8 kurulurken sergilenen heyecan, azim ve kararlılık geçen süreçte olması gerektiği gibi ortaya koyulabilseydi hem İslam dünyası hem de yeryüzü bugün çok farklı konumda olurdu" dedi.

 • 09.06.2022 09 Haz 20:10 11. Cumhurbaşkanı Gül, Avrasya Ekonomi Zirvesi'nde konuştu 11. Cumhurbaşkanı Gül, Avrasya Ekonomi Zirvesi'nde konuştu

  11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, dünyada silahlanmaya çok daha fazla para harcanmaya başlandığını belirterek "Bir taraftan daha çok eğitim, kalkınma ve sağlığa para harcanması gerekirken bütçelerde savunmanın ve silahlanmaya harcanan paranın arttığını gördük." dedi.

 • 08.06.2022 08 Haz 13:25 Kayseri'den kısa kısa Kayseri'den kısa kısa

  Kayseri'de Talas Belediyesi ve hayırsever iş birliğiyle yaptırılacak Türkan-Mehmet Altun Anaokulu ve İlkokulu için temel atma töreni düzenlenecek.

 • 05.06.2022 05 Haz 18:58 Metin Arslan'ın cenazesi defnedildi Metin Arslan'ın cenazesi defnedildi

  İZMİR'in Konak ilçesinde otomobilide seyir halindeyken uzun namlulusu silaha düzenlenen saldırıda hayatını kaybeden, 'Dobo Metin' lakaplı Karşıyaka tribün lideri Metin Arslan (49) toprağa verildi.

 • 05.06.2022 05 Haz 18:44 İzmir'deki silahlı saldırıda öldürülen kişinin cenazesi toprağa verildi İzmir'deki silahlı saldırıda öldürülen kişinin cenazesi toprağa verildi

  İzmir'in Konak ilçesinde uğradığı silahlı saldırıda ağır yaralanan ve kaldırıldığı hastanede hayatını kaybeden Metin Arslan'ın cenazesi defnedildi.

 • 05.06.2022 05 Haz 17:47 Silahlı saldırıda hayatını kaybeden tribün lideri defnedildi Silahlı saldırıda hayatını kaybeden tribün lideri defnedildi

  İzmir'de içinde bulunduğu araç uzun namlulu silahlarla taranan ve saldırı sonucu hayatını kaybeden Karşıyaka tribün liderlerinden 'Dobo Metin' lakaplı Metin Arslan, İzmir'de son yolculuğuna uğurlandı.

 • 22.05.2022 22 May 11:03 Haftanın tarihine bakış Haftanın tarihine bakış

  Osmanlı Devleti'nin son payitahtı İstanbul, 29 Mayıs 1453'te Fatih Sultan Mehmet tarafından fethedildi.

 • 22.05.2022 22 May 10:56 7 ay önce satın aldığı araç çalıntı çıktı! Neye uğradığını şaşıran mağdur: Sıfır gibi yapmışlar 7 ay önce satın aldığı araç çalıntı çıktı! Neye uğradığını şaşıran mağdur: Sıfır gibi yapmışlar

  7 ay önce İstanbul'dan Konya'ya giden adam, bir araç satın aldı. Aldığı aracı başka birine satmaya kara veren adam, ekspertize gitti. Ortaya çıkan gerçek sebebiyle büyük şok yaşayan adama ustalar, araçta iki farklı şasi numarası olduğunu söyleyip, aracın çalıntı olduğunu anlattılar. Ayrıca hırsızların aracı neredeyse sıfıra yakın değiştirmesi herkesi hayrete düşürdü.

 • 22.05.2022 22 May 10:32 Bomba iddia: DEVA Partisi, Abdullah Gül'ü 'İkinci aday' olarak düşünüyor Bomba iddia: DEVA Partisi, Abdullah Gül'ü "İkinci aday" olarak düşünüyor

  6'lı masa hakkında bomba başka bir iddia ortaya atıldı. İddiaya göre 6'lı masadaki partilerden DEVA Partisi'nin Abdullah Gül'ü Babacan'dan sonra ikinci aday olarak düşündüğü ileri sürüldü.

Advertisement