Yavaş ve İmamoğlu Van'daki Esnaf Ziyaretleri Sırasında Bir Araya Geldi - Son Dakika

Yavaş ve İmamoğlu Van'daki Esnaf Ziyaretleri Sırasında Bir Araya Geldi

27.05.2022 22:54

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş ile İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, CHP Belediye Başkanları Çalıştayı için bulundukları Van’da esnaf ziyareti sırasında bir araya geldi.

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş ile İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, CHP Belediye Başkanları Çalıştayı için bulundukları Van'da esnaf ziyareti sırasında bir araya geldi.

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu ve Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, CHP Belediye Başkanları Çalıştayı için bulundukları Van'da, esnafı ziyaret etti. İmamoğlu ve Yavaş, esnaf ziyaretleri sırasında karşılaştı ve bir kafede kısa bir süre sohbet etti.

YORUMLAR
500
Mansur Yavaş, '3'üncü Yıl Töreni'nde Yeni Projelerini Başkentlilere Tanıtacak Mansur Yavaş, '3'üncü Yıl Töreni'nde Yeni Projelerini Başkentlilere Tanıtacak Mansur Yavaş'ın Meclis Başkanvekili Ünal hakkındaki şikayeti işleme konulmadı Mansur Yavaş'ın Meclis Başkanvekili Ünal hakkındaki şikayeti işleme konulmadı
Kaynak: ANKA

Son Dakika Politika Yavaş ve İmamoğlu Van'daki Esnaf Ziyaretleri Sırasında Bir Araya Geldi - Son Dakika

Bu haber ANKA tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. ANKA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı ANKA kurumudur.

Advertisement