Son Dakika Son Dakika Son Dakika
Avcıların maden sahasındaki çukurda bulduğu Fransız gezgin entübe edildi - Son Dakika

Avcıların maden sahasındaki çukurda bulduğu Fransız gezgin entübe edildi

Tekirdağ'ın Çorlu ilçesinde avcılar tarafından maden sahasındaki bir çukurda bulunan Fransız gezginin tedavisi yoğun bakım ünitesinde devam ediyor. Omurga ve kaburga kemiklerindeki kırıklar nedeniyle ameliyat geçiren Fransız kadının solunum cihazına bağlandığı ve hayati tehlikesinin devam ettiği öğrenildi.

26.09.2023 - 13:21,

Tekirdağ'ın Çorlu ilçesinde avcılar tarafından maden sahasında bulunan Fransız kadının tedavisi yoğun bakımda devam ediyor. Kadının sağlık durumu ciddiyetini koruyor ve solunum cihazına bağlı olarak tedavi ediliyor.

SAĞLIK DURUMU CİDDİYETİNİ KORUYOR

Alınan bilgiye göre, Tekirdağ Dr. İsmail Fehmi Cumalıoğlu Şehir Hastanesi'nde yoğun bakım ünitesinde tedavisine devam edilen 61 yaşındaki Marie Laure Beaute'nin sağlık durumu ciddiyetini koruyor. Omurga ve kaburga kemiği kırıklarına bağlı ameliyatı geçiren Fransız kadının solunum güçlüğü yaşaması nedeniyle solunum cihazına bağlı olarak tedavisi sürüyor.

ÇANTASINDAN TREKKING ROTA HARİTASI ÇIKTI

Güvenlik güçlerinin Beaute'nin Fransa'daki kızına ulaşmaya çalıştığı, çantasından da trekking rota haritası çıktığı öğrenildi.

DOMUZ AVINA ÇIKAN AVCILAR BULMUŞTU

İlçe merkezine 20 kilometre uzakta Yenice Mahallesi'ndeki taş ocaklarının olduğu maden sahasında dolaşan avcılar bir kişinin kısık sesle yardım istediğini fark etmiş, sese yönelen avcılar, başında kask olan ve yerde bitkin halde yatan bir kadınla karşılaşmıştı. Durumun güvenlik güçlerine bildirilmesinin ardından bölgeye sağlık ve itfaiye ekipleri sevk edilmiş, kayalık araziden geçerek bölgeye ulaşan görevliler, kadını ambulansla Tekirdağ Dr. İsmail Fehmi Cumalıoğlu Şehir Hastanesi'ne kaldırmıştı.

Kaynak: AA

Son Dakika Sağlık Avcıların maden sahasındaki çukurda bulduğu Fransız gezgin entübe edildi - Son Dakika


Advertisement