Son Dakika Son Dakika Son Dakika
Son dakika Semih Işıkver haberleri, Semih Işıkver son dakika, son dakika Semih Işıkver

Son Dakika Semih Işıkver Haberleri

Son dakika Semih Işıkver haberlerini buradan takip edebilirsiniz. En son semih ışıkver haberleri anında burada.


 • 29.11.2023 29 Kas 14:53 TBMM Genel Kurulu toplandı

  TBMM Genel Kurulu toplandı Meclis Başkanvekili Bekir Bozdağ başkanlığında toplanan TBMM Genel Kurulu'nda, üç milletvekili gündem dışı konuşmalar yaptı. AK Parti İstanbul Milletvekili Hasan Turan, İsrail'in Filistin halkını yok etmeye çalıştığını belirtirken, CHP Ankara Milletvekili Aylin Yaman hemşirelik mesleğinin önemini vurguladı. MHP Elazığ Milletvekili Semih Işıkver ise Elazığ'ın sorunlarını dile getirdi.

 • 01.11.2023 01 Kas 20:49 Kentsel dönüşümde bedel ödeyemeyenlere oturma hakkı

  Kentsel dönüşümde bedel ödeyemeyenlere oturma hakkı AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Ali Özkaya, kentsel dönüşümde bedel ödeyemeyecek vatandaşlara oturma hakkı verileceğini söyledi. Özkaya, kentsel dönüşümdeki kendisine düşen hissenin bedelini ödeyemeyecek vatandaşlara oturma hakkı verildiğini belirtti. Konuşmaların ardından teklifin birinci bölümündeki maddelerin görüşülmesine geçildi.

 • 07.10.2023 07 Eki 23:33 MHP Diyarbakır İl Başkanlığı'nda Miktat Arslan başkan seçildi

  MHP Diyarbakır İl Başkanlığı'nda Miktat Arslan başkan seçildi MHP Diyarbakır İl Başkanlığı'nın 14'üncü olağan kongresinde tek listeyle yapılan seçimde Miktat Arslan, başkanlığa seçildi. Kongrede Genel Başkan Devlet Bahçeli'nin mesajı okundu ve partinin üst düzey yöneticileri ile milletvekilleri de katıldı. Milletvekili Semih Işıkver, Diyarbakır'da ülkücü olmanın zorluklarına değinirken, MYK üyesi Necmi Yıldırım ise 2023 seçimlerinde kardeşliğe zarar vermek isteyenlere ders verildiğini vurguladı.

 • 07.10.2023 07 Eki 21:21 Elazığ'da 26. Uluslararası Hazar Şiir Akşamları sona erdi

  Elazığ'da 26. Uluslararası Hazar Şiir Akşamları sona erdi Elazığ'da düzenlenen 26. Uluslararası Hazar Şiir Akşamları, Şiir Gecesi ile sona erdi. Etkinlikte Türkiye'nin yanı sıra Kırgızistan, Kosova, Kazakistan, Azerbaycan, Özbekistan, KKTC ve Kerkük'ten şairler, şiirlerini seslendirdi. Programa birçok önemli isim katıldı.

 • 05.10.2023 05 Eki 13:40 Cumhurbaşkanı Yardımcısı Cevdet Yılmaz, Tahir Öztürk'ün Cenazesine Katıldı

  Cumhurbaşkanı Yardımcısı Cevdet Yılmaz, Tahir Öztürk'ün Cenazesine Katıldı AK Parti Elazığ Milletvekili Tahir Öztürk'ün kalp krizi sonucu hayatını kaybetmesi üzerine düzenlenen cenaze törenine Cumhurbaşkanı Yardımcısı Cevdet Yılmaz da katıldı. Tahir Öztürk'ün cenazesi İzzetpaşa Camisi'nde kılınan namazın ardından Asri Mezarlığı'na defnedildi. Törene birçok siyasi ve kamu görevlisi, ailesi ve vatandaşlar da katıldı.

 • 30.09.2023 30 Eyl 22:18 MHP Antalya İl Kongresi'nde Onur Temel yeniden başkan seçildi

  MHP Antalya İl Kongresi'nde Onur Temel yeniden başkan seçildi Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Antalya İl Kongresi'nde tek aday olarak seçime giren mevcut başkan Onur Temel, 585 oy alarak yeniden il başkanı seçildi. Kongreye MHP Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın ve birçok siyasi isim katıldı.

 • 17.09.2023 17 Eyl 18:29 MHP Kırklareli İl Başkanlığına Şaban Savaşan yeniden seçildi

  MHP Kırklareli İl Başkanlığına Şaban Savaşan yeniden seçildi Kırklareli Üniversitesi Rektörlük Kültür Merkezi'nde düzenlenen 14. Olağan Kongre'de MHP Kırklareli İl Başkanı Şaban Savaşan, tek listeyle yapılan seçimde yeniden başkanlığa seçildi. Savaşan, kongrede yaptığı konuşmada destek verenlere teşekkür ederek, MHP ve Cumhur İttifakı olarak çalışmalarına devam edeceklerini belirtti ve yaklaşan yerel seçimlerin önemine vurgu yaptı.

 • 18.08.2023 18 Ağu 16:50 MHP Keban İlçe Kongresi Gerçekleştirildi

  MHP Keban İlçe Kongresi Gerçekleştirildi Değirmenbaşı Mahallesinde tek liste halinde gerçekleştirilen MHP Keban İlçe Kongresi'nde Osman Dinkçi yeniden ilçe başkanlığına seçildi. Kongrede yönetim kurulu asil üyeliklerine İhsan Balcı, Nejdet Migal, Ahmet Kumaşğolu, Mehmet Çelik, Rıfat Doğan, Hakan Celayir, Selahattin Çelik, Murat Dinkçi, Hasan Celayir, Mehmet Tokgöz, İbrahim Bayer, Seval Güneri, Şerif Çelik ve Sabri Erdem getirildi. MHP Elazığ Milletvekili Semih Işıkver, MHP İl Başkanı Yunus Bal, İl Meclis Üyesi Veysel Fırat ve partililer kongreye katıldı.

 • 17.08.2023 17 Ağu 17:19 ELAZIĞ-BAKAN ÖZHASEKİ SIFIR TOLERANSLA ÖNÜMÜZE BAKACAĞIZ

  ELAZIĞ-BAKAN ÖZHASEKİ SIFIR TOLERANSLA ÖNÜMÜZE BAKACAĞIZ ÇEVRE, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Mehmet Özhaseki, depremlerin ardından TOKİ'nin yaptığı konutlarda bir çatlak bile olmadığını belirterek, 'Niye, işte sıfır toleransla gittiği için olmadı.

 • 17.08.2023 17 Ağu 16:33 Bakan Özhaseki: Sıfır toleransla önümüze bakacağız

  Bakan Özhaseki: Sıfır toleransla önümüze bakacağız ÇEVRE, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Mehmet Özhaseki, depremlerin ardından TOKİ'nin yaptığı konutlarda bir çatlak bile olmadığını belirterek, "Niye, işte sıfır toleransla gittiği için olmadı.

 • 17.08.2023 17 Ağu 13:45 Çevre Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Mehmet Özhaseki: '18 ilin etkilendiği depremlerde 680 bin ev yıkıldı'

  Çevre Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Mehmet Özhaseki: '18 ilin etkilendiği depremlerde 680 bin ev yıkıldı' Çevre Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Mehmet Özhaseki, Kahramanmaraş merkezli depremlerden 18 ilin etkilendiğini ve 680 bin evin yıkıldığını belirtti. Özhaseki, yapılan çalışmalara değinerek, gece gündüz demeden adımlar attıklarını ve şu ana kadar sağlam zeminlerde 180 binden fazla konutun ihalesini yaptıklarını söyledi.

 • 16.08.2023 16 Ağu 12:12 Elazığ'da Domates Hasadı Etkinliği Düzenlendi

  Elazığ'da Domates Hasadı Etkinliği Düzenlendi Elazığ'da hasat döneminde kurutmalık ve salçalık domates hasadı etkinliği düzenlendi. Etkinlikte, kurutmaya bırakılan domateslerle Türkiye haritası çizilerek, 'Türkiye Yüzyılı' ve 'Üreticinin ve Üretimin Yüzyılı' yazıldı. Elazığ'da yılda 80 ile 100 bin ton arasında değişen domates üretimi gerçekleştirilmektedir. İlimizde üretilen domateslerin ihracatıyla tarımsal sanayi de gelişmektedir. Elazığ, salça ihracatında önemli bir paya sahiptir ve 2022 yılında 19.5 ton salça ihracatı gerçekleştirmiştir. Domates ihracatıyla ilimizde tarımsal kapasite artırma hedeflenmektedir.

 • 15.08.2023 15 Ağu 18:58 Elazığ'da Kurutmalık ve Salçalık Domates Hasadı Etkinliği Düzenlendi

  Elazığ'da Kurutmalık ve Salçalık Domates Hasadı Etkinliği Düzenlendi Elazığ'da 20 bin dekar alanda yetiştirilen yaklaşık 100 bin tonluk kurutmalık domates dünya sofralarını süslerken, Kurutmalık ve Salçalık Domates Hasadı etkinliği düzenlendi. Etkinlik çerçevesinde güneşe bırakılan kuru domateslerle Türkiye haritası oluşturuldu ve yine domateslerle 'Türkiye Yüzyılı' ile 'Üreticinin ve Üretimin Yüzyılı' yazıldı. Etkinliğe, Vali Ömer Toraman, AK Parti Elazığ Milletvekili Prof. Dr. Erol Keleş, MHP Elazığ Milletvekili Semih Işıkver, İl Tarım ve Orman Müdürü Ali Kılıç, muhtarlar ve çiftçiler katıldı.

 • 25.07.2023 25 Tem 12:51 MHP Milletvekili: Deprem Bölgesindeki Konut Projeleri Geliştirilmeli

  MHP Milletvekili: Deprem Bölgesindeki Konut Projeleri Geliştirilmeli MHP Deprem Bölgesi İnceleme Heyeti üyesi ve Hatay Milletvekili Lütfi Kaşıkçı, deprem bölgesinde kendi konutunu kendi yapanlara kredi ve hibe verilmesine yönelik projenin daha da geliştirilmesi gerektiğini söyledi. Kaşıkçı, MHP'li Deprem Bölgesi İnceleme Heyeti üyesi milletvekilleriyle Meclis'te basın toplantısı düzenledi ve yaptıkları incelemeler sonucunda hazırladıkları raporu MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'ye sunduklarını belirtti. Ayrıca, depremden etkilenen kiracılara da konteyner ev verilmesini önerdiklerini ifade etti.

 • 25.07.2023 25 Tem 12:51 MHP Milletvekili: Deprem Bölgesindeki Konut Projeleri Geliştirilmeli

  MHP Milletvekili: Deprem Bölgesindeki Konut Projeleri Geliştirilmeli MHP Deprem Bölgesi İnceleme Heyeti üyesi ve Hatay Milletvekili Lütfi Kaşıkçı, deprem bölgesinde kendi konutunu kendi yapanlara kredi ve hibe verilmesine yönelik projenin daha da geliştirilmesi gerektiğini söyledi. Kaşıkçı, MHP'li Deprem Bölgesi İnceleme Heyeti üyesi milletvekilleriyle Meclis'te basın toplantısı düzenledi ve yaptıkları incelemeler sonucunda hazırladıkları raporu MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'ye sunduklarını belirtti. Ayrıca, depremden etkilenen kiracılara da konteyner ev verilmesini önerdiklerini ifade etti.

 • 17.07.2023 17 Tem 18:35 MHP Heyeti Kahramanmaraş'ta Deprem Bölgesini İnceledi

  MHP Heyeti Kahramanmaraş'ta Deprem Bölgesini İnceledi MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli tarafından oluşturulan deprem felaketlerini inceleme komisyonu, Kahramanmaraş'ta ziyaretlerde bulundu. Heyet, felaketin vurduğu illerde eksikleri yerinde görmek ve yapılması gerekenler hakkında istişarelerde bulunmak için 11 il ziyaretini Kahramanmaraş'ta tamamladı. Ziyaretlerde, Valilik ve AFAD başta olmak üzere ilgili kurumları ziyaret ederek yapılan çalışmaları incelediklerini aktaran heyet üyeleri, Kahramanmaraş'ta büyük ilerlemeler olduğunu belirtti.

 • 17.07.2023 17 Tem 13:03 Deprem Bölgesi İnceleme Heyeti Adıyaman'a geldi

  Deprem Bölgesi İnceleme Heyeti Adıyaman'a geldi Kahramanmaraş merkezli 6 Şubat depremlerinden etkilenen illerdeki depremzedelerin ihtiyaçlarını tespit etmek amacıyla oluşturulan 'Deprem Bölgesi İnceleme Heyeti' Adıyaman'a geldi. MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin talimatıyla oluşturulan heyet, Adıyaman Valiliği'ni ziyaret ederek kentte yapılan çalışmalarla ilgili bilgi aldı. Daha sonra Altınşehir K-1 Geçici Konaklama Merkezi'ne geçen heyet, burada kalan vatandaşlarla görüşerek talep ve isteklerini dinledi. Heyette MHP milletvekilleri de yer aldı.

 • 16.07.2023 16 Tem 21:50 MHP Heyeti Deprem Bölgesi Malatya'da

  MHP Heyeti Deprem Bölgesi Malatya'da Milliyetçi Hareket Partisi Malatya Milletvekili Mehmet Celal Fendoğlu, MHP'nin 6 Şubat'tan buyana deprem bölgelerindeki çalışmalarını sürdürdüğünü belirterek, sahada olmaya devam edeceklerini söyledi. MHP tarafından Kahramanmaraş merkezli depremlerden etkilenen kentlerde depremzedelerin ihtiyaçlarını tespit etmek amacıyla oluşturulan milletvekillerinin yer aldığı deprem bölgesi inceleme heyeti Malatya'da temaslarda bulundu. Heyet, Vali Hulusi Şahin başkanlığında Afet Koordinasyon Merkezi'nde düzenlenen toplantıyla başladı ve toplantı sonrası basın mensuplarına açıklamalarda bulundu. MHP'nin depremin ilk anından bu yana deprem bölgelerindeki çalışmalarını sürdürdüğünü belirten Fendoğlu, seçim sürecinden sonra da çalışmaları bırakmadıklarını ve sorunları raporlar haline getirerek genel başkana sunacaklarını ve talimatları doğrultusunda çalışmalarına devam edeceklerini ifade etti. Heyetin Malatya'daki temaslarının ardından Adıyaman'a geçmesi bekleniyor.

 • 16.07.2023 16 Tem 15:57 Deprem Bölgesi İnceleme Heyeti Malatya'ya Geldi

  Deprem Bölgesi İnceleme Heyeti Malatya'ya Geldi Kahramanmaraş merkezli depremlerden etkilenen illerdeki depremzedelerin ihtiyaçlarını tespit etmek amacıyla oluşturulan 'Deprem Bölgesi İnceleme Heyeti' MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin talimatıyla Malatya'ya geldi. Heyet, Vali Hulusi Şahin ile bir araya gelerek çalışmalarına başladı. Heyet, depremzedelerle görüşmeler yaparak raporlar hazırlayacak ve genel başkana sunacak.

 • 09.07.2023 09 Tem 22:53 MHP'li Milletvekillerinden Kilis'te Deprem Bölgesi İncelemesi

  MHP'li Milletvekillerinden Kilis'te Deprem Bölgesi İncelemesi Kahramanmaraş merkezli depremlerden etkilenen illerde depremzedelerin ihtiyaçlarını tespit etmek amacıyla oluşturulan MHP'li milletvekillerinin yer aldığı 'Deprem Bölgesi İnceleme Heyeti', Kilis'te incelemelerde bulundu. Heyet, Vali Soytürk ile bir araya gelerek görüşmeler yaptı ve daha sonra Kilis'teki depremzedeler için inşa edilen konteyner kentte incelemelerde bulundu. Heyette toplam 7 milletvekili yer aldı.

 • 08.07.2023 08 Tem 17:31 MHP'li milletvekillerinden oluşan heyet, Hatay'da depremzedeleri ziyaret etti

  MHP'li milletvekillerinden oluşan heyet, Hatay'da depremzedeleri ziyaret etti Kahramanmaraş merkezli depremlerden etkilenen illerde depremzedelerin ihtiyaçlarını tespit etmek amacıyla oluşturulan MHP'li milletvekillerinin yer aldığı 'Deprem Bölgesi İnceleme Heyeti', Hatay'da incelemelerde bulundu. Heyet, Belen ilçesindeki ziyaretlerin ardından Basketbol Köyü Konteyner Kenti'nde depremzedelerle bir araya geldi. Ardından Antakya ilçesindeki konteyner kentte incelemelerde bulunan heyet, Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz'ı ziyaret etti. Heyet, Adana, Osmaniye, Kilis ve Gaziantep'e de ziyaretler gerçekleştirecek.

 • 08.07.2023 08 Tem 15:09 MHP'nin deprem felaketini inceleme kurulu Hatay'da çalışmalara başladı

  MHP'nin deprem felaketini inceleme kurulu Hatay'da çalışmalara başladı MHP'nin oluşturduğu 'Şubat 2023 tarihli Yüzyılın Deprem Felaketini İnceleme, Değerlendirme ve İzleme Kurulu', Hatay'da incelemelere başladı. Kurul, depremzedelerin sorunlarını not alarak çalışmalarını sürdürecek.

 • 01.07.2023 01 Tem 16:11 MHP, depremzedelerin ihtiyaçlarını tespit etmek için heyet oluşturdu

  MHP, depremzedelerin ihtiyaçlarını tespit etmek için heyet oluşturdu MHP Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın, Kahramanmaraş merkezli depremlerden etkilenen illerde depremzedelerin ihtiyaçlarını tespit etmek amacıyla MHP'li milletvekillerin yer aldığı 'Deprem Bölgesi İnceleme Heyeti'ni oluşturduklarını açıkladı. Heyet, depremzede vatandaşlarla bir araya gelerek sorunları ve ihtiyaçları belirleyecek ve devletin yanlarında olduğunu anlatacak.

 • 01.07.2023 01 Tem 15:50 MHP, Deprem Bölgesi İnceleme Heyeti Kurdu

  MHP, Deprem Bölgesi İnceleme Heyeti Kurdu MHP Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin talimatıyla 'Deprem Bölgesi İnceleme Heyeti' kurulduğunu duyurdu. Heyet, depremzede vatandaşların sorunlarını çözme ve ihtiyaçlarını tespit etme amacıyla oluşturulmuştur. Heyet üyeleri, bölgedeki vatandaşlara destek olacak ve devletin yanlarında olduğunu iletecektir. Ayrıca, valiliklere, AFAD'a ve sivil toplum kuruluşlarına ziyaretler gerçekleştirilecek ve bölgedeki sorunların çözümü için çalışmalar yapılacaktır.

 • 14.06.2023 14 Haz 18:44 TBMM'de Komisyonların Yeni Üyeleri Belli Oldu

  TBMM'de Komisyonların Yeni Üyeleri Belli Oldu TBMM Genel Kurulu’nda bu dönem çalışacak ihtisas komisyonu üyeleri belirlendi. Eski bakanlar da komisyon üyeleri arasında yer aldı. Komisyonlarda çoğunluk AKP milletvekillerinde bulunuyor.

 • 14.06.2023 14 Haz 18:02 TBMM Komisyon üyeleri belirlendi

  TBMM Komisyon üyeleri belirlendi TBMM Genel Kurulu'nda Başkanlık Divanı ve Komisyon üyeleri okundu.

 • 25.05.2023 25 May 12:49 MHP Milletvekili Semih Işıkver mazbatasını aldı

  MHP Milletvekili Semih Işıkver mazbatasını aldı MHP'den Elazığ milletvekili seçilen Semih Işıkver, mazbatasını aldı ve konuşma yaptı.

Advertisement