Son Dakika Son Dakika Son Dakika
Son dakika Serap Belovacıklı haberleri, Serap Belovacıklı son dakika, son dakika Serap Belovacıklı

Son Dakika Serap Belovacıklı Haberleri

Son dakika Serap Belovacıklı haberlerini buradan takip edebilirsiniz. En son serap belovacıklı haberleri anında burada.


 • 23.11.2023 23 Kas 08:12 Ankara'da sürpriz görüşme! Yavaş, Meral Akşener'i genel merkezde ziyaret edecek

  Ankara'da sürpriz görüşme! Yavaş, Meral Akşener'i genel merkezde ziyaret edecek 2024 Mart ayında yapılacak yerel seçimlere tek başına girmekte ısrar eden İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, bugün Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş ile sürpriz bir görüşme yapacak. CHP lideri Özgür Özel'in Akşener'e yaptığı işbirliği çağrısı sonrası İYİ Parti ile ilk temas bugün gerçekleşecek.

 • 30.05.2023 30 May 00:53 Ersan Şen'den İsmail Saymaz'a canlı yayında "Kılıçdaroğlu" tepkisi: Sen ne anlatıyorsun kardeşim!

  Ersan Şen'den İsmail Saymaz'a canlı yayında 'Kılıçdaroğlu' tepkisi: Sen ne anlatıyorsun kardeşim! Ceza Hukukçusu Prof. Dr. Ersan Şen, konuk olduğu programda moderatör Serap Belovacıklı ve gazeteci İsmail Saymaz'a sert çıktı. Şen, "Kılıçdaroğlu güzellemesi yapıyorsunuz. Burası Kemal Kılıçdaroğlu'nu savunma yeri mi? Kaybetmiş seçimi bitmiş. Sen ne anlatıyorsun ya?" ifadelerini kullandı.

 • 25.04.2023 25 Nis 00:36 Meral Akşener: 'Kılıçdaroğlu'nun Alevi videosu için kalbim acıdı'

  Meral Akşener: 'Kılıçdaroğlu'nun Alevi videosu için kalbim acıdı' İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Millet İttifakı Cumhurbaşkanı Adayı ve CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun Alevi videosuna ilişkin açıklamalarda bulundu. Akşener ayrıca partisinin İstanbul il başkanlığına yönelik silahlı saldırı ve diğer konular hakkında da konuştu.

 • 24.04.2023 24 Nis 21:34 Akşener'den çok konuşulacak çıkış: O kovanlar Erdoğan'a mesajdı

  Akşener'den çok konuşulacak çıkış: O kovanlar Erdoğan'a mesajdı Geçtiğimiz günlerde TBMM kürsüsünde yere fırlattığı mermi kovanlarına açıklık getiren İYİ Parti lideri Meral Akşener, "Onlar mermi değil boş kovandı. Türk mitolojisinde bütün pislikleri toprağa atarız. Bunları da yere attım sembolize ettiği şey topraktır. Kötülüğün toprakta kaybolmasıdır. Erdoğan'a bir mesajdı tehdit olarak değil. 'Bak yaptıklarını gör' anlamındaydı" dedi.

Advertisement