Fenerbahçe'nin İstediği Söylenen Ricardo Centurion İçin Başkandan Açıklama Geldi - Son Dakika

Fenerbahçe'nin İstediği Söylenen Ricardo Centurion İçin Başkandan Açıklama Geldi

13.04.2019 16:59

Arjantin Liginde şampiyon olan Racing Club'ın başkanı Victor Blanco, Fenerbahçe'nin transfer listesine giren takımın 10 numarası Ricardo Centurion için açıklamalarda bulundu.

Blanco, Centurion'un olası ayrılığı hakkında konuşurken ''Bu kulüp kazanmak için oynuyor. Bu sene iki önemli oyuncumuzu sattık. Centurion giderse 3 olacak. Arjantin'de birçok takım, bu kadar oyuncu satıp nasıl başarılı oluyorsun diye bana soruyorlar. Futbolda yaptığımız en iyi şeylerden biri bu.'' dedi.

"AYRILMASINI DÜŞÜNMÜYORUM"

26 yaşındaki futbolcunun ayrılacağını düşünmediğini de söyleyen Arjantinli başkan, "Bana transfer hakkında bir şey demedi. Bu konuda konuşmamız olmadı. Ancak ayrılması için bir sebep göremiyorum. Ben de B planı yapmayı düşünmüyorum. Ayrılmasını düşünmüyorum." diye konuştu.

Fenerbahçe'nin Ricardo Centurion için Racing Club'a 5 milyon euro teklif edeceği, pazarlıklar da bir senelik satın alma opsiyonlu kiralama seçeneğinin de olacağı belirtilmişti.

YORUMLAR
500
Temsilcilerimizin Avrupa'daki rakipleri ve maç tarihleri netleşti! İşte detaylar... Temsilcilerimizin Avrupa'daki rakipleri ve maç tarihleri netleşti! İşte detaylar... Arjantin, ABD'nin talebiyle Venezuela uçağına el konulmasına karar verdi Arjantin, ABD'nin talebiyle Venezuela uçağına el konulmasına karar verdi Futbol: UEFA Avrupa Ligi Futbol: UEFA Avrupa Ligi

Son Dakika Spor Fenerbahçe'nin İstediği Söylenen Ricardo Centurion İçin Başkandan Açıklama Geldi - Son Dakika


Advertisement