Göztepe'den deprem bölgesine destek - Son Dakika

Göztepe'den deprem bölgesine destek

07.02.2023 18:07
Göztepe'den deprem bölgesine destek

Göztepe Spor Kulübü, Kahramanmaraş'ta meydana gelen ve birçok ilde hissedilen deprem sonrasında harekete geçti.

Göztepe Spor Kulübü, Kahramanmaraş'ta meydana gelen ve birçok ilde hissedilen deprem sonrasında harekete geçti. İzmir ekibi, depremden etkilenen tüm vatandaşlara ulaştırılmak üzere yardım toplarken, Gürsel Aksel Stadyumu da AFAD toplanma merkezi haline getirildi.

Kahramanmaraş'ta meydana gelen ve çevre illerde hissedilen deprem sonrasında tüm spor kulüpleri harekete geçti. İzmir takımlarından Göztepe, taraftarların da desteğiyle; depremden etkilenen vatandaşlara ulaştırılması adına Gürsel Aksel Stadı'nda acil ihtiyaç listesi hazırladı.

İzmir ekibi ayrıca, kulübün resmi ürün mağazası GÖZGÖZ mağazaları deposunda bulunan kış koşullarına uygun tüm ürünler kulüp tarafından ilgili kamu kurumlarıyla ve taraftarla koordine edilerek deprem bölgesine ulaştırdı. Futbolculardan; Yasin Öztekin, Atınç Nukan, İsmail Köybaşı, Yalçın Kayan ve Tarık Çamdal da yardım merkezine gelerek destekte bulundu.

Mehmet Sepil,5 Milyon TL bağış yaptı

Göztepe, insan gücünü daha etkin kullanabilme ve paketlemelerin sağlıklı yapılabilmesi amacıyla AFAD toplama merkezini de Gürsel Aksel Stadı'na taşıdı. Göztepe eski Başkanı ve yönetim kurulu üyesi Mehmet Sepil'in sahibi olduğu Sepil Holding ise; ihtiyaçlarda kullanılmak üzere deprem bölgesine 5 Milyon TL bağış yaptı. Yapılan açıklamada, holding çalışanlarının da bir aylık maaşlarını depremzedelere bağışladıkları duyuruldu.

"Acil ihtiyaçları hızlıca temin edip gönderimini sağlıyoruz"

Mehmet Sepil, taraftarları ve İzmir halkını Gürsel Aksel Stadyumu'nda bulunan deprem yardım toplama merkezine davet etti. Bölgenin acil ihtiyaçlarının olduğunu aktaran Sepil, "Acil ihtiyaçları hızlıca temin edip, gerekli kamu ve kuruluşlarıyla koordineli bir şekilde gönderimini sağlıyoruz" dedi. - İSTANBUL

Kaynak: İHA
YORUMLAR
500
İzmir Büyükşehir, Kahramanmaraş'ta 120 Konteynerin Kurulumunu Tamamladı İzmir Büyükşehir, Kahramanmaraş'ta 120 Konteynerin Kurulumunu Tamamladı Göztepe, Denizlispor'a konuk olacak Göztepe, Denizlispor'a konuk olacak Altınordu, Hasan Özer'le yükselişte Altınordu, Hasan Özer'le yükselişte

Son Dakika Spor Göztepe'den deprem bölgesine destek - Son Dakika


Advertisement