Kayserispor ve Sivasspor taraftarlarından İstanbul'da dostça buluşma - Son Dakika

Kayserispor ve Sivasspor taraftarlarından İstanbul'da dostça buluşma

26.05.2022 17:53
Kayserispor ve Sivasspor taraftarlarından İstanbul'da dostça buluşma

İlyas Kaplan, İstanbul DHA Ziraat Tükiye Kupası final maçında bu akşam Atatürk Olimpiyat Stadyumu'nda karşılaşacak olan Yukatel Kayserispor ve Demir Grup Sivasspor taraftarları İstanbul'da dostluk görüntüleri sergiledi.

İlyas Kaplan, İstanbul DHA

Ziraat Tükiye Kupası final maçında bu akşam Atatürk Olimpiyat Stadyumu'nda karşılaşacak olan Yukatel Kayserispor ve Demir Grup Sivasspor taraftarları İstanbul'da dostluk görüntüleri sergiledi. 20.45'teki karşılaşma öncesinde İstanbul'u gezen futbolseverler birlikte poz verdiler.

Sivasspor ve Kayserispor taraftarları İstanbul'a gelirken yollardaki mola yerlerinde birbirlerine saldırarak gerginlik yaşasalar da, farklı grupların İstanbul'daki buluşmasında sıcak görüntüler yaşandı. İstanbul'un tarihi mekanlarını birlikte gezen Kayserispor ve Sivasspor taraftarlarından bir grup, Sultanahmet ve Ayasofya Cami önünde birlikte resim çektirerek dostluk mesajı verdiler.


YORUMLAR
500
Aile hekimleri ve aile sağlığı merkezleri çalışanları 2 gün iş bıraktı Aile hekimleri ve aile sağlığı merkezleri çalışanları 2 gün iş bıraktı İstanbul'da '2022 Kurumsal Sosyal Sorumluluk Semineri' yapıldı İstanbul'da '2022 Kurumsal Sosyal Sorumluluk Semineri' yapıldı Avrupa Konseyi Yerel ve Bölgesel Yönetimler Kongresi İzleme Komitesi Türkiye'de toplandı Avrupa Konseyi Yerel ve Bölgesel Yönetimler Kongresi İzleme Komitesi Türkiye'de toplandı
Kaynak: DHA

Son Dakika Spor Kayserispor ve Sivasspor taraftarlarından İstanbul'da dostça buluşma - Son Dakika

Bu haber Demirören Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Demirören Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Demirören Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement