Olcan Adın Krizi Üç Takımı Birbirine Düşürebilir - Son Dakika

Olcan Adın Krizi Üç Takımı Birbirine Düşürebilir

05.06.2014 12:28
Olcan Adın Krizi Üç Takımı Birbirine Düşürebilir

Trabzonspor ile Olcan Adın arasındaki ayrılma krizinin günler geçtikçe daha da büyüyeceği ortaya çıktı.

Trabzonspor'dan ayırlmayı kafasına koyan Olcan Adın, kendi takımının yanı sıra Beşikaş ve Galatasaray'ı birbirine düşürebilir.

PAZARLIK PAYI YÜKSELEBİLİR

Oyuncu ayrılma konusundaki kararlılığını önce menajeri aracılığıyla yönetime ardından kendi ağzından yüzyüze Başkan İbrahim Hascıosmanoğlu'na bildirdi. Trabzonspor cephesi ise Olcan'ı satma konusunda sessiz bir karar alsa da kamuoyunda aksi görüşler öne sürülerek Galatasaray ve Beşiktaş'a karşı pazarlık payının yükseltilmesi hedefleniyor.

İBRE BEŞİKTAŞ'I GÖSTERİYOR

Olcan'ın transfer konusundaki tercihi Beşiktaş... Asbaşkan Ali Kemal Başaran da "ikinci kulübüm" dediği Siyah - Beyazlılar'ı işaret etti. Ayrıca Ahmet Nur Çebi'nin babası Yaşar Kaptan Çebi'ye büyük bir saygı besleyen ve bir telefonla Tolga Zengin'i bu kulübe gönderen Başkan İbrahim Hacıosmanoğlu söz konusu ailenin sahibi olduğu şirketle de 300 bin dolarlık reklam - sponsorluk anlaşması imzalamıştı. Tüm bu veriler Olcan'ın isteğiyle de birleşince rotayı Beşiktaş'a doğru kırsa da diğer yandan Galatasaray'a da sıcak mesajlar gönderiliyor.

HACIOSMANOĞLU-AYSAL'IN KARŞILIKLI JESTLERİ

İbrahim Hacıosmanoğlu ile Ünal Aysal'ın karşılıklı jestleri, Galatasaray Başkanı'nın "2010-2011 kupası Trabzonspor'un hakkıdır" söylemi, son olarak da Köksal Güney'in Burak ve Selçuk gibi oyuncuların gidişinden eski yönetimi eleştirme adına kulübü sorumlu tutması Sarı-Kırmızılı kulübe uzatılan karanfil olarak yorumlandı. Trabzonspor yönetiminin pazarlık payını güçlendirme adına yaptığı hamleler ve oyuncuyla girdiği diyalog önümüzdeki süreçte Olcan krizinin daha da ileri seviyelere taşınacağı gerçeğini gözler önüne serdi.

Trabzon Ajans-Altuğ Atalay

Kaynak: EuroSport.com
YORUMLAR
500
Beşiktaş talebini yeniledi, TFF'ye ateş püskürdü: İki kulübün değil herkesin federasyonu olun, yoksa lig şaibelidir Beşiktaş talebini yeniledi, TFF'ye ateş püskürdü: İki kulübün değil herkesin federasyonu olun, yoksa lig şaibelidir Beşiktaş Kulübünden Fenerbahçe, Galatasaray ve TFF'ye tepki Açıklaması Beşiktaş Kulübünden Fenerbahçe, Galatasaray ve TFF'ye tepki Açıklaması PFDK'lık olmayan yok! Dursun Özbek, Ali Koç ve Jorge Jesus disipline sevk edildi PFDK'lık olmayan yok! Dursun Özbek, Ali Koç ve Jorge Jesus disipline sevk edildi

Son Dakika Spor Olcan Adın Krizi Üç Takımı Birbirine Düşürebilir - Son Dakika


Advertisement