Shakthar Donetsk, Galatasaray'a FIFA'ya başvuruda bulundu - Son Dakika
Spor

Shakthar Donetsk, Galatasaray'a FIFA'ya başvuruda bulundu

Shakthar Donetsk, Galatasaray\'a FIFA\'ya başvuruda bulundu

Ukrayna ekibi Shakthar Donetsk, Galatasaray'ın yaz transfer döneminde kadrosuna kattığı Tete ve kulüp hakkında haksız fesih için FIFA'ya başvuruda bulundu. Galatasaray ise bu başvuruyu titizlikle takip etmektedir.

26.09.2023 18:31
Twitter'da Paylaş Facebook'da Paylaş WhatsApp'da Paylaş

Ukrayna ekibi Shakthar Donetsk, sarı-kırmızılı takımın yaz transfer döneminde kadrosuna kattığı Brezilyalı eski hücum oyuncusu Tete ve Galatasaray Kulübü hakkında haksız fesih için FIFA'ya başvuruda bulundu.

Sarı-kırmızılı kulüpten Kamuyu Aydınlatma Platformu'na (KAP) yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

"2023-2024 birinci transfer ve tescil döneminde sözleşme imzalanan profesyonel futbolcumuz Mateus Cardoso Lemos Martins'in eski kulübü FC Shakthar Donetsk tarafından, Mateus Cardoso Lemos Martins ile olan oyuncu sözleşmesinin kendileri tarafından haklı nedenle feshedildiğinin tespiti ve Mateus Cardoso Lemos Martins'in, oyuncu sözleşmesinin haklı nedenle feshine sebep olduğu iddiasıyla, profesyonel futbolcumuz Mateus Cardoso Lemos Martins ve Şirketimiz aleyhine  FIFA nezdinde başvuruda bulunulmuştur. FIFA nezdinde yürütülecek olan yargılamaya ilişkin süreç şirketimiz  tarafından  titizlikle takip edilmektedir."

Kaynak: DHA

Son Dakika Spor Shakthar Donetsk, Galatasaray'a FIFA'ya başvuruda bulundu - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement