Türker Arslan son yolculuğuna uğurlandı - Son Dakika

Türker Arslan son yolculuğuna uğurlandı

06.05.2021 18:13

- Türker Arslan son yolculuğuna uğurlandı Geçtiğimiz günlerde vefat eden Türkiye Futbol Federasyonu Tahkim Kurulu eski Başkanı ve Galatasaray Divan Kurulu Üyesi Türker Arslan son yolculuğuna uğurlandı.

- Türker Arslan son yolculuğuna uğurlandı

İSTANBUL - Geçtiğimiz günlerde vefat eden Türkiye Futbol Federasyonu Tahkim Kurulu eski Başkanı ve Galatasaray Divan Kurulu Üyesi Türker Arslan son yolculuğuna uğurlandı.

TFF Tahkim Kurulu eski başkanı, Galatasaray Divan Kurulu üyesi, Türkiye'nin yetiştirdiği önemli hukukçulardan olan Türker Arslan için Feriköy Mezarlağı'nda cenaze töreni düzenledi. Törene Galatasaray İkinci Başkanı Abdurrahim Albayrak, Başkan Yardımcısı Yusuf Günay, Galatasaray eski başkanı Faruk Süren, Galatasaray başkan adayları Metin Öztürk ile Eşref Hamamcıoğlu, Türkiye Milli Olimpiyat Komitesi Başkanı Uğur Erdener ile sevenleri ve ailesi katıldı.

Merhumun cenazesi daha sonra Feriköy Mezarlığı'na defnedildi.

Türker Arslan son yolculuğuna uğurlandı
Türker Arslan son yolculuğuna uğurlandı
Türker Arslan son yolculuğuna uğurlandı
Türker Arslan son yolculuğuna uğurlandı

YORUMLAR
500
Afganistan uyruklu 272 düzensiz göçmen Erzurum'dan ülkelerine gönderildi Afganistan uyruklu 272 düzensiz göçmen Erzurum'dan ülkelerine gönderildi Okan Buruk'tan çok net Galatasaray sözleri: Doğru zamanın geldiğini düşünüyorum Okan Buruk'tan çok net Galatasaray sözleri: Doğru zamanın geldiğini düşünüyorum
Kaynak: İHA

Son Dakika Spor Türker Arslan son yolculuğuna uğurlandı - Son Dakika


Advertisement