Son Dakika Son Dakika Son Dakika
Son dakika Türkiye Futbol Federasyonu Tahkim Kurulu haberleri, Türkiye Futbol Federasyonu Tahkim Kurulu son dakika, son dakika Türkiye Futbol Federasyonu Tahkim Kurulu

Son Dakika Türkiye Futbol Federasyonu Tahkim Kurulu Haberleri

Son dakika Türkiye Futbol Federasyonu Tahkim Kurulu haberlerini buradan takip edebilirsiniz. En son türkiye futbol federasyonu tahkim kurulu haberleri anında burada.


 • 17.11.2023 17 Kas 16:57 Çeşme Belediyespor, Umut Kaya'nın kırmızı kart cezasına itiraz etti

  Çeşme Belediyespor, Umut Kaya'nın kırmızı kart cezasına itiraz etti Çeşme Belediyespor, Alaçatıspor maçında kırmızı kart gören oyuncusu Umut Kaya'nın herhangi bir kasti teması olmadığını video ile kanıtladıklarını belirterek, Türkiye Futbol Federasyonu Tahkim Kurulu Başkanlığı'na cezanın indirilmesi için başvuruda bulundu.

 • 23.09.2023 23 Eyl 09:11 Kayserispor ile Beşiktaş arasındaki Onur Bulut davası çözülemedi

  Kayserispor ile Beşiktaş arasındaki Onur Bulut davası çözülemedi Türkiye Futbol Federasyonu Tahkim Kurulu, Kayserispor ile Beşiktaş arasındaki Onur Bulut davasını incelemeye devam etme kararı verdi. Tarafların avukatlarının savunmaları dinlendi.

 • 07.09.2023 07 Eyl 20:26 İtirazda bulunmuşlardı! Tahkim Kurulu'ndan 1959 öncesi için Galatasaray'a ret

  İtirazda bulunmuşlardı! Tahkim Kurulu'ndan 1959 öncesi için Galatasaray'a ret Türkiye Futbol Federasyonu Tahkim Kurulu, Galatasaray'ın 1959 öncesi şampiyonluklar için kurulan komisyona yaptığı itirazı reddetti. İtiraz, Fenerbahçe'nin başvurusu üzerine kurulan 1959 öncesi şampiyonlukları araştırma komisyonuna yönelikti.

 • 07.09.2023 07 Eyl 20:16 Galatasaray'ın 1959 öncesi şampiyonluklar için itirazı reddedildi

  Galatasaray'ın 1959 öncesi şampiyonluklar için itirazı reddedildi Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Tahkim Kurulu, Galatasaray'ın 1959 öncesi şampiyonluklar için kurulan komisyona dair yaptığı itirazı reddetti.

 • 09.08.2023 09 Ağu 21:44 TFF Tahkim Kurulu'nun yeni Başkanı Mustafa Demirel oldu

  TFF Tahkim Kurulu'nun yeni Başkanı Mustafa Demirel oldu Türkiye Futbol Federasyonu, hayatını kaybeden Tahkim Kurulu Başkanı Mustafa Artuç'un yerine Mustafa Demirel'i başkanlığa getirdi. Yavuz Aksoy ise asıl üye olarak atandı.

 • 07.08.2023 07 Ağu 11:13 DOSYA HABER - Süper Lig'de 65 sezonda 6 şampiyon

  DOSYA HABER - Süper Lig'de 65 sezonda 6 şampiyon Eski adıyla Türkiye 1. Futbol Ligi, son yıllardaki adıyla Süper Lig'de geride kalan 65 sezonda şampiyonlukları 6 takım paylaştı.

 • 06.08.2023 06 Ağu 11:08 DOSYA HABER - Süper Lig'e "Üç büyükler" damgası

  DOSYA HABER - Süper Lig'e 'Üç büyükler' damgası Süper Lig'in 65 yıllık geçmişine Galatasaray, Fenerbahçe ve Beşiktaş damga vurdu.

 • 28.07.2023 28 Tem 18:09 Yargıtay Üyesi Mustafa Artuç'un Cenazesi Tokat'ta Defnedildi

  Yargıtay Üyesi Mustafa Artuç'un Cenazesi Tokat'ta Defnedildi Ankara'da tedavi gördüğü hastanede vefat eden Yargıtay 9. Ceza Dairesi Üyesi Mustafa Artuç'un cenazesi, memleketi Tokat'ın Zile ilçesine getirildi. Cenaze namazına Artuç'un ailesi, yakınları ve birçok önemli isim katıldı. Mustafa Artuç, hem Yargıtay üyesi olarak görev yapıyordu hem de Türkiye Futbol Federasyonu Tahkim Kurulu Başkanlığı görevini yürütüyordu.

 • 28.07.2023 28 Tem 11:43 TFF Tahkim Kurulu Başkanı Mustafa Artuç'un vefatı sonrası taziye mesajları

  TFF Tahkim Kurulu Başkanı Mustafa Artuç'un vefatı sonrası taziye mesajları Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Tahkim Kurulu Başkanı ve Yargıtay 9. Ceza Dairesi Üyesi Mustafa Artuç'un vefatının ardından spor camiası taziye mesajları yayımladı. Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Tahkim Kurulu Başkanı ve Yargıtay 9. Ceza Dairesi Üyesi Mustafa Artuç, hayatını kaybetti. Bugün ikindi namazını müteakip kılınacak cenaze namazının ardından Tokat'ın Zile ilçesinde bulunan Ede Köyü'nde defnedilecek Mustafa Artuç için başsağlığı mesajları paylaşıldı. Taziye mesajları şu şekilde: BAKAN BAK, TFF BAŞKANI BÜYÜKEŞİ, FENERBAHÇE, GALATASARAY, TRABZONSPOR, ADANA DEMİRSPOR, MKE ANKARAGÜCÜ, ÜMRANİYESPOR, DENİZLİSPOR

 • 28.07.2023 28 Tem 11:16 Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Osman Aşkın Bak'tan TFF Tahkim Kurulu Başkanı Mustafa Artuç için taziye mesajı

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Osman Aşkın Bak'tan TFF Tahkim Kurulu Başkanı Mustafa Artuç için taziye mesajı Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Osman Aşkın Bak, Türkiye Futbol Federasyonu Tahkim Kurulu Başkanı Mustafa Artuç'un vefat haberini büyük bir üzüntüyle öğrendiğini belirterek, Artuç'a Allah'tan rahmet diledi ve ailesine, yakınlarına başsağlığı dileklerini iletti.

 • 28.07.2023 28 Tem 10:46 Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak, Mustafa Artuç için taziye mesajı yayınladı

  Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak, Mustafa Artuç için taziye mesajı yayınladı Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak, Türkiye Futbol Federasyonu Tahkim Kurulu Başkanı Mustafa Artuç'un vefatı üzerine taziye mesajı yayınladı. Bak, Artuç'a Allah'tan rahmet dileyerek ailesine ve yakınlarına başsağlığı dileklerini iletti.

 • 28.07.2023 28 Tem 09:46 TFF Tahkim Kurulu Başkanı Mustafa Artuç Hayatını Kaybetti

  TFF Tahkim Kurulu Başkanı Mustafa Artuç Hayatını Kaybetti Yargıtay 9. Ceza Dairesi Üyesi ve Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Tahkim Kurulu Başkanı Mustafa Artuç, Ankara'da tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti. Kalp rahatsızlığı nedeniyle tedavi gören Artuç, sabah saatlerinde vefat etti. Cenaze töreni Zile ilçesinde düzenlenecek ve ardından defnedilecektir. Adalet Bakanı Yılmaz Tunç, Artuç'un vefatı dolayısıyla taziye mesajı yayımladı. Artuç, Zile doğumlu olup, Yargıtay üyeliği yanı sıra Türkiye Futbol Federasyonu Tahkim Kurulu Başkanlığı görevini yürütmekteydi.

 • 28.07.2023 28 Tem 09:44 Türkiye Futbol Federasyonu Tahkim Kurulu Başkanı Mustafa Artuç Hayatını Kaybetti

  Türkiye Futbol Federasyonu Tahkim Kurulu Başkanı Mustafa Artuç Hayatını Kaybetti Türkiye Futbol Federasyonu, Tahkim Kurulu Başkanı Mustafa Artuç'un vefat ettiğini duyurdu. Merhumun cenazesi bugün Zile ilçesinde defnedilecek.

 • 28.07.2023 28 Tem 09:27 TFF Tahkim Kurulu Başkanı Mustafa Artuç hayatını kaybetti

  TFF Tahkim Kurulu Başkanı Mustafa Artuç hayatını kaybetti Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Tahkim Kurulu Başkanı Mustafa Artuç'un vefat ettiği açıklandı. TFF, Artuç'un cenazesinin Zile ilçesinde defnedileceğini duyurdu.

 • 17.07.2023 17 Tem 22:05 TFF, Tahkim Kurulu, PFDK ve Diğer Kurulların Üyeleri Açıklandı

  TFF, Tahkim Kurulu, PFDK ve Diğer Kurulların Üyeleri Açıklandı Türkiye Futbol Federasyonu, Tahkim Kurulu, PFDK, Uyuşmazlık Çözüm Kurulu, Etik Kurulu, Amatör Disiplin Kurulu ve Kulüp Lisans Kurulu üyelerini belirledi. Açıklamaya göre, Tahkim Kurulu'na Mustafa Artuç başkanlık yapacak. Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu'nun başkanı ise Fatih Maden olacak. Uyuşmazlık Çözüm Kurulu'nun başkanı Osman Hakan Öncel olarak atanırken, Etik Kurulu'nun başkanı Celal Candan oldu. Amatör Futbol Disiplin Kurulu'nun başkanı ise Av. Serdar Ölmez olarak belirlendi.

 • 17.07.2023 17 Tem 21:57 TFF'de Kurul Atamaları Yapıldı

  TFF'de Kurul Atamaları Yapıldı Türkiye Futbol Federasyonu, Tahkim Kurulu, PFDK, UÇK ve Etik Kurulu'nda atamaların yapıldığını duyurdu. Mustafa Artuç Tahkim Kurulu Başkanı, Fatih Maden PFDK Başkanı, Osman Hakan Öncel UÇK Başkanı ve Celal Candan Etik Kurulu Başkanı olarak görevlendirildi. Ayrıca diğer kurullarda da asil ve yedek üyeler belirlendi.

 • 03.06.2023 03 Haz 12:48 Yukatel Kayserispor'a 3 puan silme cezası onaylandı

  Yukatel Kayserispor'a 3 puan silme cezası onaylandı Türkiye Futbol Federasyonu Tahkim Kurulu, Yukatel Kayserispor'un 3 puan silme cezasını onayladı. Sarı kırmızılı kulübün puanı 46'ya düşürüldü. Kayserispor Basın Sözcüsü Samet Koç, camianın bütün güçlükleri aşabilecek büyük bir camia olduğunu söyledi ve yeni sezonda en iyi yerlere gelmek için hazırlıkların tamamlanması gerektiğini belirtti.

 • 02.06.2023 02 Haz 18:22 Kayserispor'un 3 puanı silindi

  Kayserispor'un 3 puanı silindi Türkiye Futbol Federasyonu Tahkim Kurulu, Kayserispor'un cezasını onayarak sarı-kırmızılı kulübün 3 puanını silme cezasını uygulamaya karar verdi. Kulüp lisan kurulu tarafından eksikliklerini tamamlayamadığı gerekçesiyle ceza verilen Kayserispor'un itirazı reddedildi.

 • 02.06.2023 02 Haz 18:20 Kayserispor'un 3 puanı silindi

  Kayserispor'un 3 puanı silindi Türkiye Futbol Federasyonu Tahkim Kurulu, Kayserispor'un Kulüp Lisans Kurulu kararına yaptığı itirazı reddetti ve Kayserispor'un 3 puanı silindi. Kulüp Lisans Kurulu, Süper Lig, 1. Lig ve 2. Lig'deki kulüplerin yapmış olduğu başvuruları inceleyerek, Kayserispor ile 1. Lig'den 4 ve 2. Lig'den 5 takıma üçer puan silme cezası vermişti. Kayserispor'un Tahkim Kurulu'na yaptığı itiraz reddedildi.

 • 02.06.2023 02 Haz 18:05 Kayserispor'a Tahkim Kurulu'ndan kötü haber: 3 puan silindi

  Kayserispor'a Tahkim Kurulu'ndan kötü haber: 3 puan silindi Türkiye Futbol Federasyonu Tahkim Kurulu, Kayserispor'un 3 puan silme cezasına yaptığı itirazı reddetti. Sarı kırmızılıların 3 puanı silindi ve ligde 9. sıraya geriledi. Ayrıca diğer 8 kulübün cezaları da onaylandı.

 • 26.05.2023 26 May 17:00 TFF Tahkim Kurulu, Galatasaraylı Zaniolo'nun cezasını onadı

  TFF Tahkim Kurulu, Galatasaraylı Zaniolo'nun cezasını onadı Türkiye Futbol Federasyonu Tahkim Kurulu, Galatasaray'ın İtalyan futbolcusu Nicolo Zaniolo'nun 2 maçlık cezasını onadı. Kurul ayrıca, Galatasaray ve Fenerbahçe ile ilgili verilen cezaların itirazlarını reddetti.

 • 05.05.2023 05 May 17:08 TFF Tahkim Kurulu, Fenerbahçe ve Galatasaray'a verilen cezaları onadı

  TFF Tahkim Kurulu, Fenerbahçe ve Galatasaray'a verilen cezaları onadı Türkiye Futbol Federasyonu Tahkim Kurulu, Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu'nun (PFDK) Fenerbahçe ve Galatasaray'a verdiği cezaları onayladı. Kurul ayrıca, Fenerbahçe forması giyen İrfan Can Kahveci'nin 2 maçlık cezasının da onandığını açıkladı.

 • 05.05.2023 05 May 16:56 TFF Tahkim Kurulu, İrfan Can Kahveci'nin cezasını onadı

  TFF Tahkim Kurulu, İrfan Can Kahveci'nin cezasını onadı Türkiye Futbol Federasyonu Tahkim Kurulu, Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu'nun Fenerbahçeli futbolcu İrfan Can Kahveci'ye verdiği 2 maçlık men cezasını onayarak kararlarını açıkladı.

 • 04.05.2023 04 May 14:57 Galatasaray Divan Kurulu Üyesi Türker Arslan'ın 2. Ölüm Yıl Dönümü Anma Mesajı

  Galatasaray Divan Kurulu Üyesi Türker Arslan'ın 2. Ölüm Yıl Dönümü Anma Mesajı Galatasaray kulübün divan kurulu üyesi Türker Arslan'ın 2. ölüm yıl dönümü nedeniyle anma mesajı yayımlandı. Sarı-kırmızılı kulübün internet sitesinde yer alan mesajda Kulübümüzün divan kurulu üyesi eski Türkiye Futbol Federasyonu Tahkim Kurulu Başkanı ve ülkemizin yetiştirdiği değerli hukukçulardan olan Türker Arslanı vefatının 2. yıl dönümünde saygı ve özlemle anıyoruz. ifadeleri kullanıldı.

 • 18.04.2023 18 Nis 16:04 Ankaragücü Başkanı Koca: Fenerbahçe maçının hakemi galibiyetimizi engelledi

  Ankaragücü Başkanı Koca: Fenerbahçe maçının hakemi galibiyetimizi engelledi "Etik dışı zihniyet futbolu ele geçirmiştir""Fenerbahçe maçının hakemi sonucu aleyhimize çevirdi""Federasyonun yap-bozuna izin vermeyeceğim""Hakemler, mesleğinizin onurunu koruyun""Haksız operasyonların çok daha fazlasını yapabilecek güce sahibim ama Allah nasip etmesin"Alper ŞAŞMAZ/ANKARA, -...

 • 21.03.2023 21 Mar 23:37 TFF Tahkim Kurulunda istifa eden iki üyenin yerine yeni isimler seçildi

  TFF Tahkim Kurulunda istifa eden iki üyenin yerine yeni isimler seçildi Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Tahkim Kurulunda istifa eden 2 üyenin yerine yeni isimler seçildi.

 • 03.03.2023 03 Mar 16:53 TFF Tahkim Kurulu, Fenerbahçe'nin cezalarını onadı

  TFF Tahkim Kurulu, Fenerbahçe'nin cezalarını onadı Türkiye Futbol Federasyonu Tahkim Kurulu, Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu'nun Fenerbahçe'ye verdiği 246 bin TL'lik para cezasını onadı.

 • 03.02.2023 03 Şub 16:54 Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, Tahkim Kurulu'nda savunma yaptı Açıklaması

  Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, Tahkim Kurulu'nda savunma yaptı Açıklaması Galatasaray Başkanı Dursun Aydın Özbek, sarı-kırmızılı kulübe verilen cezalarla ilgili savunma yapmak amacıyla Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Tahkim Kurulu'na katıldı.

 • 27.01.2023 27 Oca 17:25 Tahkim Kurulu, Dursun Özbek'in cezasını onadı

  Tahkim Kurulu, Dursun Özbek'in cezasını onadı Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Tahkim Kurulu, Galatasaray Başkanı Dursun Özbek'e verilen 50 gün hak mahrumiyeti ve 120 bin TL'lik para cezalarını onadı.

 • 13.01.2023 13 Oca 16:06 Tahkim Kurulu, Galatasaray, Fenerbahçe ve İrfan Can Kahveci'nin cezalarını onadı

  Tahkim Kurulu, Galatasaray, Fenerbahçe ve İrfan Can Kahveci'nin cezalarını onadı Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Tahkim Kurulu, Galatasaray, Fenerbahçe ve İrfan Can Kahveci'ye verilen cezaları onadı.

 • 18.11.2022 18 Kas 11:59 Altay, Ceyhun için Tahkim'e gidecek

  Altay, Ceyhun için Tahkim'e gidecek Spor Toto 1'inci Lig ekiplerinden Altay'da yönetim geçen haftaki Altınordu derbisinde gördüğü kırmızı kart nedeniyle 2 maç men cezası alan Ceyhun Gülselam'ın cezasında indirime gidilmesi için Türkiye Futbol Federasyonu Tahkim Kurulu'na başvuracak.

 • 02.08.2022 02 Ağu 11:54 Süper Lig'de yeni sezon başlıyor! 64 sezonda sadece 6 takım şampiyon olabildi

  Süper Lig'de yeni sezon başlıyor! 64 sezonda sadece 6 takım şampiyon olabildi Süper Lig'de heyecan bu hafta yeniden başlıyor. Eski adıyla Türkiye 1. Futbol Ligi, son yıllardaki adıyla Süper Lig'de geride kalan 64 sezonda şampiyonlukları 6 takım paylaştı. Galatasaray, 22 şampiyonlukla zirvede yer aldı. 2018-2019 sezonunda Süper Lig'e veda eden Bursaspor ise bu organizasyonda şampiyonluk yaşayıp küme düşen ilk takım olarak da kayıtlara geçti.

 • 11.07.2022 11 Tem 18:00 Fatih Maden, TFF Tahkim Kurulu üyesi oldu

  Fatih Maden, TFF Tahkim Kurulu üyesi oldu Çorumlu avukat Fatih Maden, Türkiye Futbol Federasyonu Tahkim Kurulu üyeliğine seçildi.

 • 29.05.2022 29 May 10:38 Haftanın tarihine bakış

  Haftanın tarihine bakış Edebiyat, moda ve siyasette tarihe mal olmuş çok sayıda kişi, haziranın ilk haftasında hayata gözlerini yumdu.

 • 12.05.2022 12 May 18:40 TFF Tahkim Kurulu'ndan Kara Kartal'a kötü haber! Trabzonspor karşılaşmasıyla ilgili başvuru reddedildi

  TFF Tahkim Kurulu'ndan Kara Kartal'a kötü haber! Trabzonspor karşılaşmasıyla ilgili başvuru reddedildi Türkiye Futbol Federasyonu Tahkim Kurulu'ndan Beşiktaş'ın sonucu merak edilen başvurusuyla ilgili karar açıklandı. Tahkim Kurulu, Beşiktaş'ın Trabzonspor karşılaşmasıyla ilgili kural hatası başvurusunu tahmin ve varsayıma dayalı olduğu gerekçe gösterilip oybirliği sonucu reddetti.

 • 20.04.2022 20 Nis 18:36 Yeni spor yasası teklifi TBMM Genel Kurulunda

  Yeni spor yasası teklifi TBMM Genel Kurulunda AK Parti İzmir Milletvekili Alpay Özalan, spor yasası teklifinin yasalaşması halinde kimsenin kulüp yöneticiliği yapmayacağı eleştirisine ilişkin, "Ne mevcut yöneticilerimiz kulüplerine hizmet etmekten vazgeçer ne de bu ülkenin evlatları taraftarı oldukları kulüpleri sahipsiz bırakır.

 • 09.04.2022 09 Nis 13:51 Tahkim Kurulu, Halil'in cezasını onadı

  Tahkim Kurulu, Halil'in cezasını onadı Kayseri EMAR Futbol Kulübü sporcusu Halil Akhan'ın 5 maçlık cezası Tahkim Kurulu tarafından onandı.

 • 26.03.2022 26 Mar 23:26 Son dakika haberleri! Fenerbahçe'den tahkim kurulunun kararına ilişkin açıklama

  Son dakika haberleri! Fenerbahçe'den tahkim kurulunun kararına ilişkin açıklama Bir son dakika haberine göre Fenerbahçe Spor Kulübü, 10 Süper Lig hakeminin itirazının tahkim kurulunca kabul edilmesiyle ilgili bir açıklama yaptı.

 • 26.03.2022 26 Mar 21:11 Tahkim Kurulu'ndan 10 hakemin lehine karar çıktı

  Tahkim Kurulu'ndan 10 hakemin lehine karar çıktı Türkiye Futbol Federasyonu, geçtiğimiz günlerde Süper Lig kadrosundan çıkarıldığı açıklanan 10 hakemin itirazının kabul edildiğini açıkladı.

 • 12.03.2022 12 Mar 12:57 TFF Tahkim Kurulu, Mert Hakan Yandaş ve Puchacz'ın cezalarını onadı

  TFF Tahkim Kurulu, Mert Hakan Yandaş ve Puchacz'ın cezalarını onadı Türkiye Futbol Federasyonu Tahkim Kurulu, Fenerbahçeli futbolcu Mert Hakan Yandaş ile Trabzonsporlu futbolcu Tymoteusz Puchacz'ın ikişer maçlık men cezalarını onadı.

 • 03.03.2022 03 Mar 18:20 Tahkim Kurulu, Murat Sancak'ın cezasını onadı

  Tahkim Kurulu, Murat Sancak'ın cezasını onadı Türkiye Futbol Federasyonu Tahkim Kurulu, Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu'nun (PFDK) Adana Demirspor Başkanı Murat Sancak'a verdiği 3 ay hak mahrumiyeti ve 100 bin lira para cezasını onadı.

 • 19.02.2022 19 Şub 14:03 TFF Tahkim Kurulu, Fatih Kurucuk'un cezasını onadı

  TFF Tahkim Kurulu, Fatih Kurucuk'un cezasını onadı Türkiye Futbol Federasyonu Tahkim Kurulu, Hatayspor futbolcu Fatih Kurucuk'a verilen 4 maç men ve 26 bin TL para cezasını onadı.

 • 12.02.2022 12 Şub 12:29 Trabzonspor'a para ve tribün kapatma cezası verildi

  Trabzonspor'a para ve tribün kapatma cezası verildi Türkiye Futbol Federasyonu Tahkim Kurulu'nun 12 Şubat 2022 tarihli toplantısında, Sivassporlu futbolcu Mustapha Yatabare'ye 3 maç men cezası, Trabzonspor'a da 48 bin TL para ve tribün kapatma cezası verildiği açıklandı.

 • 18.11.2021 18 Kas 17:21 TFF Tahkim Kurulu, Göztepeli Yalçın Kayan'ın 3 maç cezasını onadı

  TFF Tahkim Kurulu, Göztepeli Yalçın Kayan'ın 3 maç cezasını onadı Türkiye Futbol Federasyonu Tahkim Kurulu, Profesyonel Futbol Disiplin Kurulunun Göztepeli oyuncu Yalçın Kayan'a verdiği 3 maç men cezasını onadı.

 • 26.08.2021 26 Ağu 18:29 Tahkim Kurulu, Marcao'nun 8 maçlık cezasını onadı

  Tahkim Kurulu, Marcao'nun 8 maçlık cezasını onadı Brezilyalı savunmacı için yapılan erteleme talebi de oy çokluğu ile reddedildi - Türkiye Futbol Federasyonu Tahkim Kurulu, Galatasaraylı Marcao'ya Kerem Aktürkoğlu'na yaptığı saldırı sonrasında Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu (PFDK) tarafından verilen 8 maçlık cezayı onadı.

 • 12.08.2021 12 Ağu 09:40 Takımların Süper Lig kariyerleri

  Takımların Süper Lig kariyerleri Süper Lig'in yarın başlayacak 2021-2022 sezonu öncesindeki 63 yıllık geçmişine Galatasaray, Fenerbahçe ve Beşiktaş damga vurdu.

 • 04.08.2021 04 Ağu 14:05 (Özel haber) Ebrar Efkan Bilgiç: "Kararın Yargıtay'a taşınması ve Anayasa Mahkemesi'ne başvuru yolları açık"

  (Özel haber) Ebrar Efkan Bilgiç: 'Kararın Yargıtay'a taşınması ve Anayasa Mahkemesi'ne başvuru yolları açık' TFF Tahkim Kurulu'nun, Galatasaraylı futbolcu Oğulcan Çağlayan hakkında verdiği kararı değerlendiren Avukat ve Spor Hukukçusu Ebrar Efkan Bilgiç, "Oğulcan Çağlayan için Uluslararası Tahkim (CAS) yolu kapalı olsa da kararın Yargıtay'a taşınması ve Anayasa Mahkemesi'ne başvuru yolları açık.

 • 03.08.2021 03 Ağu 23:38 TFF Tahkim Kurulu, Galatasaray ve Oğulcan Çağlayan'ın itirazını reddetti

  TFF Tahkim Kurulu, Galatasaray ve Oğulcan Çağlayan'ın itirazını reddetti Türkiye Futbol Federasyonu Tahkim Kurulu, Galatasaray Kulübü ve lisansı çıkarılamayan futbolcusu Oğulcan Çağlayan'ın TFF Yönetim Kurulunun verdiği karara yaptığı itirazı oy çokluğuyla reddetti.

 • 03.08.2021 03 Ağu 22:32 Tahkim Kurulu'ndan Galatasaray ve Oğulcan Çağlayan'a ret

  Tahkim Kurulu'ndan Galatasaray ve Oğulcan Çağlayan'a ret Türkiye Futbol Federasyonu Tahkim Kurulu, Galatasaray ve Oğulcan Çağlayan'ın itirazlarını oy çokluğuyla reddetti.

 • 03.08.2021 03 Ağu 22:28 Tahkim Kurulu, Galatasaray ve Oğulcan Çağlayan'ın itirazlarını reddetti

  Tahkim Kurulu, Galatasaray ve Oğulcan Çağlayan'ın itirazlarını reddetti Türkiye Futbol Federasyonu Tahkim Kurulu, Galatasaray ve Oğulcan Çağlayan'ın itirazlarını oy çokluğuyla reddetti.

Advertisement