Yatışmayan gerginliğe hakem müdahalesi! Fenerbahçe-Galatasaray karşılaşmasında tribünler boşaltılıyor! - Son Dakika

Yatışmayan gerginliğe hakem müdahalesi! Fenerbahçe-Galatasaray karşılaşmasında tribünler boşaltılıyor!

18.02.2022 20:18
Yatışmayan gerginliğe hakem müdahalesi! Fenerbahçe-Galatasaray karşılaşmasında tribünler boşaltılıyor!

Fenerbahçe Beko ve Galatasaray Nef, Erkekler Türkiye Kupası yarı final maçında karşı karşıya geliyor. İki takım taraftarlarının da tribünleri doldurduğu karşılaşmada son bulmayan gerginliğin ardından hakemler tribünlerin boşaltılmasını istedi. Sporcular ve hakemler soyunma odasına gitti.

Bitci Türkiye Kupası Dörtlü Final, Bursa'da Fenerbahçe Beko- Galatasaray Nef karşılaşmasıyla başladı. İki takım taraftarlarının da tribünleri doldurduğu mücadelede gerginlik eksik olmadı.

4. ANONS İSTENDİ

Mücadelenin ilk 15 dakikasında yaşanan olaylar nedeniyle 3 kez anons yapıldı. Devre arasında da birbirlerine giren rakip takım taraftarlarını polis güçlükle ayırdı. İkinci yarıda da gerginliğin devam etmesi sonrası hakemler 4. anonsu istedi ve tribünler boşaltıldı. Bu sırada oyuncular ve hakem yönetimi soyunma odasına gitti.

YORUMLAR
500
TFF'den yabancı kuralına yeni düzenleme! 21'e yükseltildi TFF'den yabancı kuralına yeni düzenleme! 21'e yükseltildi Eski Fenerbahçeli Mesut Özil, Galatasaray'ın yeni transferi Torreira hakkında konuştu: Müthiş oyuncu Eski Fenerbahçeli Mesut Özil, Galatasaray'ın yeni transferi Torreira hakkında konuştu: Müthiş oyuncu

Son Dakika Spor Yatışmayan gerginliğe hakem müdahalesi! Fenerbahçe-Galatasaray karşılaşmasında tribünler boşaltılıyor! - Son Dakika


Advertisement
Haberi Paylaş