Yılan hikayesine dönen transferde Abdülkerim Bardakçı, Galatasaray ile anlaşmaya vardı - Son Dakika

Yılan hikayesine dönen transferde Abdülkerim Bardakçı, Galatasaray ile anlaşmaya vardı

24.06.2022 14:15

Süper Lig devleri, Galatasaray, Fenerbahçe ve Beşiktaş'ın kadrosuna katmak için çabaladığı Konyaspor'un başarılı stoperi Abdülkerim Durmaz, tercihini Galatasaray'dan yana kullandı. 27 yaşındaki savunmacı, sarı kırmızılı ekip ile anlaşmaya vardı.

Geçtiğimiz sezon Konyaspor formasıyla adından çokça söz ettiren Abdülkerim Bardakcı'nın takımdan ayrılmasına kesin gözüyle bakılıyordu. Transfer döneminin ilk bölümünde Beşiktaş ile anlaşmaya yakın olan Abdülkerim, bu transferden vazgeçip Fenerbahçe ile masaya oturmuştu. İmza aşamasına kadar gelinen bu anlaşma da çıkan pürüzler sebebiyle yarım kalınca, bu transfer çemberine Galatasaray da dahil oldu. Erhan Kaan Adıgüzel'in haberine göre, tecrübeli stoper Galatasaray ile anlaşma sağladı. Savunma oyuncusu, İstanbul'a gelip resmi sözleşmeye imzasını atacak.

Yılan hikayesine dönen transfer son buldu! Abdülkerim Bardakçı Süper Lig devi ile anlaştı

2.8 MİLYON EURO BONSERVİS

Galatasaray, Abdülkerim için Konyaspor'a net bonservis olarak 2.8 milyon euro ödeme yapacak. Marcao'nun ayrılmasına kesin gözüyle bakılan Galatasaray'da yeni teknik direktör Okan Buruk da yerli ve sol ayaklı bir stoperle çalışmak istiyor.

YORUMLAR
500
Süper Lig takımlarının yeni sezon gelirleri ortaya çıktı! Kazançlar 4 büyükleri tatmin etmeyecek Süper Lig takımlarının yeni sezon gelirleri ortaya çıktı! Kazançlar 4 büyükleri tatmin etmeyecek Süper Lig tarihinin 'en'leri Süper Lig tarihinin 'en'leri Süper Lig'in rekorları, ilkleri Süper Lig'in rekorları, ilkleri

Son Dakika Spor Yılan hikayesine dönen transferde Abdülkerim Bardakçı, Galatasaray ile anlaşmaya vardı - Son Dakika


Advertisement