Son dakika Sultan Özcan haberleri, Sultan Özcan son dakika, son dakika Sultan Özcan

Son Dakika Sultan Özcan Haberleri

 • Mood Ödülleri, Cumhuriyet'in 100. Yılına Özel Ankara'da Düzenlendi
  25 Oca Mood Ödülleri, Cumhuriyet'in 100. Yılına Özel Ankara'da Düzenlendi

  Ünlü yönetmen Burak Akan tarafından her yıl düzenlenen Mood Ödülleri, Ankara'da gerçekleşti. Göksun A.Ş. Ana Sponsorluğunda CP Otelde düzenlenen etkinlikte birçok ödül sahibini buldu. Mood Ödülleri Yönetim Kurulu Başkanı Burak Akan, ödül töreninde yaptığı konuşmada teşekkürlerini iletti. Törende ünlü modacılar ve sanatçılar da yer aldı. İşte ödül alanların tam listesi...

 • Kılıçdaroğlu, Merdan Yanardağ'a Destek Verdi
  17 Eyl Kılıçdaroğlu, Merdan Yanardağ'a Destek Verdi

  CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, TELE1 Dayanışma Gecesi'nde yaptığı konuşmada, mücadelenin koçbaşlığını ülkenin aydınları, gençleri ve kadınlarının yapacağını belirterek, Merdan Yanardağ'a destek verdi.

 • Tele1 Dayanışma Gecesi... Merdan Yanardağ'ın Mesajını Oğlu Alp Yanardağ Okudu: 'Bizleri Susturmayı Amaçlayan Kirli Kumpasın Çökmesi Kaçınılmazdır'
  17 Eyl Tele1 Dayanışma Gecesi... Merdan Yanardağ'ın Mesajını Oğlu Alp Yanardağ Okudu: "Bizleri Susturmayı Amaçlayan Kirli Kumpasın Çökmesi Kaçınılmazdır"

  İstanbul Silivri’deki Marmara Cezaevi’nde 83 gündür tutuklu bulunan Tele1 TV Genel Yayın Yönetmeni Merdan Yanardağ için İstanbul Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı’nda “Tele1 Dayanışma Gecesi” düzenlendi. Yanardağ, oğlu Alp Yanardağ aracılığıyla geceye gönderdiği mesajında; “Bağlamından koparılan konuşmalar ve montaj videolarla kurmaya çalıştıkları beni ve bizleri susturmayı amaçlayan hukuk dışı, kirli kumpasın çökmesi kaçınılmazdır. Yalanın saltanatı sürdürülemez. Geçit vermeyeceğiz” dedi.

 • 83 Gündür Cezaevi'nde Olan Gazeteci Merdan Yanardağ İçin Dayanışma Gecesi Düzenlendi.
  16 Eyl 83 Gündür Cezaevi'nde Olan Gazeteci Merdan Yanardağ İçin Dayanışma Gecesi Düzenlendi.

  CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Silivri’deki Marmara Cezaevi’nde 83 gündür tutuklu bulunan Tele1 TV Genel Yayın Yönetmeni Merdan Yanardağ için düzenlenen dayanışma gecesine katıldı. Kılıçdaroğlu, "Ülkenin aydınları ellerindeki meşaleye toplumları aydınlatırlar ama aydınların bu tarihsel sorumluluğun yanında ciddi zorlukları da vardır çünkü aydınlanmaya karşı olanlar önce o ülkenin aydınlarını yok etmek isterler. O nedenle Merdan Yanardağ içeride. Dışarıdaymışız gibi görünmekle beraber aslında hepimiz yarı açık bir cezaevindeyiz. Bu ülkenin aydınları, bu ülkenin siyasetçileri karanlığa karşı mücadele ederlerse her türlü karanlığı yener ve ellerindeki meşaleyle toplumu, zihinlerimizi, düşüncelerimizi aydınlatırlar. Bu aydınlardan birisi de Merdan Yanardağ" dedi.

 • HDP Milletvekilleri Yeşil Sol Parti'ye katıldı
  05 Eyl HDP Milletvekilleri Yeşil Sol Parti'ye katıldı

  HDP Van Milletvekili Pervin Buldan ile Şanlıurfa Milletvekili Mithat Sancar, partilerinden istifa ederek Yeşil Sol Parti'ye katıldı. Buldan ve Sancar'ın istifasıyla Meclis'te HDP'li milletvekili kalmazken, Yeşil Sol Parti'nin milletvekili sayısı 57'ye çıktı.

 • HDP'nin 4'üncü Olağanüstü Kongresi Tamamlandı
  27 Ağu HDP'nin 4'üncü Olağanüstü Kongresi Tamamlandı

  HDP'nin 4'üncü Olağanüstü Kongresi Ankara'da gerçekleştirildi ve Sultan Özcan ile Cahit Kırkazak HDP Eş Genel Başkanları seçildi. Kongrede Parti Meclisi ve diğer organların listesi de açıklandı.

 • HDP Eş Genel Başkanlıklarına Sultan Özcan ve Cahit Kırkazak seçildi
  27 Ağu HDP Eş Genel Başkanlıklarına Sultan Özcan ve Cahit Kırkazak seçildi

  HDP'nin 4. Olağanüstü Kongresi'nde Sultan Özcan ve Cahit Kırkazak Eş Genel Başkanlıklara seçildi. Kongrede ayrıca Parti Meclisi, Merkez Disiplin Kurulu ve Uzlaşma Kurulunun üyeleri belirlendi.

 • HDP'nin yeni eş genel başkanları belli oldu
  27 Ağu HDP'nin yeni eş genel başkanları belli oldu

  HDP'nin 4. Olağanüstü Kongresi'nde MYK üyesi Sultan Özcan ve Yeşil Sol MYK üyesi Cahit Kırkazak partinin yeni eş genel başkanları olarak belirlendi.

 • HDP Eş Genel Başkanlığı için adı geçen adaylar belli oldu: Sultan Özcan ve Cahit Kırazak
  25 Ağu HDP Eş Genel Başkanlığı için adı geçen adaylar belli oldu: Sultan Özcan ve Cahit Kırazak

  Hafta sonu Ankara'da gerçekleşecek kongre ile kapatılma riskine karşı tüm çalışmalarını Yeşil Sol Parti'ye devredecek olan HDP'nin Eş Genel Başkanları da değişecek. Yeni Eş Genel Başkanlar Sultan Özcan ve Cahit Kırkazak olacak.

 • Siyasi Parti Heyetleri Ramazan Bayramı Dolayısıyla HDP Genel Merkezini Ziyaret Etti
  22 Nis Siyasi Parti Heyetleri Ramazan Bayramı Dolayısıyla HDP Genel Merkezini Ziyaret Etti

  Ramazan Bayramı dolayısıyla düzenlenen partiler arası bayramlaşma programı kapsamında Gelecek Partisi, CHP, Saadet Partisi, Genç Parti ve DEVA Partisi heyetleri HDP Genel Merkezini ziyaret etti. Siyasi parti temsilcileri seçimler, demokrasi, adalet ve barış gibi konuları ele aldı.

 • Saadet Partisi, Genç Parti ve DEVA Partisi HDP ve Yeşil Sol Parti'yi ziyaret etti
  22 Nis Saadet Partisi, Genç Parti ve DEVA Partisi HDP ve Yeşil Sol Parti'yi ziyaret etti

  Partiler arası bayram ziyaretleri kapsamında CHP ve Gelecek Partisi'nin ardından Saadet Partisi, Genç Parti ve DEVA Partisi heyetleri de HDP ve Yeşil Sol Parti'yi ziyaret etti. HDP Merkez Yürütme Kurulu (MYK) Üyesi Sultan Özcan, seçimlerde değişim sürecinin birinci turda tamamlanması gerektiğini vurguladı. Ziyaretler sırasında Kürt sorununun çözümüne dikkat çeken ve demokratik siyasete yönelik saldırılara karşı çıkan konuşmalar yapıldı.

 • HDP, Gelecek Partisi ve CHP ile Bayramlaştı
  22 Nis HDP, Gelecek Partisi ve CHP ile Bayramlaştı

  HDP ve Yeşil Sol Parti heyeti, Gelecek Partisi ve CHP heyetlerini bayramlaşmak için kabul etti. HDP MYK Üyesi Sultan Özcan, bu seçim döneminde tek adam rejimini göndermek ve demokratik bir gelecek için çalışacaklarını söyledi. CHP Parti Meclisi üyesi Murat Emir ise Türkiye'nin sorunlarının çözümü için birlikte hareket etmeyi vurguladı.

 • Hdp'nin Yeni Myk'sında 'İki Dönem Kuralı' Etkili Oldu
  19 Tem Hdp'nin Yeni Myk'sında "İki Dönem Kuralı" Etkili Oldu

  HDP 5’inci Büyük Olağan Kongresi’nde seçilen Parti Meclisi, ilk toplantısını yaptı. Eş Genel Başkanlar Pervin Buldan ve Mithat Sancar’ın başkanlığında toplanan Parti Meclisi, Merkez Yürütme Kurulu (MYK) üyelerini belirledi. Partinin tüzüğü gereği; bir üye aynı organda üst üste en fazla iki dönem görev yapabiliyor. Bu nedenle, MYK'nın yaklaşık yüzde 50'si değişti. İki dönem üst üste MYK'da görev alan HDP Diyarbakır Milletvekili Garo Paylan, "İki dönem kuralı" nedeniyle Parti Meclisi'nde yer alamadı.

 • Hdp Myk Üyelerinin Görev Dağılımı Belli Oldu
  18 Tem Hdp Myk Üyelerinin Görev Dağılımı Belli Oldu

  Büyük Kongrede seçilen HDP Parti Meclisi (PM) dün ilk toplantısında partiyi seçimlere taşıyacak Merkez Yürütme Kurulu (MYK) üyelerini belirledi. Bugün HDP Eş Başkanı Mithat Sancar başkanlığında ilk kez toplanan MYK’da görev dağılımı yapıldı. Ebru Günay yeniden HDP Sözcüsü oldu.

 • Hdp'de 29 Kişilik Myk'nın 15 Üyesi Değişti
  17 Tem Hdp'de 29 Kişilik Myk'nın 15 Üyesi Değişti

  HDP, olağan büyük kongresinin ardından Merkez Yürütme Kurulu'nun (MYK) yeni üyelerini belirledi. HDP’de, 29 kişilik MYK’nın 15 üyesi değişti.

 • HDP eş genel başkanlığı el değiştirmedi: Pervin Buldan ve Mithat Sancar, yeniden HDP Eş Genel Başkanlığı'na seçildi
  03 Tem HDP eş genel başkanlığı el değiştirmedi: Pervin Buldan ve Mithat Sancar, yeniden HDP Eş Genel Başkanlığı'na seçildi

  HDP'nin mevcut eş genel başkanları Pervin Buldan ile Mithat Sancar, partilerinin düzenlenen 5. Büyük Kongresi'nde yeniden eş genel başkanlığa seçildi.

 • Turfanda kiraz, 50 liradan alıcı buluyor
  08 May Turfanda kiraz, 50 liradan alıcı buluyor

  ANTALYA'nın Gazipaşa ilçesinde, turfanda kiraz hasadı sürerken, bu yıl rekoltede düşüş olsa da kilosunun 50 liradan alıcı bulması, üreticinin yüzünü güldürdü.

 • Son dakika haberleri... İstanbul'da eşini boğarak öldüren kocanın yargılanmasına başlandı
  12 Mar Son dakika haberleri... İstanbul'da eşini boğarak öldüren kocanın yargılanmasına başlandı

  Son dakika gündem haberine göre Büyükçekmece'de sosyal medya hesabına gelen mesaj nedeniyle tartıştığı eşi Sonbahar Özcan'ı boğarak öldürdüğü gerekçesiyle hakkında ağırlaştırılmış müebbet hapis cezası istemiyle dava açılan sanık Ünal Özcan'ın yargılanmasına başlandı.

 • BÜYÜKÇEKMECE'DE EŞİNİ ÖLDÜREN SANIK AĞIRLAŞTIRILMIŞ MÜEBBET HAPİS İSTEMİYLE HAKİM KARŞISINDA
  12 Mar BÜYÜKÇEKMECE'DE EŞİNİ ÖLDÜREN SANIK AĞIRLAŞTIRILMIŞ MÜEBBET HAPİS İSTEMİYLE HAKİM KARŞISINDA

  BÜYÜKÇEKMECE' de geçen yıl 2 çocuğunun annesi, 8 yıllık eşi Sonbahar Özcan'ı boğarak öldürdüğü iddia edilen Ünal Özcan'ın (38) ağırlaştırılmış müebbet hapis istemiyle yargılanmasına başlandı.

 • Sendika hastanede bayramlaştı, hemşireler aileleri ile telefonda görüştü
  24 May Sendika hastanede bayramlaştı, hemşireler aileleri ile telefonda görüştü

  Sendika hastanede bayramlaştı, hemşireler aileleri ile telefonda görüştü Kırşehir Sağlık-Sen Sendikası, Eğitim Araştırma Hastanesinde düzenledikleri bayramlaşmada sağlık çalışanlarına şeker ve kolonya ikramında bulundu.

 • HDP'nin yeni MYK üyeleri belirlendi
  02 Mar HDP'nin yeni MYK üyeleri belirlendi

  Halkların Demokratik Partisinin (HDP) yeni Merkez Yürütme Kurulu (MYK) üyeleri belirlendi.

 • Kırıkkale'ye şehit ateşi düştü
  10 Şub Kırıkkale'ye şehit ateşi düştü

  Suriye'nin İdlib kentinde rejimin saldırısı sonucu şehit düşen Piyade Uzman Onbaşı Davut Özcan'ın şehadet haberi Kırıkkale'de yaşayan ailesine verildi.

 • İNTERNETTE VE SOSYAL MEDYADA ÖNE ÇIKAN YURT HABERLERİ
  04 Oca İNTERNETTE VE SOSYAL MEDYADA ÖNE ÇIKAN YURT HABERLERİ

  Tacizle suçlayıp, beyzbol sopasıyla işkence ettiler HATAY'da 3 kişi, 14 yaşındaki kızı taciz ettiğini öne sürdükleri bir genci, beyzbol sopasıyla falakaya yatırdı.

 • 'Kırmızılı kadın' Sultan Özcan: Kadınlar aşık olarak evlensin
  04 Oca 'Kırmızılı kadın' Sultan Özcan: Kadınlar aşık olarak evlensin

  KONYA'da, 'kırmızılı kadın' olarak bilinen, hayat hikayesiyle belgesellere ve dizilere konu olan Sultan Özcan (67), hayat hikayesini anlattı ve kendisi gibi şiddete maruz kalan kadınlara tavsiyelerde bulundu.

 • 'Kırmızılı kadın' Sultan Özcan: Kadınlar aşık olarak evlensinler
  04 Oca 'Kırmızılı kadın' Sultan Özcan: Kadınlar aşık olarak evlensinler

  KONYA'da, 'kırmızılı kadın' olarak bilinen, hayat hikayesiyle belgesellere ve dizilere konu olan Sultan Özcan (67), hayat hikayesini anlattı ve kendisi gibi şiddete maruz kalan kadınlara tavsiyelerde bulundu.

 • Konya 'kırmızılı kadın' sultan özcan kadınlar aşık olarak evlensinler
  04 Oca Konya 'kırmızılı kadın' sultan özcan kadınlar aşık olarak evlensinler

  'Kırmızılı kadın' Sultan Özcan: Kadınlar aşık olarak evlensinlerKONYA'da, 'kırmızılı kadın' olarak bilinen, hayat hikayesiyle belgesellere ve dizilere konu olan Sultan Özcan (67), hayat hikayesini anlattı ve kendisi gibi şiddete maruz kalan kadınlara tavsiyelerde bulundu.

 • Cumhuriyet Ortaokulundan 'English Day' Konulu Tiyatro
  14 May Cumhuriyet Ortaokulundan "English Day" Konulu Tiyatro

  Cumhuriyet Ortaokulu öğrencileri tarafından tiyatro oyunu sergilendi.

 • Türkiye'nin 8. Fcl Sınıfı Erzincan'da Açıldı
  13 May Türkiye'nin 8. Fcl Sınıfı Erzincan'da Açıldı

  Türkiye'nin 8. FCL Sınıfı Erzincan Cumhuriyet Ortaokulunda açıldı.

 • 2. Uluslararası Türkoğlu Avasım Geleneksel Türk Oyunları Festivali
  09 Tem 2. Uluslararası Türkoğlu Avasım Geleneksel Türk Oyunları Festivali

  Kahramanmaraş'taki 2. Uluslararası Türkoğlu Avasım Geleneksel Türk Oyunları Festivali sona erdi.

 • HDP Bozova 1. Olağanüstü Kongresi Gerçekleşti
  22 Ağu HDP Bozova 1. Olağanüstü Kongresi Gerçekleşti

  Halkların Demokratik Partisi (HDP) Bozova İlçe Örgütü 1. Olağanüstü Kongresi belediye sinema salonunda gerçekleştirdi.

 • Hdp Şanlıurfa Milletvekili Osman Baydemir Açıklaması
  30 Tem Hdp Şanlıurfa Milletvekili Osman Baydemir Açıklaması

  Halkların Demokratik Partisi(HDP) Antalya İl Örgütü tarafından organize edilen basın açıklamasında konuşan HDP Şanlıurfa Milletvekili Osman Baydemir, her türlü darbeye karşı olduklarını ve bugün yaşanan bütün sorunların 1980 darbesinden miras kaldığını söyledi.

 • Konya'nın 'Deli' Kızı! Kırmızılı Kadın
  26 Nis Konya'nın 'Deli' Kızı! Kırmızılı Kadın

  Tepeden tırnağa kırmızılar içinde… Konya'da 'kırmızılı kadın' olarak tanınıyor. Herkesin 'deli' gözüyle baktığı Sultan Özcan'ın hikayesi görünenden çok daha derin.

 • Women Of Turkey Hand Out Letters For Peace Amid Killings, Riot Police Breaks Up Demonstrations
  20 Ağu Women Of Turkey Hand Out Letters For Peace Amid Killings, Riot Police Breaks Up Demonstrations

  – Members of Women for Peace Initiative has gathered in a busy square of Bakırköy distict in Istanbul, in attempt to hand out letters attached with peace ribbons. However, the riot police officers having taken security measures in the area have not allowed the women protesters to hold the event and distribute.

 • Kadınlar Barış İçin Mektup Dağıttı
  19 Ağu Kadınlar Barış İçin Mektup Dağıttı

  Barış İçin Kadın Girişimi üyesi kadınlar, Bakırköy Fahri Korutürk Caddesi'nde bir araya gelerek barış için mektup dağıttı.

 • Kadınlardan Barış İçin Eylem...
  19 Ağu Kadınlardan Barış İçin Eylem...

  "barış İçin Kadın Girişimi" üyesi kadınlar, Bakırköy Fahri Korutürk Caddesi'nde bir araya gelerek barış için mektup dağıttı.

 • Sudan Resimler' Nilüfer'de
  28 Şub Sudan Resimler' Nilüfer'de

  Ressam Sultan Özcan’ın ‘Sudan Resimler’ adlı sergisi Nilüfer’de sanat severlerle buluştu.

 • 970 Rakımlı Yangın Kulesinde Ailecek Ramazan
  17 Tem 970 Rakımlı Yangın Kulesinde Ailecek Ramazan

  MUĞLA (İHA) Muğla Orman Bölge Müdürlüğü Köyceğiz Orman İşletme Müdürlüğü Ölemez Yangın Gözetleme Kulesinde yıllardır yangın nöbeti tutan Mustafa Özcan ve Durdu Özcan çifti birlikte görev yapıyor.

 • Hdp Parti Meclisi, Danışma Kurulu ve Disiplin Kurulu'nu Belirledi
  28 Eki Hdp Parti Meclisi, Danışma Kurulu ve Disiplin Kurulu'nu Belirledi

  Halkların Demokratik Partisi (HDP) Ankara'da gerçekleştirdiği büyük kongre ile yeni eşbaşkanlarını seçti, Parti Meclisi, Danışma Kurulu ve Disiplin Kurulunu da belirledi.Sebahat Tuncel ve Ertuğrul Kürkçü'nün eşbaşkanlar seçildikleri...

Advertisement