Son Dakika Son Dakika Son Dakika
Son dakika Swissotel haberleri, Swissotel son dakika, son dakika Swissotel

Son Dakika Swissotel Haberleri

Son dakika Swissotel haberlerini buradan takip edebilirsiniz. En son swissotel haberleri anında burada.


 • 28.11.2023 28 Kas 16:01 Beşiktaş'ta başkan adayı Hasan Arat, Samet Aybaba ile Feyyaz Uçar'ı basına tanıttı

  Beşiktaş'ta başkan adayı Hasan Arat, Samet Aybaba ile Feyyaz Uçar'ı basına tanıttı Beşiktaş Kulübü başkan adaylarından Hasan Arat, yönetim kurulu listesinde yer alan Feyyaz Uçar ve seçilmesi halinde futbol takımları genel koordinatörlüğü görevine getirilecek Samet Aybaba'yı basın mensuplarına tanıttı.

 • 23.11.2023 23 Kas 20:47 Beşiktaş Kulübü Başkan Adayı Hasan Arat, yönetim kurulunu 29 Kasım'da açıklayacak Açıklaması

  Beşiktaş Kulübü Başkan Adayı Hasan Arat, yönetim kurulunu 29 Kasım'da açıklayacak Açıklaması Beşiktaş Kulübünün 3 Aralık'ta yapılacak olağanüstü genel kurulu öncesinde başkan adaylarından Hasan Arat, yönetim kurulu listesini 29 Kasım'da açıklayacağını ilan etti.

 • 20.11.2023 20 Kas 21:29 Beşiktaş Başkan Adayı Serdal Adalı: Biz Popülizm İçin Transfer Yapmayacağız

  Beşiktaş Başkan Adayı Serdal Adalı: Biz Popülizm İçin Transfer Yapmayacağız Beşiktaş Kulübü Başkan Adayı Serdal Adalı, Beşiktaş'ı daha yükseğe çıkarmak için göreve talip olduklarını ve takımın kalitesini yükseltmek için transfer yapacaklarını belirtti. Adalı, rakiplerinin yaptığı gibi transferleri kendi cebinden karşılayacaklarını ve takım için gereken her şeyi yapacaklarını söyledi. Ayrıca, Beşiktaş'ın futbol takımını ayağa kaldıracaklarını ve kulübün diğer branşlarını da geliştireceklerini ifade etti.

 • 05.10.2023 05 Eki 11:24 Bursa Su Kolektifi, Uludağ'da Restore Edilen Sanatoryum Binasının Otele Dönüştürülmesi ve Yapılacak Helikopter Pistine Tepki Gösterdi

  Bursa Su Kolektifi, Uludağ'da Restore Edilen Sanatoryum Binasının Otele Dönüştürülmesi ve Yapılacak Helikopter Pistine Tepki Gösterdi Bursa Su Kolektifi, Kirazlıyayla Sanatoryumu’nun Bursa Ticaret ve Sanayi Odası’nın (BTSO) restorasyonunun ardından otele dönüştürülmesine ve yapılacak helikopter pistine tepki gösterdi. Kolektif üyesi Hüseyin Gün, "Tesislerin yanındaki bir çayırlık alana yine milli parkımızın eşsiz endemik bitkileri üzerine kanunsuzca mucur dökülerek başka bir helikopter pisti yapıldığı ortaya çıktı. Sonradan buranın Swissotel açılışına gelecek olan Cumhurbaşkanı için yapıldığı ardından orman yangınlarına karşı helikopter alanı olarak kullanılacağı söylendi. Oysa biliyoruz ki orman yangınına helikopterle müdahale için ormanın hemen yanına helikopter pisti yapmak mantıklı değildir" dedi.

 • 01.10.2023 01 Eki 15:27 İzmir, EuroVelo Bisikletli Turizm Konferansı'na ev sahipliği yapacak

  İzmir, EuroVelo Bisikletli Turizm Konferansı'na ev sahipliği yapacak Avrupa Bisikletçiler Federasyonu tarafından iki yılda bir düzenlenen EuroVelo Bisikletli Turizm Konferansı, bu yıl İzmir'de gerçekleştirilecek. Konferans, İzmir'in bisiklet turizmini dünyaya tanıtacak ve Avrupa'nın çeşitli ülkelerinden katılımcıları bir araya getirecek. İzmir, EuroVelo projesi kapsamında Türkiye'den seçilen ilk kent olma unvanını taşıyor ve EuroVelo Rotası ile Bergama ve Efes antik kentlerini birbirine bağlıyor. İzmir Büyükşehir Belediyesi, rotayı geliştirerek bisikletli turizm rotası ağını 580 kilometreye çıkardı.

 • 23.09.2023 23 Eyl 18:10 Erkan Petekkaya ve İlhan Doğan, yeni filmi hakkında konuştu

  Erkan Petekkaya ve İlhan Doğan, yeni filmi hakkında konuştu Swiss Otel'de düzenlenen basın toplantısında Erkan Petekkaya ve İlhan Doğan, Murat Aktaş'ın yönettiği ve Verwey'in yapımcılığını üstlendiği 'Her Şeye Rağmen' filmi hakkında bilgi verdi. İlhan Doğan, Almanya'da yaşadığı zorlukları anlatırken, Erkan Petekkaya ise Doğan'ın başarı hikayesinin kendisini etkilediğini söyledi. Film, 29 Eylül'de vizyona girecek.

 • 18.09.2023 18 Eyl 17:46 Uludağ Milli Parkı'nda Helikopter Pisti Tartışması

  Uludağ Milli Parkı'nda Helikopter Pisti Tartışması CHP Bursa Milletvekili Orhan Sarıbal, Uludağ Milli Parkı'nda bulunan Kirazlıyayla piknik alanına helikopter pisti yapılmasına tepki gösterdi. Sarıbal, bu durumun Bursa halkına ve Uludağ'a saldırı olduğunu belirtti. DOĞADER Başkanı Sedat Güler de pistin yapılacağı bölgede incelemelerde bulunarak tepkisini dile getirdi.

 • 12.09.2023 12 Eyl 12:31 Metro Türkiye, Bursa siyah incirini keşfetti

  Metro Türkiye, Bursa siyah incirini keşfetti Metro Türkiye, Yerelin İzinde projesi kapsamında Bursa siyah incirinin üretim süreçlerini ve tüketim alanlarını keşfetti. Şef Şemsa Denizsel, Bursa siyah incirini modern ve geleneksel tariflerle bugüne taşıdı. Proje kapsamında Bursa'nın köklü geçmişe sahip mutfağı ve Bursa siyah incirinin tarihi ve mutfak kültüründeki yeri de gezinin gündemini oluşturdu. Metro Türkiye, coğrafi işaretli ürünlerin korunması ve yerelleşmenin önemine vurgu yaparak, coğrafi işaretli ürünlere destek veriyor ve bu ürünlerin tabaklarda yaşamaya devam etmesini sağlıyor.

 • 28.07.2023 28 Tem 12:06 Zorlu Enerji, Enphase ile iş birliği yaparak İzmir'de Evsel Çatı GES eğitimlerine başladı

  Zorlu Enerji, Enphase ile iş birliği yaparak İzmir'de Evsel Çatı GES eğitimlerine başladı Zorlu Enerji, enerji yönetimi teknolojisi şirketi Enphase ile iş birliği yaparak İzmir'de Evsel Çatı GES eğitimlerine başladı. Eğitimde, evsel çatılarda güneş enerjisi kurulumları, modül seçimi ve mikro eviriciler hakkında bilgiler aktarıldı. Eğitimler, evsel sistemlerin avantajları hakkında farkındalık oluşturmak amacıyla devam edecek.

 • 18.07.2023 18 Tem 22:37 Lizz Wright, İstanbul Caz Festivali'nde sahne aldı

  Lizz Wright, İstanbul Caz Festivali'nde sahne aldı ABD'li caz sanatçısı Lizz Wright, İstanbul Caz Festivali kapsamında Swissotel The Bosphorus Istanbul'da konser verdi. Konserde Wright'a birçok müzisyen eşlik etti. Öncesinde ise Elif Sanchez caz, flamenko ve Latin müzikleriyle sahne aldı.

 • 08.07.2023 08 Tem 02:13 30. İstanbul Caz Festivali Başladı

  30. İstanbul Caz Festivali Başladı İstanbul Kültür Sanat Vakfı (İKSV) tarafından düzenlenen 30. İstanbul Caz Festivali, Takeshi's Cashew Florıan Feıt grubuyla açılış yaparak başladı. Festival, 07-19 Temmuz tarihleri arasında çeşitli konserlerle devam edecek. Morcheeba, The Lumineers, Fatoumata Diawara ve Lizz Wright gibi birçok önemli yerli ve yabancı sanatçı festivalde yer alacak. Festivalin bir diğer etkinliği ise ücretsiz olarak gerçekleştirilen Parkta Caz etkinliği olacak.

 • 08.07.2023 08 Tem 02:05 İSTANBUL FESTİVALİ 30. KEZ KAPILARINI AÇTI

  İSTANBUL FESTİVALİ 30. KEZ KAPILARINI AÇTI İstanbul Kültür Sanat Vakfı (İKSV) tarafından düzenlenen 30. İstanbul Caz Festivali, Takeshı's Cashew konseriyle başladı. Festival, 07-19 Temmuz tarihleri arasında çeşitli konserlerle devam edecek. Morcheeba, The Lumineers, Fatoumata Diawara ve Lizz Wright gibi birçok önemli yerli ve yabancı sanatçı festivalde yer alacak.

 • 08.07.2023 08 Tem 02:00 İSTANBUL FESTİVALİ 30. KEZ KAPILARINI AÇTI

  İSTANBUL FESTİVALİ 30. KEZ KAPILARINI AÇTI İstanbul Kültür Sanat Vakfı (İKSV) tarafından düzenlenen 30. İstanbul Caz Festivali, Takeshı's Cashew konseriyle başladı. Festival, 07-19 Temmuz tarihleri arasında çeşitli konserlerle devam edecek. Morcheeba, The Lumineers, Fatoumata Diawara ve Lizz Wright gibi birçok önemli yerli ve yabancı sanatçı festivalde yer alacak.

 • 08.06.2023 08 Haz 18:03 İstanbul Caz Festivali başlıyor

  İstanbul Caz Festivali başlıyor İstanbul Kültür Sanat Vakfı (İKSV) tarafından düzenlenen İstanbul Caz Festivali, 7 Temmuz'da başlayacak ve 19 Temmuz'a kadar sürecek. Festival kapsamında 40'a yakın konserde, usta isimlerden gençlere 200'den fazla yerli ve yabancı sanatçı izleyiciyle buluşacak. Konserler, Parkorman, Konak Teras, The Marmara Esma Sultan Yalısı, Sultan Park-Swissotel The Bosphorus ve Cemal Reşit Rey Konser Salonu gibi mekanlarda gerçekleştirilecek. Ayrıca festivalin sevilen etkinliklerinden Caz Vapuru, Anadolu Kavağı'na caz ve swing tınıları eşliğinde yolculuk yapacak.

 • 08.05.2023 08 May 19:26 36. Uluslararası Tüketici Kalite Zirvesi Hayata Değer Katanlar Ödül Tören'inde Haberler.com'a kalite ödülü verildi

  36. Uluslararası Tüketici Kalite Zirvesi Hayata Değer Katanlar Ödül Tören'inde Haberler.com'a kalite ödülü verildi 36.Uluslararası Tüketici Kalite Zirvesi , İş, Sanat ,Siyaset ve Akademik dünyayı bir araya getirdi. 7 Mayıs Swissotel The Bosphorus Istanbul'da gerçekleşen törende, Haberler.com'a kalite ödülü verildi.

 • 08.05.2023 08 May 17:49 Fahri Ustaoğlu'nun düzenlediği 36. Uluslararası Tüketici Kalite Zirvesi Hayata Değer Katanlar ödül töreni Swissotel'de gerçekleşti

  Fahri Ustaoğlu'nun düzenlediği 36. Uluslararası Tüketici Kalite Zirvesi Hayata Değer Katanlar ödül töreni Swissotel'de gerçekleşti 36.Uluslararası Tüketici Kalite Zirvesi , İş, Sanat ,Siyaset ve Akademik dünyayı bir araya getirdi. Türkiye ve dünya genelinde tüketicilerin bilinçlenmesi ve ekonomideki değişimlerin takip edilmesi amacıyla Lob'ın Internatıonal tarafından düzenlenen european busıness clup assocıatıon ve dmw diplomatlar birliği tarafından desteklenerek Avrupa birliğine akredite gerçekleşen uluslararası tüketici Zirvesi'nin 36'incisi ,7 Mayıs Swissotel The Bosphorus İstanbul'da gerçekleşti.

 • 05.05.2023 05 May 09:45 Klass Ödülleri 2023, yıldızlar geçidine sahne oldu

  Klass Ödülleri 2023, yıldızlar geçidine sahne oldu Türkiye'nin en prestijli dergisi Klass Magazin'in bu sene 2. kez gerçekleştirdiği Klass Ödülleri Gecesi, Swissotel The Bosphorus İstanbul'da büyük bir heyecana sahne oldu. Merit İnternational'ın ana sponsor olduğu Türkiye'nin 'en iyileri'nin 47 farklı kategoride ödüllendirildiği ödül törenine iş, sanat ve sosyal yaşam dünyasının pek çok seçkin ismi katılırken yıl boyunca girişimleri ve başarılarıyla ses getiren isimler ödülle taçlandırıldı.

 • 04.05.2023 04 May 22:22 Klass Ödülleri sahiplerini buldu

  Klass Ödülleri sahiplerini buldu Klass Magazin'in 2'nci kez gerçekleştirdiği Klass Ödülleri Gecesi yapıldı. Türkiye'nin en iyilerinin 47 farklı kategoride ödüllendirildiği ödül töreninde Galatasaray Başkanı Dursun Özbek ödül takdim edenler arasında yerini aldı.

 • 01.02.2023 01 Şub 09:57 İkinci Yüzyılın İktisat Kongresi'nin Programı Açıklandı… Millet İttifakı Liderleri, 19 Şubat'ta İzmir'de Buluşacak

  İkinci Yüzyılın İktisat Kongresi'nin Programı Açıklandı… Millet İttifakı Liderleri, 19 Şubat'ta İzmir'de Buluşacak İzmir’de 15-21 Şubat 2023 tarihleri arasında düzenlenecek İkinci Yüzyılın İktisat Kongresi’nin programı açıklandı. 19 Şubat 2023 tarihinde gerçekleştirilecek “Millet İttifakı Genel Başkanlar Buluşması” kapsamında liderler İzmir’de bir araya gelecek.

 • 27.01.2023 27 Oca 15:45 Başkan Soyer: Biz, Sadece Geçmişi Değil, İyi Tasarlanmış Bir Geleceği, Gelecek Kuşaklara Bırakmak İstiyoruz

  Başkan Soyer: Biz, Sadece Geçmişi Değil, İyi Tasarlanmış Bir Geleceği, Gelecek Kuşaklara Bırakmak İstiyoruz İzmir Büyükşehir Belediyesi'nin düzenleyeceği İkinci Yüzyılın İktisat Kongresi hazırlıkları kapsamında Yüksek İstişare Kurulu, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer'in ev sahipliğinde ikinci kez toplandı. Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu'nun da katılarak destek verdiği toplantıda konuşan Başkan Soyer, “Bugün herkes günü kurtarmakla meşgul. Biz, sadece geçmişi değil, iyi tasarlanmış bir geleceği, gelecek kuşaklara bırakmak istiyoruz” dedi.

 • 23.12.2022 23 Ara 18:16 İslam Dünyası Anayasa Yargısı Konferansı'nda "anayasaya uygunluk denetimi modelleri" konuşuldu

  İslam Dünyası Anayasa Yargısı Konferansı'nda 'anayasaya uygunluk denetimi modelleri' konuşuldu Anayasa Mahkemesi'nin ev sahipliğinde düzenlenen "İslam Dünyası Anayasa Yargısı Konferansı" kapsamında, "İslam Ülkelerinde Anayasaya Uygunluk Denetimindeki Farklı Modeller" oturumu düzenlendi.

 • 23.12.2022 23 Ara 17:28 Cezayir Anayasa Mahkemesi Başkanı, İslam Dünyası Anayasa Yargısı Konferansı'nda konuştu Açıklaması

  Cezayir Anayasa Mahkemesi Başkanı, İslam Dünyası Anayasa Yargısı Konferansı'nda konuştu Açıklaması Cezayir Anayasa Mahkemesi Başkanı Ömer Belhac, ülkesinin kurumlara yönelik denetimi artıracak ve yargı bağımsızlığını koruyacak şekilde yasalarını gözden geçirdiğini söyledi.

 • 23.12.2022 23 Ara 17:22 İslam Dünyası Anayasa Yargısı Konferansı sempozyumla devam etti

  İslam Dünyası Anayasa Yargısı Konferansı sempozyumla devam etti Anayasa Mahkemesinin ev sahipliğinde düzenlenen "İslam Dünyası Anayasa Yargısı Konferansı" kapsamında, bazı İslam ülkelerinin yüksek mahkeme başkanlarının katıldığı sempozyum yapıldı.

 • 01.12.2022 01 Ara 20:16 İzmir'de Sanayici, Tüccar ve Esnaf Buluşmasının Ardından 25 Maddelik Deklarasyon Açıklandı

  İzmir'de Sanayici, Tüccar ve Esnaf Buluşmasının Ardından 25 Maddelik Deklarasyon Açıklandı İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer’in ev sahipliğinde “Geleceğin Türkiye’sini inşa ediyoruz” sloganıyla 100 yıl sonra yeniden düzenlenecek İkinci Yüzyılın İktisat Kongresi çalışmaları kapsamında sanayici, tüccar ve esnaf grubuyla yapılan toplantının ardından sonuç bildirgesi açıklandı.

 • 01.12.2022 01 Ara 17:24 İzmir'de İktisat Kongresi İçin Son Paydaş Buluşması Sanayici, Tüccar ve Esnaf Temsilcileriyle Yapıldı

  İzmir'de İktisat Kongresi İçin Son Paydaş Buluşması Sanayici, Tüccar ve Esnaf Temsilcileriyle Yapıldı İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin Şubat 2023’te İzmir’de düzenleyeceği İkinci Yüzyılın İktisat Kongresi’nin hazırlık çalışmaları kapsamında son paydaş buluşması sanayici, tüccar ve esnaf grubuyla yapıldı. Toplantının açılışında konuşan İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, “Bugünün siyasal ikliminde, geleceğin siyasetini ve iktisat politikalarını belirleyecek kararlar almayı istiyoruz. Bu kadar geniş katılımlı bir yapıdan çıkacak kararların kimse tarafından yabana atılmayacağını düşünüyoruz" dedi.

 • 26.11.2022 26 Kas 10:16 İzmir'de İktisat Kongresi İçin Sanayici, Tüccar ve Esnaf Buluşması Yapılacak

  İzmir'de İktisat Kongresi İçin Sanayici, Tüccar ve Esnaf Buluşması Yapılacak İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin Şubat 2023’te İzmir’de düzenleyeceği İkinci Yüzyılın İktisat Kongresi’nin hazırlık çalışmaları kapsamında son paydaş buluşması 1 Aralık 2022 tarihinde sanayici, tüccar ve esnaf grubu ile yapılacak.

 • 07.11.2022 07 Kas 16:20 "Yeşil Binalar ve Şehirler Zirvesi'22" düzenlendi

  'Yeşil Binalar ve Şehirler Zirvesi'22' düzenlendi Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakan Yardımcısı Hasan Suver, 2023 yılı itibarıyla yeni yapı ruhsatı alacak belli büyüklükteki binalarda uygulamaya başlanacak Neredeyse Sıfır Enerjili Bina Konsepti (nSEB) ile binalarda enerji verimliliğini artıracaklarını, karbon salımı ve çevre...

 • 02.11.2022 02 Kas 23:59 GÜNDEM ÖZETİ / 3 Kasım 2022

  GÜNDEM ÖZETİ / 3 Kasım 2022 TBMM Başkanı Mustafa Şentop, 6. Denizcilik ve Deniz Hukuku Uluslararası Kongresi'ne katılacak.

 • 26.10.2022 26 Eki 02:36 KKTC CUMHURBAŞKANI'NDAN MAGAZİNKOLİK VE ALSANA HABER'E BÜYÜK ÖDÜL…

  KKTC CUMHURBAŞKANI'NDAN MAGAZİNKOLİK VE ALSANA HABER'E BÜYÜK ÖDÜL… Dün gece, Lob’ın International tarafından düzenlenen Global kalite zirvesi, Swissotel İstanbul’da KKTC Cumhurbaşkanı Sayın Ersin Tatar’ın katılımıyla gerçekleşti. Gökay Kalaycıoğlu’nun sunduğu ödül gecesinde Magazinkolik.com “En başarılı magazin sitesi” ödülünü alırken, Alsana Haber Programı Youtube’ın “En İyi Program” ödülüne layık görüldü…

 • 25.10.2022 25 Eki 18:36 Eylül Öztürk Ödüle Doymuyor

  Eylül Öztürk Ödüle Doymuyor Güzel oyuncu Eylül Öztürk, gerek oyunculuktaki başarısıyla gerek de sosyal medya ki başarısıyla ödülden ödüle koşuyor.

 • 24.10.2022 24 Eki 23:09 KKTC Cumhurbaşkanı Ersin Tatar, Global Kalite Zirvesi'nin kapanışında konuştu

  KKTC Cumhurbaşkanı Ersin Tatar, Global Kalite Zirvesi'nin kapanışında konuştu Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (KKTC) Cumhurbaşkanı Ersin Tatar, "Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın BM toplantısında söylediği gibi artık Kıbrıs'ta Türklere uygulanan ambargo ve kısıtlamaların son bulması uluslararası toplumdan beklentimizdir.

 • 11.10.2022 11 Eki 22:36 İbrahim Tatlıses'in kızı Dilan, 8 yıllık erkek arkadaşıyla evlendi

  İbrahim Tatlıses'in kızı Dilan, 8 yıllık erkek arkadaşıyla evlendi Sanatçı İbrahim Tatlıses'in kızı Dilan Çıtak Tatlıses, sekiz yıldır birlikte olduğu sevgilisi Levent Dörter ile evlendi. Çiftin düğününe ünlü isimler akın etti.

 • 08.10.2022 08 Eki 18:22 Ünlü Oyuncu Özge Özder Öyle Bir Şey Yaptı Ki...

  Ünlü Oyuncu Özge Özder Öyle Bir Şey Yaptı Ki... Oyuncu Özge Özder'in kendi kızı Luna ve ona anlattığı masallardan esinlenerek masal serisi halinde yayınlanacak olan kitabı Ay Perisi Luna'nın lansmanı Swissotel'de yapıldı. Özder, kitabın tüm gelirini SMA hastası 2 aylık Masal bebeğin tedavi kampanyasına bağışlanacağını açıkladı. İşte detaylar...

 • 08.10.2022 08 Eki 18:17 Ünlü Oyuncu Özge Özder Öyle Bir Şey Yaptı Ki...

  Ünlü Oyuncu Özge Özder Öyle Bir Şey Yaptı Ki... Oyuncu Özge Özder'in kendi kızı Luna ve ona anlattığı masallardan esinlenerek masal serisi halinde yayınlanacak olan kitabı Ay Perisi Luna'nın lansmanı Swissotel'de yapıldı. Özder, kitabın tüm gelirini SMA hastası 2 aylık Masal bebeğin tedavi kampanyasına bağışlanacağını açıkladı. İşte detaylar...

 • 13.09.2022 13 Eyl 16:01 CHP'de iç savaş! Barış Yarkadaş: İmamoğlu Swiss Otel'in mülkiyetini satmak istiyor

  CHP'de iç savaş! Barış Yarkadaş: İmamoğlu Swiss Otel'in mülkiyetini satmak istiyor CHP'de yaşanan güç mücadelesi nedeniyle büyük sızıntı yaşanıyor. CHP'li eski İstanbul Milletvekili Barış Yarkadaş, katıldığı bir televizyon programında İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun Swiss Otel'in mülkiyetini satmak istediğini, bu duruma itiraz eden 2 CHP'li meclis üyesini ise ihraç etmek için uğraştığını iddia etti.

 • 25.08.2022 25 Ağu 15:56 İstanbul Rooftop Festival İçin Geri Sayım Başladı

  İstanbul Rooftop Festival İçin Geri Sayım Başladı Eylül ayının klasiği haline gelen ve bu sene 6.sı düzenlenecek olan İstanbul Rooftop Festival, 10 Eylül Cumartesi günü kapılarını aralıyor. İşte detaylar...

 • 25.08.2022 25 Ağu 13:24 CHP Ekonomi Masası Heyeti, İzmir'de iş dünyası temsilcileriyle bir araya geldi

  CHP Ekonomi Masası Heyeti, İzmir'de iş dünyası temsilcileriyle bir araya geldi CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Faik Öztrak başkanlığındaki Ekonomi Masası Heyeti, İzmir'de iş dünyası temsilcileriyle buluştu.

 • 25.08.2022 25 Ağu 09:04 GÜNDEM / 25 Ağustos 2022

  GÜNDEM / 25 Ağustos 2022 Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Malazgirt Zaferi'nin 951. yıl dönümü dolayısıyla Ahlat'ta düzenlenecek etkinliklere katılacak.

 • 25.08.2022 25 Ağu 00:04 GÜNDEM ÖZETİ / 25 Ağustos 2022

  GÜNDEM ÖZETİ / 25 Ağustos 2022 TBMM Başkanı Mustafa Şentop, Malazgirt Zaferi'nin 951. yıl dönümü etkinlikleri kapsamında Ahlat'ta Selçuklu Kabristanı'nı ziyaret edecek, Ahlat etkinlik alanında düzenlenecek programa katılacak.

 • 14.08.2022 14 Ağu 15:02 Doğum Günümde Tatsız Olaylara Girmek İstemem

  Doğum Günümde Tatsız Olaylara Girmek İstemem Şarkıcı Burcu Güneş, önceki akşam Maçka Swiss Otel'de yeni yaşını kutladı.

 • 27.07.2022 27 Tem 17:16 İmamoğlu: "Söz Verdiğimiz İşlerde En Az Yüzde 65-70 Başarıya Ulaştık, Bütün Engellemelere Rağmen"

  İmamoğlu: 'Söz Verdiğimiz İşlerde En Az Yüzde 65-70 Başarıya Ulaştık, Bütün Engellemelere Rağmen' İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu, “İstanbul'da her vatandaşımızın eşit ve adil hizmet alması için gayret ediyoruz. Yarattıkları ekonomik krize meydan okuyoruz. Söz verdiğimiz işlerde en az yüzde 65-70 başarıya ulaştık, bütün engellemelere rağmen” dedi. İmamoğlu, Cumhurbaşkanlığı adaylığıyla ilgili "Ekrem İmamoğlu'ndan Genel Başkanımıza daha yakın bir nefer olamaz. Orada bizim irademizi Sayın Genel Başkan temsil ediyor. Altılı masanın kararına bizim nefer olmamız düşer" diye konuştu.

 • 18.06.2022 18 Haz 11:22 Çağlar Ökten'le dünyaevine giren Seda Sayan, evlilik soyadını sildirmek için dava açtı

  Çağlar Ökten'le dünyaevine giren Seda Sayan, evlilik soyadını sildirmek için dava açtı Kendisinden 25 yaş küçük müzisyen Çağlar Ökten ile geçtiğimiz ay nikah masasına oturan ve magazin dünyasının gündemine oturan 59 yaşındaki Seda Sayan, evlilik soyadını sildirmek için mahkemeye başvurdu. Resmi işlemlerde 'Ökten'in sorun olması nedeniyle ünlü sanatçı, kızlık soyadını kullanmak için dava açtı.

 • 17.06.2022 17 Haz 10:50 Tunç Soyer'den Kılıçdaroğlu ve CHP Yönetimine Sunum... İzmir'in Kurtuluşunun 100'ncü Yıl Etkinliklerine Davet Etti

  Tunç Soyer'den Kılıçdaroğlu ve CHP Yönetimine Sunum... İzmir'in Kurtuluşunun 100'ncü Yıl Etkinliklerine Davet Etti İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve parti yönetimine “Geleceğin Türkiye’si İzmir” sunumu yaptı. İzmir’den Türkiye’ye, örnek olacağını belirttiği sosyal demokrat belediyecilik projelerini anlatan Başkan Soyer, CHP Lideri Kılıçdaroğlu ve parti yönetimini İzmir’in kurtuluşunun yüzüncü yıl etkinliklerine davet etti.

 • 17.06.2022 17 Haz 08:58 Faik Öztrak'tan Asgari Ücret Çağrısı: "Hükümet Övünüp Duruyor, Hazine'nin Kasasında 500 Milyardan Fazla Para Var, Bir An Önce Maaş Ayarlamalarını...

  Faik Öztrak'tan Asgari Ücret Çağrısı: 'Hükümet Övünüp Duruyor, Hazine'nin Kasasında 500 Milyardan Fazla Para Var, Bir An Önce Maaş Ayarlamalarını... CHP Sözcüsü Faik Öztrak, asgari ücrete ara zam beklentisi ile ilgili, "Asgari ücret açlık sınırının altına düşmüş vaziyette. Hükümet övünüp duruyor. 500 milyardan fazla kasasında para var Hazine'nin. Bir an önce hiç kimseyi bekletmeden tüm bu maaş ayarlamalarını yapmaları lazım" dedi.

 • 05.06.2022 05 Haz 11:18 Tunç Soyer: Bremen Belediyesi ile Aramızdaki Kardeşlik Bağı Büyüyecek

  Tunç Soyer: Bremen Belediyesi ile Aramızdaki Kardeşlik Bağı Büyüyecek İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, İzmir-Bremen Kardeş Kent Anlaşması’nın 25 yıldönümü için pandemi sebebiyle 2 yıl ertelemeli olarak düzenlenen programına katıldı. Tunç Soyer, “Bremen Belediyesi ile aramızdaki kardeşlik bağı, inanıyorum ki önümüzdeki yıllarda daha da büyüyecek. Kutlamalarımız gecikmiş olsa da kardeşliğimiz hiçbir zaman kesilmedi ve dayanışmamız sürdü” dedi.

 • 24.05.2022 24 May 14:31 "Sağlık İçin Beslenmenin Rolü Konferansı" İstanbul'da düzenlenecek

  'Sağlık İçin Beslenmenin Rolü Konferansı' İstanbul'da düzenlenecek Sabri Ülker Vakfı ve The Nutrition Societynin ortaklaşa düzenlediği "Sağlık İçin Beslenmenin Rolü Konferansı", yarın İstanbul'da başlayacak.

 • 18.05.2022 18 May 22:41 İBB Meclisi'nden, Beşiktaş'taki Swissotel'in bulunduğu arsanın satışına onay

  İBB Meclisi'nden, Beşiktaş'taki Swissotel'in bulunduğu arsanın satışına onay İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Meclisinde, Beşiktaş'taki Swissotel'in bulunduğu arsanın satışına onay verildi.

 • 18.05.2022 18 May 22:27 İbb Meclisi'nden Swiss Otel Arazisinin Satışına Onay

  İbb Meclisi'nden Swiss Otel Arazisinin Satışına Onay İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Meclisi, Beşiktaş’ta bulunan 63 dönümlük Boğaz manzaralı Swiss Otel arazisinin satışına onay verdi. AKP, MHP, CHP ve İYİ Parti’nin ‘evet’ oyu verdiği oylamada, 2 CHP’li ve 2 İYİ Partili meclis üyesi, partilerinin grup kararlarına aykırı oy kullandı.

 • 25.04.2022 25 Nis 08:30 SEDA SAYAN VE ÇAĞLAR ÖKTEN EVLENDİ

  SEDA SAYAN VE ÇAĞLAR ÖKTEN EVLENDİ (Görüntülerle) SEDA SAYAN VE ÇAĞLAR ÖKTEN EVLENDİİSTANBUL, (DHA)-Seda Sayan ve Çağlar Ökten bu akşam Swiss Otel The Bosphourus'da Beşiktaş Belediyesi Nikah Daire Başkanı Osman Kurtoğlu'nun gerçekleştirdiği nikah ile evlendi.

 • 31.03.2022 31 Mar 15:31 TÜROB'da Müberra Eresin yeniden başkanlığa seçildi

  TÜROB'da Müberra Eresin yeniden başkanlığa seçildi Türkiye Otelciler Birliği (TÜROB) Başkanı Müberra Eresin 24'üncü Genel Kurul'da yeniden başkan seçildi.

Advertisement