SON DAKİKA UĞUR POLAT HABERLERİ

Son Dakika Uğur Polat Haberleri

 • 21 Mart 2019 12:03 Başkan Polat'ın Nevruz Bayramı Mesajı Başkan Polat'ın Nevruz Bayramı Mesajı Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat, Nevruz Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı.
 • 16 Mart 2019 13:26 Vali Baruş, Büyükşehir Yatırımlarını İnceledi Vali Baruş, Büyükşehir Yatırımlarını İnceledi Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat, Malatya'ya kazandırılan hatırım ve hizmetleri Malatya Valisi Aydın Baruş ile birlikte gezerek yapılan hizmetlerle ilgili bilgiler verdi.
 • 15 Mart 2019 16:40 Vali Baruş İle Yatırım Ve Hizmetleri Gezen Başkan Polat Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat, Malatya'ya kazandırılan hatırım ve hizmetleri Malatya Valisi Aydın Baruş ile birlikte gezerek yapılan hizmetlerle ilgili bilgiler verdi.
 • 15 Mart 2019 15:39 Yüzakı Bulvarında Sona Doğru Yol çalışmalarına engel son yapılarda yıkıldıBüyükşehir Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat, devam eden düzenleme çalışmalarını yerinde inceleyerek çalışmalarla ilgili açıklamalarda bulundu
 • 15 Mart 2019 15:31 Doğa Cadde'de 'Çarşı-Pazar' Günleri Doğa Cadde'de 'Çarşı-Pazar' Günleri Bir çok ilden yöresel ürünlerin yer aldığı fuarın açılışına Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat, AK Parti Malatya İl Başkanı İhsan Koca, Doğa Cadde AVM Yöneticisi Cemile Gezer ile davetliler katıldı
 • 13 Mart 2019 17:07 Başkan Polat Meclis Üyeleriyle Helalleşti Başkan Polat Meclis Üyeleriyle Helalleşti Büyükşehir Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat, Büyükşehir Belediye Meclisinin son toplantısında meclis üyeleri ile bir araya gelerek vedalaşmak istediğini belirterek yaptığı konuşmada, "Yeşilyurt Belediye Başkanı olarak dört yıl daha sonrada Büyükşehir Belediye Başkanı olarak da bir yıl sizlerle birlikte Malatya'mıza, milletimize hizmet etme imkanı bulduk
 • 13 Mart 2019 17:04 Büyükşehir Belediye Meclisi Mart Ayı Toplantısı Gerçekleştirildi Büyükşehir Belediye Meclisi Mart Ayı Toplantısı Gerçekleştirildi Büyükşehir Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat, Büyükşehir Belediye Meclisinin son toplantısında meclis üyeleri ile bir araya gelerek vedalaşmak istediğini belirterek yaptığı konuşmada, "Yeşilyurt Belediye Başkanı olarak dört yıl daha sonrada Büyükşehir Belediye Başkanı olarak da bir yıl sizlerle birlikte Malatya'mıza, milletimize hizmet etme imkânı bulduk
 • 08 Mart 2019 16:18 Başkan Polat, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nü Kutladı Başkan Polat, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nü Kutladı Büyükşehir Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat eşi Yasemin Polat ile birlikte, 8 Mart Dünya Kadınlar Gününde Büyükşehir Belediyesi Nikah Sarayında genç çiftlerin nikahlarını kıyarak bir ömür boyu mutluluklar dilediler.
 • 05 Mart 2019 15:46 Cumhurbaşkanı Malatya'ya Gelecek Cumhurbaşkanı Malatya'ya Gelecek Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat, Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın katılımı ile 6 Mart 2019 Çarşamba günü saat 14.30'da Büyükşehir Belediyesi yanında gerçekleştirilecek olan mitinge bütün Malatyalıları davet etti.
 • 05 Mart 2019 14:05 Sivil Toplum Kuruluşlarından Başkan Polat'a Ziyaret Sivil Toplum Kuruluşlarından Başkan Polat'a Ziyaret SMMMO Başkanı Nuh Boyraz ve yönetim kurulu üyeleri, Muhasebeciler Günü nedeniyle Büyükşehir Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat'ı ziyaret etti.
 • 04 Mart 2019 17:09 Polat İtfaiyecilerle Bir Araya Geldi Polat İtfaiyecilerle Bir Araya Geldi Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat, beraberinde Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Ali Yıldırım ile birlikte İtfaiye Dairesi Başkanlığı Sanayi Şubesini ziyaret ederek, personellerle bir araya geldi.
 • 26 Şubat 2019 13:18 Esenlik'te Maliyetine Sebze ve Meyve Satışı Başladı Esenlik'te Maliyetine Sebze ve Meyve Satışı Başladı Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat, hükumetin aldığı tanzim satış noktaları kararına denk olarak Esenlik'te de meyve ve sebzelerin maliyetine satışının başladığını söyledi.
 • 21 Şubat 2019 15:25 Engellilerimizin Sosyal Hayata Adaptasyonlarında Merkezlerimiz Büyük Önem Taşımakta Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat Üstat Hüsamettin Yıldırım Engelli Koordinasyon Merkezini ziyaret ederek kursiyerlerle bir araya gelip çalışmalar hakkında bilgiler aldı.
 • 18 Şubat 2019 17:09 TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu'ndan Polat'a Ziyaret TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu'ndan Polat'a Ziyaret Malatya okul açılışına katılan Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Rıfat Hisarcıklıoğlu, Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat'ı ziyaret etti.
 • 14 Şubat 2019 16:36 Başkan Polat; Kernek Külliyesi Kadın Kültür Ve Spor Merkezini Ziyaret Etti Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat, beraberinde Genel Sekreter Yardımcısı Haydar Şahin ile birlikte Kernek Külliyesi Kadın Kültür ve Spor Merkezinde incelemelerde bulundu.
 • 12 Şubat 2019 16:55 Kent Konseyinden Polat'a Ziyaret Malatya Kent Konseyi Genel Sekreteri Necati Çobanoğlu, Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat'ı ziyaret ederek, "Gelenekten Geleceğe" projesini anlattı.
 • 12 Şubat 2019 12:52 Gelenekten Geleceğe' Projesi Malatya Kent Konseyi Genel Sekreterliği'nin 2019 yılı lokomotif projesi olarak hazırladığı 'Gelenekten Geleceğe' projesine tam destek veren Büyükşehir Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat, "Kent Konseyimizin hazırlamış olduğu proje toplumumuz için büyük önem taşımaktadır" dedi.
 • 12 Şubat 2019 12:23 'Gelenekten Geleceğe' Projesi İçin Destek Ziyaretleri Devam Ediyor 'Gelenekten Geleceğe' Projesi İçin Destek Ziyaretleri Devam Ediyor Bu kapsamda Malatya Valisi Aydın Baruş'tan sonra Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat makamında ziyaret edildi
 • 08 Şubat 2019 14:04 Polat'tan Müsiad'a Ziyaret Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat, MÜSİAD Malatya Şube Başkanı Muharrem Poyraz'ı ziyaret ederek yeni görevinde başarılar diledi.
 • 04 Şubat 2019 17:25 Başkan Polat Atıksu Arıtma Tesisinde İncelemelerde Bulundu Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat, MASKİ bünyesinde hizmet vermekte olan Atıksu Arıtma Tesisinde incelemelerde bulunarak yapılan çalışmalar hakkında ilgililerden bilgi aldı.
 • 04 Şubat 2019 17:05 Polat Atık Su Arıtma Tesisi'ni İnceledi Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat, Atık su Arıtma Tesisi'nde incelemelerde bulundu.
 • 04 Şubat 2019 16:48 Başkan Polat Atıksu Arıtma Tesisinde İncelemelerde Bulundu Başkan Polat Atıksu Arıtma Tesisinde İncelemelerde Bulundu Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat, MASKİ bünyesinde hizmet vermekte olan Atıksu Arıtma Tesisinde incelemelerde bulunarak yapılan çalışmalar hakkında ilgililerden bilgi aldı.
 • 19 Ocak 2019 22:04 Bakan Dönmez: Doğal Gaz İçin Çalışmalara Başladık -2 DÖNMEZ'DEN, BAŞKAN POLAT'A ZİYARETEnerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez beraberindeki heyet ile birlikte Büyükşehir Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat'ı makamında ziyaret ederek, Büyükşehir Belediyesi'nin yapmış olduğu yatırım ve çalışmalar hakkında bilgi aldı.
 • 19 Ocak 2019 20:42 Bakan Dönmez'den Büyükşehir Belediyesine Ziyaret Bakan Dönmez'den Büyükşehir Belediyesine Ziyaret Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Dönmez, Malatya programı kapsamında Büyükşehir Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat'ı ziyaret etti.
 • 19 Ocak 2019 20:39 Bakan Dönmez: Doğal Gaz İçin Çalışmalara Başladık (2) Bakan Dönmez: Doğal Gaz İçin Çalışmalara Başladık (2) DÖNMEZ'DEN, BAŞKAN POLAT'A ZİYARETEnerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez beraberindeki heyet ile birlikte Büyükşehir Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat'ı makamında ziyaret ederek, Büyükşehir Belediyesi'nin yapmış olduğu yatırım ve çalışmalar hakkında bilgi aldı.
 • 17 Ocak 2019 16:37 Başkan Polat, Kültür A.Ş.'yi Ziyaret Etti Başkan Polat, Kültür A.Ş.'yi Ziyaret Etti Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat, Kültür A.Ş Genel Müdürlüğünü ziyaret ederek personellerle sohbet etti.
 • 11 Ocak 2019 15:16 Başkan Polat, Minik Öğrencilere Eğitim Seti Ve Çizgi Roman Hediye Etti Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat, Büyükşehir Belediyesi tarafından hazırlanan tarihi çizgi romanları Selçuk İlkokulu öğrencilerine dağıttı.
 • 10 Ocak 2019 18:19 Polat Gazetecilerle Bir Araya Geldi Polat Gazetecilerle Bir Araya Geldi Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat, Malatya Gazeteciler ve Televizyoncular Cemiyeti'ni ziyaret etti.
 • 08 Ocak 2019 17:04 Yüzakı Caddesinde Son Engel Kaldırıldı Başkan Polat: Maşti kavşağını Tecde Bulvarına bağlayan bu hattımız cetvel gibi dümdüzBüyükşehir Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat, yıkımı gerçekleştirilen yapıların bulunduğu caddelerde incelemelerde bulunup, yapılan çalışmalar ile ilgili bilgiler verdi
 • 03 Ocak 2019 00:38 Malatya'da Kartpostallık Görüntüler Malatya'da Kartpostallık Görüntüler Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat tarafından sosyal medyada paylaşılan bir birinden güzel fotoğraflar kentin eşsiz güzelliğini ortaya koydu
 • 02 Ocak 2019 15:42 Başkan Polat, Gençlerle Buluştu Başkan Polat, Gençlerle Buluştu Büyükşehir Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat "Söz Gençlerin" programı kapsamında Niyazi Mısri Sosyal Bilimler Lisesi öğrencileriyle bir araya geldi.
 • 02 Ocak 2019 14:50 Başkan Polat Öğrencilerle Bir Araya Geldi Başkan Polat Öğrencilerle Bir Araya Geldi Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat, geleceğimizin teminatı olan gençlerle bir araya gelerek, hasbihal etmeye devam ediyor.
 • 31 Aralık 2018 13:23 Başkan Polat'tan Yeni Yıl Mesajı Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat yeni yıl mesajı yayınladı.
 • 27 Aralık 2018 17:22 Büyükşehir Belediyesi'nden Trambüs Araçlarına Sıkı Takip Büyükşehir Belediyesi'nden Trambüs Araçlarına Sıkı Takip Büyükşehir Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat, Trambüs Bakım ve Onarım Merkezi ile Esenlik Ltd. Şti.
 • 25 Aralık 2018 20:03 Eski Belediye Meydanı Genişletme Çalışması Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat, kent merkezinde genişletilme çalışması yapılan eski belediye meydanında inceleme yaptı.
 • 25 Aralık 2018 18:37 Başkan Polat Liselilerle Buluştu Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat gençlerle buluştu.
 • 25 Aralık 2018 13:05 Başkan Polat, Gençlerle Buluştu Başkan Polat, Gençlerle Buluştu Gençlerle bir araya gelen Büyükşehir Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat, "İyi bir insan olmak için çabalayın" dedi.
 • 24 Aralık 2018 17:28 Başkan Polat'tan Ziyaretler Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat, Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Hizmetleri AŞ (MOTAŞ) ve Belediye Sosyal Tesisleri Genel Müdürlüğü'nü (BELSOS) ziyaret etti.
 • 24 Aralık 2018 16:39 Başkan Polat Motaş ve Belsos'u Ziyaret Etti Başkan Polat Motaş ve Belsos'u Ziyaret Etti Büyükşehir Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat, MOTAŞ ve BELSOS Genel Müdürlüklerini ziyaret ederek çalışanlarla sohbet edip, çalışmalar hakkında bilgiler aldı.
 • 24 Aralık 2018 16:27 "Malatya, Darbe Teşebbüsüne Karşı Sağlam Bir Direniş Sergiledi" Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat, Metin Külünk'ün konuşmacı olduğu 'Karanlık Darbeler Tarihi ve 15 Temmuz Konferansı'na katıldı.
 • 21 Aralık 2018 17:38 Başkan Polat, Çalışmaları Yerinde İnceledi Başkan Polat, Çalışmaları Yerinde İnceledi Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat, Yol ve Altyapı Koordinasyon Daire Başkanlığını, Yaşam ve Spor Merkezi ile Trafik Eğitim Parkını ziyaret ederek yapılan çalışmalar hakkında bilgiler aldı.
 • 18 Aralık 2018 17:58 Göçmen Öğrencilerden Başkan Polat'a Ziyaret Göçmen Öğrencilerden Başkan Polat'a Ziyaret Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat, İl Göç İdaresi Müdürü Atilla Kölük ve beraberindeki göçmen öğrencileri makamında ağırladı.
 • 18 Aralık 2018 17:20 Toki 3. Bölgede Ağaçlandırma Çalışmaları Toki 3. Bölgede Ağaçlandırma Çalışmaları Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat, TOKİ 3. Bölgesi'nde gerçekleştirilen ağaç dikimi çalışmalarını yerinde inceledi.
 • 13 Aralık 2018 17:21 Başkan Polat, Gençlerle Bir Araya Geldi Başkan Polat, Gençlerle Bir Araya Geldi Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat, geleceğin teminatı olan gençlerle bir araya gelerek, hasbihal etmeye devam ediyor.
 • 12 Aralık 2018 21:04 Aa'nın Yılın Fotoğrafları Oylaması - Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat Aa'nın Yılın Fotoğrafları Oylaması - Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat, Anadolu Ajansının (AA) "Yılın Fotoğrafları" oylamasına katıldı.
 • 12 Aralık 2018 17:46 Aa'nın Yılın Fotoğrafları Oylaması Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat, Anadolu Ajansının (AA) "Yılın Fotoğrafları" oylamasına katıldı.
 • 10 Aralık 2018 16:09 Başkan Polat, Beydağı Tabiat Parkı'nı İnceledi Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat, Beydağı Tabiat Parkı'nda incelemelerde bulundu.
 • 07 Aralık 2018 17:18 Mobil Mezbahaneler İlçe Belediyelere Devredilecek Mobil Mezbahaneler İlçe Belediyelere Devredilecek Toplantıda, Arapgir ve Pütürge'de yaptırılan mobil mezbahanelerin ilçe belediyelerine devredilmesi ile ilgili olarak Büyükşehir Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat'a yetki verildi
 • 04 Aralık 2018 15:04 Polat, E. Yeni Malatyaspor Başkanı Gevrek'i Ağırladı Polat, E. Yeni Malatyaspor Başkanı Gevrek'i Ağırladı Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat, Evkur Yeni Malatyaspor Kulüp Başkanı Adil Gevrek ve beraberindeki heyeti, makamında ağırladı.
 • 04 Aralık 2018 13:43 Adil Gevrek'i Makamında Ağırlayan Başkan Polat: Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat, Evkur Yeni Malatyaspor Kulüp Başkanı Adil Gevrek ve beraberindeki heyeti, makamında ağırladı.