10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü - Son Dakika

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü

09.01.2012 14:40
10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü

Meram Belediye Başkanı Dr.

Meram Belediye Başkanı Dr. Serdar Kalaycı, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle yayımladığı mesajında, "Zor şartlar altında büyük bir özveriyle çalışarak kamuoyunu bilgilendiren bütün gazeteci arkadaşlarımın gününü kutluyorum" dedi.

Kalaycı'nın mesajı şöyle:

"Gazetecilerin haklarını düzenleyen 212 sayılı yasanın yürürlüğe girdiği 1961 yılından beri kutlanan Çalışan Gazeteciler Günü'nün 51. yıl dönümünün hayırlı olmasını temenni ediyorum. Katılımcı ve çağdaş demokrasinin vazgeçilmez unsurlarının biri de şüphesiz basındır. Halkın doğru ve zamanında bilgi almasını sağlayarak kamu yararı adına çok önemli bir görevi yerine getiren basın, şehrimizin her türlü sorunlarının çözümüne ve gelişmesine de önemli destek vermektedir. Gazetecilik gerçekten çok kutsal bir meslektir. Anadolu basını çok zor şartlar altında faaliyetlerini sürdürmektedir. Kamuoyunu bilgilendirme rolünü üstlenen gazetelerin objektif ve ilkeli bir şekilde yayıncılık anlayışlarını sürdürmelerini temenni eder, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü'nü kutlarım."

- KONYA

Kaynak: AA
YORUMLAR
500
80 Binde Devr-i Alem Parkı ara tatilde de çocukların gözdesi oldu 80 Binde Devr-i Alem Parkı ara tatilde de çocukların gözdesi oldu Meram Belediye Başkanı Mustafa Kavuş, çocuklarla 'şivlilik' topladı Meram Belediye Başkanı Mustafa Kavuş, çocuklarla 'şivlilik' topladı

Son Dakika Yerel 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü - Son Dakika

Bu haber AA tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. AA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı AA kurumudur.

Advertisement