Akdeniz, Bartın Esnaf Sanatkarlar Odası Başkanlığına seçildi - Son Dakika

Akdeniz, Bartın Esnaf Sanatkarlar Odası Başkanlığına seçildi

07.05.2022 18:26
Akdeniz, Bartın Esnaf Sanatkarlar Odası Başkanlığına seçildi

Bartın Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği 10. Genel Kurulunda gerçekleştirilen seçim sonucunda Yılmaz Akdeniz Başkan seçildi.

Bartın Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği 10. Genel Kurulunda gerçekleştirilen seçim sonucunda Yılmaz Akdeniz Başkan seçildi.

Bartın Esnaf Sanatkarlar Odaları Birliği 10. Genel Kurulu Şoförler Odası Lokalinde gerçekleşti. Genel Kurula TBMM Adalet Komisyonu Başkanı ve AK Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç, Belediye Başkanı Cemal Akın, siyasi partilerin ve sivil toplum kuruluşlarının temsilcileriyle çok sayıda davetli katıldı. Mevcut Başkan Sinan Amasralı ve Bartın Madeni Eşya Sanatkarları Odası Başkanı Yılmaz Akdeniz'in Başkanlık için yarıştığı Genel Kurul sonucunda kullanılan 78 oyun 41'ini alan Yılmaz Akdeniz 4 oy farkla Bartın Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanlığına seçildi.

Seçim sonuçlarının açıklanmasının ardından başkanlığa seçilen Akdeniz yaptığı konuşmada birlik ve beraberlik içerisinde çalışacaklarını ifade ederek destek veren herkese teşekkür etti. - BARTIN

YORUMLAR
500
MSB, BARTIN'DA GEÇİCİ KÖPRÜ KURUYOR MSB, BARTIN'DA GEÇİCİ KÖPRÜ KURUYOR Son dakika haberi... MSB, Bartın'da selden yıkılan köprünün yerine sabit köprü kuruyor Son dakika haberi... MSB, Bartın'da selden yıkılan köprünün yerine sabit köprü kuruyor Son dakika haberleri... Aksaraylı Esnaf: Zenginlere Kazandırmak Yerine En Alt Tabakayı da Biraz Düşünsünler Son dakika haberleri... Aksaraylı Esnaf: Zenginlere Kazandırmak Yerine En Alt Tabakayı da Biraz Düşünsünler
Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Akdeniz, Bartın Esnaf Sanatkarlar Odası Başkanlığına seçildi - Son Dakika

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement