Aydın CHP'de Seçim Heyecanı Erken Başladı - Son Dakika
Yerel

Aydın CHP'de Seçim Heyecanı Erken Başladı

Aydın CHP\'de Seçim Heyecanı Erken Başladı

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Aydın İl Teşkilatı ve Delegeler Aydın Milletvekili Adaylarının Sıralamasını Belirleyebilmek İçin Bugün Sandık Başına Gitti. İl ve İlçe Merkezlerinde Kurulan Sandıklarda Bin 900 Delegenin Oy Kullanacağı Bildirildi. Yapılan Seçim Sonuçlarına Göre Aydın Milletvekili İçin Aday Adayı Olan 23 Vekilin 8'i Aday Gösterilerek Seçimlere Katılacak.

27.05.2007 15:52
Twitter'da Paylaş Facebook'da Paylaş WhatsApp'da Paylaş

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Aydın il teşkilatı ve delegeler Aydın Milletvekili adaylarının sıralamasını belirleyebilmek için bugün sandık başına gitti. İl ve ilçe merkezlerinde kurulan sandıklarda bin 900 delegenin oy kullanacağı bildirildi. Yapılan seçim sonuçlarına göre Aydın milletvekili için aday adayı olan 23 vekilin 8'i aday gösterilerek seçimlere katılacak.

22 Temmuz'da yapılacak milletvekili seçimlerinde CHP'nin Aydın milletvekilleri adaylarının sıralamasını belirleyecek ön seçim bugün sabah saatlerinde Aydın Osman Gazi Ticaret Lisesi'nde başladı. Aydın Merkez'de 262 delegenin oy kullanacağını belirten CHP Merkez İlçe Başkanı barkan Kalınomuz, ön seçimlerin hayırlı olmasını diledi.

CHP'den 23. Dönem Aydın Milletvekili aday adaylığı için müracat eden Hüsniye Karasu, Özcal Korkmaz, Aydın Öreroğlu, M. Mesut Özakçan, Yusuf Kazım Özen, Cezmi Saday, Mehmet Semerci, Bülent Tezcan, Osman Ünsal, Tahir Yaman, Hüseyin Yıldız, Süreyya Akar, M. Fatih Atay, Abdullah Bedeloğlu, Mustafa Bekar, Mehmet Boztaş, Mehmet Çallıoğlu, Özlem Çerçioğlu, Atalay Dinç, Ahmet Sümer Germen, ve Ragıp Atlan Güney arasında yapılan seçimlerin sonuçlarının daha sonra açıklanacağı bildirildi. Seçimlere partililerin yoğun ilgi gösterdi.

(İK-YK)

27.05.2007 15:37 TSİ

Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Aydın CHP'de Seçim Heyecanı Erken Başladı - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement