Bandırma Kent Konseyi sokak hayvanlarını unutmadı - Son Dakika

Bandırma Kent Konseyi sokak hayvanlarını unutmadı

23.01.2022 22:49

Balıkesir'in Bandırma İlçesinde Kent Konseyi'nin organize ettiği etkinlikte ilçenin bazı mahallelerinde sokak hayvanlarına mama dağıtıldı.

SOKAK HAYVANLARI UNUTULMADI

Bandırma'da soğuk havanın etkili olması sebebiyle Kent Konseyi sokaktaki canları unutmadı. Kent Konseyi sokak hayvanları çalışma grubu İlçenin bazı mahallelerinde sokak hayvanlarına mama dağıttı.

Kent Konseyinin verdiği desteğe teşekkür eden yerel hayvan koruma görevlisi Yaşar Erdem, "Bugün Kent Konseyinden mama yardımı için geldiler. Hayvanlara mama verdiler. Çok teşekkür ediyoruz. Onları görünce mutlu oluyoruz, çünkü arkamızda Kent Konseyinin olduğunu görüyoruz. Çok sıkıştığımızda Kent Konseyinin yanımızda olmadı bizi mutlu ediyor" şeklinde konuştu.

"BESLENME ETKİNLİĞİ DÜZENLEDİK"

Soğuk ve Karlı günlerde sokak canlarını yalnız bırakmadıklarını belirten Kent Konseyi Başkanı Serdar Polat ise, " Kent Konseyi Sokak Hayvanları Çalışma grubu olarak bu soğuk günlerde, bölgemizde kar yağışının hakim olduğu günlerde sokak canlarını yalnız bırakmamak için çeşitli Mahallelerimizde küçük çaplı bir besleme etkinliği düzenledik. Bugün dört yerde mama dağıtımı, besleme yapıyoruz. Hem kedileri hem de Köpeklerimizi besliyoruz" ifadelerini kullandı.

Bandırma Kent Konseyi sokak hayvanlarını unutmadı
Bandırma Kent Konseyi sokak hayvanlarını unutmadı
Bandırma Kent Konseyi sokak hayvanlarını unutmadı
Bandırma Kent Konseyi sokak hayvanlarını unutmadı
YORUMLAR (2)
  • Çiftlikköy Spor: bu görüntüler çok saçma. bu insanlar iyi niyetli olabilir ama aslında hayvanlara kötülük yapıyorlar esas zulüm hayvanların şu anda içinde bulundukları durum. sağda solda gelişigüzel bedlemeler etrafa saçılan mamalar. bunlar için doğal yaşam alanlarının oluşturulması daha iyi olmaz mı Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
500
Balıkesir'de sert rüzgar etkili oldu Balıkesir'de sert rüzgar etkili oldu Çanakkale'de günde 100 koyun kırkan 2 bin lira kazanıyor Çanakkale'de günde 100 koyun kırkan 2 bin lira kazanıyor Güneşlenirken avlanan pavurya yengeçler kilosu 80 liradan satılıyor Güneşlenirken avlanan pavurya yengeçler kilosu 80 liradan satılıyor

Son Dakika Yerel Bandırma Kent Konseyi sokak hayvanlarını unutmadı - Son Dakika


Advertisement