Bank Asya 1. Lig - Son Dakika
Yerel

Bank Asya 1. Lig

Bank Asya 1.Lig'de mücadele eden Boluspor'un kulüp başkanı Necip Çarıkçı, ikinci yarıya iyi başlangıç yapmak istediklerini söyledi.

03.01.2012 17:40
Twitter'da Paylaş Facebook'da Paylaş WhatsApp'da Paylaş

Bank Asya 1. Lig'de mücadele eden Boluspor'un kulüp başkanı Necip Çarıkçı, ikinci yarıya iyi başlangıç yapmak istediklerini söyledi.

Çarıkçı, AA muhabirine yaptığı açıklamada, transfer çalışmalarının devam ettiğini belirterek, takımdaki 6 oyuncuyu gönderdiklerini kaydetti.

Takıma 2 yeni oyuncu transfer etmeyi düşündüklerini ifade eden Çarıkçı,

"Genç bir kadroya sahibiz. Yeni transferlerle takım daha da iyi olacak. Antalya kampı çok iyi geçiyor. Cuma günü Antalya kampı sona erecek ve takım çalışmasını Bolu'da sürdürecek. İkinci yarıya iyi başlamak istiyoruz. Boluspor'un her zaman hedefi oldu ve olacaktır da. Biz bu hedefe ulaşmak için elimizden geleni yapacağız" dedi.

Boluspor taraftarlarının takımlarını ilk yarıda yalnız bırakmadığını, taraftar desteğinin de zor maçların kazanılmasında büyük katkısının bulunduğuna dikkati çeken Çarıkçı, "Boluspor'un başarısı için birlik ve beraberliğin sağlanması çok önemliydi. Bu birlik ve beraberlik de şu an sağlanmış durumda. Taraftar takımına sahip çıkıyor. Taraftarın desteğini ikinci devrede de bekliyoruz" diye konuştu.

- BOLU

Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Bank Asya 1. Lig - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement