Bilecik'te Kur'an kursu öğreticilerine su verimliliği semineri - Son Dakika
Yerel

Bilecik'te Kur'an kursu öğreticilerine su verimliliği semineri

Bilecik\'te Kur\'an kursu öğreticilerine su verimliliği semineri

Tarım ve Orman Bakanlığı tarafından başlatılan 'Su Verimliliği Seferberliği' kapsamında Bilecik'te Kur'an kursu öğreticilerine seminer verildi. İl Müftüsü Ali Erhun da programa katılarak su verimliliği konusunda tavsiyelerde bulundu. Ayrıca, deprem bölgesine yardım götüren öğreticilere başarı belgeleri takdim edildi.

26.11.2023 14:16
Twitter'da Paylaş Facebook'da Paylaş WhatsApp'da Paylaş

Tarım ve Orman Bakanlığı tarafından başlatılan 'Su Verimliliği Seferberliği' çerçevesinde Bilecik'te Kur'an kursu öğreticilerine seminer verildi.

Sağlıklı ve kaliteli yaşam standartlarının korunması için su kaynaklarında 'Sıfır Kayıp' ilkesiyle su verimliliği konusunun işlendiği programa İl Müftüsü Ali Erhun'da katılım gösterdi. Müftü Erhun aynı zamanda Kur'an kursu öğreticilerine tavsiyelerde bulundu.Program sonrasında Müftü Erhun, 6 Şubat depremleri nedeniyle afet bölgesine giden Kur'an Kursu öğreticileri ile bir araya geldi. Nagihan Demirel ve İlknur Ülker'e gösterdikleri yardımseverlik ve örnek davranışları sebebiyle Başkanlık tarafından gönderilen başarı belgelerini takdim etti. - BİLECİK

Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Bilecik'te Kur'an kursu öğreticilerine su verimliliği semineri - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement